Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

lenorka11
11. máj 2009

mausy držím palce. 🙂 nech to máš už úspešne za sebou.

kocurko1
11. máj 2009

Brindzulka dik za povzbudenie. Mausy, drz sa.

kocurko1
11. máj 2009

sorry brinzulka, som ta dokomolila

brinzulka
11. máj 2009

v pohodeeeeeeeeeeeeee 😀
inak baby..uz to budete mat za sebou...my budeme tlacit v tom horku pocas dovoleniek

lucim
11. máj 2009

mausy myslim na teba, drz saaaaaaa 🙂

sissik
11. máj 2009

ja som si niekedy myslela, ze lekara vybavovat nebudem a nakoniec som bola rada, ze som mala vybaveneho.
povedal mi, ze nie je iste, ci by u mna vyvolavacka zabrala. a kovacicova na prijme do nemocky na planovany cisarsky hovorila, ze to sa da rodit normalne. a zuzka mala obvod hlavy 35 alebo 36cm, takze by ma dobre dokatovalli a vytrapili.
ono ked porod ide hladko, da sa zvladnut aj bez vybaveneho. ale kto zaruci, ze to pojde hladko? a stacilo mi vidiet baby, ktore dokiho vybaveneho nemali.

no a pristup sestriciek v porodnici - na exkurzii rozpravaju, ako vychadzaju v ustrety,........a ked pride na lamanie chleba a nieco pozadujete, tvaria sa celkom oduto, ze co vymyslate 😉 ked robite to, co hovoria oni, snazia sa byt mile a dokonca sa aj usmeju😉 aspon ja som to tak zazila

johnie
11. máj 2009

baby ja som nemala vybaveneho lekara a ked som chodila k cechovi tak stale hovoril o cisaraku, ale ja ani pocut... a nakoniec ma rodil deckov ci ako sa vola ani neviem taky mlady sympos a normalne bez epiduralu a bolo to skvele ja som si porod vychutnala a bol to skvely zazitok pre mna aj pre muzika...
a este ten deckov potom za mnou kazdy den prisiel pozriet, no mily bol... a nic sme nedavali nikomu a sestricky ako ktore a aky mali den podla toho...

mausy21
12. máj 2009

zdravim vas damy,som mausyn partner a skor ako dnes odydem do prace vam musim oznamit,ze mausy to ma uz za sebou.Sofinka sa narodila vcera o 22:10 a miery su 3400g a 51cm,rodila prirodzenym sposobom a odrodil ju Mudr. Deckov.Viac napise moja laska ked sa vratia aj so Sofinkou z nemocnice.Dakujem vsetkym za podporu a drzim palce vsetkym,ktore to este len caka.

berus222
12. máj 2009

jeeej, strasne moc vam gratulujem a prajem vela zdravia a stastia 😀 😀
a ty kasli na robotu, chod to zapit.

lenorka11
12. máj 2009

gratulujem Vám, prajem vela štastia a zdravia nech malinká pekne rastie 🙂 🙂 🙂
pozdravuj mausy.

macka7
12. máj 2009

gratulujem mausy a vela stastia so Sofinkou 🙂

kocurko1
12. máj 2009

Blahozelame 🙂

silvuskaa
12. máj 2009

Prajem vsetko dobré mausy 🙂 Tesim sa s vami 🙂

ikatika
12. máj 2009

gratulujem vám obom, teším sa s vami a pozdrav mausy od všetkých dievčat z modrého koníka 🙂

ninny
12. máj 2009

Jeej, aj ja sa pripájam ku gratulácii a prajem všetko naj.. 😉

ajka30
12. máj 2009

Teraz som sa vratila z poradne a ake zmeny....
Mausy, tak si sa konecne dockala... Gratulujem!!!!! Hlavne vela zdravicka!!!!
Ikatika, berus, ja som nerodiva ☹. Dr. povedala, ze to je "hluchy" nalez. Vidime sa v piatok na poradni.....

san77
12. máj 2009

Gratulujem Mausy, nech Sofinka pekne rastie... drzte sa.

belanka
12. máj 2009

mausy gratulujem.užívajte si,že ste už spolu a veľa zdravíčka 😉

sissik
12. máj 2009

mausy bahozelam 🙂

enika
12. máj 2009

mausy aj ja blahozelam

sissik - ved to, to je o tom, ked je normalny porod, tak to moze odrodit aj sestricka. Vsetko sa ukaze az pri komplikaciach, ktore snad u ziadnej nenastanu.

timotej - ja som bola dohodnuta s doktorom, ze pridem v pondelok na poradu a ked to uz bude vyzerat, tak to rozbehneme cez jeho sluzbu. No ale bolesti mi zacali v nedelu vecer cca o osmej a dcerka sa narodila v nedelu nad ranom 3.20, takze to islo hladko. Rodila som na konci 39-teho tyzdna. Tiez som nemala problemy, este sestricky za mnou chodili, ze ci mam bolesti, ked sa stale smejem 😀 . Reku a co mam plakat, aj tak mi to nepomoze. Ja som rodila s epi, ale bolo to super. Pichli mi ju cca 30 min pred porodom, nikto netusil, ze to pojde tak rychlo. Ved ked mi ju davali, tak som bola otvorena akurat a do pol hodiny som isla rodit a ja som sa divila, ze preco necitim uvolnenie, ktore mi slubovali odkedy zacne ucinkovat epi 😉 . Ale je fakt, ze to bolo super, presne som vedela kedy mam tlacit, lebo tlak citit, akurat som nemala bolesti a ked ma sili, tak to bolo v pohode, lebo som to vobec necitila.

enika
12. máj 2009

chcela som napisat v pondelok nad ranom.

ninny
12. máj 2009

enika, tak to si mala skvele.. a ako sa ma dcérka? 🙂 Ja s manželom sme sa zhodli, že keď budeme mať dcérku bude sa volať Alexandra... ale čakáme chlapčeka.. tak možno pri druhom 😀
a domov Ťa pustili na 4-tý deň? 🙂

sissik
12. máj 2009

enika samozrejme ze komplikacie nikomu nezelam, ale sestricky mi vraveli, ze sa to moze zvrtnut za sekundu.
akurat bolo v damskom magazine na stv o porodoch v topolcanoch do vody a tam primar povedal, ze pocas porodu je zena v podstate jednou nohou v hrobe a preto porod u nas vedu lekari
podstatne je, aby aj ta sestricka vedela odhadnut, kedy sa schyluje k zlemu a aby to lekar neodflakol alebo vedel komplikovany porod odrodit 😉

kocurko1
12. máj 2009

Ajka, Berus, Ikatika, v piatok sa vidime na poradni. Ked uvidim 3 baby sa spolu bavit, prihovorim sa vam. A do piatku asi sem na forum nebudem chodit. Na to, ze mam termin, som bola doteraz na tom psychicky velmi dobre. Jedine co mi chyba, je posledne dni pred ,funusom, pocuvat o komplikaciach.
Relaciu z Topolcian som scasti zachytila. Pan doktor vedel o com hovori, ked tam mali pred casom umrtie mamicky, uz sa poriadne nepamatam.
Takze sa idem pekne odrelaxovat a mysliet uz len pozitivne na svoje babenko.

ajka30
12. máj 2009

Ahoj Kocurko, tak sa teda tesim...Ja tam budem okolo pol 11, ikatika tiez (dufam..). Bersu, prides aj ty tak nejak?
Inac, kocky, myslim, ze vsetky co sme pred porodom by sme ocenili, keby ste nas vy ostatne neinformovali o roznych katastrofickych pribehoch, komplikaciach apod... cloveku to moc odvahy nedodava... dakujem.

kocurko1
12. máj 2009

Jasne, ked vsetky 4 porodime, dame vsetkym vediet. Potom kludne piste, ze na Trnavu spadol meteorit 🙂 A idem sa pre istotu prejst. Cerstvy vzduch prospieva na mozog.

ninny
12. máj 2009

kocurko, ale nieee.. ja budem rodiť až po Vás.. to nech si ten meteorit ešte počká... 😅

san77
12. máj 2009

drzim palce vsetkym skorsim, nech to prebehne hladko....

ninny, nas to caka mozno v rovnakej chvili, tak uvidime ako to pojde...

len taka info, ja som bola pozriet kamosku co nedavno porodila, videla som take male tyzdnove babko a kocka bola uplne v pohode, rodila sice v ba v ruzinove, mala aj epi, ale hovorila, ze v pohode, hlavne bola vysmiata a tesila sa babatku... takze musime mysliet na tie nase male pokladiky a to predtym nejako musime zvladnut 🙂

enika
12. máj 2009

ninny - dcerka sa ma super, je uplne uzasna. Uz zacina chodit, tak mame veselo. Velmi rychlo to ubehlo. Mam pocit, ze som este len teraz rodila a uz to bude rok. Kym clovek nema dietatko nikdy nepochopi ake je to nadherne, teda vacsina matiek.

stv som pozerala aj ja.

kocurko, ajka - ja vas v ziadnom pripade nechcem strasit, ved som napisala, ze to nikomu nezelam. Ale uz to mam za sebou a viem o com hovorim. Tiez sa stretavam s inymi mamickami, napisala som len vlastnu skusenost, nic viac. Zelam vam rychly a co najmenej bolestny porod, ale ja ked som isla rodit, tak som pocitala aj s moznymi problemami, preto som si vybavila lekara, aj ked to nic nezarucuje, ale aspon som vedela, ze ma nenecha cakat. Len tolko som chcela. Ale teraz na veselsiu notu - baby, vsetko je dost o psychike, povedala by som 90 % ak nie viac 😉 😉 😉, takze budte v pohode 😀.

enika
12. máj 2009

ninny, este k tvojej otazke - musis tam byt 4 vizity a potom mozes ist. Ja som rodila v pondelok nadranom a vo stvrtok doobeda som sa uz pytala domov. Kedze neboli problemy, tak som mohla ist. Po sekcii je to tusim den navyse.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre