Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

luciana789
23. feb 2011

Ahojte baby, chcem sa spýtať, ako dlho pred pôrodom si treba zajednať nadštandardnú izbu?

zajo79
23. feb 2011

@luciana789 da sa izba vobec objednat popredu? 😕

malvinaztt
23. feb 2011

@luciana789 ahoj, mne sa zda ze nadstandard sa objednat neda....ked prides rodit a bude volny tak im povies ze chces nadstandardnu izbu

zanin
24. feb 2011

@luciana789 nadstandard sa neda objednat. Pytala sa na to jedna mamicka priamo na poradni v nemocnici a tam jej povedali ze sa neda objednat. Ze ked bude volne tak nieje problem, aby ju tam dali ale objednat sa vopred neda.

kuratko
24. feb 2011

@luciana789 ja som na nej bola a mala som stastie ze bola zrovna volna.

ivka1603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saxana123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivka1603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuratko
27. feb 2011

prosim vas, ak tu niekto je, kto chodi k mudr. Čehovi do gyncentra, napiste mi prosim ci ordinuje aj v pondelok. co najskor prosim.diky

lydus
27. feb 2011

@kuratko ahoj ja k nemu chodim do ZOS a tam je v utorok,streda,stvrtok..tak ostatne dni je v gyncentre 😉

kuratko
28. feb 2011

@lydus dik uz som zistila ze je tam pondelok stvrtok a piatok 🙂

baska259
28. feb 2011

@svetielkoand fuha dobre...ja vonkajsie 4 a vnutorne ani neviem ale bolo ich moc...inak ako sa mate? 🙂

baska259
28. feb 2011

@monca1991 dakujem,,, 🙂 a velice dobre pomali rastieme...a vy ako?

monca1991
28. feb 2011

@baska259 no aj my tak nejako zajtra ideme na stepenie.minule nam nepovolili lebo mam e nejaky virusik v crievkach.ink prekrasne saty si mala na svadbe.ani tam nebolo vidno brusko.kolko uz mate?mesiacik?dva?

svetielkoand
28. feb 2011

@baska259 Ahoj, máme sa dobre, len Lucka má asi reflux a az dnes som na to prisla, tyzden som sa divila, preco je na rukach spokojna a vo vodorovnej polohe sa ide zarevat 🙂 A vám sa ako darí?

dulkagabulka
1. mar 2011

@svetielkoand a čo ak je na rukach spokojna z ineho dovodu??
Pridavam zaujimavy clanok 🙂

http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&...

svetielkoand
1. mar 2011

@dulkagabulka vsak to som si aj ja myslela, ze len chce mamu a prso, kojim ju na poziadanie - ja ju nosim na rukach a v satke stale, takze ma samoobsluhu 😅 , spava so mnou v posteli, polozim ju len ked musim nieco urobit, aj to len na chvilku, nad refluxom som zacala uvazovat az ako o poslednej moznosti, pretoze aj na rukach som ju musela mat tak, aby mala hlavicku o dost vyssie, vygrckava natravene mliecko, miestami je to az priesvitne a kyslo zapachajuce a place od bolesti ked lezi, ako som nam podvihla matrac na posteli, tak sme mali konecne pokojnu noc 😵 😵 Tento tyzden idem na poradnu tak sa skusim este s detskym lekarom porozpravat, nastastie aj ked je starsi, v tomto mame vyhodu, satka sa mu paci a ako jeden z mala podporuje dojcenie, nenuka hned UM (farmaceuticke spolocnosti nemaju z neho radost 😀 ).
Ale za clanok velmi dakujem, posuniem ho aj inym mamickam, najmä tým s prvým bábatkom určite veľmi pomôže 😉

mona1971
2. mar 2011

Ahojte!
Rodili ste niekto u p.Dr Dečkova? Aký bol?

velvet26
2. mar 2011

@mona1971 aj ja chcem Deckova... 🙂 tiez cakam na prispevky, baby piiiiiiiste..
ja len co viem od kolegyn a znamych co unho rodili, velmi si ho pochvalovali...som nanho zvedava, poznam ho trosku no este som unho ako pacientka nebola...

svetielkoand
2. mar 2011

@mona1971
@velvet26 ja som rodila u Mudr. Deckova pred styrmi rokmi, je super najmä v pripade komplikácii, vie si poradit, ja ho jednoznacne odporucam

sevzuz
2. mar 2011

@mona1971
@velvet26
dr. deckov je super mozem len odporucit, rodila som u neho a ma super pristup, pocasporodu a casu na vzdychacke ma chodil stale kontrolovat a ma zmysel pre humor! 😀 takze dokaze dost dobre uvolnit stres prvorodicky 😀 😀

zajo79
2. mar 2011

@svetielkoand kebyze ma reflux, tak by zvracala castejsie...ci nie?

len je spokojna, ked citi maminu

lulinak
2. mar 2011

@mona1971
@velvet26 Aj ja som ho mala pri druhom pôrode a bol super úplný pohoďák 🙂,dokonca si aj zajedol :D počas pôrodu.Odporúčam.Pri prvom som mala Chovanovú a to sa nedá porovnať nikdy viac.

svetielkoand
2. mar 2011

@zajo79 a teraz ked je vo vyvysenej polohe spokojna tak ma nepotrebuje? 😕 zvlastne...

mia.k
2. mar 2011

@svetielkoand kludne môže mať aj tichý reflux,čo znamená,že jedlo nevygrciava,ale sa jej potrava vracia do pažeráka a do úst a späť do žalúdka. Vôbec nemusíš nič spozorovať. Náš malý mal tiež reflux a tak isto ležiaval vo vyvýšenej polohe a keďže tvoja Lucka je v takejto polohe spokojnejšia,je dosť pravdepodobné,že ten reflux má. Určite by som s tým šla k lekárke.

svetielkoand
2. mar 2011

@mia.k hej 😉 dakujem ja viem, som zdravotna sestra 🙂

mia.k
2. mar 2011

@svetielkoand tak fajn,držte sa. 😉

svetielkoand
2. mar 2011

@mia.k ďakujeme 🙂

velvet26
3. mar 2011

@svetielkoand
@sevzuz
@lulinak baby, diky za odpovede, som rada, ze ste s nim boli spokojne a uz som uplne presvedcena o tom, ze bude ten pravy porodnik pre mna... 🙂
a ako ste rodili? prirodzene? aj vas nastrihoval?

lulinak
3. mar 2011

@velvet26 Ja som rodila prirodzene a nastrihoval,ale oproti prvému pôrodu o polovicu menej . Pri prvom okolo 20 štichov z vonku a z vnútra mi nerátala a to som nesedela mesiac,ale pri druhom to bolo lepšie a dalo sa mi aj lepšie chodiť 🙂 .Ale každá to má inak .Ja len držím palce nech máte čo najmenej štichov,alebo žiadne a samozrejme zdravé detičky. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre