Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

bubadlo27
27. nov 2007

peti bola na dva prsty, len mi voda neodtiekla

petulienka
27. nov 2007

aha, no tak som zvedava co bude zajtra, ak sa neozvem poobede tak som v nemocke 😝 drz palceky

bubadlo27
27. nov 2007

peti drzim vsetky palce nex ti to dopadne lepsie ako mne
pa pa my sa ideme kupkat 🙂 🙂 🙂

petulienka
27. nov 2007

oki papa a dakujem a idem sa aj ja okiepit, nech sa malemu pacim ked sa zajtra narodi (dufam) 😀

petulienka
28. nov 2007

Ahojte,

tak som opat doma ☹ Malemu sa vobec nehcce, ale vraj uz dnes som bola naposledy zbytocne, lebo dokina mi zasa "pomohla" vraj zatka odteka, tak je to ok. A keby nic tak v piatok nastupujem o siedmej do porodnice... 😝 Tak dufam, ze sa maly zlakne a vypyta sa dovtedy sam 😉

lili24
28. nov 2007

Ahoj Melory, pozeram pozeram ze ci si to ty 🙂 chodili sme spolu do autoskoly, pamatas?? sedela som v lavici pred tebou...malinka je kraaaasna 🙂 kedy si rodila? viem ze si spominala ze v aprili mas termin, myslela som na teba lebo ja som 3.aprila robila skusky, uspesne 😉 obcas si precitam co je tu popisane a az teraz som sa prizrela dokladne na tvoju fotku 🙂 idem za chvilu domkov z prace, vecer sa pripojiiiim 🙂 odpis 😎

bubadlo27
28. nov 2007

Peti,
🙂 🙂 🙂
uvidis ze do piatku to bude 😀 😀 😀
drzime palce, vymenila by som si to hned s tebou, je to krasne obdobie

melory
autor
28. nov 2007

lili24 jasneee, ved sme boli spolu na cvicisku, ked mi brusko len tak vykukalo, a preco si robila az tak neskoro skusky? ved co ja si pamatam tak uz vo february som koncila. mala si ist na druhy den ty!
ja som si dokonca tvoj album aj pozerala, ale nespoznala som ta 😅 teraz si mi uplne jasna, nechapem kde som mala oci. takze ti cakas babatko, vidis to sa na teba nalepilo 🙂 este aj to dievcatko 😵 ja ma stelku. rodila som 25.3.2007 v topolcanoch, bola som spokojna.

petulienka
28. nov 2007

juj baby ja uz som taka nervozna... neviem cim to je...

melory
autor
28. nov 2007

petra, daj si horuci kupel 😉

lili24
28. nov 2007

som rada ze sme sa nasli 🙂 ani ja som ta skor nespoznala a citam to tu skoro kazdy den 😀 mala som koncit tiez vo februari ale vydavala som sa a tak som to nechcela mat vsetko nakopu tak potom som to stihala az v tom aprili 🙂
veru nalepilo, 3 mesiace po svadbe a bolo 😀 a tiez dievcatko 😀 teda dufam, ale snad by sa dokino 4 krat nepomylil 😀

petulienka
28. nov 2007

mel, myslis ze to pomoze? a mam si dat tak teplu kolko zvladnem... moze sa to ked mi odteka zatka???

lili24
28. nov 2007

ja to tu normalne prezivam , momentalne rodim s petulienkou 😀 😀 😀

melory
autor
28. nov 2007

mne tiez stale hovorili ze dievcatko a dievcatko aj je. inak ja uz jazdim sama. potom s tym obrovskym bruchom sa mi uz nedalo a po porode som bola zas ubolena, ale teraz uz chodim, muz mi nehava raz za tyzden auto, aby som si pobehala.

petulienka
28. nov 2007

dakujem lili, je to pre mna uz fakt otrava. od nedele sa to rozbieha a nie a nie spustit... 😠

jankatt
28. nov 2007

ahojte

ahoj mel ako sa mate

melory
autor
28. nov 2007

petra a ta zatka ti uz vypadla??? to by malo byt do tyzdna.

ahoj janka bude stretko v pondelok, tak dojes snad.

hedunecka
28. nov 2007

peti no ja som skusila vsetko ale najviac sa mi kontrakcie rozbiehali pri sexe takze urob povoli muzikovi a mozno sa to rozbehne 😉 nex vypusti svojix xalosov nex ho trosku podstrcia 😀 mne prisli kontrakcie tak za 5-10min.ale potom mi vzdy ustali a este som sa kupala vo vrelej vode a jedla extra kari cinu 😉

melory
autor
28. nov 2007

moze sa to a vodu najlepsie co najviac horucu a potom sa potukat s muzikom. 🤐

petulienka
28. nov 2007

zatka nevypadla, postupne odchadza uz od pondelka, ked mi dokina urobila hemiltona a dnes druheho.... dnes povedala ze je dobre ze odchadza, ze to uz neni daleko porod 😔

lili24
28. nov 2007

ja teraz uz nesoferujem, uz ma boli chrbat, krize, opuchaju mi nozky a dychcim ako slonica, neobsedim, mam co robit v praci aby som to zvladala
😀

melory
autor
28. nov 2007

lili inak pekny datum 22.2. ja som mala prvy april ak si spominas, ale sla skor - nevadi

jankatt
28. nov 2007

mel mali by sme to stihnut dufam ze do toho nic nepride

rainbow
28. nov 2007

ahoj petulienka aj ja som sa dlhooo rozbiehala, tiež už som sa nevedela dočkať. .držím palce, nech už máš čoskoro svoj uzlíček šťastia pri sebe 😵

jankatt
28. nov 2007

ja som soferovala este aj do porodnice

lili24
28. nov 2007

petulienka: viem, citala som ☹ uz len chvilku a malinky bude na svete, s vami tak to uz musis nejako vydrzat 😎 🙂

rainbow
28. nov 2007

teda hedunečka , ty si malú heidi vyhánala 😀 😀 😀 😀

lili24
28. nov 2007

na poslednej poradni nam dokino povedal 17.2 tak uvidime 😉 a uplne prvy termin sme mali 24.2 co by bolo presne na prve vyrocie nasej svadby. no keby sme to tak chceli tak to snad ani tak nevypocitame 😀

melory
autor
28. nov 2007

mne doktor kazal "vyhanat stelinku" povedal mi to ako som napisala, ze sa mam s muzom viac tulkat po horucej vani a este ze si mam vo vani s tym bruchom hybat, tak z jednej na druhu stranu 😉 ze sa to babo "zobudi"

luciask
28. nov 2007

jej trnavcanky tu sa rodi dneska aj soferuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre