Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

petulienka
29. nov 2007

Lyly, este som doma, ale uz dnes posledny den. Ak v noci nic, tak rano nastupujem do nemocky. Vraj na prijem, tam mi daju oblecenie, poslu na porodnicu a potom klystyr atd. Potom dojde dokina, da nejaku tabletku a vraj to uz potom pojde rychlo... tak dufam 😉

melory
autor
29. nov 2007

petra zajtra budem na vas mysliet. vela sil ti zelam a mysli na to, ze to babo to tiez boli, a musis mu pomoct von 😉

petulienka
29. nov 2007

jasne mel, dakujem... ale ja mam taky pocit ze pojdeme uz v noci 😝 tak dakujem vam za podporu a mel pripadne mi napis cislo na teba do IP ak chces a dam ti vediet 😉

ladynika
29. nov 2007

petka,pripominas mi moj vlastny porod 🙂 akurat ze ja som prenasala a z 2 tyzdne...ale tiez som mala prist v piatok na vyvolavacku,lenze v noci sa malicky asi naplasil a na poslednu chvilu sa ohlasil zo stvrtka na piatok 🙂 🙂 a bolo to uplne v pohode,skoro ziadne bolesti,este som sa zmyvala,do nemocky som prisla otvorena na 8,porodila som skoro cestou tam 🙂 🙂 🙂 neboj,bude to v pohodke,drzim palceky,uzi si to,je to nadherny pocit,isla by som za teba 🙂 🙂 🙂

petulienka
29. nov 2007

Dakujem ladynka, dufam ze aj to budem mat take rychle, ale myslim eze uz ked som aj otvorena, zatka odisla a krcok zmaknuty tak to uz nebude take trapenie s vyvolavanim, co ty na to? 🙂

bubadlo27
29. nov 2007

peti,
drz sa ,najlepsie sa rodi v noci, rano ti donesu drobca uvidis bude to najkrajsi zazitok v tvojom zivote, 🙂 🙂

petulienka
29. nov 2007

dakujem 😉

bubadlo27
29. nov 2007

zavri kona a xod uz rodit 😀 😀 😀

petulienka
29. nov 2007

😀 😀 ty si dobra, keby to tak slo. Uz mi riadne tvrdne brusko, sem tam zaboli, tak uvidime, ci budeme rodit v noci, alebo az rano 😉

ladynika
29. nov 2007

petulka,ja som mala dost bolestivy porod,kontrakcie ani nie,tie boli slabunke a trvali len 3 hodiny,ale krcok sa nie a nie otvorit,tlacila som pol hodinu a nakoniek ma roztvaral nasilu kliestami...ale garantujem ti ze tu bolest nebudes ani vnimat,a ked babatko zaplace a prinesu ti ho a polozia vedla teba tak zabudnes na vsetko 🙂

bubadlo27
29. nov 2007

v noci tam je taky pokoj, ziadny stres sak uvidis 😀
mne strasne pomohla ja sestrick,a vlastne ta to skoro cele odrodila, dokina dosla az ked som bola na boxe

petulienka
29. nov 2007

ladynika ved si pisala, ze si bola otvorena na 8cm, tak teraz som z toho blbec 😀

ladynika
29. nov 2007

petka,ano,ale to je branka,ci ako sa to vola...ten prechod medzi panvovymi kostami.Ten som mala roztiahnuty az az🙂A krcok uzatvara maternicu...mne totiz ani voda neodtiekla,prepichoval mi ju az na sale doktor.

petulienka
29. nov 2007

aha no dobre teda... ako poradila bubadlo, zatvaram kona a idem rodit 😀 Tak babulky drzte palce a zajtra uz mozno touto dobou budem mat po tom... Najdem sposob ako dat vediet... PApa a drz palceeeeeeeeeeeeee

akrima
29. nov 2007

lili24 - citam diskusiu, a vidim, ze sa bojis, ze tu zostanes sama tehulka, neboj som v tom aj ja.... cize minimalne dve tu pobudneme aj v novom roku... vela stastia.

melory
autor
30. nov 2007

baby dnes sa mi petuliekna ozve na mobil co a ako a hned vam to sem napisem 😉

lyly
30. nov 2007

mel, tak ju potom pozdravuj
juuj, ked si predstavim, ze sme s petou este necele dva roky santili spolu po diskach, ani sa mi verit nechce, ze uz su\budu z nas maminy.

melory
autor
30. nov 2007

lyly teraz budete santit ako maminky 😉

melory
autor
30. nov 2007

petulienke sa dnes narodil syn Jakubko s mierami 50cm a 3900g obaja su zdravi a tesia sa na stretnutie 🙂

lyly
30. nov 2007

gratulujeeeeem, nech ste zdravucki

vladkaz1
1. dec 2007

velmi velmi gratulujem 😀

gabuliik
1. dec 2007

Čaute. celú úto debatu som s napätím sledovala a nezapájala sa, ale teraz musím. Moooooooc gratulujem petulienke.

melory
autor
1. dec 2007

tak velmi sa uz tesila 🙂 som rada, ze je s babatkom v naruci 🙂

lyly
2. dec 2007

mel a co ty nemozes spavat? 🙂

dupin
2. dec 2007

caute maminy,potrebujem poradit,objednala som si postielku cez net zo stranky mimisk a teraz sa bojim ci to nie su nejaki podvodnici,prosim vas mate s touto strankou nejake skusenosti?Dakujem za odpovede bojim bojim ze 6000sk v keli

lili24
2. dec 2007

aj my sa pripajame a petulienke moooooooooooooooc gratulujeme 🙂

hedunecka
2. dec 2007

jeeej tak uz to ma konecne za sebou 🙂 jak by som ju isla pozriet.. 🙂

dupin neboj pride ja som objednavala snad z kazdej netovej stranky a vzdy mi to prisĺo..aj ja mam tusim z mimisku postielku 😉

anaja36
3. dec 2007

caute babky v prvom rade petulienka moooooc gratulujem

v piatok som bola na poradni a ze vraj vo stvrtok im prislo nejake nariadenie ze ak chcem mat konkretneho doktora pri porode tak 7 000,-sk a podpisem papiere a bude musiet prist,cast z penazi ide do nemocnice a cast dokinovi,ked k tomu oriratam epidural,pup.snuru a nedaj boh nadstandartnu izbu tak cca 50 000,- 🙂 to aby sme si zobrali uver 😠 tak som sa rozhodla ze si nebudem nikoho vybavovat,ved tam musi byt nejaky lekar,som na 1cm otvorena tak to vsetko necham na osud ale je to somarina aj tak sa to bude vsetko robit na cierno...

hedunecka
3. dec 2007

anaja ja som rodila u cexa a nevybavovala som si ho cez papiere normalne som mu povedala ze chcem u nho rodit lebo je fajn a tak a dala som mu praxy a bolo.. 😉

anaja36
3. dec 2007

hedi ja rozumiem ale ak ten doki nebude mat sluzbu a dojde tam a ja nebudem s nim spisane lajstro tak zas druhi lekari budu nanho bonzovat ze to robi na cierno,no uvidim vo stvrtok co mi povie Deckov,inak mam take bolesti jako keby mi s ihlou velkou pichali do vajecnikov ledva tu sedim v robote jak 5penazi 😲 toto je najhorsie lebo si namyslam ale len trochu lebo fakt je ze brucho ma boli a posledny tyzden jako ked msom mavala silny menzes,boze uz nech to mam za sebou pomooooc................ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre