Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sariana
23. dec 2010

@marcelkatt blahozelam k babatku...tesi ma, ze vam to dobre dopadlo...Patrikovi zelam vsetko dobre na tomto svete a nech su deticky zdrave a robia vam len a len radost...

podla mna ta vysetroval sam pan primar...tiez som v zivote nezazila necitlivejsie a bolestivejsie vysetrenie a to som si uz fakt toho preskakala dost... 😖

dew00
23. dec 2010

@sariana : no ja som na zaver chodila k primarovi do poradne a aj ma rodil, vsetko bolo uplne v pohode, mam velmi dobru skusenost, bol asom velmi spokojna...

sariana
23. dec 2010

@dew00 moze byt, moja skusenost bola ina, zial...

marcelkatt
23. dec 2010

@sariana dakujem pokladik moc a prajem krásne sviatky

baska259
30. dec 2010

uz sa nam to kraty....zrejme sa zacinam aj bat toho porodu...doterazn som sa nebala ale ako sa to blizi tak su tam pochybnosti....bojim sa ze sa moc natrhnem a podobne....ako to zvladate vy???

svetielkoand
30. dec 2010

@baska259 ahoj, neboj sa, urcite to zvladnes 😉 a pokial budes spolupracovat s lekarom tak sa ani nenatrhnes, zaklad je prve tlaky predychat a nie hned zacat tlacit, pretoze aj pocas prvych tlakov sa este pripravuju porodne cesty 😉 Mas zazmluvneneho lekara?

karolina25
30. dec 2010

@baska259 ahojček ...ja mám termín 15.1.2011 ,možno sa stretneme v porodnici 🙂 ako sa cítiš??? ja stále čakám nejaké kontrakcie a stále nič... už by som to chcela mať za sebou ,aj ked sa trošku bojím, čím to je bližšie tým viac ☹ máš zazmluvneného lekára? ak áno koho??ja ešte nemám ale stále rozmýšlam ... ty si s križovian?? ja zo zavara a manžela mám s križovian...

baska259
1. jan 2011

@svetielkoand to som nevedela...dakujem 🙂 nemam...aky bude lekar takeho mat budem 🙂

baska259
1. jan 2011

@karolina25 ahojcek 🙂 to by bolo super volakoho tam poznat 😉 citim sa strasne nesikovne..som uz dost velka 😒 a ty? ja som tiez este nic podobne kontrakciam nemala 😒 aj ja bych uz radsej bola doma s malickym 😀 nemam zazmluvovaneho...nechavam to tak.. 🙂 jj som z krizovian ale byvam tu len 2 rok 😉

svetielkoand
1. jan 2011

@baska259 ani ja nezazmluvnujem, vsak kazdy jeden chodil na medicinu 😀 😀 😀 😝

karolina25
1. jan 2011

@baska259 ahoj , ja som bola dnes ráno v nemocnici,v noci som mala taká krče a velmi mi tvrdlo bruško,tak som išla,ale poslali ma domov,že som otvorená ,aj nejaké kontrakcie zaznamenali ,ale mám doma čakať ☹ doktor tam bol dečkov, je taký pohodák ,mladý ,ale bol ovela príjemnejší ako sestrička ,tá nemal svoj den, bola taká odmeraná ,arogantná... ja som tiež už nemotorná, chcela by som to mať už za sebou , ale dnes mi nebolo všetko jedno ,ked som tam ležala 😒 začínam sa báť, doteraz som bola hrdinka ,ale po dnešku...

svetielkoand
1. jan 2011

@karolina25 Ja som pri Deckovovi rodila maleho 😉 🙂 a pri porode aj schladil jednu taku menej prijemnu sestricku 😅 😝

marcelkatt
1. jan 2011

Šťastný nový rok všetkým a hlavne nech všetky tehulky porodia zdravé detičky a nech majú veľa mliečka.

baska259
2. jan 2011

@svetielkoand tak tak 😉ale som dost zvedava koho dostanem 😉

baska259
2. jan 2011

@karolina25 no dečkov je ok 🙂 sestricka s kratkymi ciernymi vlasami???tak ti uz pomali pojdes 🙂 ja zatial nemam ziadne kontrakcie ☹

karolina25
3. jan 2011

@baska259 mala čierne vlasy, poznáš ju??? no ,mysleli sme ,že už pojdeme,ale malinkému sa už nechce, odvtedy nič, len mi tvrdne brušku ,ale nič viac ... možno nás predbehnete 🙂

mirkacik
4. jan 2011

@baska259 ahoj.ja to mam uz za sebou 🙂 drobec sa narodil na vianoce.trosku sa poponahlal ale vsetko je ok.ty si este 2v1? 🙂

mirkacik
4. jan 2011

@karolina25 ahoj.nie si ty nahodou Lubkina svagrinka??

karolina25
4. jan 2011

@mirkacik ahojček... som 🙂 a ty si jej kamoška,že??? aký si mala pôrod????mala si zazmluvneného doktora???ako to tam prebiehalo ???? ja sa už trošku bojím... a ako sa má drobec??? závidím,že už to máte za sebou ,lubka hovorila ,že budeme spolu v pôrodnici 🙂

baska259
4. jan 2011

@karolina25 :D no poznam ona je stale taka odmerana... 😉 no mozno aj ano...dneska mi odtiekla hlienova zatka a neviem co teraz 🙂

baska259
4. jan 2011

@mirkacik viem viem Monika mi hovorila...gratulujem 🙂 silno zavidim 🙂 ale asi aj mi co chvila pojdeme 🙂 odtiekla nam hlienova zatka....som zvedava kedy a ako budem rodit...na poradni mi povedali ze asi aj cisarskym ....

svetielkoand
4. jan 2011

@baska259 teraz cakaj ci odtecie plodova voda alebo zacnu pravidelne kontrakcie, moze to trvat aj par dni 😉

karolina25
4. jan 2011

@baska259 hmmmm.... tak mirka ma už predbehla , mala termín skoro ako ja , teraz možno ty ☹ aj ja chceeeeeeeeem... ale je to super,budeš to mať za sebou a potom mi napíšeš aké to bolo 😀 a chodíš na poradnu do nemocnice alebo k svojmu gynekologovi??? a prečo cisárskym ??? mne len tvrdne bruško ,ale to tiež nie pravidelne ,zajtra idem ku gynekologovi ,som zvedavá čo mi povie ...

baska259
4. jan 2011

@svetielkoand no sak to..zatial nic... ☹ ale dnes mi na poradni povedali ze pojdem cisarskym...neviem ci sa mam tesit alebo plakat....co je lespsie???normalne rodit alebo cisarskym ??

baska259
4. jan 2011

@karolina25 jasne 😀 do nemocnice na rizikove uz od 26 tyzdna 😒 cisarskym preto lebo ze mam malu panvu ci co to 😒 mne stale nic teda az na dnesok ze mi odtiekla hlienava zatka ale inac nic...neviem co to ako bude...

mirkacik
4. jan 2011

@karolina25 hej.som jej kamoska 🙂 lekara som nemala zazmluvneneho.rodil ma Bucko.strasne mladunky doktor,ale v pohode.23.som bola u lekara a vraj je vsetko ok a na dalsiu poradnu mam prist 3.1 🙂 24. v noci o pol druhej mi odtiekla voda.ako baschval v ten vecer bol moj drahy oslavovat a prave vtedy prisiel domov v naladicke 🙂 poslala som ho spat a ja som mu zatial uvarila polievku a spravila salat...byvam teraz v Dubnici a o siestej sme vystartovali do TT.o jedenastej som dostala vyvolavacku,o dvanastej epi a o jednej bol drobec na svete.bol malicky (2400g,46cm)z coho som bola prekvapena,lebo vraj bude mat okolo 2700-2800.este aj rano na prijme mi to doktor tvrdil..ja som stale nemala pocit ze rodim a zle som tlacila.maleho aj kriesili,lebo bol dlho v porodnych cestach bez kyslika.dost ma aj nastrihol.priatel bol pri porode,ale bola tam hnusna sestricka a len po nom ziapala.drobec bol tri dni v inkubatore a potom dostal zltacku,tak som ho mala pri sebe az po piatich dnoch.

mirkacik
4. jan 2011

@baska259 no moja... uz ti mas za par...podla sestrinej skusenosti mozes porodit az za niekolko dni..ja som rada ze to mam za sebou a momentalne som v stadiu ze uz nikdy viac 🙂

karolina25
4. jan 2011

@mirkacik ja sa bojím,že nebudem vedieť ako a kedy tlačiť , z toho mám najväčší strach ☹ tak vy ste si to v nemocnici trošku predlžili,ale hlavne,že je malinký v poriadku a všetko dobre dopadlo 🙂 sestrička mala zrejme zlý den ,boli vianoce ,asi bola nervozna,že je v práci... dúfam,že pri mne bude trpezlivá duša,lebo ja neznášam bolesť ☹ budú to tam mať so mnou ťažké 🙂

karolina25
4. jan 2011

@baska259 aha,lebo ja nechodím do nemocnice,chodím ku svojmu gynekologovi a asi začínam banovať ,že som si niekoho nezazmluvnila... bojím sa,že nebudem vedieť čo mám robiť a ublížim malému ☹ ak ti odtiekla tá zátka,všade píšu,že to už sa blíži pôrod a môže to byť aj niekolko hodín potom,ale aj dní... tieto posledné dni sú najhoršie...dúfam,že to dobre dopadne...

svetielkoand
5. jan 2011

@baska259 preco cisarskym? 😕 neda sa povedat jednoznacne co je lepsie, samozrejme, za normalnych okolnosti je najlepsie rodit spontanne, ale ked lekar predpoklada komplikacie, tak je lepsie to nechat na nich a porodit aj sekciou. Este mozes poziadat o epiduralnu analgeziu miesto anestezy pri planovanom cisarskom reze, je to setrnejsie ako anesteza 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre