Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

mausy21
7. máj 2009

dakujem vam baby, ved som už skutočne na nervy.som sa praspala a trošku to ustupilo,ale musim ist navarit bo som hladna jak vlk,asi spravim francuzke,to je rychle.
no ved snad sa nam to už každej konečne rozbehne.už mi došiel aj malinovy čaj, ale dalši nebudem kupovat asi ved načo aj.
tak sa ozvyte dovečera ešte niekto.asi pojdem dat potom sprchu a trošku na loptu vraj to pomaha otvarat, a ked mi dečkov povedal, že on je viac otvoreny ako ja tak ho idem predbehnut a hotovo 😀

beruss ty nerodivá sme jak konzervy čo?ach, nie že nas ešte ikatika predbehne alebo čo, to by ma porazilo....
ale sned no, ved verme si.každa to chce mat za sebou už tak potdme do toho baby

ajka ty čo si nejaka výtoková?

ikatika
7. máj 2009

dik mausy za kompliment a sorry že som ta na poradni predbehla 😉 dnes sme tam boli tuším len my štyri

berus my s ajkou sme skončili na ľadovej káve v mekáči 😀 škoda že si nešla s nami. vybavila si čo si chcela?

berus, kocurko, ajka možno pojdem rodit s vami i ked mám termín až o týžden po vás, ale dnes mi povedali že som rodivá 😀
to by bola sranda sú tam akurát 4 izby pre každú jedna

MAUSY DRŽ SA!

mausy21
7. máj 2009

ikatika aj som si myslela že to niekde zalomite.šla by som s vami ale mužik vieš a nakoniec som aj tak bola rada že som prišla domov.
mohli by sme ist spolu rodit ked si teda taka rodiva, bolo by fajn, nechcem ist sama.
dufam že ak budeme mat povšetkom sa niekedy stretneme.ty si z TT?

ajka30
7. máj 2009

ahojte kocky, tak som polezala a tusim mi to pomaly prechadza, aj to spinenie... Takze asi to dnes nebude.... teda ak ma to nechyti v noci....Inac dufam, ze nebudem rodit v noci, radsej by som rodila cez den.....Ja byvam nevecer strasne unavena a ubolena, tak by som radsej rodila cez den, ked mam viac sil...
Mausy, ty ako? Blizsie k porodu, alebo ani nie?
Ikatika, to by bola fakt haluz keby sme sa stretli vsetky na vzdycharni 😀

berus222
7. máj 2009

baby, neserte ma. ☹ potom mi v piatok aspon zamavajte, ked budem sediet pred ultrazvukom a vas budu pustat s miminami domov.
aj by som isla s vami, ale chcela som ist do tej zdravotnej. a samozrejme, mali nestrankovy den. tak som isla domov balit, bo sme na vikend dosli k nasim.

mausy21
7. máj 2009

berus prestan, neboj určite to pride už čoskoro,ved pozri na mna čo mi doktor povedal.ale ja sa citim uplne na nič takže možno mi tym vyšetrenim aj dopomohol.

kocurko1
7. máj 2009

Ikatika, urcite na teba pockam s tym porodom. Ja typujem, ze pojdem rodit 7 dni po termine a nikam sa neponahlam. Aj na cvicenia pre tehotne budem chodit aj po termine. Bars by mi odtial zavolali sanitku rovno na sal 🙂
Berus, daj vediet, ako si pochodila v zdravotnej. Ja som v pondelok bola vo svojej a povedali mi, ze zamestnavatel im tam nic nehlasil, ze som na materskej. Ale, ze pre mna za to neplynu ziadne sankcie. Po narodeni staci im tam priniest rodny list a ked chcem tam dat male, tak vyplnime prihlasku.

mausy21
7. máj 2009

no už som po sprche,asi pol hodinku c´vičim na fit lopte a je mi lepšie,len neviem dokedy ked z nej zlezem tak budem zasa všetko citit ako pred tym, a možno to je dobre aspon viem,že sa chysta malunka von.

ikatika
7. máj 2009

ajka ja by som zas chcela rodiť v noci, je tam kľud.
Dúfam že cez den keď tam budú nejaký medici tak ich môžem odmietnuť
ajka ubolená nebudeš veď budeš mať epidurálku 😀

kocurko1
8. máj 2009

Dobre ranko babenky. Mausy, este ste 2v1?

san77
8. máj 2009

ahojte,
mausy mas nejake specialne cviky na fitlopte co pomahaju, ak ano, hod nejake typy nech sa viem nachystat, vdaka moc...

ikatika
8. máj 2009

ahoj mausy, no čo ako?
no neviem neviem, nejako sa nám mausy neozýva.....
dnes má termín, žeby predsa?

ajka30
8. máj 2009

Caute kocky, ja som dnes bola na pohotovosti, lebo som do rana mala strasny vytok, ale poslali ma domov, ze este nerodim. Ja som rada, este mam tyzden cas.... Inac, ked som cakala na doktora, tak akurat dokoncoval nejaky porod, zeby Mausy ???

timotej
8. máj 2009

Ajka už máš vybrané meno?

kocurko1
8. máj 2009

Baby, zeby ste sa uz rozbehli? Ved sme prvorodicky, od nas sa caka, ze pojdeme po termine.

timotej
8. máj 2009

Baby včera som počula že zomrela jedna kočka pri pôrode v BA, u nás v dedine má rodinu. Nechali ju vykrvácať taká strašná tragédia.

kocurko1
8. máj 2009

Timotej, take nam teraz ani nehovor 😝 Tie co sme v termine si potrebujeme co najlepsie drzat psychiku. A ak to nahodou bude v telke, urcite si na nas v nasej porodnici teraz daju sakramentsky pozor.

ikatika
8. máj 2009

no pekné povzbudenie timotej, pozrem večer správy či tam niečo o tom bude.
ajka ty ideš v stredu na poradu, možno uvidíš mausy odchádzať s bábätkom, tak vykúkaj.
to meno už máš?

timotej
8. máj 2009

Nechcem strašiť len som sa dozvedela že tú babu nechali prenášať 2 týždne a potom mala problémy s krvou, vraj dostala emboliu. Neviem ešte nič bližšie je to moc čerstvé len minulý rok mali svadbu a prerobili byt. Dieťa ževraj žije. Ale vy sa držte pokial nie sú komplikácie v tehu tak by malo byť všetko ok.

kocurko1
8. máj 2009

Ja take spravy ani nebudem pozerat. K porodu mi to nepomoze, akurat vystresujem seba aj babo.

ajka30
8. máj 2009

ahojte, ja som ziadne spravy nepozerala, a ani nemienim patrat po takych katastrofalnych pripadoch...
Co sa tyka mena, stale nie je definitivne vybrate 😅 Stale sme nevyplnili ten papier o mene.... Este v aute sme sa o tom s muzom bavili, ale asi by sme to vyplnili az keby mi povedali, ze ostavam a idem rodit.....asi sme tak troska trafeni....
Pocujte, ta v porodnici asi fakt bola mausy.....neozvala sa nikomu, ci ano? A berus je kde?

berus222
8. máj 2009

berus preraba strechu a stale NERODI!!!

timotej, take veci sem ani nepis. 😠 nepomaha nam to.

tak mausy to ma uz asi uspesne za sebou. v stredu jej zamavajte, ked ju budu pustat domov. a v piatok mne, budem sediet pred ultrazvukom. 😀

ajka, aspon ta pozerali na pohotovosti? to ta len tak poslali prec?

kocurko1
8. máj 2009

Berus, tak ja ta pred tym ultrazvukom pockam. Zatial som poznala len Mausy, tak sa s tebou dohodnem na poznavacom znameni.

ajka30
8. máj 2009

berus, ja uz som myslela ze uz si v porodnici...
Jasne, ze ma na pohotovosti pozerali, aj CTG, sono, prietoky, vsetko nastastie OK, a zobrali vyter a krv .... A na kontrolu mam ist v utorok- budu uz vysledky....
Inac, ja by som chcela rodit v paitok (15.5.- to znie pekne, nie?) tak sa mozno uvidime, ak tam budem pobehovat v sexi modrom zupaniku 😀

kocurko1
8. máj 2009

Ajka, vydrzis do toho piatku? Mohli by sme byt trojka na porodnici. Inak v stredu na poradni boli este 2-3baby s nasim terminom. Mozno bude husto 😀

berus222
8. máj 2009

aj ja som si hovorila, za aj 1.5. a 10.5. je pekny datum, a nic.
ajka, myslis sexi modry zupanik a erarnu nocnu koselu? to je taka kosela, jak v americkych filmoch, ze v zadu sa zasnuruje len na 5 masliciek? 😀
kocurko, mna lahko spoznas. ale jasne, nieco dohodneme.
hodila by sa nam taka poriadna burka toho 15.teho. cez burku sa viac rodia deti.

mausy21
8. máj 2009

No ahojte......
ale som vám dala však?neboli sme cely den doma tak som nemohla pismenkovat.takže mi mavat zatial žiadna nemusi pekne sme v celku.
normalne ma dnes nič neboli,trošku tlaky ako na menzes ale inak uplna pohoda.asi preto, že som na to nemyslela.zajtra idem na kontrolu som vam hovorila asi.tak sa opakujem.som zvedava čo mi povie ako som na tom.
pozná niekto tu timotej 😠 😠 😠 ?!

TIMOTEJ také veci sem nepiš,myslím,že sa to vobec nehodi,ale vobec nehodí!!!trošku si to prehnala,mi tehule potrebujeme podporu a nie počuvat taketo strašné veci,a myslim že pišem za všetky,tak ak nemáš nič pozitivnejšie AHOJ!snad som sa ta nedotkla.

ráno sa ozvem ked prideme čo a ako.ideme hned rano,tak snad nebude vela báb na prijme.mohli by si ma tam nechat,že?čo vy na to?potom by už bola dalšia na rade.
Ktovie čo snu?!dlho nepisala,asi ma zhon okolo maličkeho...len nech sa im pekne dari
moj mužik to tu už trošku ovlada tak ho ešte trochu doškolim aby vammohol dat info ako sa máme, popripade pridat fotky malinkej...

ikatika
9. máj 2009

no ahoj mausy, normálne si ma naštvala, celý den na teba myslím, že ako to prežívaš a ty takto, chodíš po návštevách miesto pôrodnice 😀
to je dobrý nápad s tým mužíkom, nech nám dá vedieť keby si ťa tam nechali.
baby ja chodím spávať o pol noci a od 4 rána som hore, to už mám asi tréning na malého.

kocurko1
9. máj 2009

Cau Mausy 😀 No uz aj na majovkach ti vcera typovali, ze mas odrodene. A ty tu stale strasis. Potom daj vediet co a ako.
Berus - burka, ale len jedna na odrodenie. Podla kopancov moja bambulka sa cez burky rada toci. Tak nech uz len vylezie spravnym smerom a v perinke sa moze tocit kolko chce.

ajka30
9. máj 2009

Caute baby, myslela som, ze tu budem dnes prva a vidim ze ikatika nemoze spavat 🙂
Kocurko, no dufam, ze to do piatku vydrzim, ten nepekny vytok mi nepresiel, ktovie ci to nemoze byt ta hlienova zatka alebo .....
Berus, ano myslela som presne ten sexi modry zupanik 😀 Myslim, ze vsetky v nom budeme sexi 😀
Mausy, ty si nam teda dala.... Uz sme ti pomaly tisko zavideli. Daj vediet ako si dnes dopadla.....
Inac, dnes rano pred 6 mi prisla sms od kolegyne, ktora mala termin ako my, v noci sa jej uz narodil synator, ta sa ma.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre