Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
20. máj 2010

Zuzana super ,no teda tu kazdy rodi 😀 nech ti to dobre dopadne ,ja zas v sobotu a potom v utorok

memory
20. máj 2010

zuzana držím palce 🙂
vladka aj tebe držím palce 🙂

babatko gratulujem k Tomáškovi nech ste zdraví 🙂

kathy vitajte doma pomaly si zvykate? 🙂

mamičky už sme neni tehulky mali by sme si založit novú stranku a písat si o deturencoch čo vam na to?alebo je tu nejaka?rada by som sa s vami delila o našich pokrokoch! 😀 😀 😀

vladkaz1
20. máj 2010

Je tema TT mamicky 🙂

petulienka
21. máj 2010

zuzana drzim palce, kathy a ostatne cerstve mamicky, gratulujem a vitjte domka? zvykate si? no veru mali by sme sa presunut uz do TT mamiciek :D
my si zvykame, papame strasne vela za tyzden sme pribrali pol kila, co je moc, ale uvidime, asi budeme mat doma valibuka :D

memory
21. máj 2010

babatko,ja som materskú vybavovala už mesiac pred pôrodom to my žensky doktor Hýbal dal potvrdenie od ktorého dna my začina MD a kedže ja som bola pred prvou materskou zamestnaná ,papier som zaniesla do roboty a všetko za mna vybavili.A rodičovsky príspevok na prvé dieta my zrušili.Ale ved na urade by ti mala povedat ako postupovat.

babatko88
21. máj 2010

memory, ved presne to aj ja, ale tá naša trúba v robote to neskoro poslala, papiere z BA (materská na druhé bábo) mi prišli až v pondelok, ked už bol aj malý na svete... ozaj, vidíš, ty by si mi mohla pomôcť... napíšem IP, je toho viac ☹ som z toho papiera mimo...

vladkaz1
21. máj 2010

no baby ja som musela papiere poslat do ziliny lebo tam mi platil zamestnavatel socku a teraz to este neprislo ,ked sa maly narodi musim to dat d 15 dni na urad prace soc. veci .. ze mi to zo socky potvrdili ,som zvedava co budem robit ked to nepride . ☹

kathy403
21. máj 2010

tak aj ja suhlasim s presunom na tt mamicky 🙂 caute maminy!!!
petulienka napisem ti vecer ip,ak sa ti bude dat potom odpis-dik 🙂

vladkaz1
21. máj 2010

OKi baby kludne piste do TT mamicky ,baby su tam super ,len nejako to tam viazne ,nik nema cas pisat,alebo im vadi ze to nieje sukromna tema

petulienka
21. máj 2010

kathy napis, jasne ze odpisem ako budem moct.. 🙂

lulu107
22. máj 2010

memory - ak sa smiem opýtať prečo ti zrušili príspevok na prvé dieťa? podľa mojich informácii pri narodení dostaneš 172 eur a pri dožití 28 dní zvyšnú časť a to je 699 eur, takže tých 699 eur by ti ešte len malo prísť alebo ti došlo písomné oznámenie o zamietnutí? Sledujem tieto veci a nepočula som, žeby to zrušili. Prosím ťa napíš mi ako si na tom pretože mňa to čo chvíľa čaká tiež.

babatko88
22. máj 2010

lulu107, tým príspevkom memory myslela RP na prvé dieťa, to automaticky zaniká pri prestupe na materskú z druhým dieťaťom

lulu107
22. máj 2010

babatko - ďakujem za vysvetlenie. Ozaj aká je tvoja skúsenosť s pôrodom v TN?

memory
22. máj 2010

ahojte,lulu presne tak ako napísala babatko myslela som tým rodičovský príspevok na prve dieta

memory
22. máj 2010

babatko,neviem či si my už písala na IP,ale nijaku spravu som nedostala
ked možem pomôžem 😀

babatko88
23. máj 2010

lulu107, ja sa nesťažujem, pôrod bol v pohode a sestričky boli milé a zhovievavé... ani ja sama by som so sebou toľko trpezlivosti nemala 😀
memory, áno, písala som 😠 hm, neviem, prečo to neprišlo, teraz nemám toľko času, ale večer napíšem 🙂 díky

brinzulka
25. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/rodicovska-dovolenka/zahadny-jednorazovy-prispevok-na-dieta-2/
baby...ak by niekomu pomohlo, co cakate druhe dieta....na urade mi nic take nepovedali...vdaka gape sme dostali par eur ...vo fore sa docitate..neviem, ci sa to za ten rok pomenilo...ak by som o tom nevedela, a nepytala si to ..tak mi to nedaju...

vladkaz1
26. máj 2010

ahojte no co ,kto je tu v porodi teraz ,len ja? 😀

nikkka
26. máj 2010

vladka este aj ja 🙂

vladkaz1
26. máj 2010

@nikkka no huraaaa 😀 😀 😀 ako sa citis? ja som vcera mala boletsi zas nic sakraaaa,v piatok znova 😔

nikkka
26. máj 2010

@vladkaz1 celu noc ma bolelo brucho, do snov sa mi to motalo, rano tusim po 20minutach take slabe bolesti..tak som vstala,ze sa idem asi pomaly chystat a nic..preslo..aj taka fajnova burka rano bola, som dufala, ze male to vyzenie a nic...

vladkaz1
26. máj 2010

@nikkka no jak ja vcera pred vcerom kazdych 15 minut bolesti a nic po sprche ...
Inak vcera tam bol Hlavek, som bola spokojna a vysetrenie ma troska bolelo ,uz mam branku na volny prst otvorenu ... tak aspon troska zmena,ale nalez na 1?5 cm nezrely no v piatok znova

nikkka
26. máj 2010

@vladkaz1 ja som zvedava co mi zajtra povie..ja uz chcem ist rodit..malinke tam ma urcite malo miesta, stale mu to vysvetlujem, ze nech uz sa tam netlaci a nic...a manzel nechce troska pomoct s vyhanacimi metodami..

vladkaz1
26. máj 2010

@nikkka u nas to iste moj nechce ma uzol na pipiku 😀 😀 a vzdy sa tesim na poradnu ze uz ma tam necha a nic posle ma domov 😅 😝

nikkka
26. máj 2010

@vladkaz1 mne uz sa o tej poradni kazdy den sniva, ze si ma tam nechavaju...ale ked to tak strasne chcem, tak sa to asi nestane, este buduci tyzden sa tu budem kotulat...

nelaadoerik
26. máj 2010

Ahoj maminni ja som tieš ta v poradi čo čaka na porod 39tt. tieš idem v piatok na poradnu som na prst otvorana a tieš ma strašia bolesti take falošne vždy sa tešim že to bude a ono to vždy prejde mam doma dvoch chlapcov ale uš sa nemožem malej dočkat je to tretie tak dufam že to bude skor a držim palce aj vam nech to mate za sebou ... 😵

vladkaz1
26. máj 2010

@nelaadoerik drzkam palce uz sa dockame nebojte sa tyzden hore dole .. 😅 hehehe

petulienka
26. máj 2010

vladka ty sa este gulas? 🙂

vladkaz1
26. máj 2010

gulam sa gulam kocky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre