Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

baska259
7. jan 2011

@svetielkoand ze 7 kg.....zaaaaaaaaaaaavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiim..ja az 21 ☹

baska259
7. jan 2011

@svetielkoand no uz by som mahla 😀 ale bohuzial este nie 😉

mimi21mimi
7. jan 2011

@lalia21 ona je len sekundarny lekar... daju sa aj taky zazmluvnit? Lebo si nie som ista...

karolina25
7. jan 2011

@baska259 ahoj..tak ani ty stále nič ... ani ja ☹ stále čakám a čakám...

tinkerbell
8. jan 2011

@mirkacik presne aj ja som to tak mala - cize sestricky rodili za nas, co vobec nemali, boli to nase porody a urcite by sme to zvladli aj same, mne to pripadalo ako velmi hrube zasahovanie do MOJHO porodu, cakala som, ze v TT sa rodi prirodzene, ale nie je to tak
tiez som mala pocit, ze tlacim hala bala, ale to len preto ze sestricky stale pomne kricali a ja som sa vobec nemohla sustredit na kontrakcie

tinkerbell
8. jan 2011

@lalia21 aj mne bola Havlikova velmi sympaticka a Deckov presny opak

mimi21mimi
8. jan 2011

@tinkerbell ahoj a ty si malakoho pri porode?
My sme chceli tiez Matejka, keby to bol chlapcek 🙂

tinkerbell
8. jan 2011

@mimi21mimi takeho mladeho vyzeral ako student a bol pri nom ako dozor Dr. Bartoviak (tusim sa tak vola) - ten ma potom aj zasival, lebo som bola poriadne potrhana vnutri

tinkerbell
8. jan 2011

@tinkerbell ale radsej by som rodila u havlikovej. Inak lekari tam prisli az vtedy, ked uz som tlacila, predtym ma mali v parade sestricky a to bol u mna teda brutal

mimi21mimi
8. jan 2011

@tinkerbell JA som mala Havlikovu ale tiez bol pri nej nejaky student... a na poradni medici, to mi prislo hrozne....

mimi21mimi
8. jan 2011

@tinkerbell Nemala si nahodou taku starsiu sestricku? ta bola proti epiduralu a anesteziolog nam dal na seba radsej cislo, lebo vravel, ze ona je proti tomu... aj mi tak hovorila.

tinkerbell
8. jan 2011

@mimi21mimi bola taka starsia, tucnejsia, a ked ma vysetrovala, tak som myslela, ze zomriem od bolesti, a kazdy ukon, ktory mi robila, strasne bolel - vobec nemala cit (klystir, pocuvanie oziev.....)

mimi21mimi
8. jan 2011

@tinkerbell tak to ja som mala starsiu ale chudsiu... aj si sla s epiduralom? ja som si to zaplatila a nakoniec som aj tak sla na sekciu... kedysi vraj pri sekcii potom ten poplatok vracali, ale teraz uz nie... tak skoda 100 euro 😠

tinkerbell
8. jan 2011

@mimi21mimi ja som nemala epidural, ani som nechcela, ja som chcela prirodzeny porod, ale to som nemala ist rodit do tt. druhy krat uz taku chybu neurobim

lalia21
8. jan 2011

@mimi21mimi ona tam nerobí stale? 😕 ja ked som bola na rizikovom-na izbe bola somnou jedna babena v 36tt-a ona mala zajednanu túto doktorku-niak sa dohodli....tak teraz neviem...ale ved skúsim a uvidím-snad to pôjde-ale ešte mam čas 😉

mimi21mimi
8. jan 2011

@lalia21 nooo ani sa nenazdas a budes rodit 🙂 ja som si tiez myslela, ze je to este daleko a uz ma krpana zajtra 5 mesiacov.

@tinkerbell ale podla mna je to skoro vsade rovnake... aspon co som citala, bohuzial... zrejme jedine ked rodis s dulou

lalia21
8. jan 2011

@mimi21mimi 🙂 veru ten čas niekedy letí ako blázon 🙂

erni
8. jan 2011

Baby ak mozte chodte rodit do PN..nebudete banovat🙂

mirkacik
8. jan 2011

@tinkerbell presne takto to bolo aj u mna.a preto bol drobec ozivovany...tlacila som a tlacila a drobec nie a nie von.ale to preto ze som tlacila ked som nemala kontrakcie a Martinko bol v porodnych cestach dlho bez kyslika.

tinkerbell
8. jan 2011

@mirkacik no vidis, dufam, ze teraz je vsetko ok, ja uz tam nepojdem rodit, pojdem niekam, kde maju certifikat Baby Friendly Hospital

@erni preco PN, aku mas skusenost?

erni
8. jan 2011

ja vybornu, je to na moj vkus akurat velke oddelenie s milym personalom a keby som mala este raz rodit tak len tam...a okrem toho keby nebolo Dr. karabu tak by to s nasou malou mohlo dopadnut vselijako..

lalia21
8. jan 2011

@babatko2010 ahoj-čítala som že si chcela k pôrodu doktorku Havlikovu.AJ si ju mala pri pôrode??pretože aj ja ju chcem-chcem si ju zazmluvniť....ty si si ju nezazmluvnila?ako si sa k nej dostala? dakujem 😉

tinkerbell
9. jan 2011

@erni prikladaju dieta po porode v PN k prsniku? dokrmuju deticky UM z flase? Chcem len vediet, ako podporuju rozvoj laktacie.kamaratka sa tam chysta rodit.

anthea6
9. jan 2011

Ja som rodila v tt porodnici v pondelok 3.1. a nemozem povedat nic zle..bola som spokojna..s lekarmi,i sestrickami... a to som nemala nikoho zazmluvneneho.Jedine,co je naozaj strasne je strava 🙂 a ak mate na izbe spolubyvajucu,ktorej babatko place v kuse,a vy uz od unavy ani nevidite 🙂

sisatt
9. jan 2011

@anthea6 ahojte! Baby, aké izby sú v trnavskej pôrodnici? Viem, že je tam za príplatok izba, kde je mamina s bábom sama, ale myslím tie ostatné. Štvorky, dvojky? A je to tam teraz plné? Mám pocit, že je teraz nejaký tehotenský boom.

baska259
9. jan 2011

@karolina25 napodobne ☹ co ti hovoria doktory??? kedy asi??

karolina25
9. jan 2011

@baska259 no nič mi nehovorí ,mám čakať na kontrakcie alebo odchod plodovej vody... do 15.1. sa nič nedeje ,ked neporodím ,potom ma pošle na poradne do nemocnice a potom sa uvidí,prenášať môžem 14dní ☹

jar2011
9. jan 2011

Ahojte:viete mi poradiť-tie čo ste už rodili v Trnave? ako je to s nadštandardnou izbou-myslím s cenami-za prvy a posledny den sa platí cca 16,60eur a za tie dalšie 33eur??alebo sa platí od začiatku dokonca 33 eur?čo ak by som mala niake komplikacie a bola tam trebars aj 9 dni-to by som platila za 9 dni tu istu sumu denne?A z navštevami na túto izbu je to po starom-že manžel môže prísť za mnou až na izbu a babätko je pri mne??
A ešte:ako je to zo zazmluvnovaním doktorov?ja už mam vybratú-ale ako sa k nej dostanem?mám tam isť osobne-najsť ju tam a spýtať sa jej?alebo sa to robí telefonicky?a kolko pred termínom by som si mala zazmluvniť lekara-ked si chcem zazmluvniť?potom sa platí ta suma nemocnici a niečo z tej sumy ide tomu lekarovi,či ako?Dakujem 😉

sissik
9. jan 2011

@jar2011 zakladne info maju tu
http://www.fntt.sk/kliniky_gynporod_klinika.php
detaily ti asi napisu maminy, ktore ju nedavno navstivili 😉

jar2011
9. jan 2011

@sissik dakujem-idem to pozrieť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre