Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ninny
19. jún 2009

brindzulka, nestraš.. nechcem ležať na rizikovom alebo na gynde ☹ 😕

mausy, pekná váha 😉

brinzulka
19. jún 2009

ninny...drzim palce...aby ste mali miesto na sestonedeli...a porod uz za sebou

san77
19. jún 2009

ahojte,

ninny, daniela, ako ste dopadli na poradni, ja som sa teraz vratila z trnavy, som mala kopec behaciek dnes, tak som tak unavena a to horko vonku, to je hroza...

dajte vediet ako ste dopadli... neviem sa dockat

san77
19. jún 2009

no ninny a daniela sa nejako neozyvaju, dufam, ze je vsetko ok, nakoniec tu zostanem sama :(

briynzulka, to myslis vazne, ze je tam tak plno, tiez poznam jednu kocku co v stredu porodila a tiez mala termin az koncom jula, zeby sa takto julovky rozbehli, ale ved nech pockaju...

hamonny
19. jún 2009

Ahojte dievcata, aj ja som sa dnes okolo 13ej vratila z poradne... Dnes to bolo na nevydrzanie - mam na mysli to cakanie na UZV... Ale uz som doma a mozem troska oddychnut... Babule, ako pozeram, san, ninny - vy ste vsetko uz "po" termine, tedaaaa. My by sme mali ist o tyzden v nedelu, no sme tiez zvedavi.... Ale vy by ste uz mohli ist na to, ako hovori brinzulka, nech tam mame miesto 🙂 a nie je plno. Tiez tam bola dnes mamina, ktora mala termin dnes, no ocividne to dnes nebude, ako spominala, takze dalsia "prenasujuca" mamina... Ja len zírám 🙂

mausy21
19. jún 2009

aj ja som po porode ležalana gynde a malu som mala až na druhy den poobede

brinzulka
19. jún 2009

ja az na treti, ci stvrty ☹ moc deticiek v lete 2006

lenorka11
19. jún 2009

ahoj mausy, ako sa má Sofinka?

ninny
19. jún 2009

Ahojte 😉

tak mi sme až teraz prišli domov.. stále 2v1 😀

na poradni sme síce boli vybavený celkom rýchlo, až na to dlhšie čakanie na UZV.. ale potom sme ešte boli sa najesť a na nákup.. a potom u známych v Seredi 🙂 zoznamili sme sa aj s Danielom a jej manželom... strašne zlatý párik 🙂 tiež sa ešte nechystajú rodiť...

Ja idem na ďalšiu kontrolu v nedeľu... no a ak do utorka neporodím.. tak sa mám v utorok ráno hlásiť na príjem.. takže najneskôr by mal byť Sebko na svete v utorok... už sa nevieme dočkať 😵 😅

ninny
19. jún 2009

*s Danielou 😉 nie Danielom... som taká nervózna, že už ani písať neviem... 😀 😝

ninny
19. jún 2009

san, a Tebe čo povedali na poradni?

san77
19. jún 2009

ahojky ninny,

no ja som dnes bola v nemocke uz o osmej, utekala som na monitor, ten mi ale musel zhodnotit lekar, a ten tam ziadny nebol, tak som isla medzitym pre vysledky krvi na anesteziologiu, odtial internemu na polikliniku na vysetrenie a ekg a odtial nazad do nemocky na anesteziologiu pre finalnu spravu a potom zasa na gyndu do poradne, aby mi to moje ctg zhodnotil nejaky lekar, tak mi to len srajbla stefanikova, myslim ona tam bola a isla som konecne domov.
ja idem este na ctg v nedelu a potom mam tiez prijem v utorok rano, tak sa dufam vidime 😀
mozno fakt budeme rodit naraz, ja teda dufam, ze to nebude dlhsie, ze najneskor do stredy... fu....

ako jen a tom daniela?

ninny
19. jún 2009

aj ja idem na ctg v nedeľu, kedy sa tam chystaš? by som sa prispôsobila 😀
daniele povedali, že to ešte nevyzerá na pôrod, má prisť v pondelok na poradni a potom sa uvidi.. mohli by ju tiež dať na utorok 🙂

san77
19. jún 2009

este som nepremyslala kedy pojdem, ale predpokladam, ze nejako rano, co myslis, kedy je najlepsie? kedy si chcela ist ty?
ides iba na ctg, alebo aj uzv ti budu robit, ako ti dnes dopadol uzv?
nieco nove, si viac otvorena, alebo co ti povedali?

a v utorok teda nabiehame aj s taskami hej, no aj ti povedali, ze co v ten utorok, ze co ti budu robit na tom prijme?

daniela29
19. jún 2009

ahojte,
san, tak som po poradni - dnes to bolo rýchle cca 35 minutovka. Tak ako písala ninny, ešte to na pôrod nevyzerá podľa doktorky (bodaj by sa mýlila 😀 ). Ja dúfam, že cez víkend pôjdem - teda aspoň by som chcela... inak mám prísť v pondelok a dohodneme sa kedy nastúpim na príjem, že nenecháme moc prenášať - placentu mám dozretú.......
ninny, som rada že sme sa spoznali - ste zlatí......... manžel mi potom doma hovoril že čo sme Vás nepozvali na kávu k nám, keď sme sa ešte aj na diaľnici predbiehali, ale ja som bola taká uvarená, že ma to ani nenapadlo... tak niekedy nabudúce - už dúfam aj s drobcami...

ninny
19. jún 2009

no mne Dr. povedala, že som o niečo viac otvorená ako naposledy.. (naposledy som bola na 1 prst - to je asi 1cm), a že je to na pol ceste k pôrodu.. tak neviem ako presne to myslela.. (manžel si robil srandu.. že keďže mám už 9 mes za sebou, tak čo máme čakať ešte ďalších 9?? 😀), asi to myslela tak, že už sa to blíži... a povedala mi, že mám prísť v nedeľu, že mi urobia CTG.. a že ak do utorka nič, tak sa mám ráno medzi siedmou a pol ôsmou hlásiť na príjem.. to isté mi povedal aj doktor, ktorý mi robil ultrazvuk... videla som ho tam prvý krát v živote... taký mladý fešák v okuliaroch, ale netuším ako sa volal..
na uzv mi doktor povedal, že je všetko v poriadku.. a malý váži 3 kg.. že je maličky.. ale mne sa zdá, že to je tak akurát... či nie?
takže ak obe do utorka neporodíme, tak sa spolu hlásime na príjme... 😀 😅

ninny
19. jún 2009

daniela, aj my sme radi, že sme Vás spoznali... je milé ako sme sa potom ešte stretli aj v Maxe 2 krát.. aj na dialnici 😀 a na tu kávu sa už tešíme... len nech je už s drobcami 🙂 hm.. mohla by Ťa dať Dr. na príjem v utorok.. tak ako nás zo san, ak do vtedy neporodíme... 😉

san77
19. jún 2009

ninny, nemate nahodu strieborneho peugeta, manzel tam zahliadol nejake auto s GA znackou, tak ho napadlo, ze ci tam nie ste... ale ja som si nevsimla, lebo ked som bola na poradni bola som uz tak utahana z toho tepla, ze som bola rada, ked mi rychlo lekarka pozrela ctg a isla som het... bola som s muzickom aj s mamou, lebo ta tiez mala nejake behacky po lekaroch

ninny
19. jún 2009

a inak my sme si ani nevšimli, že sme Vás predbehli 😀 😀 až keď ste boli vedľa nás sme si Vás všimli.. ja som bola tiež už riadne vyšťavená.. potom sme šli ešte ku kamarátom do Serede.. tak som tam len vysedávala v altánku pred domom 😉

ninny
19. jún 2009

san, máme strieborné autíčko, ale Daciu Sandero.. 😀

san77
19. jún 2009

kocky, no super, mohlo by nam to vyjst vsetkym naraz, len sa trochu bojim toho ako tu brinzulka hovorila o tej plnej porodnici, len aby nas neposlali este domov v utorok... ☹

daniela29
19. jún 2009

najprv ste nás predbehli vy - no to som vôbec netušila, to mi manžel povedal........... on myslel že ste zo srandy tak za chvíľu vás predbehol, ale zjavne si to všímal len on........ my sme prišli domov a obidvaja sme si išli lahnúť, hrozné teplo nič sa nám nechcelo...

san77
19. jún 2009

ninny a babko ked ma tri kila, to este naberie do utorka a to je dobra vaha, doktori radi rodia take trojkilove deti, mne hrozi cs prave kvoli tomu, ze sa zdalo doktorovi velke babo... tak uvidime... hlavne nech su batulatuska zdrave...

ninny
19. jún 2009

san, no my sme sa dnes rozprávali s babou čo rodila v utorok.. a ta vravela, že dnes bolo zo šestonedelia prepustených 8 mamičiek.. takže sa to tam pekne pouvoľnovalo... len nech sa to teraz za tých pár dni opäť poriadne nerozrodí.. okrem nás, samozrejme 😀 tiež by som nechcela ležať na gynde alebo rizikovom.. to by som bola oddelená od bábätka..

ninny
19. jún 2009

tak mi sme sa teraz navečerali a oddychujeme.. 😉

daniela29
19. jún 2009

zatiaľ sa majte - idem s malou do kostola....

ninny
19. jún 2009

daniela, ahojky 😉

san77
19. jún 2009

no tak to som rada, ze sa to trochu uvolnilo, tak sa to hadam zasa nezaplni cez vikend, lebo ved clovek nikdy nevie...

kedy teda pojdes v nedelu vies? inak prijem v utorok mam tiez pred pol osmou, tak tiez rozmyslam, ze tam naklusam tak medzi siedmou pol osmou, a u koho sa mas hlasit, u niekoho konkretneho?

san77
19. jún 2009

maj sa daniela pa 🙂

daniela29
20. jún 2009

Ahojte, hlásim, že zase nič nové stále 2v1 - noc hrozná, vôbec som nemohla spať, teraz to depresívne počasie... no hrôza

san, ninny - vy ste "celé"?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre