Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

bubadlo27
7. máj 2008

no ja som mala zabalene normalne, ale ti poviem, ze tie porodnicke su take klasicke, celulozove a hlavne maksie, co ocenis urcite po porode 😉 , lebo tie normalne su potiahnute tou foliou a to neni moc dobre, skriabe to, ved uvidis, inak ja som normalne zacal pouzivat asi po mesiaci, ale da sa urcite aj skor 😉

enika
7. máj 2008

bubadlo ak myslis always-ky, tak ja pouzivam tie sensitive a tie nemaju na povrchu foliu, ale su praveze take ako vatove. Ja som sa z tych klasickych vzdy vyhadzala na trieslach a tieto su fajn. No uvidim, zoberiem jedny porodnicke a zoberiem si always-ky a uvidim, prinajhorsom poslem niekoho kupit. Este raz dik.

sylverka
7. máj 2008

Ja moc vložky nemusím lebo mám z nich ekzém odhakživa som používala tampóny ale always sensitive su fakt super ja som ich mala so sebou a bola som veľmi spokojná mala som so sebou aj obyčajné ale always sensitive sú do porodnice dobré ale tie so štyrmi kvapkami takže tak 😅 🙄 😨 🤐 😵 😒 🙂

sylverka
7. máj 2008

a balikov som mala asi troje always a jedny obyč a myslím že mi to stačilo a nezabudni si so sebou plienky pampers aké chceš používať a kedy máš termín budem ti držať palce

sylverka
10. máj 2008

Halo chodi sem vôbec nieikto. 😝

luc22
12. máj 2008

ahojte, asi niektore viete, ze teraz sa daju zazmluvnit lekari..za 7000,- sk ak pacientka chce vyslovene iba jedneho a to hocikedy ked ho to "chyti"
Len sa chcem spytat, ci to plati aj vtedy, ked chodim od zaciatku na rizikovu poradnu k jednej doktorke....tak to nemoze byt len o dohode? resp. bez zmluvy a bez tej vysokej sumy.
dakujem za radu.

sylverka
12. máj 2008

Ja som si doktora nezajednávala pri dcére to bola vec dohody bez zmluvy ale to už je päť rokov ale tiež som platila nie síce sedem tisíc ale 5000 sk pri synovi som si nikoho nezajednávala ale myslém si že by ti to asi bez zmluvy nespravila to jedine že by si rodila vtedy akurát ked má službu pretože inak by tam asi nemala čo robiť. Na toto sa musíš spýtať jej ale podla mňa sú v porodnici zatiaľ v celku dobrý porodníci tak by to malo byť v pohode. 😕

stankatt
13. máj 2008

tych 7000, podla mna prehnali 😠

zabkatt
13. máj 2008

No tiež si myslím že 7000sk je veľa. To je už sila, aby si si za vec, ktorá je pre nich povinnosťou ešte aj platila 😠

luc22
13. máj 2008

no veru, ich povinnost, praca.....myslim, ze sa to spravilo, aby sa predislo uplatkom...ale ked sa to tak vezme...je to v podstate to iste..... akurat ze stanovali presnu sumu.... pre mna osobne je to vela....kedze som doma uz vyse polroka...tak sa mi to zda este viac, ako keby som chodila do prace....a muz, ten je priam zhrozeny.... :-/

stankatt
13. máj 2008

Ved to... uplatkz boli cca 2-3000 a teray 7000 😠 Nam pomohli... No neviem, ci riskovat.... Pri mojom stasti bz som natrafila na Hlaveka.... 😠

kukona1
13. máj 2008

prečo sa tomu Hlávekovi tak bránite? 😨

luc22
13. máj 2008

ja ho nepoznam, co je nejaky divny? ozaj, a ked chodia mamicky do rizikovej poradne, nemali byt porodit vlastne aj ti lekari, ktori su v rizikovej poradni? ci to je jedno?

sylverka
13. máj 2008

S tým už nič nenarobíte na deťoch sa najlepšie zarába veď len poriadni kočík ak chcete aj s autosedačkou a s hlbokého kočíka mať športový stojí okolo 25000sk fusak okolo 2500 choditka okolo 2000 postieľka od 2500až po 20000 a to ešte neviem čo dupačky, košielky, budničky, čapice atď. to všetko stojí veľké peniaze ja si neviem predstaviť že by som bola slobodná mama z mojho príjmu by so si nekúpila ani len oblečenie pre babo a to ešte by som nemala kočík, a potom sa čudujú že sa rodí málo detí. Keď oni zarábajú čo sa dá stačí keď sa tam objaví macko pu a hneď je to o 300sk drahšie. 😠

sylverka
13. máj 2008

😠 😎 😲 😀 😝

stankatt
13. máj 2008

Sylverka tak to mas pravdu, este ze dost veci podostavas.. S kocikom to nebudem prehanat... Ten Atlantic je dost lacny- oproti inym. Stoji cca 9,000,- tak staci...

sylverka
13. máj 2008

ak máš to štastie že ti niekto niečo dá ja som si musela všetko kúpiť poväčšinou 😔

zabkatt
13. máj 2008

No ja chodím do rizikovej poradne, ale rodiť v TT nechcem v žiadnom prípade, tak dúfam že sa tomu vyhnem. A k tomu Hlávekovi, písali sme tu zážitky aký je neochotný a ...... nebudem to radšej komentovať, lebo by sa mi zdvihol krvný tlak, ale nebola s ním žiadna sranda spolupracovať. Nejakých 3-4 strany do zadu sme to tu myslím že so Stankou rozoberali, ak chceš prečítaj si 😲

kattkak
13. máj 2008

baby, nechcem sa Hlávka zastávať, ale ku mne bol milý celkom...
Po pôrode som skončila na pohotovosti s bolesťami podbruška a s krvácaním. Urobil mi komplet vyšetrenia, bol milý a všetko mi vysvetlil, prečo sa to stalo.
Našťastie to dobre dopadlo.

krtko.
13. máj 2008

aj mne sa zdal cekom milý,mal aj zmysel pre humor ale najviac ma nahneval ked mi nedovolil 2 dnijesť 😠

stankatt
14. máj 2008

Zabka ty ces rodit v TO?

shaga
14. máj 2008

caute kocky tak ja sa hlasim, ze idem v piatok rodit CR , mamn doktorku vybavenu a som stastna, ze ju mam lebo som rizikovka a ona to cele tehotenstvo so mnou prezivala 🙂

stankatt
14. máj 2008

Shaga sa mas.. A koho mas vybaveneho? za tych 7,000,-?

shaga
14. máj 2008

stanka podla mna sa da aj s doktorkou normalne dohodnut. ze by si ju chcela mat pri porode ale bez zmluvy 🙂

stankatt
14. máj 2008

Sak uvidim 😉 skusim a podla toho. Mas tu Stefanikovu? Si k nej chodila stale?

shaga
14. máj 2008

ano ja som s nou velmi spokojna,chodm k nej uplne od zaciatku aj ty si rizikovka?

luc22
14. máj 2008

ahojte, som rada, ze tu je niekto online 🙂)

stankatt
14. máj 2008

nie, bola som prve 3 mesiace na PNke, ale to kvoli predoslemu potratu ☹ A od vtedy normal chodim do roboty a som v poho, teda az na to ze ma bolia krize... Ale na nu som pocula same dobre, tak by som ju chcela.

Ahoj luc 🙂

zabkatt
14. máj 2008

stankatt áno chcem ísť rodiť do TO, hádam že to stihnem. Posledné týždne budem u našich v PN a od tiaľ je to nejakých 40km, tak dúfam že to zvládneme a všetky testy budem splĺňať na jednotku aby som mohla ísť do vody 😀

stankatt
14. máj 2008

aj ja som chcela, ale na nase auto sa neda spolahnut, tak asi nebudem riskovat nejaky porod v poli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre