Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

keikei
23. okt 2007

vladka to máš pravdu, keď si bezo zmeny... ja som zvedavá čo zajtra u mňa. cítim sa rovnako ako aj pred týždňom, tak asi tiež nebude nič nové... ale nech ani nie je, ešte aspoň do začiatku novembra nech je to takto 🙂

vladkaz1
23. okt 2007

no ved ano nech si to tam este troska polezka 🙂 .Akurat ma nasral muz 😝

melory
autor
23. okt 2007

baby myslim na vas, nech co najdlhsie ste dva v jednom

vladkaz1
23. okt 2007

kinderká sladocke 😀

keikei
23. okt 2007

vladka, čo také spravil?

melory díky 😵
ty máš synčeka doma či chodí do škôlky?

vladkaz1
23. okt 2007

vynadal mi ze mu vyvolávam 🙂 pritom som mu zavolala ci ide uz z prace.nech si naprdne 😝

melory
autor
23. okt 2007

je v skolke ale stela zaspala a atk ide pre neho suseda.

vladkaz1
23. okt 2007

tak to mas dobre zariadene 🙂

keikei
23. okt 2007

vladka, aj chlapi majú svoje dni 😀 😀 😀

melory, a tuším chodí na Čajkovského? ty si odtiaľto z Prednádražia?

melory
autor
23. okt 2007

oni sa pomukli same a tak ked mi to takto nevyjde tak ich poprosim, su to dve sestry a biju sa ktora pojde...hihihia este mi kazdy den klopu a chcu vidiet deti, su zlate.

vladkaz1
23. okt 2007

no to nejako casto 😀 budem sa hrat na urazenu idem pa

melory
autor
23. okt 2007

ano z prednadrazia....ty ma poznas?

keikei
23. okt 2007

vladka, tak pa 😉

melory, to máš zlaté susedky 🙂 ja sa práve chystám pre Tatianku, tak tiež už budem končiť.
papa zajtra 😵

keikei
23. okt 2007

melory, nepoznám ... len na jednej fotke je Hugo tuším pred škôlkou ...

keikei
23. okt 2007

melory, ale už musím ísť... tak papa 🙂

melory
autor
23. okt 2007

papa zas inokedy sa stretneme.

vladkaz1
24. okt 2007

baby kde ste???

melory
autor
24. okt 2007

vsak tu 😉

vladkaz1
24. okt 2007

ahoj ako sa dnes mame? 🙂

melory
autor
24. okt 2007

pomaly, mala zaspala hned o 9hod, idem sa obriadit a ideme na poradnu.

vladkaz1
24. okt 2007

aha oki ja som prisla akurat nasim a je tu cele osadenstvo aj segra s deckami tak sa tu tešíme ,ze sme raz vsetci po kope. 🙂

melory
autor
24. okt 2007

jeeeej tieto chvile su nadherne.
pozdrav segru...ci si ma pamata, lebo sa mi zda ze v meste ma nespoznava.

vladkaz1
24. okt 2007

Nie asi si ta nepameta lebo som jej hovorila ze ti pisem nech sa ide mrknut ale nevie a mas aj blbe foto neni na nom moc vidieť tvar. 🙂

anaja36
24. okt 2007

ahojte babky chcem len poprosit o radu ukrutne ma pali žaha uz neviem co si mam na to vymysliet,nemate nejaky recept jak to zlikvidujem J ☹

lyzenka
24. okt 2007

anaja36, skús v lekarni kupit TUMPS.. :O)

anaja36
25. okt 2007

lyzenka vcera som si ho kupila nechcem to zkriknut no zatial to pomaha 🙂 dik za radu

vladkaz1
25. okt 2007

tums ti nepomoze aspon mne vobec!!! Ja som mala vcera vecer taku kyselinu ze som nemohla zaspat len som grgala a normalne mi bolo na ticku stoho.Asi dve hodky som sa takto trapila a potom som zaspala.Ale toto bola taka kyselina ze som ju citila az zo zaludka.Niekde som citala ze je dobre si spravit zazvorovy caj.

anaja36
25. okt 2007

aj mätovy caj je na to dobry ale ztial mi ten tums pomaha aj ked to je len prvy den no nechcem to zakribut,vcera v noci som sa zobudila o 2 zle mi bolo tak ze som myslela ze umieram fakt potom som vracala a pol hod.taka triaska no hruza a dnes sedim v robote a ratam minuty do fajrontu uz nech lezim domenka ☹

melory
autor
25. okt 2007

mne slapal talcid 😅 sestricka u strbu radila citron...mysleli by sme si ze naopak a sestricka povedala ze by sme sa cudovali.

keikei
26. okt 2007

ahojte babulky,
ste tu niektorá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre