Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

monicka18
23. jún 2009

Dr. Červenka je onkogynekológ nie som si istá, či je aj porodníkom. Ale skor nie.

monicka18
23. jún 2009

Kto sa chystá v piatok na poradňu? Idem po prvýkrát, kto sa pridá? 🙂

susan256
23. jún 2009

Dr. Cervenka robil mojej svagrinej cisarsky. Je pravda, ze je onkogynekolog, neviem, ci robieva porody aj normalne.

brinzulka
23. jún 2009

ja by som sa aj pridala k poradni...ale moj gyn si povedal, ze este dva krat pocas dvoch tyzdnov sa vidime..az potom nemocka ☹

monicka18
23. jún 2009

Brindzulka- no vidíš už sme si mohli držať palčeky! Ale určite sa stretneme 😉 čo povieš? 🙂

brinzulka
23. jún 2009

snad v porodnici..ja dufam, ze rodim skor... 😉

tehulka4
23. jún 2009

brinzul, ako bolo dnes na poradni??

brinzulka
23. jún 2009

nic moc...ze kam uz chcem ist...krcok skrateny len o pol cm..maly je udajne zasa velky 😀 -rozumej...prvy mal 4kg..tak toto bude napodobne...gravidometriou som dva tyznde dopredu..Tak mm povedal, ze bud bude chlap jak hora...alebo bude o dva tyzdne skor...snad pri tom chodeni este na polikl.dva tyzdne stihnem aj na poradnu do nemocky..alebo mozno rovno porodne boxy..len, ked budem prenasat do augusta..Tak popukam aj po hrdlo 😀 😖

tehulka4
23. jún 2009

juuuj moja pekna..to uz je hold dan tehotenstva..🙂)))a co sa tak ponahlas rodit??ved is to este uzivaj.. 😀 😝

brinzulka
23. jún 2009

tehul..ved pockaj...ked jeden bude utekat...druhy v bruchu sa vzpierat...do toho budes potrebovat okamzite cikat..ako brucho stvrdne..a ak bude teplo..to bude zabava 😀

tehulka4
23. jún 2009

noooo, to teplo sm si naplno uzivala pri prvom..som furt lehnila ku koncu doma na gauci a fucala leziaca na chrbte ako svetluska, co sa zrazila v noci s lampou.. 😉 ja by som druhe najradsej ked bude mat maly aspon dva roky..a to by som este len chcela zistit ze som tehu.. 😀

brinzulka
23. jún 2009

tak nech sa dari tehul 😉 .....
babusky, co cakate prve babatko..uzite si..kolko sa da...
bru nocku

hamonny
24. jún 2009

monicka 18, v piatok idem do poradne aj ja, (teda, ak dovtedy neporodime 🙂, ale myslim, ze malinky da este na seba cakat 🙂
Inak, junovky, julovky, mozeme byt rady tomuto pocasiu, vsak? Ked boli min. tyzden tie dusne tepla, tak sa mi nohy gulatili len hej...., teda opuchnute ako naozaj... Takze toto pocasie je pre mna viac nez idealne... Aj pre vas, verim, mam pravdu? 🙂

amsi
24. jún 2009

hamonny musím súhlasiť s tebou.. aj mne to počasie vyhovuje, z toho tepla som bola len nervózna..tak kým nebude malinké na svete, mohlo by to tak ostať.. 🙂

amsi
24. jún 2009

uvažujete niektorá nad nadštandartkou? nemáte s ňou skúsenosť?

koniarova
24. jún 2009

Amsi,monicka18,Susan256 ďakujem za info.No teda, 7000 Sk za to zazmluvnenie, je teda riadna pálka.Ja chodím k Dr. Červenkovi do poradne v HC. tam ordinuje 1 deň. Inak je v TT.Zdá sa mi fajn.Áno je onkológ, ale aj pôrodník.susan256, mohla by si sa spýtať švagrinej ako s ním bola spokojná?Som ešte len v 11 tt, ale prvý pôrod som mala dosť otrasný, tak už teraz sa bojím toho druhého a zháňam info o dr.Amsi, pri prvom pôrode som nadštandartku nemala, pri druhom si ju, ak sa bude dať určite vybavím.Nejde o to, že máš trochu väčší komfort, ale má na izbe WC a sprchu.Ostatné izby, až na jednu-v tej som bola našťastie ja, nemajú WC ani sprchu.Po pôrode som sa sprchovala aj 10x za deň a ostatné baby chúdence sa museli trepať až na konec sprchy do spoločných spŕch. O hygiene pri plnej pôrodnici radšej pomlčím.

hamonny
24. jún 2009

Ahojte maminy, amsi, ja neplanujem nadstandardku. Verim, ze ak nebudu komplikacie, tak tie 4 dni ubehnu rychlo a budeme doma... A ked som bola na dni otv. dveri v porodnici, tak na nadstandardku nepustia ani manzela, ani pozriet na dietatko, spominala por. asistentka. Tak sme si povedali, ze to "vydrzime" na klasickej izbe a potom hajde domov aj s batozkom. Ale to je vec kazdej, ci ano alebo nie nadstandardka... Ja hovorim len za seba. Je pravda, ze s tymi "socialkami" to bude horsie, ale zase sa budem opakovat, 4 dni nie je az tak vela. Ty Amsi uvazujes nad touto alternativou?
Koniarova, verim, ze uz mas svoje skusenosti s klas. izbou, takze uz vies, co tam caka, asi preto uvazujes nad nadstandardkou, vsak?

koniarova
24. jún 2009

Áno, mám skúsenosti s klasickou izbou, ako som už vyššie písala.Ono sa ti to teraz možno nezdá, ale uvidíš po pôrode, to WC je ozaj dosť veľký problém.Ale dá sa v pohode fungovať aj v klasickej izbe.Ja som to bez problémov zvládla,len som mal tú výhodu, že ja som dostala jedinú izbu, ktorá to WC mala.Neviem prečo ti vraveli, že v nadštandardke nemôže byť s tebou manžel.Ja som sa pred 2 rokmi pýtala a v pohode mohol byť.Baby čo tam boli, mali niekoho na izbe stále.Ale možno sa to za ten čas zmenilo.A ešte k tej klasickej izbe.Keď ste tam viaceré, moc si neoddýchneš, bábetká sa medzi sebou dosť rušia, čo mne osobne vadilo.Bola som neskutočne unavená a stále sa budili na striedačku raz moje, potom spolubývajúcej.Ale aspoň pokecáš.

susan256
24. jún 2009

Ja som pred 7 rokmi bola na tej izbe s WC /nie nadstandard/, bolo to fajn, ale sprcha nefungovala. Prezila som aj v spolocnej🙂. tych par dni sa to naozaj da. Vtedy mohol ist manzel aj rodina ku mne na izbu, bola to ta dvojka, podla mna nepisany a neplateny nadstandard🙂) v tej dobe. Dnes je to jedno, naozaj nepustia nikoho dnu, tak mi je to jedno, ci budem na klasickej izbe, navyse uz su len dvojky, tak to sa da. A pobyt v nemocke je naozaj dost kratky, mne po cisarskom prepustili na 7. den. Tie posledne dva dni boli dost kriticke, uz som citila, ze chcem ist hroooozne domov, dovtedy sa to dalo, aj som potrebovala sem tam injekciu a podobne.../po cisarskom/.

berus222
24. jún 2009

caute. trosku sa vam sem zamiesam. dnes uz nemozu byt navstevy na nadstandardke. ja som bola v uplne krajnej izbe pri vychode, bez sprchy a wc, takze som isla asi 100x za den cez celu chodbu osprchovat sa. ale aspon som pokukala co a ako a vyhoda klasiky je, ze sa mate s kym rozpravat.

hamonny
24. jún 2009

Hmm, tak to neviem, preco nam hovorili, ze "stop" akejkolvek navsteve, ale stale sa tam ohanali Hygienou ci cim... No v kazdom pripade potom dam vediet, co a ako.

kristina11
24. jún 2009

Ahoj ja som bola v porodnici pred 3 tyzdnami a otca na nadstandardku pustili, ale len jeho. Mozno zalezi aj od sestriciek. 🤐

susan256
24. jún 2009

Ja som pisala o stave pred 7 rokmi. teraz je naozaj stop navstevam. Preto mi je jedno, ze nebudem na nadstandarde.

majula28
24. jún 2009

čaute baby no dneska na poradni bolo dosť plno, sestra prišla až okolo štvrť na deväť a doktorka asi o deviatej, ale super doktorka 🙂 🙂 🙂 , vysvetlila všéééétko na čo som sa jej spýtala... 🙂

susan256
24. jún 2009

Ktora to bola?

majula28
24. jún 2009

susan myslíš ktorá doktorka? Havlíková taká mladučká baba.

safs
24. jún 2009

majula a nebola ty tak nahodou namiesto poradne v tescu?? 😀 sa mi zdalo podla fotky.... 😎 velky bruch biela tunika kojenecke oddelenie hmmm ????

majula28
24. jún 2009

safs haha...bola som, a ty kde si bola, čo si ma nedrgla? 😀

susan256
24. jún 2009

Ano, myslela som, ze ktora doktorka. Tu poznam.

amsi
24. jún 2009

ja nad tou nadštandartkou uvažujem, ale zdá sa mi, že dosť za to pýtajú, ak tam ešte aj nepúšťajú návštevy..tak uvidím..všetky ostatné izby sú dvojky? škoda, že k nim nedali wc a sprchu, ale to by som už asi moc chcela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre