Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

henuska7
9. nov 2010

@naduska129 ja idem 16.11, tak sa nestretneme...

naduska129
9. nov 2010

Ani Ty nemozes spat? ja mam horor uz pri pohlade na postel, no chcela by som si ju kupit, ale nech aj trochu vypada : - ))), No stretnut sa stretneme, len ktovie kedy

henuska7
9. nov 2010

@naduska129 ja mam peknucku, zirafkovu..bledo sedu s ruzovou...idem spat, mne sa este celkom da... :o)

naduska129
9. nov 2010

no tak pojdem tam kuknut v piatok, tak dobru a ozvi sa niekedy

luckam77
10. nov 2010

@naduska129 este teraz idem k svojmu do senca...vraj v trnave to uz tak zariadili ze k svojmu chodis az do konca, ale ja si chcem zazmluvit doktora takze by som mala chodit k nemu nie???no podla toho uz od buduceho tyzdna by som mala ist tam k tomu druhemu dr.co si chcem zazmluvit...tak uvdime co mi povedia teraz...

naduska129
10. nov 2010

@luckam77 ja som bola vcera na poradni a uz ma poslal do nemocnice, oni by ma tam sice nevzali, ale ked mam zazmluvneneho lekara, tak uz v pondelok idem na prvu poradnu k nemu

naduska129
10. nov 2010

@luckam77 a mas uz aj vybraneho lekara, ktoreho chces mat pri porode? Pri prvom syncekovi si mala koho?

baska259
10. nov 2010

@sisatt je :D super....co cakate??? 😀 😀

akinu
10. nov 2010

@baska259 Ja mam tiez termin Januar 2011. Celkom sa bojim, stale neviem, kam ist rodit. Trnava je blizko. A kamoska mi povedala, ze je to tam dobre. Mozte niekto poradit? Alebo radsej Bratislava?

luckam77
10. nov 2010

@naduska129 pri prvom synovi som lekara nemala rodila som v ruzinove...mala som tazky pôrod ktory nechcem rozoberat uz len kôli tomu ze sme viacere tehosky tu a nechcem a nikomu neprajem taky porod...chvalabohu to vsetko dopadlo dobre....teraz si chcem zazmluvit pretoze nepoznam v trnave nikoho takze chcem ist k dr. ktoreho ma kamoska uz dvakrat odskusaneho....chcem ist k dr. Cechovi....

luckam77
10. nov 2010

@akinu ja radsej ti odporucim co je blizsie...pretoze v januari nevies ake bude pocasie a ked budu smyklave cesty skôr sa dostanes tam kde to mas blizsie...a sanitka ta tiez zoberie tam kde to ma blizsie hlavne v takejto situacii keby bolo smyklavo...aj ja preto idem do trnavy kedze neviem ako bude v decembri a mam to blizsie uz len ten pocit ze tam budem skôr lebo keby som mala ist so svokrom do ruzinova tak sa asi stratime lebo on cestu nepozna a ja v pôrodnych bolestiach budem rada ze som rada 😀 a bratislava ma vraj veeeelmi vela rodiciek...vraj z ruzinova posielaju na antolsku rodit...takze dobre si to premysli...vravela mi to kamoska ktora ide do ba rodit a je zmätena ze kam ju vlastne poslu

naduska129
10. nov 2010

@luckam77 vraj je dobrý, ale osobne s nim nemam skusenosti, len som pocula, ze on si narovinu zapyta peknu sumicku a inak sa s tebou ani nebavi, ale ci je to pravda, to fakt neviem

luckam77
10. nov 2010

@naduska129 no nic take som nepocula idem k nemu cez kamosku takze uvidime...

luckam77
10. nov 2010

@naduska129 kamaratkyna mamina mi ho poradila takze cez nu sa k nemu chcem dostat...ona mi ho vlastne bude vybavovat...ja len dojdem a dohodneme sa...a uz mi to je aj jedno, lebo vraj ked sa rodi unho sestricky sa uplne inak spravaju k tebe tak neviem...

naduska129
10. nov 2010

@luckam77 ved uvidis, ja inak celkovo mam velmi dobre skusenosti s Trnavskou porodnicou, teraz budem rodit druhy krat, ale co sa tyka prveho porodu, vsetko bolo v poriadku, lekari, sestricky, vsetko.....

baska259
11. nov 2010

@akinu :D ahojky...ja som tiez najskor chcela ist do Bratislavy do ružinova...ale som si povedala budem tam cca 3-4 dni a skor ma dojdu kamarti rodina pozriet do trnavskej nemocnice ako do Ba...ale v Tt je dobre...co pocuvam a citam na modrom konikovi tak neni o com :D pod aj ti do tt :D mozno budeme spolu na izbe :D

akinu
12. nov 2010

@baska259 tak to by bolo super. Ja tu byvam iba chvilocku, tak tu nikoho nepoznam. A kedy mas termin? Ja sa toho velmi bojim, minuly rok mi vinou lekara zomrelo babetko po porode, nechcem to zazit este raz. Preto som uvazovala o BA. Ale prave tu na fore som citala same dobre veci na TT a predsa len, je to blizsie, tak asi pojdem tam.

babatko2010
12. nov 2010

Kolko dávate alebo budete dávať dohodnutému lekárovi k pôrodu?

tehulka4
12. nov 2010

@babatko2010 dohodnuteho myslis zazmluvneneho? lebo ak ano, tak tam s cenou neurobis nic, lebo je to dane tt porodnicou a je to 232,36 euro..sprevadzajuca osoba ( t.j. manzel,a lebo tvoja mama, alebo dula alebo ktokolvek ) 16,60 euro, epiduralka 92,94 euro a potom ak bude volna si mozes zaplatit aj nadstandard to je tusim nejakych 33,19..a ked si lekara neazzmluvnis a budes s nim spokojna a budes mu nieco chcet dat, tak to uz je iba a iba na teba co...niekto ta predsa len odrodit musi ci si uz niekoho zazmluvnis alebo nie..

tehulka4
12. nov 2010

a tiez ako prvorodicka som dost dlllho riesila ze ktoru porodnicu si vyberiem..u mna do uvahy este prichadzala piestanska porodnica, ale som to hned kvoli vybavenosti porodnice zavrhla..blava sa mi zdala dost daleko..a aj napriek tomu, ze soms i nebola na 100% ista, takmi predsa len zostala ta TT porodnica....netreba vela citat, elbo aj ja som sa si tak nacitala 50% pozitivnych a 50% negativnych...asi to zalezi aj od pacientky ale aj dost od toho aku naladu ma personal..so sestrickami po porode na gynekologii som nemala ja absolutne ziadny problem, vsetrko v pohode, cistu koselu mi s usmevom davali aj o polnoci, no horsie to bolo so sestrickami na novorodeneckom..ako prvorodicka som nevedela absolutne nic co s babatkom suvisi, takze aj na kojenie soms a pytala..bohuzial mi to bola kazda ochotna vysvetlit iba raz, lebo ked som sa jej na druhy krat spytala nieco spojene s kojenim tak na mna vyletela, ez tam som neni jedina ktroej to ona musi ukazat a vysvetlit, tak nech skusam..akurat ze mi zabudla povedat, ze to mlieko co mi teda naozaj neslo sa mi spustilo az na 3 den po porode..dovtedy to bolos ame skusajte, mlieko mate..s navstevami to bolo tiez dost blbe, ale aj tak ma najviac dostala jedna vyhlasenim, ked mi maly v noci hucal jak tur lebo ho bolelo brusko, ze mi ho vezme uspat , lebo budim ostatne deti a ona musi behat po izbach a vraj aj deti si potrebuju od svojich mamiciek niekedy oddychnut..no tak ot ako prvorodicku ma uz dorazilo uplne, takze mojim zboznym zelanim biolo co najrychlejsie sa opdtial dostat..ale ja napriek tomu, som aj etraz rozhodnuta ist rodit do TT, akurat si nemam v plane az tak velmi brat vsetko co mi kto povie..a najlepsie je mat na izbe uz nejaku maminu, bud uz skusenu co ma uz dietat doma, ktora vam poradi a pomoze viac ako sestricky alebo potom rovnaku spolubojovnicku, kltora je tiez prvorodicka a mozte si dodavat sil..🙂

babatko2010
12. nov 2010

no tak ja s tou lekárkou nemám zmluvu,len sme sa tak dohodli zatial,ona je taká že nič nechce,ale zak zo slušnosti by som jej kolko asi tak mala dať?

tehulka4
12. nov 2010

@babatko2010 to mas koho??

babatko2010
12. nov 2010

@tehulka4 a ty už chodíš do nemocnice na kontroli že

babatko2010
12. nov 2010

@tehulka4 doktorku havlíkovú,je to strašne milá doktorka som s nou velmi spokojná🙂

tehulka4
12. nov 2010

@babatko2010 , este nie..v utorok idem este k sovjmu dr a uvidime ci uz zacnem chodit do nemocnice, alebo nie,,,

babatko2010
12. nov 2010

aha,ja tam chodím už skoro od začiatku,do rizikovej,možno za iných okolností by som si dr.k porodu nezajednávala,ale predsa keby nastali nejaké komplikácie tak račej tam chcem mať doktorku.

babatko2010
12. nov 2010

@tehulka4 aha,ja tam chodím už skoro od začiatku,do rizikovej,možno za iných okolností by som si dr.k porodu nezajednávala,ale predsa keby nastali nejaké komplikácie tak račej tam chcem mať doktorku.

dulkagabulka
12. nov 2010

@babatko2010
pani doktorka Havlíková je naozaj velmi mila, sypmaticka a ma krasny pristup k rodičkám 🙂 ..dobry vyber 🙂 🙂 🙂 držim palce

tehulka4
12. nov 2010

@babatko2010 ja chcem volit bud Stefaniikovu alebo Deckova.. 😉

babatko2010
12. nov 2010

@dulkagabulka tak to je svetá pravda,mala som ju iba pár krát ale s nou som najspokojnejšia,myslím že žiadny z doktorov čo tam sú nemajú taký prístup k mamičkám ako ona🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre