Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

vickie555
2. aug 2012

@zuzana75 ahoj, Dečkov je fakt perfektný, mne robil cisársky rez, nakoľko pôrod nepostupoval. Zazmluvneného som ho nemala, mal službu.

zuzana75
3. aug 2012

@vickie555 Dakujem za info.. hej z kazdej strany pocuvam ze je super.. tak ho vyskusam... asi aj zazmluvnim.. uvidime co povie , ked pojdem k nemu na prvu kontrolu do nemocnice..
este raz vdaka a prajjem vsetko dobree
🙂

depi
3. aug 2012

Ahojte..vie mi niekto poradit..chodim teraz k pani doktorke Ugorovej ale stale na nu citam len zle veci a pocula som ze odmieta vydavat aj karty...ak by som sa rozhodla pre zmenu lekara viete o niekom kto by ma zobral aj bez karty????stalo sa to uz niekomu ?

nicearty
3. aug 2012

@zuzana75 ahoj, ja mam termin o par tyzdnov, tak my sa uz na porod nevieme dockat 🙂 ale tiez som riesila dilemu, ci zazmluvnovat doktora ci nie a kedze som prvorodicka a nemam ziadne skusenosti, citala som vela, aj sa radila s ludmi, ktori maju skusenosti a vedia ako to chodi (aj v TT) a vraj je to skoro vo vacsine pripadov, ze ked si zazmluvnis doktora, ti ten porod vyvola, jedine ze by to bol znamy a bol by ochotny prist kedykolvek, kedy to pride..ja som rozmyslala nad Havlikovou, ale nakoniec som sa rozhodla, ze si nebudem...nechcem, aby mi vyvolavali porod, babatko vie samo najlepsie, kedy je cas ist von, je asi iny pripad, ked prenasas alebo je nejaky problem, to uz ti neporadim, ale dolezite je, aby si vedela, co chces ty a aby do teba aj babatka, co najmenej zasahovali..aby si porod vedela prezit co najkrajsie a potom sa dokazala tesit z dietatka 🙂 tak vela stastia pri rozhodovani a aby porod dopadol ozaj pekne 🙂

mirinda1
3. aug 2012

@depi aj ja som chodila k Ugorovej, ale nebola som s nou spokojna, bolestive vysetrenie, a v tehotenstve chcela za kazdy ultrazvuk poplatok, tak som zmenila lekara :(. Kartu mi vydala sestricka, akurat sa pytala, ze ku komu prestupujem. Skus ist k Stefanikovej alebo Deckovovi, viem, ze oni prijmaju aj nove pacientky.

depi
3. aug 2012

@mirinda1 dakujem za radu..a nerobili ti problem ked si chcela kartu??? ja som to uz videla aj na vlastne oci ako odradzali pacientku a ze sa to neda a taaak....prvy kratz pocujem o dr.stefanikovej... kde ma ambulanciu ??

mirinda1
6. aug 2012

@depi ja som normalne povedala, ze menim doktora, a myslim, ze som si tam predtym volala aby mi nachystali kartu aby som tam nemusela dlho cakat a ked som prisla tak mi ju sestricka vydala a bolo 🙂 . Stefanikova je v nemocnici a tam aj ordinuje. Osobne som pri nej nebola ale su dost dobre ohlasy na nu. Kamaratky k nej chodia.

luc22
7. aug 2012

ahojte, doktorka Stefanikova ordinuje utorky v sukromnej ambulanci na sportovej ulici, kde je dr. Strbo. Ja som k nej tiez prestupovala od dr. Ugorovej. Najprv som si musela vypytat, ako keby "vymenny list" od dr. Stefanikovej, a s tym som sla k dr. ugorovej. Bola to ako keby poziadavka na kartu. Sestricka mi to bez problemov vydala. No a potom s kartou som opat sla na k dr. Stefanikovej a uz ma len sestricka zaregistrovala a objednala. Je to uzasna doktorka, vyborna odbornicka, perfektny clovek s ludskym pristupom. Dufam, ze som vam pomohla...

dulkagabulka
7. aug 2012
depi
7. aug 2012

@luc22 a len si si zavolala ci ta zoberie ? alebo ti to niekto vybavil? obavam sa ze uz nebude brat pacientov...

depi
7. aug 2012

@luc22 a keby si bola este taka dobra hodila mi do spravy na nu kontakt lebo ja to nikde neviem najst....

janik777
7. aug 2012

ahojte ...chcem sa ešte spýtať ako je to s návštevou ked príde?Môžu prísť kedykolvek???

rena34
7. aug 2012

keď prišla návšteva doobeda tak sa to sestričkám nepáčilo, ale keď ti len niečo prinesú a hneď odídu tak s tým problém nie je...

kristina39
7. aug 2012

ahojte maminy 🙂 ja som rodila prvy krat tu v tt..ja som si chcela zazmluvnit dr Deckova ktoreho mi vybavila nasa spolocna znama...nakolko mi povedala ze je to vyborny doktor...ale...termin som ma 1.9.2011...u neho na kontrole som bola 2.9. a este stale sme nemali zmluvu..povedal ze je vsetko ok ze na kontrolu mam dojst 4.9.a ked stale nic tak 7.9. porod vyolame...no nech sa dostanem k pointe..toho 2.9. som tam bola o 10:00 okolo 11-tej mi zacalo ostavat zle tak som mu volala ze ma chytaju slabe bolesti ci mam dojst podpisat zmluvu a on nato ze to prejde..bolesti sa stupnovali ale uz som mu nevolala vykaslala som sa nanho...o pol noci 3.9. mi odtiekla voda tak som dosla na prijem...porodila som o 3:05..rodila ma dr. Strbova...velmi vinikajuca doktorka..mila citliva a hlavne ludska...a teraz mam termin 20.10. ale uz nechcem zmluvnit len by som si vyziadala k porodu keby mala ona sluzbu a chcem sa opytat ako zistim kto ma vtedy sluzbu alebo okolo toho terminu...dakujem

zuzana75
11. aug 2012

@nicearty Ahoj dakujem za podporu.. uvidim, co mi povedia v utorok idem do nemocnice na konzultaciu.. ale vyvolavat porod by som naozaj nechcela, pokial by to nebolo nevyhnutne nutne... tak sa drz aaj babatko

marcelaaaa
11. aug 2012

ahojte ja som mala vybaveneho deckova je fakt dobry a velmi nam pomohol nakolko sa nam to vsetko skomplikovalo pri porode a mala musela ist von kliestami,pretoze som mala velkmi kratku pupocnikovu snura a mala sa uz dusila ☹ ..vsetko dobre dopadlo 🙂 a nie je nic videt na hlavicke ze bola vytahovana ..doktor bol sikovny 🙂

dulkagabulka
12. aug 2012

Chcem touto cestou podakovat panovi doktorovi Bučkovi za jeho velmi ľudský, láskavý, rešpektujúci a pritom všetkom vysoko profesionálny pristup k mamičke pri včerajšom pôrode 🙂

katkatt
12. aug 2012

@dulkagabulka aj ja som ho mala pred rokom pri porode a bol super, uplny pokoj z neho isiel, prisiel ma zachranit na prijem 🙂

simisi
12. aug 2012

@dulkagabulka aj pri mojom druhom porode bol dr.Bucko....a bola som velmi spokojna 🙂 🙂 🙂

peggi
12. aug 2012

Ahojte,chcem povzbudiť všetky tehuľky,ktoré sa chystajú rodiť v TT porodnici. Ja som tam rodila pred cca dvoma týždňami už druhýkrát. Mala som dohodnutého porodníka,bola som s ním veľmi spokojná,výborný lekár-odborník s profesionálnym a hlavne ľudským prístupom,rešpektoval moje želania a predstavy,rodila som spontánne,porod bol úžasný,takmer bezbolestný,porodila som 1 hodinu od príchodu na príjem. Chcem podotknúť,že nemožem povedať ani jedno krivé slovo na zdravotný personál či už na príjme alebo porodnej sále a to bol v ten deň dosť veľký frmol,bolo veľa porodov, zlaté boli aj sestričky na šestonedelí a novorodeneckom a rovnako aj všetci lekári-gynekológovia a detskí lekári. Veľká spokojnosť. Samozrejme,treba sa povzniesť nad sprchami,WC a stravou,ale to všetko sa dá vydržať počas tých 4 dní. 😉

lyongirl
12. aug 2012

@peggi gratulujem a teším sa, že 2 pôrod bol taký fajn/teda podľa popisu to tak vyzerá/ a že si sa nenatrápila, ako pri 1 pôrode. Drobčekovi želáme veľa zdravíčka a maminke pevné nervy. Držte sa 🙂

dulkagabulka
13. aug 2012

ak by ste premýšlali nad používaním látkových plienok, tu je ich základný prehľad:

http://www.zenskekruhy.sk/mamicky/latkujeme/ite...

peggi
13. aug 2012

@lyongirl ďakujem pekne. Porod bol naozaj úžasný,až je mi ľúto,že už mám po ňom,normálne by som si ho zopakovala. 🙂 Horšie je,že zajtra ma čaká kyretáž,lebo stále silnejšie krvácam a mám ešte niečo v maternici. 😢 Minulý týždeň som už mala ísť na čistenie,aj som mala prísť s taškou,tak som zo dňa na deň naháňala odsávačku a umelé mlieko pre malého,ale mi pichli dve injekcie,tak som sa kyretu vyhla a myslela som,že už je dobre,dnes som bola na kontrolnom vyšetrení a lekár zhodnotil,že kyretáž je nutná. ☹ Drž mi palčeky,nech všetko dobre dopadne a som čímskorej doma.

moka
13. aug 2012

@peggi ahoj, mozes prosim napisat u koho si rodila, prip. do IP? Dakujem 😉

dadika2504
15. aug 2012

Ahojte baby, chcem sa opýtať, či v TT v pôrodnici prepichujú ušká dievčatám ...🙂 Ja som predtým rodila v BB a tam malej v pohode pred odchodom domov prepichli a založili náušničky, tak či to funguje aj tu. Ďakujem 😉

michaelamilan
15. aug 2012

Ahojte mamičky a budúce mamičky.......ja mám síce ešte do pôrodu ďaleko, ale táto téme ma veľmi zaujíma......tiež asi pôjdem rodiť do TT a každá dobrá rada skúsenejšej sa vždy hodí 🙂......Ako tak čítam, tak väčšina z vás je spokojná......Mali ste niektorá pri pôrode aj muža??????

katkatt
15. aug 2012

@dadika2504 ja mam sice dvoch chalanov, ale myslim, ze to robia, nejake mamicky to tu uz spominali. Treba poprosit novorodenecku sestricku na oddeleni a pred odchodom to urobia. Myslim, ze si nosia do nemocnice tie nausnicky namocene v liehu.

katkatt
15. aug 2012

@michaelamilan ja som mala 2x a nelutujem. Sice nic nerobil, ale mne stacilo to, ze tam bol. 🙂 psychicka podpora 🙂 a videl deti hned po narodeni aspon, nieco odfotitl a ostal som mnou kym ma neodviezli na oddelenie.

dadika2504
15. aug 2012

@katkatt Ďakujem, popýtam sa priamo tam. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre