Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

monka9999
7. nov 2011

@adros maly dotazik.aj žiletku?pri prvom to pytali teraz neviem.snad mi už nechyba nič.alebo jednorazovu holiacu celu?!

adros
7. nov 2011

@monka9999 žiletku? to počujem prvýkrát. Ja som sa doma priebežne holila. Jasnačka že to nebolo dokonalé, veď som si cez brucho tam nevidela 😀 ale v pohode to stačilo. A ak nebudeš oholená, tak ti to spravia tam na príjme 🙂

daniela123
8. nov 2011

@zuzul77 Ahojky,sestricke do ambul.Mudr.Štrbovi som sa dovolala a maju tiez nove tel.cislo ako si uviedla....a ta sestricka je fakt neprijemna a neochotna...tak mi rychlo mi povedala kontakt a polozila ze som nemala šancu zapamätať !!!

daniela123
8. nov 2011

@zazalienka no viem ze je uz aj Mudr.Štrbo presťahovany ale o tej novej ambulancii pre Mudr.Chovanovu neviem...iba viem ze ma teraz 3 tyzdne dovolenku ..

zuzul77
8. nov 2011

@daniela123
take cislo som nasla na nete, prepac

daniela123
8. nov 2011

@zuzul77 v pohodicke ..🙂

kiribaby
8. nov 2011

@daniela123 @zazalienka @zuzul77 Ahojte, čítam, že spomínate Dr.Chovanovú, viete mi povedať, ako je to s jej novou ambulanciou? Bude patriť pod nemocnicu alebo súkromná?? Neviete, či bude prijímať nové pacientky, alebo si len presunie svoje staré (ako tomu bolo pred mnohými rokmi v Gyn.centrum s.r.o.)??

daniela123
8. nov 2011

@kiribaby Ahojky,vobec neviem ....ale pochybujem ze bude nieco menit ked pride o 3 tyždne, lebo som mala info ze možno nebude ordinovat do konca roka ... a zastupuje ju Mudr. Štefániková ..

zuzul77
8. nov 2011

@daniela123
a nedala ona vypoved v nemocnici a preto si zriaduje ambulanciu? len v nemocnici ani neviem v ktorych priestoroch by to mohla mat

zazalienka
8. nov 2011

@zuzul77 na FB má foto aj nejaké info, nemá ho blokovaný🙂

gumkacik
8. nov 2011

@zazalienka ako najdem dr .chovanovu na fb.

zazalienka
8. nov 2011

@gumkacik normálne si hore napíšeš Lubica Chovanova a najde to

gumkacik
8. nov 2011

@zazalienka uz som ju nasla

daniela123
8. nov 2011

@zuzul77 neviem o tom ze by dala výpoveď v nemocnici ...ale nie je to vylúčene...

daniela123
8. nov 2011

@gumkacik ahojky, nasli si aj nejake info a kontakt na ňu ?

gumkacik
8. nov 2011

@daniela123 ano ma tam nejake cislo do ordinacie 🙂

daniela123
9. nov 2011

@gumkacik ok musim pozriet..diky🙂

berus222
9. nov 2011

@daniela123 ak este zhanas kontakt tak tu je do jej ambulancie 5936128. chodim k nej. a do kedy ma dovolenku? chystam sa k nej o 2 tyzdne.

nat28
9. nov 2011

@dulkagabulka oxytocin je latka ktora sa pouziva na vyvolanie porodu? Takze ked niekomu vyvolali porod, znamena to, ze zene dali oxytocin? Dobre tomu rozumiem?

dulkagabulka
9. nov 2011

@nat28 porod sa može vyvolat viacerymi sposobmi, nielen oxytocinom. Myslim,že častejšie sa použiva vyvolanie prostaglandinovymi čipkami.
Oxytocin sa podava napriklad aj vtedy,ked su stahy maternice slabe, ked sa babatko nema v brušku dobre a treba ho rychlejšie porodit - to su situacie, kedy može zachranit životy.
Tiež sa u nas v poslednych rokoch podava paušalne každej rodičke v druhej dobe porodnej.
Ak chceš vediet viac, spytaj sa svojho lekara-ten ti to vysvetli.
G.

nat28
9. nov 2011

@dulkagabulka ok, dakujem za vysvetlenie 😉 Pytam sa lebo vsade pocuvam ako sa zenam vyvolava nasilu porod, aj ked este ani nemaju kontrakcie, len preto lebo lekar ma prave sluzbu...

dulkagabulka
9. nov 2011

@nat28 to zaleži od teba, či sa , v pripade, že dietatku sa bude v brušku darit a aj ty budeš zdrava, rozhodneš pre vyvolanie, alebo sa rozhodneš počkat na spontanny začiatok porodu

nat28
9. nov 2011

@dulkagabulka no ved prave ze rada by som pockala kym sa mala vypyta sama. Ale je to este daleko, tak dakujem za odpovede 😉

daniela123
9. nov 2011

@berus222 dakujem velmi pekne, viem ze isla 29.10- na 3 tyzdne do Brazílie...ale kedy zacne ona ordinovať ..zastupuje ju MUDr.Štefániková .. volakedy robila iba štvrtky a teraz tuším pondelky ...?

berus222
9. nov 2011

@daniela123 ano, teraz robieva v pondelok

andreak320
9. nov 2011

v trnavské porodnici jsem rodila už 2x a kdyby jsem se měla rozhodnout po 3 šla bych tam určitě znovu 😉

zuzul77
10. nov 2011

podarilo sa mi zistit, ze Dr. Deckov vypoved nepodal...takze kto je jeho pacientka alebo si s nim dohodla termin, nemusite sa bat, ze Vas nebude mat kto odrodit 🙂

monka9999
10. nov 2011

@zuzul77 a ked tam nepatrim nikomu,lebo ja mam gynekologa v čachticiach?aj pri prvom som tam chodila a mesiac pred porodom som chodila do TT.ale teraz ani neviem komu mam akože ist.nechcem si zazmluvnovat lekara.a som na rizikovom. 😒

zuzul77
10. nov 2011

@monka9999
tak budes chodit do rizikovej poradne a ked pride cas na porod, tak urcite sluzia lekari na porodnici...ved nebude cela klinika bez lekara

monka9999
10. nov 2011

@zuzul77 aj ja si myslim že ma niekto odrodit musi.aj ked si ma pri prvom pohadzovali oko zemiak.bola som tam tyžden pred terminom hospitalizovana a ked som dostala bolesti tak povedali že termin mam až zajtra.a nechali ma od rana od6do druheho dna do rana .maly sa narodil o8hod.nad ranom mi povedali že z nočnej ku mne už nikto nepride že nech vydržim kym pride ranna smena.a ako rizikovu pacientku ma zoberu?ked povedali že budu brat len bez komplikacii?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre