Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

anaja36
21. sep 2007

babky este jedna vec co ma dnes vedesila vcera som bola na cukrovke ta je v poriadku ale som anemicka a mam viac bielych krviniek tak som laknuta,co mam papat na zelezo prosim poradte ☹ ☹ ☹

bubaczik
21. sep 2007

anaja a dr ti nenakazal nic brat?

anaja36
21. sep 2007

v utorok idem na poradnu ze vraj mi vezme krv a nejaky vyter ci to neni zapal ale ja uz vidim ten vikend,a tie moje chmurne myslienky,ja hned na to najhorsie myslim

bubaczik
21. sep 2007

a neberies nejake vitaminy,napr.Calibrum,alebo Maternu?sak neboooj,keby to bolo hrozne,tak by si ta zavolal este dnes 😉

anaja36
21. sep 2007

beriem calibrum,trocha si ma ukludnila,zajtra povinne spenat,pecienka a tak dookola az do decembra budem varit 🙂 🙂 🙂

anaja36
21. sep 2007

bubaczik tak teraz som volala sestricke je to moja byvala spoluziacka a ta ma ukludnila ze je to len taky hranicny zapal,chvalabohu,ja tak lubim vsetkym radit jak maju mysliet pozitivne ale ked sa jedna o mna tak som pokakana,idem domenko uz mam padla a pekny vikend vam vsetkym pa pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hedunecka
21. sep 2007

ahoj anaja ja som mala tiez zvyseny pocet bielyx krviniek okolo 30tt som mala tusim 10,5 a ku koncu v 40tt 11,8 dr.mi napisala do spravy leukocytida v teho ale aj tak so mnou nikto nic nerobil no a teraz mam infekt v moc.cestax a asi aj zapal moc.mexara 😠 😠 no a kedze kojim nesmiem ziadne lieky tak som zvedava ci tie co beriem neublizia malinkej 😖

melory
autor
24. sep 2007

hedunecka gratulujeme

hedunecka
25. sep 2007

mel dakujemeeeee 🙂

vladkaz1
5. okt 2007

Ahojte kocky mne nasli nejakeho streptokoka a zevraj 4 hodiny pred porodom mi musi dat doc.antibiotika je to normalne neviete poradit mam stoho stres.

wikina
5. okt 2007

ahojte baby.Objavila som tuto stranku len prednedavnom.Tiez idem rodit k Dr.Deckovi,uz druhy krat a som s nim velmi spokojna,je velmi dobry aj ked je este mlady.Dokonca som zazila aj tu jeho mysku ako pacientka a bola taka ista zlata ako on.Neviem ake mate skusenosti ale ja na nich nedam dopustit. 😉

vladkaz1
5. okt 2007

ahoj Wikinka ja idem ties k nemu rodit ževraj je fakt dobry moja sestra ho mala pred mesiacom pri porode a bola velmi spokojna 🙂

bubadlo27
5. okt 2007

hedenucka>
Gratulujem k princeznicke 🙂 chcela by som ta poprosit o radu, ako si do fotoalbumu vlozila ten odratavac mesiacov, vytvoreny cez glitterfy.
Ja som pre moju sofinku urobila tiez , len som antitalent a neviem ako ho importovat.
Ak ste mali podobny problem, prosim ozvite sa
dakujem 😵

melory
autor
8. okt 2007

vladkaz- ja som tiez mala toho streptokoka, najprv som brala penicilin, ale kontrolny ster ukazal, ze sa stale drzi ako kliest, tak mi pred porodom dali infuziu. nic strasne.

pizatko
9. okt 2007

Ahojte.Som tu prvý krát. Mohli by ste mi niektorá poradiť? Prvý pôrod som mala v BA a bol predčasný. Teraz mam termín 5.1.08 a chcela by som rodiť v TT. Ale neviem postup v poslednom mesiaci, keďže som mala predčasný pôrod. Či treba isť do ambulancie v TT, či budem chodiť posledný mesiac len k tomu istému lekárovi... Ako a kedy si treba vybaviť nejakého lekára. Chcela by som isť k doktorke Štefanikovej, ale neviem ako postupovať. Ďakujem

melory
autor
9. okt 2007

pizatko, posledny mesiac budes chodit aj do nemocnice na pritoky a na CTG
ked si vybavis doktorku....pojdes za nou a dohodnete sa. svojmu povies, ze mas uz doktorku k porodu a on ti povie, ze aby si posledny mesiac chodila za nou do nemocnice, ona si ta popozera a bude volat podla potreby.

lyzenka
9. okt 2007

chichi....a ja som nakoniec do nemocnice ani nestihla chodit, dokonca ani doktorku vybavit (tiez som chcela Stefanikovu)....Andrejko to rozhodol a prisiel na svet skor... :O)

vladkaz1
10. okt 2007

ahojte baby, ja mam dr.Kovacicovu a som snou velmi spokojna je zlatucka, ale neviem sa rozhodnut co budem rodit s Deckovom alebo s Kovacicovou.

aini
10. okt 2007

ahojte. ja by som mala asi tiež rodiť v Trnave, ešte chodím do poradne ku svojmu gynekologovi, ale potom si budem musieť vybrať niekoho v TT. nechcem si zazmluvnovať porodníka, len proste niekoho, kto sa o mna postará ten posledný mesiac, viete poradiť ku komu by bolo naj? 😉

bubadlo27
10. okt 2007

aini,vladkaz1
ja som mala povodne vybavenu Stefanikovu, aj som k nej chodila posledny mesiac do poradne, kedze sa mi mala narodila pred terminom, prisla som na pohotovost rano o siestej a ked ma Stefanikova pozrela povedala, ze su to len preszvestne kontakcie / dost caste u prvorodiciek / a chcela ma poslat domov , nakoniec som si vydupala v bolestiach ze ma necha aspon na pozorovanie na rizikovom. Mala sa narodila vecer o 22 40 a cely den ma nechali trapit v bolestiach , rodila som nakoniec u Kovacicovej a bola super uplne v pohode to prebehlo.
Len neviem, ci sa da k nej chodit aj do poradne, lebo ak budem druhy krat tehotna , chcem rodit len u nej.

pizatko
11. okt 2007

Ďakujem vám babuľky za odpovede.Tu sa človek toho dozvie, ale aj tak je mi ťažko si vybrať nejakého lekára.Svojmu chodím do Pezinka a bývam v Smoleniciach kam sme sa presťahovali.Ružinov som už zažila a do TT to mám bližšie.Ale ešte som tam vôbec nebola pozrieť.Majú tam pre budúce rodičky deň otvorených dverí? Niečo som vyčítala v začiatočných príspevkoch, ale neviem či to ešte platí.

vladkaz1
11. okt 2007

no neviem ci sa da k Kovacic. chodiť do poradne asi nie,ja som chodila do poradne jej otcovi p Kovacicovi a na ultrazvuk k nej raz do mesiaca a bola som velmi velmi spokojna.Vzdy mi vsetko vysvetlila tak ze som to pochopila na prvy krat .Teraz chodim k nej do nemocnice posledny mesiac a velmi sa mi venuje,mozem je kedy kedykolvek zavolat ale ona aj operuje a ked vidí ze nieco potrebujem ze ma nepr. hovor vola mi naspať.Takze taka ochota sa vidí fakt malo baby.

bubadlo27
11. okt 2007

pizatko
vo vestibule v porodnici je nastenka kde je vestko popisane aj poplatky za epidural a za nadstandardne sluzby.
ked som tam chodila na poradnu v auguste, zdalo sa mi ze tam bol vyveseny oznam, ze den otvorenych dveri je vzdy v prvy pondelok v mesiaci niekedy poobede tusim o 14 00, ale pre istotu to treba este overit.

hedunecka
11. okt 2007

baby jednoznacne odporucam cexa-pristupovo je na jednotku a neskutocne mily a zlaty a samozrejme asi najvacsi odbornik co tam je a vobec to neflaka jak niektori "odbornici" zazila som na vlastnej kozi/stefanikovu, primara, cexa, deckova a kovacicovu/ked sa aj nieco deje ze je nejaka komplikacia pri porode volaju cexa 😉
druhy porod si uricite vybavim opat jeho

hedunecka
11. okt 2007

jako ale nemyslela som to ze henti doktori su zly .ja len ze cex je najlepsi 😀 ale napriklad ani taky deckov neni na zahodenie 😀 😀

vladkaz1
12. okt 2007

podla toho aku ma naladu 😀

keikei
12. okt 2007

ahoj babulky 😉
no už som chcela odísť a pozerám, neni som tu sama 🙂
ahoj vladka 😉

lyzenka
12. okt 2007

mna rodila najskôr mladá Havlíková.....ale potom to normálne nešlo....tak zavolali Rešetu......a spravili mi obaja cisarsky....

keikei
12. okt 2007

o Havlíkovej počujem prvý krát, aj taká doktorka je? je ich teda riadne veľa, ja dúfam, že sa mi pritrafí niekto koho poznám 😨

vladkaz1
12. okt 2007

no ja sa tu mocem a nikto tu neni tak napisem neskor 🙂 Zacala som uvazovat intenzivne nad dok.Kovacicovou lebo dnes sa mi donieslo do usi ze Deckov zle zasiva,tak neviem neviem co je na tom pravdy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre