Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ninny
14. jún 2009

san.. ee, tento utorok - 16-tého 😀 😝 a k tomu maliniku.. ten určite nesúvisi s tým, že sa nám ešte nerozbehol pôrod... on práve naopak dopomáha k pôrodu... on napomáha otváraniu pôrodných ciest.. tým pádom by mal byť pôrod rýchlejší... ale na niektorú zaberať môže na inú zase nie, tak ako skoro všetko.. každá sme iná 😉

berus222
14. jún 2009

baby, ja som si chcela kupit pred porodom malinikovy caj a lekarnicka mi ho neodporucala, ze neni dobry. radsej ze nech dalej pijem caj pre tehotne.

ninny
14. jún 2009

berus, to je tak zo všetkým.. jedný odporúčaju, druhý nie... 😀
inak, ako sa máte? 🙂

san77
14. jún 2009

ahojte,
no tak teraz sa drzat rady koho, ja viem, ze to mi to odporucali na predporodnom kurze, bola som tam raz, no vtedy to spominali a este kamoska co porodila v aprili to pila + ona este brala nejake homeopatika, to som neskusala, ale tiez mi tak hovorila, ze ten malinik doporucaju k spontannemu porodu, no tak teraz kde je pravda...
to sa asi nedopatrame...

ninny, vsetko oki, este 2v1? ja mam pocit, ze este aj buduci tyzden budem 2v1 😒

berus, ako malinky, ako sa dari, dobre papka, ako vam to ide, uz ste si nasli nejaky spolocny rezim?

utekam si uzit trochu slniecka a vybehnem do prirody este kym vladzem, ozvem sa neskor, drzte sa.

ninny
14. jún 2009

san, ja mám ten istý pocit... ale už by som fakt chcela rodiť... už je pridlhé to čakanie..

gabuliik
14. jún 2009

Čaute.Ja vás tu tak trochu čítama a občas sa pridám.Baby nezávidím to tepllo a bruško k tomu.Držím palce,aby ste to mali čoskoro za sebou 🙂

dijado
14. jún 2009

no, mne oficiálne MUDr. Dečkov nedal žiadny termín ďalšej poradne, pretože dovtedy sa vraj "rosypem", ale ak by nie tak zasa v piatok, 19-teho, čo mám aj vyrátaný termín pôrodu. bruško mi už tvrdne, ale ako často nesledujem 😀 , sú to ešte veľké časové intervaly. takže zatiaľ pohoda, iba muž ma stále po očku sleduje, je ako na tŕňoch, stále sa ma vypytuje, čo a ako 😝 . ideme ešte na kofču

san77
14. jún 2009

ahojte,
tak ja som prisla po prechadzke a aj po opekacke, tak len odfukujem...

ninny, no to mas pravdu, ze je dlhe to cakanie, ale je to fakt, ze musime vydrzat a pockat kedy to bude, keby som aspon vedela co cakat, alebo mala nejaky pocit vnutorny, ze uz uz... ale nejako nic na mna tak neprichadza, uz si aj doma robime srandu, ze do konca juna mam casu, tak ale ked si to realne predstavitm, ze sa este terigat s brucho vyse dvoch tyzdnov, tak na porazku... ale nejako to zvladneme...

to teplo je fakt des, a hroza tie opuchy na clenkoch to chodim ako s kolmy miesto noh ☹

Dijado, ty mas poradnu tak ako ninny, len tej dali termin poradnu uz po TP. ja idem presne v den terminu, ale predpokladam, ze ziadna zmena a bud ma zavola o tyzden, alebo tiez v piatok, alebo v pondelok, uvidim, necham sa prekvapit kedy...

brinzulka
15. jún 2009

bmbulky...vy porodite 🙂 a my Vas vystriedame na poradniach...je skaredo..ale ja sa tak tesim, ze nemusim odfukovat v tom horku 😉

ninny
15. jún 2009

dobré ránko, všetko po starom? 😵

dijado
15. jún 2009

pekné popoludnie 🙂 stále nič 😠 tá naša škorička nie je na nás vôbec zvedavá

san77
15. jún 2009

ahojte,

co je nove, nejake zmeny?
ja stale nic nove, takze caka sa dalej...
dnes sa tu nedalo dostat pol dna...

daniela je nejako ticho, este stale 2v1? vsetko ok?

daniela29
15. jún 2009

Ahojte, aj Daniela je 2v1 😒 nič nové, boli sme pre kočík v obchode a stále čakáme

brinzulka
15. jún 2009

babenky...kupovali ste si v TT podprdy na kojenie? Ak ano...kde..neboli ste u Tima? Ci aj tam maju?

tanaja
15. jún 2009

Ahojte, chcem sa vas opytat, ci nieco davate (do vacku) vasmu dr., ktory vas bude rodit? ja mam z toho dilemu, mne je to vysostne trapne.

ninny
15. jún 2009

tanaja, ja určite nie..

san77
15. jún 2009

daniela, tak vitaj v klube, sme na tom rovnako 🙂

brinzulka, ja som si kupovala tehotensku podprdu v jednote v trnave, na prvom poschodi je detske oddelenie, tak tam mali, rovno som si dve kupila, tak hadam budu v pohode.

tanaja, ja zatial nepremyslam ani nad platenim lekara ani do vacku, podla mna to zalezi od okolnosti, moze sa stat, ze ak by som bola extremne spokojna a pomoze mi niekto s trablov, tak by som to brala ako moznost sa podakovat... ale, ze by som planovala a teraz niekoho uplacala, to nie....

brinzulka
15. jún 2009

tanaja..ides so zmluvou?

brinzulka
15. jún 2009

san..ale mne povedali, ze D-E..nemaju... ☹

san77
15. jún 2009

brinzulka,

fuha, tak tazko povedat, ani nemozu objednat, nepovedali ti tu moznost, ze by objednali?

kamoska si kupovala v C&A v Blave, ale mozno by mohli mat este v takych specializovanych detskych obchodoch ako bambini / www.bambini.sk na kapitulskej, alebo v patke na hlavnej, potom ma uz nenapada kde... u toho TIma, to nepoznam kde je.

acerka
15. jún 2009

ahojte baby, v utorok by som mala ist na prvu poradnu do Trnavy...ako to tam chodi? kazdy den ma sluzbu iny lekar ?

dijado
15. jún 2009

skús "pod stĺpami", síce všetky sú rovnaké, ale mali tam všetky veľkosti

mausy21
15. jún 2009

acerka ano vždy iný lekar...a niekedy sa mi stalo že som čakala 3, 4 hodky tak si zober desiatu

brinzulka
15. jún 2009

parne kupele ma napadli 4mama...timo je na poschodi asi v strede pesej zony...vo dvore predavaju oblecenie...a po schodoch...a tam...dufam...
ja by som chcel anieco..co mi bude trosku drzat diduse..bo estetik ...mi beha na chrbte..clematis-dolu ma reze guma..hore mi je to volne a vytahali sa mi tam usi...
to su problemy, co? 😀

acerka
15. jún 2009

mausy, to znamene, ze tam napr. kazdy utorok nieje ten isty lekar ?

tanaja
15. jún 2009

to som rada, ze mate podobny nazor s tym platenim...mne sa to vobec nepaci, ale keby som bola extremne spokojna, tak dam aspon bombonieru alebo volaco!

acerka, no ja idem tiez zajtra do poradne. zajtra by tam mala byt dr. stefanikova. ona je rychla, pokial ju neodvolaju na salu, co sa teraz dost casto stava. ja chodim tak okolo 11h. predtym je tam vzdy vela bab.

timotej
15. jún 2009

Brinddzulka podprdy majú aj v Jednote na 1.poschodí tam je taký detský obchod kočíky a tak, hned ako vyjdeš zo schodov. Potom oproti detskému raju vedla kostolíka smerom k Jednote tam majú pyžamá a spodné prádlo tam majú dobrý výber. Pod stlpami majú všetko preležané staré. Kúpila som tam malému pančušky a hned bola po opraní vyťahaná guma. A stáli vtedy 140 sK.

dijado
15. jún 2009

ja mám celkovo problém kúpiť si podprdu, ktorá by mi sadla, ak aj sadne, do troch mesiacov ju vygajdám. ja som si kúpila pod stĺpami okolo 10 e, som zvedavá či ju vôbec budem potrebovať, potom by som investovala do lepšej z 4mama,
ešte ma napadol jeden obchod s tehu módou - pri kruháči ako je lídl na zelenečskej ul.

acerka
15. jún 2009

na dr. stefanikovu som pocula samu chvalu, tak pojdem zajtra ...

brinzulka
15. jún 2009

complicite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre