Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

berus222
15. apr 2009

ahojte dievcence. no co, ako ste dnes dopadli v nemocke?

snu
15. apr 2009

nazdarte 🙂 dopadala som som tak,ze som na spicku prstu otvorena 🙂 takze ziadny zazrak 🙂 je to maly lenivec 🙂 takze zas v pondelok 🙂

dnes to tam bolo otrasne,, plno plno plno a dr nikde.. a to teplo bleeeeeeeee

snu
15. apr 2009

vranicatko bola si? ja som spizlovala vsetky co mali mencestraky,, par ich odislo chvilu po tom ako som prisla 🙂 nesedela si vedla mna? 😀 lebo po tej 10tej h ste tam boli asi len 2 v hnedych,, jedna v bledych a druha v tmavych 🙂 no nebola som si ista 😒

vranicatko
15. apr 2009

Ahoj snu,

aj ja som po tebe kukala, ale nebola som si ista, tak som radsej bola ticho 🙂
Ak si bola v teniskach a ciernych nohaviciach a s manzelom, tak potom som asi sedela vedla Teba 😀 Ja som mala tie tmavsie mencestraky a zlte tricko.
Ja som dosla z nemocnice az o 4-tej, este som cakala na ultrazvuk, dnes to tam bola hroza, som myslela, ze uz tam aj porodim asi
No mi mame na male, otvorena som na 2cm, uz mam aj bolest a tvrdnutie bruska, placenta dozreta, takze to moze byt hocikedy. Ale pred tyzdnom som tiez bola len na spicku prsta a tvrdili, ze malinka je velmi vysoko a do porodu daleko a vidis, to sa moze zmenit kazdu chvilu.
A Dominike sa vcera narodil maly Samko 🙂

snu
15. apr 2009

dominika uz to ma za sebou ????????????? jejdaaaaa parada,, ja to vedela,ze ja pojdem posledna 😠 ,, ano ano to sme boli my 🙂)) takze to si bola ty 🙂)) skoda,ze si sedela vedla mna,nemohla som ti kuk do tvare a hodit ksicht,ci si to ty ?: ))))))

o 4tej si prisla? pekne,, mna na ultrazvuk nedala,, asi zbytocne 🙂 malemu se nechce tak ho nece vyrusovat asi 🙂
tak sa teda drzte,, a pockajte ma 🙂))) ja sa poponahlam 😀

vranicatko
15. apr 2009

jasne, budeme ti drzat miesto 😉
vyzera, ze asi bude dost plno, podla dnesnej ucasti na poradni 🙂
zajtra idem znova, tak ak sa este vratim domov podam info
tak zatial🙂

berus222
15. apr 2009

jeeee, dominika uz ma drobca? 😀 to je super.
baby, chodte uz aj vy. date nam majovkam potom vsetko vediet.

snu
15. apr 2009

ides aj zajtra? no panabeka tak to ozaj vyzera potom vselijako 🙂 no len sa nikam neponahalj a cakaj 🙂)))) ale nie,,aspon mi povies co a ako 🙂 drzim palcek,, ja ta urcite dnes dobehnem na 2 cm pocas noci 🙂))

beruss veru len tomu mojmu dohovor 😀 urcite si este 2t popretahujem a pojdeme spolu 😀

snu
15. apr 2009

no stale myslim teraz na dominiku 🙂 tak maju chlapceka teda 🙂 jaaj ako im je uz dobrucko 🙂

berus222
15. apr 2009

nedala ani ziadny pocit, ze tu ma zacalo boliet, tu ma picha,... . asi to mala rychle.

snu
15. apr 2009

no veru,,ved to,, snad to aj na mna tak pride 🙂

snu
15. apr 2009

kto vie ako rychlo sa mozem otvarat.. 🙂

berus222
15. apr 2009

ja idem zajtra este mojmu (som zvedava, kedy ma chce zacat posielat do nemocnice, a ci vobec) a keby mi povedal, ze sa zacinam otvarat, bolo by to supis.

ikatika
15. apr 2009

ahojte dievčence, dnes som objavila toto forum, je to super, dozvedela som sa veľa nových vecí.
Gratulujem Dominike a tíško závidím, aj ja to chcem mať už čím skôr za sebou.
a čo je s Fatymou? dlho sa neozvala

kocurko1
16. apr 2009

No Berus, zaciname sa stretavat v nemocnici. Ja idem 1.krat buduci tyzden v piatok. Doktor vravel, ze sa nemam ponahlat, ze staci najskor na pol 10.

snu
16. apr 2009

dobre ranko 🙂

snu
16. apr 2009

veru fatyma je asi v plnom prude 🙂

dicence zazila som uzasnu noc,, ja som myslela,ze uz pojdem 🙂 tak strasne ma bolelo vsetko co mohlo,,som zaspala az o neakej 4tej uf

snu
16. apr 2009

de steee? to je zas dnes nuda 🙂 ale od zajtra uz ma moj dovolenku na tyzden,tak uz nebudem sama 😉 snad to stihnem ked bude doma 🙂

berus222
16. apr 2009

ahojte dievcence. dnes som bola poslednykrat u mojho doktora a na buduci tyzden mam ist do nemocnice. nepovedal kedy, kam, komu, o kolkej, nic. a ked som sa ho opytala, kde sa mam hlasit, ze mi povedia.
takze damy, kam mam ist?

mausy21
16. apr 2009

ahoj snu
no prave ranajkujem a varujem synovca.no snad si to krpcovi hovorila že tato ma ma dovolenku tak nech nevymyšla. ja idem zajtra zasa do nemoc. nejde niekto?

snu
16. apr 2009

beruss pondelok,streda,piatok su poradne.. vies kde je porodnicke ne? tak chod tam do tej budovy a na prizemi na lavej strane je napisane rizikove tehotenstvo,tak tam pojdes do zadu a bude tam veeela bruchatych zien 😀 a tam si spravne,, ale nechdo hned rano,lebo dr chodi az okolo 8.30h mavaju porady..

mausy21
16. apr 2009

beruss prideš na gyndu je to na prizemi a pojdeš do prava myslim že tam je rizikova ambulancia a su to dvere na lavo to uvidiš

snu
16. apr 2009

ze na lavej 🙂)))))))))))))))))))) na pravej 🙂 kam by som ta ja posalla 😀

snu
16. apr 2009

mausy dobre ranko a dobru chut 🙂 ,, no hovorila som mu,nech sa snazi,ked je tatik doma 🙂 ale sak vies aki su chlapi 🙂))))

snu
16. apr 2009

furt kukam na ten 40t co mi tam bije do oci 🙂 ake neuveritelne 🙂 fakt ked som sem prisla na tuto teu,tek som kukala na tie baby co tam maju 40t,ze kto vie ako sa asi citia a tak 🙂 ako to ubehlo.. 🙂 sa mi to zdalo ako nekonecny pribeh a teraz uz som v cielovej rovinke ...na zaciatku niecoho ineho,,,

snu
16. apr 2009

asi pojdem volaco robit,, tato aj brat behaju po pozemku a chystaju a ja mam taku chut im pomahat,, ale mi ani len kamen zo zeme nedovolia zvihnut,, zacina ma to stvat 😀 tak pojdem asi vysvat a umyvat,,, ja toho lenivca pozenem von 😀 chudatko moje male nedam mu ja pokoj 😉

snu
16. apr 2009

vranicatko nezabudni nam napisat ako bolo dnes u dr 🙂

berus222
16. apr 2009

to tam uplne vzadu? tam je tusim prijem alebo co. pojdem za prvou tehotnou, ktoru tam stretnem. potom dajte vediet, kedy idete. ja si mam vybrat den.
snu, ty uz chod. co tu este strasis?! 😀

baby, uz ste sterilizovali odsavacku? planujem ju "uvarit", len neviem, ci sa mi ten plast neroztopi. jak dlho to mam "varit"?

mausy21
16. apr 2009

berus ja som si odsavačku ani nekupovala kym ju nepotrebujem bo švagrinam bola na nič. nie uplne vzadu je to hned ten prvy podchod na pravej strane.myslim že je to tam aj napisane že rizikova ambulancia. ja idem zajtra som zvedava čo mo povie.mali by ma aj natačat tak uvidim.ja som nejaka unavena pojdem si oddychnut, a odkial poznaš ty zuzku jakabovu?

snu
16. apr 2009

beruss mne ju mamina tusim zaliala horucou vodou a nechala ju tam,, ja ju mam od svagrinej pre istotu aj do porodnice,,

strasit este budem asi dlho 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre