Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

melory
autor
6. feb 2007

ano v tt je lepsia porodnica.

erika222
6. feb 2007

tak uvidíme,dúfam,že máš pravdu.Ale celkovo pôrodnica a vybavenie a určite lepšie v tt ako v pn.len aký bude personál?!?! 😖

petra25
6. feb 2007

caute babule. Tak sa nam to tu pekne rozrastlo a hlavne maminami - cakatelkami, ktore to uz maju za par. Baby, ked to budete mat za sebou, zlutujte sa nad nami a najdite si chvilelenku poinformovat nas ostatne, lebo sa to tam tusim fakt meni ako na pase 😀 Drzim palceky

petra25
6. feb 2007

PS a do Piestan by som nesla uz len z tohto dovodu, ze tam nie je inkubator!!! 😒 nikdy neviete co sa moze stat, takze by som to urcite neriskovala

vandaa
6. feb 2007

Melory, Kubko s narodil 1.4. ale 2006 😉

lola55
7. feb 2007

Tak predsa sa niekto nasiel....erika a andreab 😀 Erika ja som ti hovorila že je lepšia TT, vtedy som ani len netušila že tam pojdem rodit aj ja. U mna hrozí císarský kvoli gyn. operacii, ktorú som absolvovala este pred rokom. Takze to bude asi plánované. 12.2. mám príst aj s taskou...ak sa dovtedy nič neudeje. Tak do skorého videnia v TT 😀 Možno to víde..... nadštandart nechcem ani ja, kamoška rodila v oktobri v TT a nevedela si vynachvalit standartku....., že si aspon s kolegynou pokecali a ked isla na WC alebo do sprchy sa vzdy pri mimi prestriedali. 😉

melory
autor
7. feb 2007

vanda, videla som, sranda, ja mam este doma navyse Huga 😀 😀

baby mna zas pochytila neistota, co sa tyka trnavy a idem v nedelu pozriet topolciansku nemocnicu 😒 😒

bubaczik
7. feb 2007

mel a co si tak znova zmenila nazor?nestras...

melory
autor
7. feb 2007

neviem ci sa ma po druhy krat niekdo vsimne, a v topolcanoch je jeden super vychyreny doktor, ktory je pri tebe "cely" porod.

bubaczik
7. feb 2007

inak moc mechur mame plny... 😀 a ja asi skoncim v trnavskej..

melory
autor
7. feb 2007

nechapem

curly1983
7. feb 2007

bubaczik si vedela, ze aj mel je z vychodu ? 😀

melory
autor
7. feb 2007

curly a co ma prezradzas?

bubaczik
7. feb 2007

mel neni z vychodu...mel comu?sak dr najprv vravel ze nema moc mechur napleny,tak ma vystrasil...ale vcera mal plny...mam aj dokaz.. 😀

melory
autor
7. feb 2007

bubaczik ale ja niesom z trnavy!!!

curly1983
7. feb 2007

bubaczik kde beries tu istotu ? 😀

melory
autor
7. feb 2007

nerozumela som tomu mechuru
a vidis ja som ti prijala chlapceka, hura, vyslo mi to!

bubaczik
7. feb 2007

pisala ze neni si z vychodu...tlak mi dvihla teraz jedna barz mudra...

curly1983
7. feb 2007

ked mas nizky tlak tak ti len pomohla 😀 a preco ? 😕

bubaczik
7. feb 2007

ta bo je mudra p....

melory
autor
7. feb 2007

jaaaj v tej teme kolko deti, s hankou sa nehadaj, je fajn, ale vsetko bere osobne!
som zo stredneho slovensk, zijem na zapadnom, ale povahou so vychodniarka...to preto curly pisala.
curly pridala som ti do albumu huginka, zenicha.

bubaczik
7. feb 2007

joj mel,sak ja milujem ak je niekto mudry a hovno zazil...a moje deti maju aj znackove boty...a maly kocar za 19tis..ale to uz som jej nepisala...

curly1983
7. feb 2007

mel uz som pozerala na mojho zlateho 😵 joj ja budem dobra svokricka 😀 😀 😀

bubaczik idem pocitat lebo niesom v obraze 😉

bubaczik
7. feb 2007

radsej necitaj...

melory
autor
7. feb 2007

curly akurat v pondelok som ta ukazovala mojej najlepsej kamaratke a tusim aj ziarlila... 😀 ona ma lesanku a tiez by huga za zenicha, ale nie, ona by ho nebrala, je moc rychli na nu a moc zivy a napadity.

bubaczik, tak danielko, budeme chodit do centra v lete s kocikami.
ale neviem ci sa odvazim pri tebe, ked mas za 19000,-sk, musim si aj ja zohnat do frasa, 😀 😀 😀

curly1983
7. feb 2007

joj baby preco ste tak daleko ????? ☹ ja by som vas hned brala do partie 😉

melory
autor
7. feb 2007

curly ale ja ty mas drahy kocar, tak ja neviemmmm, moj sice stal 16000,- ale pred 3-ma rokmi a nevyzera na to, ale mam ho rada 😀 😀 😀
idem kupit ten co mam v albume a dnes mi v obchode hovorila, ze ak chcem ako vanicku novorodenecku tak stoji 7900,- muzovi som ani nepovedala.... 😅 ale ten sportovy berem, lebo mi ho predava za super cenu.

bubaczik
7. feb 2007

uz lutujem ze som nekupila ten za 27,co tam mali.. 😀 kvoli hanke...bo mam nahana po celom konikovi..

melory
autor
7. feb 2007

bubaczik nehaj to tak, ona to tiez zle nemyslela, vies tito pismenka nemaju intonaciu a velakrat nieco inac vyznie ako sa ozaj napise.

bubaczik
7. feb 2007

ale neviem naco zabrda...ale sak ja jednym okom dnu druhym von 😀 len sa ma to dotkne,ak niekto trepe o haluskach a druhy sa bavi o hruskach...ale necham to uz tak..tak v lete bereme aj rainbow...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre