Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

svetielkoand
5. jan 2011

@mirkacik gratulujem k zdravemu babatku 😉 🙂

mirkacik
5. jan 2011

@karolina25 neboj.oni ti povedia kedy tlacit.to len ja som tlacila hala-bala a len som ublizovala malemu.keby sa na mna nezvalili obe sestricky,tak neviem,neviem ci ho vytlacim.hlavne pocuvaj co ti hovorial a dobre tlac.ja som zle tlacila- tlacila som do hlavy a nie do spodku.strasne ti drzim palce.tiez budes mat chlapceka?a jojo bude pri porode?

mirkacik
5. jan 2011

@svetielkoand dakujem.tesim sa ze sme zdravy.tebe prajem rychly a bezbolestny porod 🙂

svetielkoand
5. jan 2011

@mirkacik dakujem, ale kedze idem bez epi tak z bezbolestnym neratam 😉 ale rýchly potesi 😉 😀 😀 😀 😀 😀

mirkacik
5. jan 2011

@svetielkoand bez epi?? tak to teda klobuk dolu a obdivujem ta 🙂 aj ked ja som uz na stole tiez bola bez epi,kvoli kontrakciam,ale aspon som si vsugerovala ze to az tak neboli.drzim palce

svetielkoand
5. jan 2011

@mirkacik ja som aj maleho rodila bez epi, ato som mala kliestovy 😉

baska259
5. jan 2011

@mirkacik 😀 chapem...aky si mala porod?

baska259
5. jan 2011

@karolina25 ja chodim do nemocnice bo ma poslal moj gynekolog...neboj sa urcite neublizis malickemu.... 😀 ked sa budes citit zle tak chod na pohotovost...aj ked to bude plany poplach...ja som na pohotovosti bola 5 krat a vzdy ma poslali domov 😀

baska259
5. jan 2011

@svetielkoand lebo ze mam male rozmery panvy... ☹ jasne ze chcem epiduralku....chcem vediet co sa bude diat okolo mna a chcem hned vydiet malickeho 🙂 dufam ze to dopadne ok....

svetielkoand
5. jan 2011

@baska259 jasne ze to dopadne v poriadku 😉 nic ine si nepripustaj - inac keby je babo male mozno by to islo aj spontanne? 😕

karolina25
5. jan 2011

@mirkacik ahoj mirka, dnes som bola na poradni a povedal mi doktor,že to bude každú chvílu 🙂 budeme mať chlapčeka 😉 jojo asi nebude pri pôrode, on sa bojí,že tam odpadne 🙂 ,ale možno si to ešte rozmyslí ,ked to príde ... a ako sa má váš malinký??? spinká v noci??? zvládate 🙂 ?

mirkacik
5. jan 2011

@karolina25 ahoj Karolinka.Budem ti drzat palce a mysliet na teba.Hlavne sa neboj a mysli na to ze ty musis pomoct babatku ked pojde von...Nebudem ti pisat ze to zladli ine a zvladnes to aj ty...mne to islo na nervy,ked mi to kazdy hovoril.Dokonca aj lekar.Viem ze sa bojis a uplne ta chapem.Ja som bola na prasky,tak som sa bala.Ale je to normalne a kazda sa boji.Mne dost pomohlo ze bol drahy pri mne.Sice mi stal za hlavou a drzal ma akoze za hlavu,ale drzal mi tak silno usi ze som nic nepocula 🙂 On sa potom triasol a plakal viac ako ja.Martinko zatial pekne spinka a papa.Budi sa kazde tri hodiny.Kojim ho a dufam ze dlho budem,lebo som sa uz bala ze nebudem mat mlieko.Pustilo sa mi za na 4 den po porode.Drz sa a hlavne bud v pohode a tes sa na babatko.

iwka123456
6. jan 2011

ahojte.trosku sa vtierknem, mozem? 😅 pocula som, ze v trnavskej porodnici poziciavaju monitor dychu na pol roka od narodenia babatka, viete o tom nieco?? cenu? ci treba splnat nejake podmienky,?co k tomu treba?a ci je to vlastne pravda....ja nebudem rodit v TT preto nic o tom neviem.....ked ste tu o tom uz pisali tak prepacte, ale nemam cas citat vyse 300 stran dozadu.

potvorkaniki
6. jan 2011

ahojte, chcela by rodit u Dr. Hlaveka. Ma niektora mamicka na neho kontakt? Ak ano, prosim poslite, budem velmi vdacna.

lydus
6. jan 2011

@iwka123456 ahoj..poziciavaju na pol roka za cca 35 euro..neviem presne uz sumu ale okolo tych 35 e..viac nie..bol po neho moj muz..ja som rodila v TT..ale neviem ci ho poziciavaju aj mamickam ,ktore nerodili v TT...ale myslim ze ano..vydavaju ju na novorodeneckom oddeleni..ak sa nic za pol roka nezmenilo 😉

baska259
6. jan 2011

@svetielkoand hm....asi neviem.. 😖 strasne zle sa citim v poslednom case...a ty???citim sa ako traktor s pluhom...takaaaaaa velkaaaa 😀 😀 😀

svetielkoand
6. jan 2011

@baska259 tak ja som pribrala len 7 kg ale uz pocitujem take dost intenzivne pichanie krcka posledne dva dni 😕

iwka123456
7. jan 2011

@lydus dakujem za info 🙂 a netreba si ho dopredu nejak zajednat? lebo myslim ze v BA si ho treba mesiac dopredu zarezervovat

tinkerbell
7. jan 2011

@mirkacik mne praveze vobec nepovedali kedy mam tlacit, oni ma nutili tlacit vkuse 20 minut, ja som ani ziaden tlak na konecnik necitila a oni len "tlacteeee" potom sa mi ta jedna zacala valat po bruchu - som ani dychat nemohla - toto malo dobre daleko od prirodzeneho porodu a po porode mi maleho ani neprilozili k prsniku ☹

lalia21
7. jan 2011

Ahojte,máte niekto skúsenosť s doktorkou Havlíkovou ako pôrodníčkou??taká mlada doktorka 😉 robím si tak predčasne prieskum pôrodnikov-ale velmi neviem koho....z nej som mala velmi dobry dojem-len neviem.......

mimi21mimi
7. jan 2011

@lalia21 Ahoj, ja som mala pri porode Havlikovu a neviem si ju vynachvalit... rychlo zareagovala, ked malej prestalo bit srdiecko a poslala ma na akutnu sekciu, takze nakoniec bolo vsetko v poriadku. 🙂

mirkacik
7. jan 2011

@tinkerbell ahoj.ja som tiez tlacila len ked mi povedali.ja som totiz vobec nemala pocit ze uz rodim...tak som tlacila ked povedali a drobec aj tak vysiel az ked sa obe sestricky na mna zvalili...

lydus
7. jan 2011

@iwka123456 moj muz ked isiel pon..tak mu ho hned dali,teda musel ist na postu zaplatit sek..a s tym sekom mu ho vydali..takze netreba rezervovat 🙂 stastny a zdravucky priebeh porodu 🙂

lalia21
7. jan 2011

@mimi21mimi to si ma potešila-na mna pôsobila velmi milo a starostlivo 🙂 mala si ju zajednanu alebo to bola nahoda?

mimi21mimi
7. jan 2011

@lalia21 nahoda 🙂 ale ked prisla, tak som bola fakt strasne rada, lebo je velmi mila a ma dobry pristup, nie ako niektory doktori... 🙂

lalia21
7. jan 2011

@mimi21mimi tak to si mala fajn 🙂 ja som s nou mala skusenosť na rizikovom oddeleni a bola naozaj velmi mila a starostliva-inych doktorov tam nepoznam ☹

svetielkoand
7. jan 2011

@baska259 uz rodis? 😕 😵

iwka123456
7. jan 2011

@lydus dakujem 😉 tak super, mohli by ho pozicat aj ked budem rodit v Ga a nie v TT...sa tesiiim 🙂

mimi21mimi
7. jan 2011

@lalia21 no deckova by som nechcela ani za trest a ostatnych tiez moc nepoznam.... a este chovanova bola taka neprijemna, ked som lezala na rizikovom.

lalia21
7. jan 2011

@mimi21mimi deckova nechcem...čítala som o nom rôzne-aj zle aj dobre-no neurobil na mna dojem-ale každeho nazor 😉 vaham nad Havlikovou preto som sa na nu pytala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre