Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

bubaczik
23. apr 2007

no ber si mna ako priklad 😀 ja porodila tri deti bez protekcii a mala som lahke porody,max 3hodinky 😀

rainbow
23. apr 2007

no idem sa pustiť do toho žehlenia, nech mi to odbúda, ozvem sa

bubaczik
23. apr 2007

dobre,ja idem robit petovi harmancek,bo chytil prievan na oci.. 😢

rainbow
23. apr 2007

bubaczik beriem si príklad 😉

rainbow
23. apr 2007

bubaczik, tak my sa teda zapotíme, lež tých našich valibukov porodíme 😀 😀 , moj ,,drobček,, má pribl. 3200g, to je čo, hned ako som prišla ma poslali na ctg, robil mi aj sono a celkom si aj pokecal, som rada a hlavne spokojná, mám prisť v pondelok

bubaczik
23. apr 2007

rainbow gratulujem k vahe maleho 😀 aspon nie som sama 😀 no,tak teraz budes chodit k primarovi,tak on ta aj odrodi..aspon si kludna a spokojna..a to je zaklad 😀

melory
autor
23. apr 2007

baby uz to mate za par 😉

rainbow
23. apr 2007

veru melory za pár, už sa neviem dočkať ale aj strach...bubaczik, na porode som sa s nim nedohodla(zatial) , melory aj tvoja malá mala tiež vačšiu váhu, že? 🙂

rainbow
23. apr 2007

mel písala som ti v trnavských mamičkách o tom kurze, kuk

melory
autor
23. apr 2007

ano v den porodu mala 3350 KED SA NARODILA 3900G tak si vyber, malu zas naopak v den porodu na sone mal 3500g a naozaj 2800g, neda sa tomu verit.

rainbow
23. apr 2007

ja si tiež myslím, že oni to nemožu presne odhadnuť

melory
autor
23. apr 2007

ako sa bude chlapcek volat?

rainbow
23. apr 2007

asi denisko, ešte nie sme uplne rozhodnutí
😅

melory
autor
23. apr 2007

😉

rainbow
23. apr 2007

všetky mená, ktoré sa nam pačili , už su v našej rodine dané, ale deniska nepoznáme žiadneho 😉 a páči sa nám, mužovi sa páči aj jakubko, ale mne sa nepáči ked mu hovoria kubo

luciask
23. apr 2007

inak mne tu lekar nikdy nehovoril velkost babetka, len zmeral brucho a skonstatovala ze vsetko prebieha ako ma a velkost brucha korensponduje s tyzdnom v ktorom som. Ozaj mel ako mala Stelka? Uz mate pekne pocasie tak pekne prechadzkujete, dobre ste to vymysleli, kedy sa ma babo narodit.

rainbow
23. apr 2007

moja mama mala velké brucho pri nás obidvoch detoch a narodili sme sa malí, ja som mala 2700, brat tiež, hovorila, že mala vačšie bruško ako ja.. ale podstatné je aby detičky boli zdravučké a aby bol porod dobrý 🙂

sveti
23. apr 2007

Ahojte babenky,

ako vidim nezahalate a diskutujete o stosest....
citala som tu,ze si treba dat pozor na dr. hlaveka, je zly?
Ja chodim k dr.deckovovi od 5t., lebo som lezala na rizikovom a hadam budem pri nom aj rodit.
Prve som mala sekciou 10/2005 tak uvidim ako to dopadne teraz.
Ja idem na poradnu az na buduci tyzden v piatok tak uvidim co mi povie.
Inak prve som mala rodit pri dr. Stefanikovej, boli sme dohodnute, len ma to chytilo o 5 dni skor a nebola k zohnatiu bola na dovolenke.
TAk sa drzte.

rainbow
24. apr 2007

ja teda tých doktorov (na štastie ) nepoznám, ale tiež som počula rozne názory, záleží na skusenosti a tú ma každý inú

elise
30. apr 2007

ahojte kočky, mňa odrodila v decembri 2006 ˇmudr.štefániková a bolo to super, malý sa rodil veľmi ťažko a bola som rada že ma rodila ona, celý pôrod bol s ńou veľmi rýchly , dôkladne robila svoju prácu a môžem povedať, že bola namna veľmi dobrá. v trnave som bola spokojná až na určitých ľudí. dôležité je že sa treba pýtať personálu všetko čo potrebujete vedieť.

rainbow
30. apr 2007

mna dnes vyšetrovala dr.štefaniková a fakt musim uznať, že s takým dobrým prístupom som sa stretla 1x, zastupovala, mala fofry a predsa si našla čas a milo sa so mnou rozprávala a venovala mi svoj čas aj to vyšetrenie bolo dokladné..kiež by takí boli všetci doktori

petra25
30. apr 2007

ahojte babule. dost dlho som tu nebola - nestiham - dufam,ze si ma este pamatate - mel - gratulujem k Stele!!! 😀
rainbow a bubaczik - uz sa vam to blizi 😉 aj sa trocha bojite? 😅
My sme v sobotu krstili - spolu aj s cifroskou - cely krst som rozmyslala, odkial ju poznam -brzda - no co uz so mnou 😀
mel - ake mate miery? "mala" vazi uz 4700g teda vazila 24.4. takze je to uz urcite viacej - zacina byt poriadne tazka - teraz tu vedla mna odfukuje - tak som sem nakukla
Zatial sa opatrujte

rainbow
30. apr 2007

ahoj petra, aj sa teším aj sa bojim, hlavne nech už to je za mnou

petra25
30. apr 2007

drzim palceky!!! 😉

cifroska
1. máj 2007

Ahojte babule.Peta nic si z toho nerop ani ja som ta nespoznala.Mi sme mali pred krstom doma chaos maleho bolieva brusko tak som rada,ze sme to stihli.

Rainbow a bubaczik drzim palce.Ked som to zvladla ja tak to zvladnes aj ty rainbow.Nech vam to dobre dopadne. 😵

silvika
2. máj 2007

rainbow ak sa smiem spytat, dr.stefanikova je aj tvoja ambulantna lekarka, alebo ta bude len rodit? da sa k nej dostat aj bezne ako jej pacientka ? dakujem.

bubaczik
2. máj 2007

silvika vraj stefanikova uz neberie,lebo ma dost pacientok..

rainbow
2. máj 2007

ahoj silvika, ona len zastupovala primara, kedže mal operácie, takže to bolo len raz čo ma vyšetrovala, ale potvrdilo sa čo sa o nej hovorí, na porod si nikoho nezabezpečujem, teda aspon zatial, ak by som si mala vybrat, tak ju, ale ja tam nikoho nepoznám, len čo počúvam zo skuseností druhých, tak preto mám taký názor, čo sama meskusim nebudem posudzovať

silvika
2. máj 2007

nuz co uz teda, nebudem vymyslat, ale si vyberiem lekara v BA, kde pracujem, a ak budem potrebovat porodnika, tak sa ma snad uz niekto v TT ujme ze ma neposlu do BA, ze stastnu cestu a vela stastia novemu zivotu 😝

silvika
2. máj 2007

a ak sa smiem spytat co sa podla mna ja smiem, maximalne nemusim dostat odpoved 😝 zeee akych mate teda lekarov ak mate v TT, lebo co ja mam skusenost tak v trnave co dobry lekar uz ziadny neberie nove, vseeetci maju full stav. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre