Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ikatika
16. máj 2009

baby mám pre vás prekvapenie, dnes o 14.40 porodila Ajka malinký sa volá Alexander 3,54 kg 50 cm a všetky vás pozdravuje.
Tak kocurko a berus ste na rade, ponáhlajte sa za nou, potom to čaká mna 🙂

san77
16. máj 2009

mausy este raz gratulujem... 🙂 nech malinka dobre rastie a je zdravucka

gratulujem aj Ajke... super, ze uz to mate za sebou... pekny vecer vsetkym...

snu
16. máj 2009

ahojte diwcence. Ja nemam ani kedy ist na net was kuknut. Bo net mame dole a ja s malym hore a bojim ho nechat sameho,tak cul len pisem z mobilu. Drzim palce,zwladnete to. Ja mala kazde 4min 8) 5h a pak ma rezali 8) maly raste a wyrasta nam z dupaciek.. Hrozne je tlstucky 8) a tiez furt hladny. .ked budem moct,tak dam neake fotky.

berus222
16. máj 2009

ale babyyyyyyyyyyyy! neserte ma!!! ja uz mam depku, ze stale nerodim. 😢 😢 nech to boli ako chce, ale uz nech to je. kocurko, ked este ty pojdes skorej, uz si ten porod vyvolam sama.

ajka, strasne moc gratulujem. to je teda prekvapenie.

berus222
16. máj 2009

snu, to je dobre, ze mu chuti. prebrala som po tebe stafetu.ani za svet porodit. hlavne, ze ste zdravucki.

berus222
16. máj 2009

kocurko, kde si? 😕 😕

mausy21
17. máj 2009

Gratulujem Ajke k malinkemu..nech su zdravučky a nech ich čo najskor pustia domenov

Beruss neboj pride to ako blesk z čisteho neba a to sa budem čudovat potom,dom si tam malinky nepostavi nemaj boja 😉

kocurko1
17. máj 2009

ahojte som manzel kocurka a vcera o 20:42 sa nam narodila dcerka, aj AJKA uz ma babo

ikatika
17. máj 2009

dobré ránko dievčatá
no berus neviem neviem kocurko sa nejak neozýva.
ja stále kašlem, soplím ☹

lenorka11
17. máj 2009

dobré ránko.
pekne sa to tu rozbehlo.

ajka, kocurko gratulujem k detičkám.

mausy ,ako sa má sofinka?

berus222
17. máj 2009

bre ranko. ako to dnes rano vyzera? ktora ma este predbehne? 🙂 lebo ja som stale nerodiva 😠

berus222
17. máj 2009

kocurko, gratulujeeeeem

ikatika
17. máj 2009

kocurko gratulujem, aké víkendové bábence sú tu.
berus neboj už si aj ty na rade, možno dnes 😕 a mna to možno čaká budúci víkend 🙂

ikatika
17. máj 2009

berus ak sa stav nezmení, ideš zajtra na poradu, že?
tak napíš čo a ako ja idem v stredu.
a neboj každá je rodivá 🙂

ninny
17. máj 2009

ajka, kocurko aj ja sa pridávam ku gratulácii 😉

berus222
17. máj 2009

baby, nejdete nahodou niektora zajtra do nemocky do poradne?

san77
17. máj 2009

pripajam sa a gratulujem kocurkovi k dcerke...

berus222
18. máj 2009

baby, drzte palce, nech si ma tam dnes uz nechaju.

keti
18. máj 2009

berus ja ti držím palce a nech to máš hlavne bez bolesti a véééľmi rýchlo 😉 😉

ninny
18. máj 2009

ahojte,

baby neviete mi poradiť, či je stále uzatvorený ten druhý vchod do nemocnice a da sa ísť len cez ten hlavný? A neviete či cez ten hlavný púšťajú autom?

sissik
18. máj 2009

ninny ked povies, ze ides do porodnice, tak ta cez hlavny v pohode pustia
cez ten druhy neviem ci sa dostanes, lebo tamaskovicova je uzavreta, len neviem ci cela alebo ciastocne

ninny
18. máj 2009

sissik, diky.. lebo mám problém, že manžel zajtra so mnou nemôže ísť, kvôli práci, a my bývame v Galante, ale rodiť budem v TT.. takže idem zajtra sama autom, tak dúfam, že má vrátnik zajtra pusti... lebo pred nemocnicou je vždy problém zaparkovať... :(

Ide zajtra niekto z Vás do nemocnice na poradňu? 😉

san77
18. máj 2009

ninny, drz sa... ja uz som mala ist do nemocky, ale este musim ist ku svojmu po vysledky krvi, takze ja asi az buduci tyzden pojdem... daj vediet ako si dopadla a kolko to tam trvalo, teda ako dlho si cakala, atd atd.. dik

ozaj este jedna otazka, ako je to na sestonedeli, ja mam vypadok po exkurzii v nemocke... su izby nadstandardky samostatne a obycajne izby su po dvoch ci viac, neviete? dik...

ninny
18. máj 2009

san, no ja už sa veľmi teším na poradňu v nemocnici, lebo posledné 2 mesiace ma gynek. na poradni nevyšetril... iba tlak, váha, moč a to bolo všetko...
ani mi nerobili krvný obraz /naposledy v nejakom 15 tt/, no a ani stery (na streptokoka,..)

no a k tým izbám... sú tam 2 nadštandardky... vtedy si sama na izbe (platí sa 1 000,- SK/deň), inak su tam klasické izby po 2 baby... viac ako 2 baby na izbe nie su... tieto informácie mam od hlavnej sestry, keď sme boli na exkurzii.. tak by to tak malo byť 🙂

ninny
18. máj 2009

Akurát mi volala svokra 🙂 že nám donesie deku, dupačky, plienky.. zlatá to osôbka🙂 a ešte sa má pýtala či nechcem ísť po pôrode k ním. Povedala som jej, že ešte neviem.. ale teraz viem, že by som nešla, neodlúčila by som manžela od bábätka.

ninny
18. máj 2009

hehe, do inej témy to malo ísť.. ale nevadi 😀 😀 😀

timotej
18. máj 2009

Ninny aspon by si mala pomoc. MANžEL si mohol zobrať dovču a ísť s tebou. UUvidíš ako by si to ocenila keby si sa mohla potom vyspať cez den a varovali by ti baby.

san77
18. máj 2009

diky ninny...

no mne museli brat krv kvoli protilatkam, takze som si na to aj dala pozor aby mi brali v tyzdni ako maju no a teraz naposledy este neboli vysledky, tak dufam, ze uz vo stvrtok budu...
ja som mala tiez takeho gyn., ze len sa spytal ako sa citim, ze ked oki, tak ide sa dalej ani nepozeral, no a potom zrazu odisiel a teraz tam prisiel dr. Cech, tak u neho som bola asi tak posledne tri krat a uz pojdem do nemocky...
tak uvidime co nas caka v nemocke... ja sa jedine tam bojim toho cakania, ze ked tam budem musiet cakat tri hodiny, alebo tak...

ninny
18. máj 2009

timotej, manžel zase až toľko dovolenky nemá.. a nemôže si ju minúť hneď.. a všetky vecičky pre drobčeka máme tu.. a nechcem sa s tak malým bábom trepať 500 km autom... :(

ninny
18. máj 2009

san, a kedy ideš na poradňu do nemocky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre