Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

dulkagabulka
9. mar 2011

@maca_p skus pozriet tu

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=spri...

@lucinka222 myslim ze si sa rozhodla dobre 🙂 🙂 🙂 držim palce

maca_p
9. mar 2011

@sevzuz jasne, je to vec osobnej skusenosti 😵 . nestazujem si na samotny SC, len na to predtym a potom...
@dulkagabulka 232,36 eur presne na cent. diky gabi 😵
@lucinka222 nezvazujes ist do TO? mas to s TT na pol ceste tam aj tam a v TO je BFH

lucinka222
9. mar 2011

@hirrina Dakujem pekne-potom dam urcite vediet.Ale som rada,ze su na tuto porodnicu take dobre ohlasy.Hned som pokojnejsia 🙂

lucinka222
9. mar 2011

@dulkagabulka Dakujem-pozrela som si to.Tak dufam,ze to dopadne dobre. 😉

lucinka222
9. mar 2011

@maca_p Uvazovali sme aj nad TO,ale potom som bola v TT na den otvorenych dveri a oslovilo ma to,tak potom sme TO uz neriesili.Ale rodila tam kamoska-do vody a bola spokojna.Dakujem za tip. 😉

tatiana7777
9. mar 2011

@sjuzi Ahoj, navštevy su od 4.3.zakazane, až do odvolania.

maca_p
9. mar 2011

@lucinka222 mne sa zasa ovela viac pacila porodka v TO, jednoznacne. co sa tyka sukromia na izbach, socialnych zariadeni, je to mensie, menej ludi sa tam premelie. ale jasne, videla si obe, takze nie je co riesit 😉

dulkagabulka
10. mar 2011

@maca_p moja kamoska rodila v januari v TO a vyzeralo to takto

http://dojcenie.wordpress.com/2011/02/17/aj-tak...

a ja som stastna, ze podobne sa to da i v TT, napriek tomu,ze nemaju titul BFHI 😀...titul nezaručuje,že sa niečo aj dodržuje..že ano 😀

maca_p
10. mar 2011

@dulkagabulka ano, ano, citala som ten clanok uz na FB 😉 .

lia2712
11. mar 2011

Ja osobne som s porodnicou spokojna,nemozem povedat,ze je to tam vsetko eno-nuno =Dale dalo sa...len strava bola strasna =)(ako v kazdej nemocnici ) ale tak aby vam po porode,ked kojite dali fazulovu polievku a ako druhe ryzoto s hraskom...hmm na zamyslenie =DDD

ttzuzana
12. mar 2011

Ahojte, ja by som chcela tiez pochvalit TT nemocnicu. Mam dve deticky (4,5 r. a 21 dnove babätko) , takze mam cerstvu skusenost. . Nemala som nikoho zazmluvneneho, sluzbu mala Dr. Strbova. Musim naozaj podakovat za jej max. ochotu a starostlivost, tak isto aj sestrickam na porodnej sale. Boli naozaj velmi mile a pani Dr. Strbovu by mali asi "naklonovat", aby sa "usla " kazdemu . 🙂

motylik136
13. mar 2011

Ako sa volajú všetci doktori, ktorí slúžia v tt pôrodnici? vie niekto?

mumarda
13. mar 2011

Od piatku 11.3.2010 bol zrušený zákaz návštev vo FN Trnava aj zákaz prítomnosti otca pri pôrode .

lalia21
13. mar 2011

@mumarda 🙂 tak to je potešujúca správa že zakaz je zrušeny 🙂 🙂 😵

tatiana7777
13. mar 2011

To ma tesi, ze zrusili zakaz navstev-my sme boli piatok o 11h.na kontrolu a stale to tam viselo. Stredu idem aj s taskou uz-vraj by sme uz mohli ostat, no uvidime, kazdopadne sa tesim tym navstevam 🙂

danielta999
14. mar 2011

ahojte,vie mi niekto poradiť ako je to ked si chcem zazmluvniť lekára,koľko sa platí zato?To znamená,že ostanem jeho pacientkou alebo ako?Moc sa nechcem spoliehať nato,kto bude mať službu 😖

danielita111
14. mar 2011

Ahojte,zazmluvnenie lekára v tt je dost drahé,myslím ze je to cez 200 E.ak si zazmluvníš dr.tak potom sa stará až do konca.ale dá sa tomu vyhnút,zalezí to na lekárovi.ja som prešla k dr.dečkovovi lebo moj predchadzajuci dr.nemal zaujem riesit moje komplikacie.som s nim velmi spokojna,pojde aj k porodu,bez problemov da cislo ze ked to pride mame volat aj v noci.ale pravda je ze robim v nemoc.aj manzel,ale komu cislo neda tak sestricky ho volaju ak mamina povie ze ho ma vybaveneho k porodu.rodil aj moje kamosky a boli velmi spokojne,porody nevyvolava snazi sa to nechat na prirodu,samozrejme ak su problemy tak to riesi hned.ma otvorenu ambulanciu na poliklin.v tt.a dost mamiciek k nemu preslo.pri prvom ma rodila dr.stefanikova a nemala som ju zazmluvnenu len som povedala ze som k nej chodila mesiac pred porodom a ze ma bude aj rodit,tak ju hned volali a to ani nevedeli ze sme zdravotnici.prisla behom chvile rovno z telocvicne aj po porode sa starala.ta ma tiez otvorenu amb.na sportovej v tt kazdy ut.

danielta999
14. mar 2011

@danielita111 a kedy si ho stačí zazmluvniť?ked chodíš na prehliadky do nemocnice?Viem,že dečkov a štefanikova su dobrý,všetci ich chvália,uvidíme.Myslela som to tak,že či si ho zazmluvnuješ len k porodu alebo sa stáava hned tvojim gynekologom,ako píšeš že ma ambulanciu na poliklinike.dakujem za info.

velvet26
14. mar 2011

@danielta999 ahoj aj ja si davam deckova, zajtra idem este na poradnu k svojmu gynekologovi, tak zistim, ze kedy treba zazmluvnit porodnika, myslim ze od 36 tt. to asi prichadza do uvahy...deckov ma ambulanciu na poliklinike, od pondelka do stvrtku od 15-17 hod, piatky na objednavky...tak ked zistim, co a ako napisem ti..jo.. 😉
mne inak moj gyndos povedal, ze jedine deckova a stefanikovu by si vybral, ze ineho nikoho, co ich pozna...ono moze to byt len jeho subjektivny nazor, ale deckov je ozaj sikovny...som zvedava na jeho pristup..tak pa

velvet26
14. mar 2011

@danielta999 a do nemocnice sa uz pred porodom v trnave nechodi, to uz zrusili, cize mas dve moznosti bud si zazmluvnit lekara a chodit k nemu pred porodom alebo az do porodu svojmu gynekologovi a ked to na teba dojde, tak ides do nemocnice a uvidis kto bude mat sluzbu..
inak, co som pocula, aj baby tu pisu, tak vsetci lekari su tam ok, staraju sa...ale istota je istota, ked budes vediet kto ta bude rodit a spoznas ho trosku, je to dobre na psychiku..

danielita111
14. mar 2011

@danielta999 :zazmluvnuješ si mesiac pred porodom, tak to byva zvykom.ja som presla k deckovovi aj s kartou lebo ako som spominala moj predchadzajuci dr.nic moc.ked som k nemu prechadzala bola som za nim v nemocnici a tam mi sestricka vybavila papiere atd.a povedala ze budem chodit za nim na polikliniku do amb a mesiac pred porodom do nemocnice,tak chodili aj ostatne baby co poznam a to rodili asi pred mesiacom,nepocula som o tom ze by zrusili chodenie do nemocnice mesiac pred porodom,ale asi to zalezi aj od lekara.lebo v nemocnici natačaju od 36 tt.CTG-to je kardiotokograf a veru neviem ci to maju vsetci ambulantni lekari.jedna znama teraz chodi za dr.stefanikovou lebo ju bude rodit,inak patri ilavskemu. 😉

danielta999
15. mar 2011

@velvet26 dakujem,budem rada ak mi napíšeš 🙂

danielta999
15. mar 2011

@danielita111 dakujem,ved ja mám ešte čas 🙂 len som chcela info

velvet26
15. mar 2011

@danielta999 tak akurat som dosla z poradne..vsetko ok, malinka sa ma dobre, od dnes mi ukoncil dr. PN ku na ktorej som bola od zaciatku tehu, teraz cerpam par dni dovolenky a od buduceho tyzdna som na materskej.. 🙂
pytala som sa ho, aky je postup, kedy sa mam nahlasit porodnikovi. takze, do ukonceneho 36 tt. budem este chodit ku gynekologovi, ten mi da nejaky listok, s ktorym potom pojdem porodnikovi, t.j. Deckovovi. nemusim sa mu sama vopred nahlasovat, aj ked cislo nanho mam uz davnejsie, poznam ho ako mojho klienta..
ak by som si porodnika nezazmluvnila, tak az do konca porodu by som chodila ku gyndosovi, tak mi povedal, ze trnavska porodnica uz nerobi prehliadky tehotnych pred porodom, ze iba ak si zazmluvni pacientka konkretneho lekara..a vraj aj v nitre to tak je..ze maju taky pristup, ze tehotenstvo nie je choroba...bohovske co...ale radsej ozaj mat zazmluvneneho..takze takto nejak to prebieha..inak svojho gynekologa mam ilavskeho..

velvet26
15. mar 2011

@velvet26 no a este zazmluvnim si ho len na porod, inak ostavam pri svojom lekarovi, s ilavskym som spokojna, velmi mi pomohol..ale da sa urcite aj prestupit s celou kartou k deckovovi, ze by si ostala hned natrvalo aj jeho pacientkou..

velvet26
15. mar 2011

@danielta999 no a este zazmluvnim si ho len na porod, inak ostavam pri svojom lekarovi, s ilavskym som spokojna, velmi mi pomohol..ale da sa urcite aj prestupit s celou kartou k deckovovi, ze by si ostala hned natrvalo aj jeho pacientkou..

sissik
15. mar 2011

kocky a na pasy sa teraz chodi ci nechodi? 😕

danielita111
15. mar 2011

caute,dnes som sa pytala kamosky co rodila pred mesiacom na to chodenie do nemoc.mesiac pred porodom,tiez je zdravotnicka ako ja a ze je to od oktobra 2010 zrusene, to sme vobec nevedeli,ale hned mi povedala ze deckov si ju volal do nemoc.tak ako aj mne bolo povedane,ze on si vola svoje pac.hlavne ked sluzi a ctg sa toci.asi ozaj zalezi na lekarovi ako sa dohodne so svojimi pacientkami.tak som zvedava co mi povie na najblizsej poradni lebo uz mam tolko informacii ze fakt neviem. 😒

matyasovsz
16. mar 2011

@lucinka222 ahojček aj ja mám termín na apríl tak sa možno stretneme 🙂. Chcela som sa ťa opýtať kedže si bola na otverných dverách v TT, že čo zhruba okrem bežných vecí kázali doniesť si do pôrodnice. Podložky do postele, odsávačku, bežnú kozmetiku, krém na bradavky, vložky po pôrode a bežné veci ako pyžamo a šlapky do sprchy a aj papuče... To všetko som sa dozvedela, ale nie som si istá kedže som kôli karenténe nebola na otvorených dverách, že čo konkrétne si brať pre malé keď sa narodí... Či mi ho tam oblečú a či treba brať aj kozmetiku pre malé a plienočky látkové a aj jednorázové... Neviem sa totiť dopátrať k zoznamu 😒 . Dúfam že som ťa teraz moc neprepadla. Nechcem aby si sa trápila zo zdlhavým odpisovaním. Len také dôležité čo som nenapísala. Niečo som čítala aj o rybacom krémiku pre malé na zapareniny... Hm, fakt ti budem vdačná ak vám tam niečo dôležité hovorili 🙂. Prajem vela šťastíčka a možno sa stretneme 🙂. Papa Alenka

gloria83
16. mar 2011

Ahojte, chcela by som sa spytat na dr,Stefanikovu.mam ist k nej rodit.kto ma s nou skusenosti?
Dakujem za odpoved.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre