Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
19. okt 2007

No riesila som to snim ale nechce tam byt ze on to neznesie vidieť tak to respektujem.Bude somnou moja mama a muz bude na chodbe.Ked sa mala narodi tak pride za mnou do vnutra.Tak sme sa dohodli 🙂 A inak ja som aj dosť prudka povaha a bojim sa ze by som mu vynadala do vsetkeho mozneho keby bol primne 😀 .A ty ako chces tam mat muzika???Je to aj v nieco ine ked cakas dieta a uz mate jedno doma? alebo je to ako prvy krat.Vies mi mame take ocakavania ved nevieme co nas caka a vy uz to mate za sebou.Inak zevraj za to ze ches mat niekoho pri sebe sa plati 500sk.Je to pravda?

vladkaz1
19. okt 2007

No ktym babenkam je mi to jedno ale niekedy si fakt pripadam jak piate kolo u voza a je mi to neprijemne,potom som stoho smutna ☹ ale len troska

vladkaz1
19. okt 2007

Keikei: musim koncit je mi strasne zle prepac zajtra ti napisem ked tu budem, ja neviem asi stoho tlaku ledvaj dycham a potim sa ble idem si radsej lahnut.Ahoj a drzte sa 😅

keikei
19. okt 2007

je to pravda, že sa platí 500sk. kamoška mala tak mužíka v auguste pri sebe a potvrdila mi to. ale veď čo, hlavne že tam budeš mať známu tvár, to stojí za to si myslím.
no a k môjmu mužíkovi.... ja neviem doteraz či bude pri mne alebo nie. keď som sa ho na to pýtala dávnejšie, tiež sa vyjadril, že po tom moc netúži. povedala som mu svoj názor a odvtedy sa nevyjadril. určite keď bude môcť, tak ma odvezie a už potom uvidím ako sa rozhodne. ja by som bola určite rada, keby bol pri mne. lebo pri prvom pôrode som bola sama, aj počas kontrakcií keď odbehla doktorka aj sestričky, som si pripadala hrozne osamotená.
a že čakáme už druhé, tak je to iné, určite. už len priebeh celého tehu je iný. prvé som mala ukážkové, bez najmenšieho problémiku. teraz to akosi ťažšie znášam, aj moje telo 😀 asi aj preto, že už mám roboty aj okolo malej a tak. prvé tehu som si doslova vychutnávala 😵

keikei
19. okt 2007

vladka tak si pekne odpočiň, jasné len ležkaj. a nech ti to rýchlo prejde.
a držte sa hlavne vy, máte to skôr ako my 😀 teda dúfam 😀 😀 😀
papá zajtra 😉

vladkaz1
20. okt 2007

No ahoj uz mi je lepsie som len na skok dnes mame toho dost tak pozdravujem.DUfam ze sa nepredbehnete 🙂 ale nie ja to prajem vsetkym nech uz to maju za sebou . 🙂 papa a pekny vikend.

keikei
21. okt 2007

ahoj vladka 😉
asi sa dnes nechytíme, som tu tiež teraz len na chvíľu, tak aj ja ti prajem ešte peknú nedeľu 🙂
snáď zajtra, to budem mať viac času...
držkaj sa ešte 😉

aj ostatným babenkám prajem peknú slnečnú nedeľu, papá 😵

vladkaz1
22. okt 2007

ahoj keikei ako ste prezili víkend???MI nic extra iba sme lezali jedli a upratovali.NIc sa mi dnes nechce nejaka som rozbita,najradsej by som lahla a spala ale nic ma neboli zaujimave.Tak nam napiste co novucke.pa 🙂

melory
autor
22. okt 2007

vladka este sa drz.... 🙂

vladkaz1
22. okt 2007

melory ja sa drzim ved terim mam teraz 25 okt. prvy a potom 4 novembra tak to uz moze byt kedykolvek.V posledne dobe len jem, napchavam sa normalne co som nemala za cele tehot. ziadne chute teraz sa do mna zmesti tolko toho ze sama len cumim.Piatok idem na poradnu do nemocky aby sa Deckov kukol ci som neni otvorena vlastne co so mnou bude robit neviem ale uvidime som zvedava. 😉

melory
autor
23. okt 2007

ja som tiez posledny mesiac najviac pribrala 😅

keikei
23. okt 2007

ahoj babulky 😉

melory, tuším máš novú fotečku, je ťa lepšie vidieť 🙂 🙂 🙂 ako sa máš?

vladka, takže tvoj prvý termín je tu už aj 😨
my sme víkendovali tak celkom v pohodičke, v sobotu som sa trošku nudila, mužík bol skoro celý deň preč a v nedeľu sme boli u svokrovcov.
ja idem zajtra do poradne, som zvedavá či sa dozviem
niečo nové. asi mi budú robiť už aj to CTG, pravda? a mohli by aj ULZ 😵
a ty ideš až tento piatok? to je dosť neskoro, nie?

melory
autor
23. okt 2007

mam sa dobre, som sice trochu melancholicka, lebo sme boli aprilovky na stretku v tatrach a teraz som zrazu dooma, tu prsi a chyba mi spolocnost a aj stelinke.

melory
autor
23. okt 2007

inak nechapem, ze porodnicu neprestahovali do novej budovy, ved porod vyzaduje totalnu stelilitu a v trnavskej porodnici je to dost humus.

vladkaz1
23. okt 2007

tak to je cista pravda!!! KOcky mi doporucili nech sa tam idem pozriet na den otvorenych dveri ,ale nemala som cas.Ajstak staci mi ked vidím dole ten spinavy zachod no katastrofa ked uz v nemocnici taky humus tak to uz je???Kei no uz sa mi to blyzi ale myslim si ze to bude az na druhy termin inak by ma neposlal domou s takym kludom.Dnes je ake hnusne pocasie ze??ja by som spala uplne namna dolieha mrzutosť.Vcera som zohnala aj madrac do postielky tak uz mame vsetko vybavenie 🙂

lyzenka
23. okt 2007

ja som bola tiez v Trnavskej pôrodnici......síce nebolo všetko tip-top, ale ja neviem, ja mám na pôrodnicu také milé spomienky - hlavne pre malinkého - všetko prvýkrát - keď mi ho prvýkrát priniesli, keď som ho prvýkrát kúpala, prvýkrát kojila, vôbec - prvýkrát videla....záchody naozaj neboli nic moc...ale po cisarskom ked som sa tam vôbec dotrepkala som bola rada, ze sa môžem konecne vycikat. Sestricky boli aj také, aj také.....ale treba pochopiť aj iných....a na milé sestričky si rada spomeniem.... 🙂 ň

to bolo aspoň moje prežívanie... 😉

keikei
23. okt 2007

no ja sa pripájam k tomu, že by mala byť pôrodnica čistejšia a útulnejšia. nie je to v Trnave najhoršie, ale netreba sa s tým upokojovať. dalo by sa čo vylepšovať. a tie vecká a sprchy, to fakt, hnus.

lyzenka, jasné že sme aj takí aj takí, to chápem. nie každý má každý deň dobrú náladu. ja mám na prvý pôrod tiež len tie najkrajšie spomienky 😀

vladka, a druhý termín máš kedy, 4.11.? Aj to celkom blízko 😀 😀 😀 bola by sranda, keby sme sa stretli v pôrodnici 😵

vladkaz1
23. okt 2007

No ja som mala skor na mysli tie zachody dole na príjme.Hore som este nebola 😀 este len sa chystam.Ale na druhu stranu je to vec nazoru.Ja som bola s bolestami piatok na prijme a aj zo známou sestrickou co tam pracuje takze sa okolo mna tocili jedna radost.Ale poviem ti ze den po tom co som zazila,cakaren plna ciganou s Piestan asi 30 dole v hale a hore asi este 20.Jedna kocka mala uz fest kontrakcie nech nekecam sedela som tam snou asi 35 minut nikto nic sestricka nezaujem ta kocka sa normalne rosplakala a jej mamina vynadala sestricke ci jej dcera ma porodit na chodbe.Takze aj taku skusenost mam.Zacali sa jej asi po 10 minutach venovat.Ja by som ich tam dorazila fakt stakymto pristupom.

keikei
23. okt 2007

melory, v tej novej budove by to bolo fakt super. tiež si myslím. tam by som išla s akou radosťou 😀 😀 😀

keikei
23. okt 2007

ono je pravda, že udržiavať vecko v čistote pri toľkom počte ľudí, čo sa tam dole premelie je asi ťažké.
vladka, ale ani hore to nie je bohviečo, priprav sa na to. teda neviem, možno sa to od môjho prvého pôrodu zmenilo k lepšiemu. dúfam 😀

vladkaz1
23. okt 2007

keikei prvy mam teraz 25 potom 4,11 a potom 8,11 posledny tak neviem.NOrmalne dnes mam take stavy navaly ☹ ja sa potim jak prasiatko je mi horko a tece zomna fuj tak to som este nemala.Ty mas kedy termin???

lyzenka
23. okt 2007

ale tiež by som si vedela predstaviť v tej novej budove...... :O)) možno pri druhom... 😀

vladkaz1
23. okt 2007

A kde je nova budova?? 😕

keikei
23. okt 2007

vladka, ty sa máš, ty máš výber 😀 😀 😀 no ja mám len jeden termín 13.11. a netrúfam si odhadnúť, či to bude skôr alebo neskôr....
ja sa potím tiež dosť, ráno vstávam spotená na hrudi, inak som skôr zimomlivec 😀 a aj keď sa schuti najem, tak som spotená 😀 😀 😀

keikei
23. okt 2007

vladka hneď oproti vchodu do starej nemocnice, tá modrožltá

vladkaz1
23. okt 2007

To ja nie ja mam teraz taky stav ako sedim normalne ide zomna pot

keikei
23. okt 2007

vladka, to je určite normálne, nestrachuj sa... takže ty čakáš teraz až na piatok do poradne?

vladkaz1
23. okt 2007

Ano cakam na piatok do poradne a povedal mi ze keby ma to chytilo tam mam prist skor.Dobre ze??

keikei
23. okt 2007

vladka, dobré 😀 len neviem ako to myslíš, či s úsmevom alebo bez 😀

vladkaz1
23. okt 2007

Myslim to tak pesimisticky troska ,ale ja chapem že co mi ma chudak doktor povedat ked sa este nic neda robit, 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre