Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ajka30
3. máj 2009

ahoj brinzulka, asi sa budes smiat, myslim, ze som mala asi dvakrat a aj to tu najtensiu... ale mne proste vadilo, ze som to tam mala 2 dni, cela ruka ma bolela.... asi som babovka 😒
Ktory doktor ti tu epiduralku pichal minule?
Prvy synator aky macik 🙂 Mylsim, ze este mas cas, aby sa maly spravne otocil

mausy21
3. máj 2009

ahojte, no tak ja som ešte stale domena...
nič sa nedeje, ach tá naša malinka sa nejak neponahla, to len ja by som ju vyhanala...

berus222
3. máj 2009

caute, dnes je vonku krasne, ze? musime nahovorit nasich chlapov na poobednu prechadzku. bola by skoda konecne pekny den prelezat v nemocnici. mausy, nechaj si porod na neskor.

mausy21
3. máj 2009

beruss jo necham...upratujeme teda už mame upratane, aj my asi pojdeme trošku von, len lieta tu ta blbá breza a mam ucpany nos....neviete čo je so snu?

snu
3. máj 2009

ahojte. Uf 26.4. O 14.10h sa filipko narodil po kontrakciach 4min. Cisarskym s wahou 4.5kg a 53 cm. Sme zdrawí a doma od swrtku. 5 dni ma bolela hlawa z tej spinalky,takze do buducna celkowa anesteza urcite. Ani ten rez ma nebolel,ale ta hlawa. .ani maleho som na noc nemala,raci som ho odniesla.

snu
3. máj 2009

a co sa tyka nemocnice,tak super! Uplne prekwapena ake boli tie sestricky. Boli aj take wazne niektore,ale niektore zas super. Rodil ma bartkowjak a ete 1 zabudla meno. ,, 10kg mam dole,ale aj tak neoblecem nic. A tehugate mi padaju. W utorok idem wybrat stehy,asi w teplakoch. A ako wy? he

berus222
3. máj 2009

ahooooooj snu. gratulujem k drobcovi. to je fajn, ze ti to dobre dopadlo. a to uz od stvrtka si doma? nejako rychlo vas pustili. hlavne, ze ste zdravi. este raz gratulujem 😀

berus222
3. máj 2009

my sme este vsetky 2 v 1, ale mausy je uz na rozpadnutie.

ajka30
3. máj 2009

ahoj snu, gratulujem !!!!! Filipko je riadny valibuk 🙂 Uzivajte si to!

mausy21
3. máj 2009

snu a fotečky?kedy budu a mimochodom gratulujem a strašne moc.....nech ste zdravučky...tak zavidim,takže pohoda?a malinky ako?dobručky?juj už aj ja chcem, čo ked tá moja bude asi ako ten tvoj lenivá...v piatok som nebola ešte ani otvorená,tak neviem...ale citim sa pod psa už....

mausy21
3. máj 2009

baby nezdá sa vam čudne že mi doktorka dala poradnu až na štvrtok?ved v piatok mam termin mna porazi dovtedy.

kocurko1
3. máj 2009

Gratulujem Snu 🙂 Takze sekcia v pohode?
Ked si rodila, manzel cakal na chodbe a potom ho pustili na vysetrovnu ku babatku porobit fotecky?

san77
3. máj 2009

Ahojte,

citam posledne prispevky a gratulujem snu k babatku. Som tu prvy krat a chcem sa opytat na skusenosti Vas v pokrocilejsom stadiu tehu. Zajtra sa chystam na prehliadku porodnice - co tam robia raz do mesiaca - teda prvy pondelok v mesiaci, bol tam niekto pozriet na prehliadke, neviete mi povedat kto to vedie, co sa tam da dozvediet, pripadne poradit kto je dobry porodnik, ci je najlepsie zazmluvnit si porodnika, alebo to nechat tak nech ma odrodi kto bude v sluzbe? Momentalne mam svojho gyn. Dr. Cecha, tak premyslam, ci si ho dat aj k porodu, pocul o nom niekto, alebo ho poznate? vdaka moc za pomoc. drzim palce vsetkym. 🙂

mausy21
3. máj 2009

san čech je najlepší porodnik v nemocnici,takže si ho zaplat ak maš na to, bo to stoji 200 eur a my tu všetky sme sa zhodli že odrodit ta musi každy lekar.

san77
3. máj 2009

ahoj mausy21, vdaka za radu. Pocula som aj aj nazory, ze lepsie si niekoho zaplatit, alebo to nechat tak, ze ta niekto odrodi, lebo skor, ze sestricky su "zle" nakolko oni nemaju z poplatku nic. a Cech, preto sa pytam na neho, lebo mi odisiel moj gynekolog a miesto neho prisiel Cech, mal by vraj koncit v nemocnici, ale tak ak by ma tam este stihol odrodit, bola by som rada, ked je dobry.
tebe uz sa to krati, tak drzim palce.. ja si este pockam...

mausy21
3. máj 2009

ale ved čech už nie je v nemocnici aspon čo viem ja.mna raz vyšetroval a to sa stažoval že už tu nemal davno byt vraj je už sukromny tak neviem či berie ešte služby v nemoc.a akože je tvoj gynekolog?kam chodiš?

mausy21
3. máj 2009

san nemaš žiadne foto?hod si niečo do albumu

raona
3. máj 2009

san, aj ja idem zajtra na prehliadku porodnice, uz sa tesim, tak dufam, ze ma to tam nesklame...
ja si napr. nikoho nezazmluvnujem a osobne si nedovolim tvrdit ze je najlepsi gynekolog, skor si teraz chvalia Stefanikovu ako Cecha...

lucim
3. máj 2009

aj ja idem zajtra na exkurziu .... uvidime sa 😉
viete mi povedat ... ja o zazmluvneni uvazujem, ako to chodi? je moznost s tymi lekarmi hovorit? aby som k niekomu nadobudla doveru .... od kedy sa tam chodi na poradnu? a to sa chodi hocikomu, alebo.... ???

berus222
3. máj 2009

baby, tak vo stvrtok sa na poradni stretneme vsetky.

san77
3. máj 2009

mausy21, hodila som tam foto, ale len svadobne s manzelom, terajsiu foto vobec nemam, ja som sa akosi vobec este nefotila, ale asi by som sa mala na pamiatku aj s bruchom 🙂
no a Cech, ja chodim do gyn.centra a doteraz som chodila k Lajdovi, no len ten akosi odtial sa zrazu vytratil a ako si idem raz na poradnu, tak sa ma tam jedna pyta, ci cakam k Cechovi, no to som ani nevedela, ze tam mam noveho gynekologa, takze funguje tam priblizne mesiac, ale vraj ma este nejake sluzby v nemocnici, a sa mi zda ze este nieco spominal, ze do konca juna, tak neviem...

raona, lucim, super, tak sa vidime, ja si tam beriem aj manzela, lebo chce byt pri porode, tak nech sa vie zorientovat 🙂 uvidime co sa zajtra dozvieme, lebo mne naposledy sam Cech hovoril, ze je fajn tam ist, ze sa tam aj vela dozviem, dokonca mi sam hovoril, ze chvalia Stefanikovu, ale uz som citala aj take, ze je sice dobra, ale tym, ze ma toho vela, tak si vela krat robotu odflakne, takze tazko povedat...

berus222
3. máj 2009

lucim, mne sestricka povedala, nech si zaplatim Deckova. ale nemam v plane nikomu nic platit.

mausy21
3. máj 2009

beruss o kolkej ideš vo štvrtok?my hned rano

berus222
3. máj 2009

asi az okolo pol 10. vtedy je tam malo ludi a aj doktor. nechce sa mi tam cakat od rana.

lucim
3. máj 2009

ja este nie som uplne rozhodnuta, ci niekoho platit ... mate tu v nemocnici niekoho, do koho sluzby by bolo riziko ist rodit? -amater, laidak, zaneprazdneny, arogantny ....

san ja manzela zajtra neberiem, ale pri porode bude.

berus222
3. máj 2009

ale v stredu ma prsat, tak sa mozno stretneme na inom poschodi. keby tak bolo... 🙂

san77
3. máj 2009

no ja som teda zvedava co to zajtra bude... na stranke maju, ze sa tam stretava o druhej vo vestibule, este musim predtym ist na krv, tak dufam, ze to vsetko stiham.

ja tiez este nie som rozhodnuta, ci niekoho platit ci nie, premyslala som nad tym, ked mi povedal pred troma tyzdnami Cech, ze je babus zle otocene, tak ze moze hrozit cisarsky, tak to by som si asi niekoho radsej cvakla... ale uz sa v brusku umudril, tak hadam sa uz neroztancuje opacnym smerom tak ako bol predtym... tak sa uvidi...

ozaj absolvovali ste niekto nejaku predporodnu pripravu?

lucim
3. máj 2009

boli sme zatial raz ... ale myslim , ze mozem aj za raonku povedat, ze nas to zatial moc neoslnilo ...

san77
3. máj 2009

lucim a kde si bola na priprave? ja som nejake cislo zistila cez net, ze to robia v tt, ale nestihla som ist na ten termin kedy to zacinalo, tak premyslam, ci sa mi tam vobec oplati ist...

lucim
3. máj 2009

do materskeho centra ... bude to 8x, teda este 7, na buduce bude o porode, tak ja este idem .... www.tmc.szm.sk streda o 17tej. objednat sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre