Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

janula.i
25. júl 2008

ahojte tehulky.Neviete mi poradit ktory pôrodnik je v Ta nemocnici dobrý?Počula som,že Dr.Čech je dobrý a s tych mladych neviete aký je Dr.Deckov?Chcela by som ist Dr.Štrbovy ale neviem či ešte rodi?Ake mate s nimi skusenosti?

marianeta
25. júl 2008

Janula
Mna rezal pri cisarskom Cech s Deckovom.Az tak dobre ich nepoznam ale myslim ze su fajn.

janula.i
27. júl 2008

Ahoj.No ved aj ja som počula,že sú dobrý.Znamu rodil Dr,Deckov,bola spokojna vraj mala nejake problemy a pomohol malemu 😅 Videli sme ho v Tesku s takou černovláskou,asi manzelkou.Mne prisli sympaticky.Neviete vraj sa teraz musi platit ak si chcete vybrat doktora k porodu,Vraj 7tis?

marianeta
27. júl 2008

Tiez som to pocula a dokonca tak,ze 5 ide dr a 2 nemocnici

anezena
27. júl 2008

Ahojte,
ja som rodila v marci, a chodila a stale chodim k dr. Strbovi. Ak som ho chcela k porodu, treba napisat ziadost na riaditelstvo FN, zaplatit 7000SK a dr. pride, hoc aj o polnoci.

Zacala som rodit v nedelu, ked boli kontrakcie kazdych 5 min, volala som Strbovi ten ma poslal do nemocnice a sluzbu mala Dr. Kovacicova - taka mlada blondyna. Neskutocne mila zena a porod s nou bol uplne skvely. Jasne. bolest bola, ale dalo sa to vydrzat a po porode nam povedala /bol aj manzel/, ze ukazkovy porod, o rok sa stretneme znova? A my ze jasne. To uz sice nestihneme ...

A co sa tyka Deckova .... ked bol Strbo cez jarne prazdniny na dovolenke, poslal ma k nemu. a Abol super. Na ultrazvuku v FN zavolal aj manzela, vse nam povysvetloval, kedy ma sluzbu, keby to na mna prislo a tak.

Dr. Cech - ten rodil moju mamu ked rodila mna 😀 bola som unho raz na poradni v nemocnici, ked som necitila pohyby, strbo ma poslal. a potom mal po porode vizitu kazdy den a poviem vam, ten to flaka. Doslova. Spoluleziacu ani este nepozrel a uz mal zapisane v karte ze vse je ok. Kukol na nu a hovori jej "vsetko v poriadku. Aha, uz som to aj zapisal."

O nicom tie vizity. Zda sa mi, ze ti mladi dr. to beru poctivejsie. Nechcu nic zanedbat.

Tot, moje skusenosti.

A ozik, co satyka tych penazi, ano je to tak 5 ide dr. a 2 nemocnici. Ale na prd je to, ze tie peniaze nejdu Gyn. porod. klinike, ale nemocnici, a oni potom tie peniaze rozdeluju. Aspon tak sa nam postazovala porodna asistentka po porode.

janula.i
27. júl 2008

Dakujem za infošky baby. 😉 Tiež myslím že mladý to berú poctivejšie.A co sa týka toho platenia 😲 😲 😲
no.čo už.Hlavne nech je male v poriadku.Ja som chodila gyn. do Pieštan a nič moc,presťahovali sme sa do Trnavy tak by som chcela rodiť tu.

stankatt
28. júl 2008

Ano plati sa 7,000. Ale ja ich radsej pouzijem na odber pupocnikovej krvi.. Coraz viac bab si nikoho nevybavuje, a su spokojne... Tak to risknem a potom vam dam vediet. 😉

kukona1
28. júl 2008

ja som tiež nikoho nemala vybaveného a všetko prebehlo v poho...starali sa tam o mna ako keby som im zaplatila 😀 😉

gabuliik
28. júl 2008

Čau Stanka. Už si tu dlho nebola. Ja,že už si dávno porodila 🙂

krtko.
28. júl 2008

gabuliik,ja som si myslela ze to mas uz za sebou,ked si sa tak dlho neozvala 😉

nika2
29. júl 2008

ahojte kocky, citala som dozadu a nasla som , ze v TT porodnici je nejaka infecia. ja som tam rodila 16.4.2008. nedobrovolne. lebo som z piestan , ale rodila som predcasne v 34tt+4 a z piestan ma tam previezla sanitka. a ta infekcia moze byt aj len na tvaricke? lebo moja mala mala ale tak za mesiac vyhadzanu tvaricku . bola som na koznom a tam nam dala doktorka taku zarabanu mast z hormonom. ani nie za 4 dni to preslo. teraz uz nic nema. mohla to byt ta infekcia z porodnice? lebo tam o nicom nehovoril nikto.

a o tom pristupe: porod bol ok. rodil ma taky mlady doktor. ani jeho meno neviem. ale bol zevraj hlavnym na sestonedeli. malu dali hned do inkubatora. porodila som o 1:10 rano. kebyze sa nepytam co je z malou tak tam nikto nic nepovie. na jiske boli sestricky fajn. aj decke boli super. az na dve sestricky. jednu decku a jednu z gynekologie. ale to je asi vsade tak. inak som spokojna.

gabuliik
29. júl 2008

Krtko, ani mi nehovor. Ja už by som chcela mať po tom. Ale ten môj štuplík nie a nie ísť von. To čakanie je hrozné. Ešte k tomu mi dr. pred týždňom povedal,že do týždna určite porodím. Figu borovú. Zajtra si ho podám 😠 .

tehulka4
29. júl 2008

jeeeej, gabuliiik, ty si este tu??? ja uz som ymslela, ze uz top mas aj za sebou...a ty stale nic.. 😉

gucz
29. júl 2008

ja som tiež nemala nikoho zaplateného k pôrodu, rodila ma dr. Kovačičová, super doktorka 🙂 , tiež som porodila v 34.týždni ako nika2.

gabuliik buď rada, že sa maličkému v brušku páči, čo ja by som dala za to, aby som mohla malú donosiť až do konca.
Držím palčeky, aby bol pôrod ok

yara2
29. júl 2008

gucz - a mala je v poriadku? nemala nejake problemy z nedonosenia? aj ked len male,ake? ci tych 6 tyzdnov dietatku az tak velmi nechyba?

gucz
30. júl 2008

Moja malá je v pohode, akurát bola viac sledovaná ako iné detičky. Z poradne pre nedonosencov nás už dokonca vyradili. Všetko dobehla, myslím vývoj a tak, akurát jej to sem tam trošku dlhšie trvalo, ale ak som od jej veku odčítala tých 6 týždňov, tak vlastne robila skoro všetko načas.
Ak chceš vedieť viac, pozri si tému v bábetkách, o nedonoseniatkach, tam píšu viaceré maminky. Moja malá bola vlastne na svoj vek pri narodení celkom veľká, mala 2620g, akurát mala problémy s dýchaním, ale to sa po liekoch upravilo. V TT nemocnici sú fakt dobré doktorky

vladkaz1
30. júl 2008

Baby mna rodila Kovacicova a bola som nadmieru spokojna ved som si to doslova oddrela sama ,ale ten prístup bol skvelý !!!
Ja som k nej chodila cele tehu na ultrazvuk a bola velmi mila a ochotna nemozem povedat na nu ani slovo.Este po porode ma pozrela na ultrazvuku ci mam v poriadk placentu maternicu a podobne veci..
Co sa tyka Cecha no neviem v poslednej dobe robí len sekcie! Je taky rozlietany na vsetky strany.
Stefanikova mne osobne je nesympatická ,nehovorím ze neni odborník ,ale ja som ju jednoducho nechcela,ma to v ordinacii ako na vratnici, raz som tam bola a pomali ma ani nepozrela.
Deckov je v pohode rodil mi segru pri druhom a bola spokojna,ja som u neho ties bola a uplne v pohode, len som sa trocha hanbila
😅
A Strbo rodil pri prvom segru a ta si ho chvalila.
Druhy rez ked pojdem rodiť chcem Kovacicovú 🙂
Tak si vyberte 😀

gabuliik
30. júl 2008

Tak baby, dnes som bola na kontrole. Naštastie tam nebol cech,ale nejaká dr. Bohužial meno neviem. Ale celkom fajn. Pytala sa ma,že či chcem ísť už rodiť,ja že áno. Ona hneď,že ked chcem môžu mi vyvolať pôrod aj zajtra. Nakoniec sme sa dohodli,že prídem v pondelok. Teda,ked dovtedy neporodím. Vtedy mám termín a už som z toho fakt unavená. Tak uvidím.

kukona1
30. júl 2008

tak ti držíme palce,nech to dobre dopadne
😉

krtko.
30. júl 2008

gabuliik,drzim palce 😉

gabuliik
31. júl 2008

Ďakujem vám. Aj ked teraz mám trochu zmiešané pocity,lebo niektoré kamošky ma odhovárajú od tej vyvolávačky. Že aby som radšej prenášala.Ale mne sa to nezdá moc dobré pre mimi prenášať. No neviem. 😒

vladkaz1
1. aug 2008

Gabulik nestresuj sa neboj vsetko bude fajn a drzím ti palce!!! 😉

gucz
1. aug 2008

gabuliik neboj, prenášať by Ťa doktori sami dlho nenechali, na druhú stranu po vyvolávačke ževraj pôrod trvá dlhšie, ale neviem či je to pravda. Ja som to nezažila. Kamarátka po vyvolávačke rodila vyše trinásť hodín. Ale možno by tak rodila aj bez nej.
Veľmi Ti držím palce, aby si to mala čoskoro za sebou

danuska123
2. aug 2008

Ahoj tak ja som rodila vTN a mala som vyvolavacku.Kontrakcie postupovali docela rychlo o 10 klistir o 11 vyvolavacka o 12:30 prethnutie plodovych obalov a o13;30 mala na svete.Ale je pravda ze ked som prisla do nemocnice bola som uz na 4 prsty otvorena urcite to zalezi aj od toho.celkovy porod sa trosku skomplikoval malej sa tam spriacila rucicka a nemohla som ju vytlacit tak mi ju museli vybrat kliestami.bola aj ozivovana niekedy rozmislam ci to nemohlo byt sposobe tou vyvolavackou ze to bolo vsetko tak urichlene dok.som mala vybavenu stefanikovu pristup Zema neprisla ani pozriet a o malej mi nikto nic nepovedal

anezena
2. aug 2008

ked hovoris o tom pristupe. ja som nemala vybaveneho nikoho, chodim Strbovi a na druhy den po porode okolo stvretej ma dokonca prisiel pozriet - v pondelok to bolo, takjze nemal ani sluzbu, popytal sa ako sa mam aky bol porod a tak. bola som z toho total mimo ale velmi ma to potesilo.

gabuliik
2. aug 2008

Ďakujem vám. Už som sa dnes rozhodla,že do toho idem. Hrozne mi opuchli nohy,bolí to ako šlak. Ja som otvorená na 3cm,takže dúfam,že to bude rýchlovka. Pri malej to tiež netrvalo dlho. O pol jednej v noci mi začala odtekať voda a o 7mej ráno bola na svete. Tak uvidím. Potom sa ozvem. pá

tehulka4
2. aug 2008

gabuliiik, drzime palceky nech to dobre dopadne...co dobre dopadne, urcite to dobre dopadne len ench je to rychle a cim skor za tebou... 😉

krtko.
2. aug 2008

gabuliik,drzim palceky 😉
aby si do toho pondelka este vydrzala a aby ta to zajtra nechytilo 😉
ozvi sa potom.

timotej
2. aug 2008

Ahojte môžem sa k vám pridať? Ja rodím o 6 týždnov.

krtko.
2. aug 2008

a na tom mene ste sa uz dohodli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre