Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

melory
autor
2. mar 2007

tak to mas najlepsie a uvidis budes spokojna, v trnave su traja najlapsi odbornici,,,myslim, ze je na prvom mieste.

bubaczik
2. mar 2007

a mas s nim take skusenosti,ze sa potom aj stara?neze ma daju iba na postel,a zas ma bude otravovat nejaka učnica...

melory
autor
2. mar 2007

urcite som sa nestretla, ze po podani "na vlkonocnych zajacov" by sa vykaslal na zenu, on sa nevykasle ani tak, ale ked sa mu prihodi, nieje lepsieho ako on. tak poctivo to zrejme preziva, ze si to musi odpracovat.

rainbow
2. mar 2007

a čo ten dečkov? za tým si nebola?

bubaczik
2. mar 2007

ano rainbow mam hokej s tych lekarov,ja by som chcela deckova,ale hrozi mi predcasny porod,tak asi si vyberiem odbornika..kebyze nemam problemy,tak urcite deckov..ale bojim sa o maleho..

rainbow
2. mar 2007

jasné vtedy ide všetko bokom, treba odbornika aj za cenu ,,všimného,, ja keby som bola na tvojom mieste tak to urobim, inač to nepodporujem

melory
autor
2. mar 2007

mozem verejne prehlasit, ze som nedala cechovi ani korunku a zachranil mojmu synovi "zivot" kto neveri, mozem rozpisat.

bubaczik
2. mar 2007

ja to mozno urobim tak,ze pocas tehotenstva budem cechova,pri porode deckova...uvidime,ako sa veci vyvinu..len dufam,ze sa maly bude drzat zubami nechtami...ale zatial ma nic neboli,len ta kostrc,ale dnes je dnes zajtra moze byt aj vojna ☹

melory
autor
2. mar 2007

bubaczik neradim deckov nema ziadne odborne meno v trnave a predsa si rizikova.

bubaczik
2. mar 2007

mel pis..ja lezim aj tak v posteli,a cumim von oknom,kde ma fascinuje billa igelitka zavesena na vrchu stromu 😀

bubaczik
2. mar 2007

tak si ma prehovorila..zas sme chudobnejsi.. 😀

melory
autor
2. mar 2007

bubaczik keby sme neboli po mandlach tak som ako strela pri cinskom mure a uz ti zvonim u dveri. a este vidis cez okna???

rainbow
2. mar 2007

nestresuj sa dopredu, neboj malinky je dobre uzavrety 😉 , v tvojom brušku mu je najlepšie, tak sa neboj, maly bubaczik sa bude držat pevne až po kým nebude ten správny čas, hlavne bud v pohode aj psychickej

rainbow
2. mar 2007

mel, to je dobre, že máme ešte takých lekárov, ja už som sa bála, že takých niet

bubaczik
2. mar 2007

este vidim 😀 aoe zajtra to bude lepsie 😀 rainbow ja verim tomu,vsetko oje o psychike,sak aj pri petkovi ma strasili,nakoniec sme to vydrzali do 37tt...

melory
autor
2. mar 2007

deckov co viem je zas super v tom ze spravi pre zenu pri porode vsetko co jej na ociach vidi - je to on?

bubaczik
2. mar 2007

ano..je,taky fesny 😀

bubaczik
2. mar 2007

aj nohy masiruje..davam mu velke sance v buducnosti na karierny a profesionalny postup...

melory
autor
2. mar 2007

on pri kamoske co sa rozhodla rodit po "cupiacky" si lahol na zem....a tak ju odrodil, fakt som sa na to smiala.

bubaczik
2. mar 2007

rainbow ty u koho rodis?

bubaczik
2. mar 2007

no a nemaly by byt vsetci lekari taky?

melory
autor
2. mar 2007

ja u toho koho mi boh posle 😀 😀 😀 mam uz sama v tom chaos.

bubaczik
2. mar 2007

a co ked bude prave boh zhanat nejakeho pre mna?

bubaczik
2. mar 2007

sak keby v tt nebol dr hlavek,mne by bolo asi tiez jedno..ale jeho sam lucifer posiela 😀

melory
autor
2. mar 2007

ja som to myslela tak, ze ked pojdem do topolcian tak mam abutaima a ked do tt tak neviem ale ak budem prenasat tak strba si ma asi aj odrodi vo stvrtok. a ked to na mna pride zrazu v noci tak kdo bude sluzit, no nie?

rainbow
2. mar 2007

ja som si nikoho nevybavovala

melory
autor
2. mar 2007

bubaczik to je sranda aj on bol pri mojom porode, ved tam bol snad kazdy kto bol akurat v praci, bola som ako filmova hviezda ale on okrem toho ze stal a kukal nepohol prstom.

bubaczik
2. mar 2007

ale zapal sviecky v kostole,nech nesluzi hlavek...alebo drz nohy pokope 😀 😀

melory
autor
2. mar 2007

inac on je nas rodinny znami snad by aspon zavolal dakomu lepsiemu keby som ho uprosila.

bubaczik
2. mar 2007

sak to je fuj dr..sak jednu tam odrodili sestricky a on ju len zasil..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre