Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

timotej
2. aug 2008

čo hovorite na MUDr.Chovanovú?

krtko.
2. aug 2008

ja som na nu pocula ze je tiez dobra
mna 2krat zasivala
ale nerodila ma a ani som nebola u nej na vysetreni takze nemozem povedat 😖

jevel
2. aug 2008

ja som mala Chovanovú pri malej . Nesťažujem si - je fajn.

timotej
2. aug 2008

Ja som prvorodička takže neviem čo ma čaká, mám dilemu či si vybaviť doktôora alebo nie

jevel
2. aug 2008

aj mňa porodil Čech - teda keď mama porodila mňa 😀 , ale na neho som moc dobré nepočula.
Dr. Deckov - je super. Keď Chovanová potrebuje zastupovať, zastupuje ju on.

tehulka4
2. aug 2008

timotej , a kedy mas termin???

krtko.
2. aug 2008

mne rodil Deckov Petku a tiez mozem povedat ze super 🙂

timotej
2. aug 2008

ja mám presný termín 18.9. a dosť sa bojím

tehulka4
2. aug 2008

timtotej, jeeeej, tak to sa potom stretneme..lebo ja mam v tehu knizke tiez 18,9. aj ekd tu mi to neviem ako vypocitalo na 21.9. takze sa uvidi..mozno sa zadari a budeme vzdychat a tlacit v rovnakom termine.. 😀

timotej
2. aug 2008

super, ja čakám prvé dieťa - chlapca meno bude Timotej, kam chodiš na poradnu?

tehulka4
2. aug 2008

timotej, ja som tiez konecne prvorodicka...nad menom este uvazujem..aj ked mangel je rozhodnuty ze to bude Oliver...na poradnu pojdem este raz k mojmu gynekologovi Ilavskemu a potom do nemocky, neviem komu ma poslu..a ty???

timotej
3. aug 2008

Tehulka ja som na tom podobne, tiež idem Ilavskému ešte a potom do nemocnice Ilavskému idem 11.8.
Ilavský ťa pošle za Štefánikovou ale to len v prípade že si ju chceš vybaviť a dať 7.000,-- inak ťa vyšetrí kto
bude mať službu. Ale oni sú tam všetci odborníci. Všetci sú ževraj super, ak budeme spolupracovať.

tehulka4
3. aug 2008

timotej, ja som uvazovala ze by som si niekoho vybavila...uz som 3 krat lezala v nemocnici kvoli potratom, a sa priuznam ze sposob niektorych lekarov a celkovo ich pristup bol strasny, takze tych by som viddela pri porode velmi nerada...ja idem ilavskemu 13.8. tak som zvedava..a uz si na materskej???

gabuliik
3. aug 2008

Krtko, ak si sa pýtala mňa či sme sa dohodli na mene,tak áno. Včera padlo posledné slovo a bude to nakoniec Andrej. Som happy, že som mužíka odhovorila od toho Mariána 😀 .Ono neni škaredé,ale mať v dome troch je trochu moc.

timotej
3. aug 2008

tehulka, ešte nie som na materskej až od tohoto štvrtka, kto sa ti nepozdával z doktorov? Ako sa inak cítiš psychicky? Ja strašne, doslova si to tehotenstvo odtrpujem som zlá, nervozna, plačlivá, bojazlivá čudujem sa
mužovi že to trpí.

tehulka4
3. aug 2008

tiez mi to tak vychadza od toho 7.8...psychicky je to vcelku ok, az na niektore vecery..tiez stale placem a neviem co mi je, cez den mi vsetko prekaza a z toho tepla som riadne nervozna a fyzicky, je top tiez total brutal..strasne mi puchnu nohy, urobili sa mi krcove zili a strasne to boli, brucho rastie a ja sa potim jak svina...uz aby to bolo za nami...uz normalne pocitam dni kedy to vypukne.. 😉

timotej
3. aug 2008

Ach to brucho je strašne veľké už som pribrala ale 18 kg, ja som strašne náladová stále mám depky, potrebujem stále polutovať. Kde pracuješ ak sa smiem opytať?

gabuliik
3. aug 2008

Baby, ja som pribrala okolo 14kg a s tými nohami - viem čo to je. Mám ich ako balon každý deň a už len preto idem zajtra na tu vyvolávačku. Hrozne to bolí. A tiež som náladová a hrozne ☹

casy30
3. aug 2008

No, vidím, že tá náladovosť sprevádza nás všetky....Timotej, depky zaháňaj...bábenko to cíti... keď na mňa niečo podobné ide, rýchlo začnem byť činorodá 😉 mužíček mi povedal, že sa postará o to, aby som bola celý život tehotná..tak máme vyupratovaný domček 🙂 alebo ako dnes, keď som sa začala cítiť nie moc dobre, šup ho na slniečko...veď máme v bruškách slnečné deti 🙂 teda tak sa hovorí augustiatkam 😉

timotej
3. aug 2008

Ja som asi taká ustráchaná už sa teším ked bude pôrod za mnou. To sú také stavy len v tehotnosti. Gabi
koho máš vybaveného v nemocnici?

gabuliik
3. aug 2008

Nikoho. Idem na slepo. Ale tú vyvolávačku mi slúbila Štefániková. Tak neviem. Ani pri malej som nemala vybaveného nikoho a bolo to v pohode.

timotej
3. aug 2008

nechodíte cvičiť do Nukleonu pre tehotné ja som pár krát bola je to super ale už sa na to necítim....

timotej
3. aug 2008

😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

bubadlo27
3. aug 2008

ahojte tehulky,
gabuliik zajtra drzim palce, nech vsetko vyjde 🙂

tehulka, uz sa nam to krati 😉 , ja som tiez uz ako slonica, brucho mam ovela vacsie ako pri malej a uz sa tesim kedy porodim, lebo toto teplo a dusno na zabija ☹

tehulka4
3. aug 2008

gabuliiik,nebojaj..uvidis, ze vsetko bude oooomnoho lepsie ako sa zda a ty sa budes uz kazdu chvilku vytesovat z maleho uvrieskaneho mrnusika.. 😉

timotej, ja uz mam na sebe 20 kg...len neviem kde ich mam vsetky ulozene asi iba v bruchu a prsiach... 😉 strasne ma bolieva cely chrbat..juuuj, tak by sa mi zisla nejaka odborna dobra masaz...

tehulka4
3. aug 2008

timotej, nooo, co sa tyka toho cvicenia , tak to v tychto teplotach a v tomto stave v akom sa nachadzam som rada ze voobec som...ale rada bvy som aspon na nejake dychacie cvicenia alebo neico take...neviete niektora o niecom??

bubadlo27,jezis moja...uz aby to tu bolo......fakt som necakala ze ma tento posledny trimester v tychto teplach tak zmori..ono keby ma stale nebolel ten chrbat a tie nohy tak neopuchali, vsetko by bolo ok..ale takto je to dost narocne...

petusaaa
4. aug 2008

tehulka: nebola si dnes nahodou na dni otvorenych dveri v tt nemocnici?

tehulka4
4. aug 2008

petusaa, no nahodou aj bola.... 😀 nech viem do coho idem...

bubadlo27
4. aug 2008

tehu a pacilo sa ti tam? 😀

tehulka4
4. aug 2008

bubi, jasne ze ano....akurat som prisla domov a povedala som mangelovi, ze ten kufor co som vcera zbalila mozme vyblit, ze to odrodim aj doma..co tam budem otravovat personal... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre