Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

lili24
28. nov 2007

jankatt - teeeeda az do porodnice?? sranda 😀 to naozaj? nato som ani nepomyslela zeby som do porodnice soferovala 😎

luciask
28. nov 2007

Inak i ja som v den ked som isla do porodnice soferovala a potom na treti den po porode tiez, mne to vobec nerobilo problemy.

lili24
28. nov 2007

a pomohlo ti to mel?

jankatt
28. nov 2007

no to ano ja som mala kazdy den trening ja som chodila na 4 popschodie pesi lebo sme nemali vytah

luciask
28. nov 2007

a este som chcela povedat ze obe dievcata som prenasala, prvu dokonca tyzden a pol.

petulienka
28. nov 2007

Hedu dakujem, aj vam babulky, idem vyskusat uz vsetko naozaj... tak uvidime ci sa zajtra tu objavim, ak nie tak viete kde som 😉 (uz to pisem asi treti krat ) 😀 tak drzte palceky

lili24
28. nov 2007

ked to tu tak pozeram baby, tak uz kazda mate "po tom" 🙂 ziadna tehulka nepise 😉 teda okrem petulienky ale ta to ma uz za par 😎

hedunecka
28. nov 2007

rainbow noo a to som absolvovala este aj turu v horax ale jej sa nechcelo tak sme napokon skoncili cisarom presne na termin 😉 ah chilli som skusala no proste vsetko

jeeeej peti ja ceeem vidiet male mimi ja by som tak isla s tebou do tej porodnice 😀 😝

lili24
28. nov 2007

samozrejme ze drzime, a silno silno drzime palceky, vsetko dobre dopadne 🙂

luciask
28. nov 2007

lili neboj vsak sa tu hadam nejaka nova tehulka zjavi, a ked nie tak ti spolocnost mozme robit my alebo chod k trnavskym mamickam aby sme mi netehulky nezavadzali tuna

lunika
28. nov 2007

čavte baby elinka je ešte stále v pôrodnici malý jakubko je na intezívke pomodlite sa zanho aby papkal a zosilnel pretože nechce papkať iba spinká

petulienka
28. nov 2007

No Hedu, a vies co je najhorsie? ze sestonedelie teraz prestahovali na stvrte poschodie, kde neni to sklo kde ukazuju babtka, takze nasi ani maleho neuvidia ☹ az doma, pretoze sestonedelie na dvojke maluju ☹

lili24
28. nov 2007

ale ved ja si pokecam s hocikym 😉 nevadiiiiii 😎

petulienka
28. nov 2007

lunika a elinka nebola uz s jakubkom doma??? ved sme si pisali... 😖 co sa stalo?

lunika
28. nov 2007

nie ešte nebola doma už je 10dní v pôrodnici

luciask
28. nov 2007

10 dni no to je dost dlho, a co je vlastne tomu malickemu?

lunika
28. nov 2007

má zapálené očko našli mu nenší šelest na srdci a nechce papkať a že stále hajká

hedunecka
28. nov 2007

no pekne a naco to maluju??nex to zrovna cele zavru a vydezinfikuju 😠 😠 robia na prd robotu..to sa im ani neoplati namalovat nexapem preco to nedaju to tej novej budovy a nevycistia vsetko..

juuuj povedz ze pozravujem elinku a nex sa neboji malinky si len zvyka a urcite coskoro pojdu domko 😉

melory
autor
28. nov 2007

luminka je v pondelok stretko 😉

petulienka
28. nov 2007

hedu mam ten iosty nazor, ale co uz.. nejak to tam vydrzim tie styri - pat dni 😝 dufam

petulienka
28. nov 2007

mel, este jedna otazocka a kolko mam byt v tej teplej vani? teda vode 😀

lunika
28. nov 2007

melory pomýlila si si meno alebo to nieje premna ?

melory
autor
28. nov 2007

tie ma zarazilo, ze porodnicu nedali do novej budovi

lili24
28. nov 2007

veru uplne najlepsie by urobili, keby to cele prestahovali do novej budovy, hned by sa tam veselsie chodilo a uplne inak to na nas posobilo. bola som tam s manzelikom je to tam uplne krasne, vsetko nove a ciste...to najdolezitejsie oddelenie zostava v starej budove, nechapem 😒

luciask
28. nov 2007

no tak ja neviem co by som tam tych 10 dni robila. Strasne dlho by mi bolo.Petulinka tak drzim palce by to bolo len tych 4-5 dni.

melory
autor
28. nov 2007

lunika meno, lebo v aprilovkach mame luminku 😀 😀

melory
autor
28. nov 2007

mne sa prave preto pacili topolcany, lebo tam bolo vsetko nove a ciste 😵

hedunecka
28. nov 2007

peti kolko zvladnes cim teplejsia a cim dlhsie tym lepsi ucinok 😀

no hej nexapem ze take nieco nexaju v tom hnusnom prostredi a nedaju ho do sterilneho..s starsimi ludmi to nic nespravi ale tie xudatka babence si to musia odniest tou hnusnou infekciou 😠
kedy sa dalo niekde spisat nesuhlas alebo aby to prelozili alebo vydezinfikovali tusim napisem do lamparne 😀 😀 alebo do crepin

petulienka
28. nov 2007

no snad ked mi povedala dokina ze ked mam prist v piatok na 7:00 rano na prijem uz aj s kabelou, tak ma odtial neposlu zasa domov 😖 to by ma asi roztrhlo 🙄

melory
autor
28. nov 2007

heni vybav 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre