Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

snu
4. máj 2009

reilly myslela som na teba ked ma previezli na izbu,,ze sa nemam vrtiet a tak,, tak osm poctivo lezala a pila vela vody cez hadicku,,hlava ma nebolela a ani na druhy den nic,tak som sa tesila,ale potom to zacalo :( a mal som pocit ze to neskonci

snu
4. máj 2009

dakujem za gratulacie,,maly je dobry len je to hlados hned ma vycucka,tak mu davam trosku nutrilonu este 🙂

ked ma rezali tak drahy bol na chodbe a ano potom ho pustili nafotit ho 🙂

neviem kto mi pichal tu spinalku, bola to zena a bola velmi mila 🙂

tam to ide rychlo,,babo ma mat 4 vyzity a ked je ok,tak idete domkov 🙂

zvladam to ok 🙂 uz ok,, prve dni som bola smutna,lebo som nemala ani silu sa tesit kvol tej hlave ale teraz je to ok,, len sa mi nechce vstavat v noci 😀 chlopa mam choreho,takze sa nam strani chudak,, 🙂 ale mamina este pomaha tak som jej vdacna,,

maminky kedy ste isli prvy krat von s drobcom? dnes sme ho na chvilu zobrali,ale pocula osm ze tak aspon ked ma 2tyzdne,, ale sak vonku je teplejsie ako u nas v dome 🙂
a maly stely kycha chudatko.. a stale ma stikavku ked sa napapa a odgrgne 🙂)) presne ako v brusku,,tiez ho stale natrasalo 😀

mausy21
4. máj 2009

snu tak ti závidim, ach vieš si predstavit ake to je pre mna hrozne ako ty ked si sa nemohla dočkat...a mala s vecičky svoje pre maleho?

peggyyy
4. máj 2009

baby potrebujem pomoc, rodila ste niektorá s pomocou spinal?

mausy21
4. máj 2009

no prečitak si vyššie a snad ti bude jasne čo potrebuješ?

peggyyy
4. máj 2009

už som toho prečítala toľko že nevládzem preto sa chcem spýtať hneď....kamoška je v TT v pôrodnici a rodila pomocou spinal dvojičky no po dvoch dňoch začala mať bolesti chrbta a tlak v hlave doktor jej povedal, že sa ten tlak dá uvoľniť tým, že jej spravia ešte jeden vpich do toho istého miesta ako jej dávali spinal a ona chce vedieť či to bolí alebo nie
vďaka

mausy21
4. máj 2009

aha tak to neviem či toboli ale vraj sa tam picha jej vlastne krv aby sa vytvorila zrazenina, ktora by mala sposobit že prejdu tie bolesti, myslim že by si to mala nechat urobit

peggyyy
4. máj 2009

vďaka odkážem jej

elisam
4. máj 2009

Snu, moji obidvaja drobci sú júnoví, a ja som s nimi išla von na druhý deň po príchode domov, ja si myslím, že mu vôbec neublíži krátka prechádzka vonku. Inak gratulácia k Filipkovi.

mausy21
4. máj 2009

halooooooo kde ste dnes všetky? 😠

ajka30
4. máj 2009

ahoj kocurko, inac to je fakt vrchol, ti dochodcovia a celkovo vacsina ludi. Vidia ze si tehotna a nepustili by ta ani keby si tam mala zacat rodit.... Ja som bola u svojej obdvodnej pocas chripkovej epidemie, tak som sa snazila predrat troska dopredu a normalne sa zeny (muzi nie !) na mna osopili, ze kam sa hrabem a no a co ze som tehotna...

ajka30
4. máj 2009

brinzulka, dik za info o anesteziologoch, o gajdosovi som pocula aj ja ze je najlpesi...

ikatika, kedy ides vo stvrtok na poradnu?

mausy, berus, vy idete teda kedy?

Dufam, ze sa vsetky stretneme 🙂

Baby, vam nezacina vytekat kolostrum? Ja som mala do rana cudny hnedy vytok z prsnika, tak som dnes isla do poradne mimo terminu. Zobrali mi z toho ster.... nomarlne mam z toho obavu, ci nemam nejaky zapal alebo co.....

berus222
4. máj 2009

ajka, ja pojdem okolo pol 10. mausy pisala, ze pojde hned rano.
baby, uz nechodme do poradne. podme uz rodit. uz mam pocit, ze sa mi ten drobec hrabe v nohavickach. 😀

bubadlo27
4. máj 2009

snu, ja mam septemrovych a isli sme von cca tak 3 dni po prichode z porodnice 😉
urcite sa drobcom nic nestane a na vzduchu aspon dobre pospia 😉

nechcem sa ti do toho miesat, ale podla toho co pises, ze je stale maly hladny, ma stikavku a kycha, to vyzera na tichy reflux. nic tpo nie je, ma to skoro kazde druhe babo 😉
on sa sice napapa, ale neieco z mliecka sa mu vracia cez pazerak spat a to ho drazdi a ma potrebu to stale zapit a preto stale pyta papat
vyriesis to jednoducho, daj maleho po napapani na vyvyseny vankus aspon 30 stupnov, alebo napr. ho posad do lehatka, len mu to pomoze a aj spinkat by mal na vyvysenom 🙂

mausy21
4. máj 2009

beruss to si dobre napisala 😀
ja pojdem okolo 9 nech som tam čo najskor aby mi urobili rychle ozvy a čakala už len na vyšetrenie,dufam že nas pošlu domov po tašky a šup ide sa rodit, berusdohovor malemu budeme spolu rodit. ja som si teraz pospala bo ma bolela hlava a zobudila som sa s bolestami bruška take menzesove a dokonca mi zasa stvrdlo tak idem urobit čaj malinovy a teplu sprchu nech sa to konečne rozbehne bo ma porazi

mumarda
4. máj 2009

🙂 Dobrý večer vážené budúce mamičky , z profesionálneho záujmu si priebežne čítam Vaše príspevky v diskusnom fóre a častokrát som udivená spôsobom vyjadrovania sa prispievateliek do fóra o zdravotníckych pracovníkoch ./reakcia na príspevok : kocúrko 1/. S úctou a pozdravom , vedúca sestra /PA/ GPK FN Trnava.

lucim
4. máj 2009

mila pani pani veduca sestra. z dnesnej exkurzie mam velmi dobry pocit, konecne si viem predstavit, ako a kde budem rodit. mne to dalo dost.
a ocenujem, ze aj zdravotny personal hlada spatnu vazbu na svoje posobenie a prejav, urcite to prispieva k vylepseniu vztahov a ocakavani.
zelam, aby sa nam vsetkym darilo.

raona
4. máj 2009

pripajam sa ku komentaru lucimky 😉 aj mne sa exkurzia pacila...

mausy21
4. máj 2009

ja som na exkurziinebola vzhladom na to že moj mužik pracuje a samu ma už nechce pustit ale keby som šla tak by som tam najradšej už zostala milá pani veduca sestra 😉

lucim
4. máj 2009

a myslim, ze mozem povedat aj za ine kocky, ze verime, ze to, co koluje medzi ludmi z historie, ze niektore sestry su v nemocnici necitlive je ak nie vymysel, ci polopravda, tak uz len ohliadnutie za neprijemnou minulostou a ze vsetky sestry su ustretove a ochotne profesionalky, ktore maminam pomozu a poradia, ved su profesionalky, a ludske bytosti. 😉

san77
4. máj 2009

ahojte,

pridavam sa k lucim, mne sa to dnes pacilo, je pravda, ze bolo na vzdycharni strasne teplo, ale to bola asi taka predzvest tej burky, lebo bolo aj vonku hrozne dusno...

teraz aspon mam predstavu kde co je... drzim vsetkym palce... 😉

mausy21
4. máj 2009

nie všetky sestri su dokonale a ustretove alems tym myslim musi každa ratat nie vždy je ten den ok

lucim
4. máj 2009

dufam, ze ked budem rodit ja, bude zatazovy stupen O. 🙂

lucim
4. máj 2009

mausy, prajem ti, aby si to mala coskoro za sebou a najhladsie ako sa len da a uz len sa vytesovat z babatka 🙂

san77
4. máj 2009

skoda, ze sa nedalo vstupit na to najkrajsie oddelenie - novorodenecke 😉 , to prve poschodie by som kludne preskocila ☹ vzhladom na to co tam ma prebiehat... ale nejako to zvladneme...

mausy21
4. máj 2009

lucim dakujem mooooooooc,strašne sa už tešim a nemožem sa dočkat kedy to už pride, a slubila som malej že mama bude tlačit ako len bude vladat aby som ju mala pri sebe čo najrychlejšie.
neboj aj tebe to utečie najhorši je ten koniec

lucim
4. máj 2009

mausy, mozno uz zajtra 🙂
ja mam este vela planov, len od dnes som doma, tak chcem este velaaaaaa popripravovat. 😉

kocurko1
4. máj 2009

Dobry vecer pani veduca sestra. Svojim prispevkom som Vas v ziadnom pripade nechcela urazit. Mne sa minule v nemocnici naozaj pacilo. Preto som sa rozhodla rodit v Trnave.
Len niektore veci cloveka napadnu az ked sa na exkurzii zucastni. Ako viete, buduce mamicky chodia cvicit v Trnave na 2 miesta a na jednom z nich po tej aprilovej niektore dievcata hovorili, ze slabo poculi alebo ked niektora povedala, ze na prijme alebo tom a tom porodnom boxe to celkom dobre vyzera, tak ina co bola na exkurzii sa opytala Kde?
Jednoducho bolo viac zien a aj nasa cvicitelka skonstatovala, ked je zaujem, nemozu byt exkurzie castejsie ako raz za mesiac?
Mala som aj na mysli sa to opytat sestricky na poradni, ale boli sme obe vyplasene z babatka a riesili sme uplne ine veci.
Chvalabohu, ze chodite na forum 🙂

mausy21
4. máj 2009

no to si tak skoro doma?ja som bola až od 36 či 37 ani si nepamatam.je to super pocit ked si začneš chystat vecičky a budeš mat plny sušiak tych kinder vecičiek,dupačiek a tak

lucim
4. máj 2009

mausy cerpam dovolenku ... az od 28.5. MD ... a to mi este 9 dni dovolenky ostane. 🙂 a som rada, ze uz nie som v praci, bol tam stres a bolel ma tam chrbat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre