Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

mercy29
26. jún 2008

info z netu:" každý prvý pondelok v mesiaci o 14:00h možnosť zúčastniť sa exkurzie na oboznámenie sa s prostredím pôrodnej sály, šestonedelia, novorodeneckého oddelenia spojenej s odborným výkladom vedúcej sestry"
zraz je vždy dole na prízemí

tehulka4
26. jún 2008

mercy, dakujem...usper..takze o 2 tyzdne len takym fukotom mozem ist...parada...dakujem este raz...a kde si to nasla o trnavskej porodnici na nete?

tehulka4
26. jún 2008

mercy, dakujem velmi pekne...fakt to tam aj v skutocnosti vyzera ako na tych obrazkoch???

mercy29
26. jún 2008

V podstate áno. Len je tam odfotená nadštandartná izba, a nie obyčajná. A nerodí sa na tom červenom kresle, ale na klasickom poležiačky, ktoré tam nie je odfotené. Na tom červenom sa iba vyšetruje. Veď všetko uvidíš na exkurzii. Je to tam celkom v poho, veď ako v nemocnici. 😉

tehulka4
26. jún 2008

mercy, ratam s tym, ze je to nemocnica, takze ziaden luxus....nadstandard ma nejak nezaujima, o ten som nemala zaujem od zaciatku, ale tiecervene kresla by boli fajn..noooo, ved mas pravdu..uvidime...

lenocka6
26. jún 2008

Ahojte, ja som chodila k Stefanikovej na kontroly, lebo moj dr. Strbo bol na dovolenke ku koncu tehu, ale mne sa nepacila, nemala vobec na mna cas, aj ked jej sam Strbo volal, ze za nou pridem. Nakoniec ma rodil Deckov.

barbiek
26. jún 2008

lenocka ahoj, ty si chodila k strbovi 😉 ,aj ja chodim

tehulka4
27. jún 2008

no na deckovoa mam ja svoj nazor....a nie prilis pozitivny...

krtko.
28. jún 2008

mna rodil a mozem povedat ze dobre.
len to zasivanie 😒
dlho mu to trvalo a mala som dojem ze si tam vyšíva
ale celkom bola snim aj sranda na sále.

stankatt
30. jún 2008

ajojte babenky

lenocka6
30. jún 2008

Ahojte, barbiek - ja este stale chodim k Strbovi. Deckov bol vtedy v pohode, dokonca ozaj neustale srandoval, ale zevraj sa velmi pokazil. Ale neviem, kazdy si musi vytvorit svoj nazor.

zabkatt
30. jún 2008

Ahoj, tak po dlhšej dobe opäť píšem. Na tú nemocnicu som sa pýtala minulý týždeň a momentálne žiadna prehliadka nebude, asi sú na dovolenkách všetci alebo čo, lebo aj ja som chcela ísť pozrieť nemocnicu aj keď chcem ísť rodiť do TO, ale pre istotu keby ma to chytilo nejako extra, tak by som to neriskovala a sestrička tam volala, a že je to zrušené teraz. Ale budúci týždeň sa môžem nato znova opýtať pre istotu 😅

sveti
2. júl 2008

ahojte,

a v com sa akoze deckov pokazil????ja som u neho rodila 5/2007 sice sekciou ale v pohode ....

tehulka4
2. júl 2008

kocky, neviete, robia aj teraz cez prazdniny tie prehliadky v porodnici cia ni nie?

miriamma
2. júl 2008

ajoj tehulka ja si myslim ze ano preco nie???komu patris??? 😉

gabuliik
2. júl 2008

Caute. Dneska som bola na prvej kontrole pred pôrodom v nemocke. No a zhodou okolností tam miesto Čecha bol ten Deckov.Môj názor na ňho je´,že je to úplný flegmoš a pripadalo mi to,že už chcel čo najskor skončiť 😒 Jednoducho,aby mal tú šichtu čo najskôr za sebou. Ale sestričky fakt super 🙂

tehulka4
3. júl 2008

miriamma, zatial chodim k svojmu gynekologvi k Ilavskemu, takze neviem..len som chcela ist okuknut porodnicu este pred tym augustom....

tehulka4
3. júl 2008

gabulik, presne ak...aj aj ho takeho poznam...najskor majster sveta vo vsetkom, a kazdej pacientky sa co najrychlesjsie zbavit,lebo on ma inej DOLEZITEJSEJ prace na praci...

gabuliik
3. júl 2008

Asi tak niejak Tehulka. Ale zas jedna sestrička tu od nás mi povedala,že je šikovný. Tak neviem. Mal mi robiť aj ultrazvuk a nič. V stredu tam idem znova,musím sa toho dožadovať.

zuuzuu
3. júl 2008

ahojte baby, je tu este niekto?

zuuzuu
3. júl 2008

asi uz je moc neskoro. tak otazocka do buducich dni - mate niektora skusenost s dr. Pivovarcim? Ked som pozerala u sestriciek na rizikovej rozpis sluzieb- bol tam viac krat pisany v tomto mesiaci.

lucinka
3. júl 2008

gabuliik ja som rodila neplánovane u Deckova a bola som max. spokojná... 😉

krtko.
4. júl 2008

zuuzuu,co som na neho pocula,radsej by som sa mu z daleka vyhla ☹

zinuska
4. júl 2008

Ahoj krtko! gratulujem,takze tretie mimi?? 🙂 Tak to budeme natom rovnako 😀

Inak hned sa spytam,ja sice chcem rodit v BA,ale ak to nestihnem a chyti ma to doma,ku komu mam ist rodit? ja som rodila u Stefanikovej a bola som spokojna,ale je to skoro 3 roky dozadu.Isto su tam aj novy doktori alebo sa tam nieco zmenilo.Koho mi doporucite?? zvlast na dvojicky 😀 Diiiky

krtko.
4. júl 2008

zinus diky. 😉
ale ty to budes mat ohodne pernejsie 😅

zuuzuu
4. júl 2008

ahoj krtko, prosim Ta co si na toho Pivovarciho pocula, je stary ci mlady?

gabuliik
6. júl 2008

Lucinka, veď ja nehovorím,že je zlý doktor,ale jednoducho sa mi zdal taký aký som písala vyššie. Nič v zlom. Fakt. 🙂

libka1
6. júl 2008

Lucinka taky tak ako ty

zinuska
7. júl 2008

baby poznate niekto doktorku Chovanovu?? aka je to porodnicka????diky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre