Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

monka9999
7. dec 2011

@gulka63 nikdy som uplatok nedala a ani nedam.

gulka63
7. dec 2011

@monka9999 nemyslela som konkretne teba ale tie co davaju a potom to tu vypisuju

zuzul77
7. dec 2011

@gulka63 si myslim, ze je to kazdeho osobna vec...ale je moznost zazmluvnenia a neviem ci sa tak tie uplatky davaju, ked kazdy porod sleduju a sleduju aj sluzby lekarov

dadica
7. dec 2011

@monka9999 Dúfam, že pri druhom to budeš mať lepšie a budeš na pôrod pekne spomínať. Je fakt, že asi záleží, na ktorého doktora natrafíš, treba veriť, že to bude niekto fajn a aj v Trnave je dosť takých. Ja som podložiek minula viac, ale dostali sme aj babybag a tam boli prebaľovacie podložky, tak som aj tie využila.

lalia21
7. dec 2011

@monka9999 no to teda bolo neprijemne od Dečkova ako sa zachoval.... 😒 Je pravda že sa už do nemocnice chodiť nemusí,ale zaleží od doktora....ja som tiež bola na rizikovom a od 36tt som chodila raz-dva krat do tyždna do nemocnice na kontroly a vždy len k jednej a tej istej užasnej doktorke 🙂 nakoniec sme si ju aj zazmluvnili,bola užasna a mame nadherne spomienky na pôrod a aj pobyt v pôrodnici sa dal zniesť,bola som na izbe kde manžel za nami každy den chodil a sestričky až na jednu vynimku boli užasne 😉 A k tym podložkam-fakt ich treba a hlavne po pôrode 😉 kup si tiež väčšie-su pohodlnejšie 😉 si priamo z TT??mne ich par zostalo a ked chceš,podarujem ti ich,do TT chodím skoro každy den 😉

monka9999
8. dec 2011

@lalia21 som z Dechtic.kolko ich treba?keby si ho počula.jeho sestrička mi povedala dolu v ryzikovej poradni,že mam v krvi bielkovinu.on mi napisal do spravy moč negativny.mam take opuchy až sa mi robia jamy po nohach.on sa ma ani nechytil a rovno napisal bez opuchov.ja ked som to čitala tak som normalne nechapala.a moj gynekolog len krutil hlavou.že to je neskutočne čo mi tam popisalo.dečkov vyhlasil že vobec nič ryzikove na mne nevidi.že prečo som bola cele tehotenstvo doma.tak som mu povedala že som na začiatku mala špinenie a krvacanie potom tlak 155na120 znava špinenie a neskutočne opuchy a on že noačo.no bože špinenie a krvacanie v tehotenstve nič neni.

monka9999
8. dec 2011

@lalia21 pošli mi ich poštou 😀

monka9999
8. dec 2011

@gulka63 ja na to ani nemam.ked ma niekto navyše tolke prachy nech da.ale to si ludia sami tych lekarov naučili.a oni si to ešte nakoniec zlegalizovali.

zuzul77
8. dec 2011

@monka9999
nemate v dechticiach lekaren? lebo ja som ich normalne kupila v lekarni a presne tie najvacsie

monka9999
8. dec 2011

@zuzul77 skočim sa tam opytat.oni su zasa ochotny aj objednat ked nemaju

zuzul77
8. dec 2011

@monka9999 to budes mat najpohodlnejsie...a vy tam mate zdravotne stredisko, urcite doktor take leziacim predpisuje

monka9999
8. dec 2011

@zuzul77 no už som aj spet.kupila som si ich 5vetšich.je tu zdravotne stredisko ale ja k tej lekarke už nechodim.lebo jej ked nedaš peniaze tak sa stebou nebude ani bavit.babky si naučili.dake kolačiky vajička a kto nema nech si priplati.mam stredisko hned pri bytovke a detskeho nam zrušili ten pride novy v januari,len tu bude byvat 2krat do tyždna.no nič moc.ale vždy lepšie ako nič.ale mame tu dobru zubarku.gynekologa som mala tak k numu tu tiež nechodim.ten je tu 1krat do tyždna.

zuzul77
8. dec 2011

no super, tusim navratilk vam chodi?

gulka63
8. dec 2011

@monka9999 s tvojim nazorom suhlasim. ja si myslim ze na porodnici sa sestry postaraju o rodicku rovnako ci ma lekara dohodnuteho alebo nema. ja som nemala ani pri jednom porode negativnu skusenost

lalia21
8. dec 2011

@monka9999 Ja ti môžem odporučiť skvelu doktorku-pôrodničku Havlikovu 😉 Isto by sa ťa ujala a pristup by bol o 100% iný...dosť ma to s tým Dečkovom zarazilo 😒 preto som aj chcela aby sa o mna starala jedna a tá istá doktorka,lebo niektory doktori su tam akoby tam boli nasilu a nemali žiaden cit k tej práci a pacientkam-tehulkam 😒 😔
A napíšem ti ip ohladm tých vložiek-no aspon 3 by si asi mala mať...neskôr ak by trebalo viac,ti mužík dokúpi 😉

lalia21
8. dec 2011

@monka9999 čítam že si si ich už kupila,tak nič 😉

lalia21
8. dec 2011

@gulka63 aj ja suhlasim z nazorom že uplatky nedávať 😉 ale zasa ked je možnosť zazmluvniť si konkretneho lekara a tehulka to chce,tak prečo nie? 😉 Podla mna je to lepšia možnosť než to robiť tak že mu da žena uplatky a on jej vyvola pôrod ked ON bude mať službu-to by som teda nikdy neurobila... 😒 Takto sme len čakali kedy sa babatko samo vypýta na svet a nie nasilu vyvolavať... Ktovie,možno pri druhom pôrode nebudem zazmluvnovať a odrodí ma kto bude mať službu,to ešte neviem..

monka9999
8. dec 2011

@zuzul77 tušim ano.ale ja som sa sem pristahovala,tak som lekara nemenila.ved som tam chodila raz za rok na prehliadku no a ked som čakala prveho aj tak som bola ešte doma.a teraz nas moj doktor objednaval podla toho ako mal muž volno.

monka9999
8. dec 2011

@lalia21 si predstav ten šok ked som čakala na tej rizikovej a vedla mna sedela 1pani ktora krvacala.vyzerala tak na 7možno 8mesiac.volala mu nebral jej to a potom jej zavolal.a ona mu do telefonu vysvetlovala že krvaca.a predstav si že ju vybavil po telefone!že noa čo.nech ide domov že ked jej to neprejde nech potom pride.ked už tam bola čo by sa mu stalo keby sa na nu aspon pozrel ked už tam bola v čakarni?!no šok.

monka9999
8. dec 2011

@lalia21 no ja rovno 5kupila a radšej vetšie.ked som tak narastla 😀

lalia21
8. dec 2011

@monka9999 preboha! 😠 hned by som sa na neho sťažovala... inak ja som mala podobnu skusenosť ako ta pani čo sedela vedla teba-ale na začiatku tehu a zo sestričkou na prijme-chvalabohu ju už prepustili lebo sa na nu viacere sťažovali..Ale toto čo si mi povedala,až mi mraz po chrbte prešiel,ja s nim nemam niaku špecialnu osobnu skusenosť,jeho som ani nechcela,no kedysi si ho baby chvalili... 😒
Ja som chodila k Havlikovej na rizikovu ambulanciu od 36tt a nemôžem sa sťažovať,bola užasna a aj ta blondava sestrička 😵
No a tie podložky-dobre si urobila-tie väčšie su pohodlnejšie-sama uvidíš ked ťa prevezu po pôrode na izbu,tie väčšie isto oceníš 😉
A popôrodne vložky máš? v tescu mali vtedy take fajne dlhe-v nemocke boli super 🙂

sevzuz
8. dec 2011

baby a viete kolko z tych 233€ ide vlastne tomu "zazmluvnenemu" lekarovi?????!!!!!!
vraj len 50€ (po novom) takze sama nemocnica ich v podstate nuti robit to na planovane vyvolavanie, ved to je trapne, ked si to "odrobia" a teda pridu napr. o polnoci do nemocky a su stale na mobile v dostupnosti, aby im nemocka dala za to len 50€ a 183€ zhrabla nemocka aj ked Ti vlastne nic navyse nedala.

a podla mna je Deckov, super ja sa nemozem stazovat, a teda podopbne skusenosti som s nim este nepocula, je pravda, ze si povie "naplno" co si mysli a tie "citlivejsie" povahy to asi tazsie nesu, ale kazdy sme nejaky 😒

simisi
9. dec 2011

@sevzuz pre lekara bolo 5000 sk,zvysok nemocnica
Deckova som mala aj ja cele tehu ako osetrujuceho lekara,je svojsky,ale ako odbornik myslim fajn
ma toho vela,a to je niekedy velky problem 🙂

gulka63
9. dec 2011

@sevzuz ano. po novom je to tak ako pises.

sevzuz
9. dec 2011

@simisi ano tak to bolo este pred rokom alebo kedy,ale toto mi tvrdila kamoska, som jej nechcela verit ale vraj je to naozaj tak:-/

@monka9999 ta pani co cakala v ordinacii keby nesuhlasila s jeho postupom, sa mohla dat vysetrit aj inemu suzbukonajucemu lekarovi, a si si ista, ze bol v nemocke, pripadne nemal nejaky pripad "na stole"? neverim, ze by konal takto nezodpovedne len tak, lebo si chcel "vypit kavu" 😒

simisi
9. dec 2011

@sevzuz tiez si myslim,ze to nemohlo byt nic vazne,to by si na triko nezobral,aj ked niektore mamicky si pod slovom krvacanie predstavuju aj tmavsi vytok na toaletnom papiery 😉
akoze nechcem nic zlahcovat,ale takto sa siria reci typu jedna pani povedala...tazko sudit,ked nevies 😉

simisi
9. dec 2011

o mna sa staral od zaciatku/bola som hospitalizovana a od 10tt ako ma prepustili z nemocky/ sa ma ujal a chodila som k nemu az do porodu/,nepoznala som ho,nedostal ziadny uplatok,bola som zufala lebo mi hrozil 3 potrat a on
mi jednoducho povedal,ze ak mam zaujem,mozem chodit k nemu pocas tehu.Pri porode nebol,bol po sluzbe v nemocke a ani sme neboli dohodnuty...takze sa o mna postaral,aj napriek tomu,ze zo mna nic "nekaplo" 🙂

zuzul77
9. dec 2011

@sevzuz
tiez si myslim, ze ak by islo o zivot babuska, tak sa mohla dat vysetrit sluzbukonajucemu....ja chodim k dr. deckovi na polikliniku a aj teraz do nemocnice, a som NADMIERU spokojna...len neviem ci niektora z nas by tolko zvladala ako lekari, ktori cez den bud rodia alebo operuju, potom utekaju do ambulancie, pridu vecer po 18,00 domov a su ochotni este aj zazmluvnit porodu, byt na telefone doma a v tom najlepsom spanku utekat do nemocnice k porodu rano o 3,00...potom zostat v nemocnici lebo sa im uz neoplati ist domov a zase pokracovat v tom kole.

sevzuz
9. dec 2011

@gulka63 a nevies preco, ved to jena hlavu postavene, dat im z takej sumy len 1/5, nie?

@simisi
@zuzul77
zdielam uplne rovnaky nazor ako vy dve, tiez k nemu chodim lebo mi hrozila serklaz, od septembra, nic som mu nedala, ale rozhodla som sa, ze si ho zazmluvnim, cely cas sa o mna staral a tak mu doverujem 🙂

zuzul77
9. dec 2011

@sevzuz ja presne tak isto, termin mam zajtra, rano mam prist na prijem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre