Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

liana03
24. feb 2015

@aledra ja som k nej chodila ako tehuľka,aj teraz na pravidelné kontroly - milá,ochotná , bez problému

keyka
24. feb 2015

Baby rozhodujem sa medzi doktorkou Ondrušovou a Chovanovou. Mate niektora skusenost s jednou alebo druhou pri porode? Dakujem

suncana
24. feb 2015

@keyka mne obe deti rodila dr. Ondrusova a oba razy som bola spokojna, vsetko prebehlo v poriadku, bola mila, citliva. A mala som rovnaky termin ako ty 10.5. no nakoniec som porodila 13. drzim palce 😉

keyka
24. feb 2015

@suncana dakujem...a nevies ci sa stara aj o rizikove tehotenstvo? ja som prvu prenasala 10 dni, tak dufam ze toto babo moc prenasat nebudem ;)

suncana
24. feb 2015

@keyka to ti neviem povedat... az 10 dni? 😕 myslela som ze nechavaju najviac 8

keyka
24. feb 2015

@suncana ...no ja som lezala uz na rizikovom a na 8. mi odtiekla plodova voda. Aj vyvolavali porod ale cez 48 hod. nic tak potom pristupili k akutnej sekcii. A prave pre tu sekciu a este pre dake tazkosti a nanestastie aj potrat mi hovoril lekar ze spadam do rizikovej tehotnosti. Preto by som si rada aj priplatila lekara, ktory by vedel o vsetkom ked ma bude rodit. A doktorka Chovancova aj ONdrusova sa mi velmi z recenzii pacili, len by som rada niekoho kto by mal s nimi osobnu skusenost, tak si zistujem ;)

milaciiik
25. feb 2015

Od 37.tyzdna ma doktor poslal uz na poradne,kam chcem rodit...ak si chcem zaplatit doktorku treba jej predtym nejak zavolat a objednat sa alebo ako to chodi

katuska111
26. feb 2015

Ahojte, budem rodiť u Dr.Ondrusovej,mám sa objednať na 36.tt k nej,len ma zaujíma koľko dopredu si mám volať a objednať sa.Momentálne som 33. týždeň, ďakujem

milaciiik
26. feb 2015

Katuska111:ja mam rovnaky problem,ja idem naposledy buduci tyzden svojmu gynekologovi v 36.gt a potom neviem co dalej

timotej
26. feb 2015

ahojte ja som 32 a pôjdem Dečkovovi

katuska111
8. mar 2015

@milaciiik ja už som sa objednala, od 36.tt

keyka
18. mar 2015

babule mam dve otazky...prva, co vsetko si treba zobrat do porodnice? manzel ma uz takto predcasne nuti zacat chystat tasku bo jeho kolegyna tento tyzden predcsne porodila (ale nie v TT tak sa nemam ako s nou poradit) a ddruha: doktor ma este na 36 tt objednal k sebe, a ze az potom sa mam hlasit na poradni v porodnici no nieje to neskoro?netreba sa tam potom dako dopredu objednat? ked chcem ist napr. k Ondrusovej alebo Havlikovej?

timotej
18. mar 2015

@keyka gynekolog ti dá zoznam čo si zobrať, nie je neskoro ved on to má pod kontrolou ked je všetko ešte zatvorené krčok, Havlíkovú si veľmi chvália
ja idem Dečkovovi

monitt
19. mar 2015

Damy, vcera som rodila v tt porodnici a musim povedat, ze docent Zahumensky tu robi zazraky. Bez porodneho planu vam prilozia neumyte dieta na hole telo na cele dve hodiny, nechaju dotepat pupocnik, masaz hradze pri porode a nastrih len v nevyhnutnom pripade. S mojim porodom pred 2 rokmi sa to nedalo ani porovnat.

franzziska
19. mar 2015

@monitt a teda chodi rodit aj on? kolko sa za to plati?

monitt
19. mar 2015

Tentokrat som nemala zazmluvneneho nikoho, porod viedla Deckovova a Zahumensky.

franzziska
20. mar 2015

@monitt ja nariklad nemam dobry pocit z Deckovova...kebyze ho stretnempri porode tak mi to neprida na nalade..

72martina
20. mar 2015

@keyka na poradne do nemocnice sa neyreba objedb
jednat,stačí prísť s tehu knižkou,preuk.poistenca,sestrička ti zmeria tlak,skontroluje moc,natoci CTG - pasy,potom uz cakas na dr. .....dr.Havlikova ma amb. kazdu stredu,chodila som k nej a odporúčam,je neskutočne mila,ochotna,vysvetlí,poradí, no jednoducho anjel....

ianitka
20. mar 2015

@monitt Je to super, ale ja som takto rodila pred rokom, bez porodneho planu a bez zazmluvneneho lekara. (a to tam Zahumensky este nebol 🙂
- takze ten posun v pristupe k porodom v Trnave uz bol dlhsie 😉 ale samozrejme , len nech sa zlepsuju dalej. A blahozelam k babatku.

monitt
20. mar 2015

@franzziska, nebol tam Deckov, ale jeho manzelka p. Deckovova ;)

franzziska
20. mar 2015

@monitt ja nehovorim ze BOL

katuska111
21. mar 2015

Ahojte. Ako to funguje s nadštandartom v TT porodnici? da sa vybaviť dopredu, či až podľa situácie ked budem rodiť, či bude voľný alebo nie? dakujem a ešte ak by mal niekto zoznam, čo treba do porodnice v TT budem rada. pekný večer

marttina333
23. mar 2015

@katuska111 ahoj zoznam sa nachadza na prizemi na nastenke ako ides do rizikovej amb. pri automate na kavu. Je tam aj vyhlasenie o mene dietata...

72martina
24. mar 2015

@katuska111 ten zoznam a vyhlasenie o mene dieťaťa ti dá aj sestrička na rizik.ambulancii..keď tam budeš chodiť...od 36 tt

peta147
26. mar 2015

ahoj mamičky.neviete náhodou kto je teraz aktuálne primárom v trnavskej pôrodnici??? na nete figuruje p. Várga len teda neviem či to majú aktualizované. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď 🙂

ianitka
26. mar 2015

@peta147 Vyzera to tak akoby tam nahodili staru verziu, podla nemocnicneho tel. zoznamu by mal byt primárom Dr. Lachky a prednostom doc. Zahumensky. Aj ked v TT sa to meni obcas ako na beziacom pase, tak mozno baby aktualne tehotne pozru na dverách menovku a daju info 🙂

timotej
26. mar 2015

ahojte chodíte niekto momentálne už do nemocnice? ja sa tiež chystám o dva týždne už teraz som 35+4

katuska111
27. mar 2015

@ianitka ja chodím od 35.tt + 1

katuska111
27. mar 2015

@72martina
@marttina333 ďakujem ,, dnes som.to tam našla ..

To tie vložky nedávajú nV pôrodnici ?? Keď som prvé rodila cV Ba,vložky boli na nadstandarte ..

Ožil,dá sa Vtt VsVtnadštandard objednať dopredu ??

katuska111
27. mar 2015

Dá sa objednať nadstandart dopredu V Trnave ?? Mobil mi hodil nezmysly predchádzajúci príspevok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre