Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

paszelkasp
21. jan 2012

Kocky, urcite mi budete vediet povedat kde presne ma ambulanciu dr. deckov, lebo na nete som nenasla dokopy nic. a mam podozrenie, ze som tehotna. odporucila mi ho kolegyna, ale ta je teraz 3tyzdne PN a ked sme sa len informacne bavili, tak mi ani nenapadlo, ze budem gynekologa potrebovat tak skoro 🙂). do tt sme sa prestahovali len nedavno a este som take veci neriesila. kazdy doktor je aj dobry aj zly a zalezi od vlastnej skusenosti. tak ak mozem poprosit, kde presne ma ambulanciu, nech tam skocim hned v pondelok. DAKUJEM

slavik
21. jan 2012

@paszelkasp Dečkov má ambulanciu na poliklinike na 3. poschodí. Ordinuje od 15.00 do 17.00. Neviem či máš kartu doma. Ak nie tak si musíš vypýtať od sestričky Dečkova papier na vyradenie z evidencie od predchádzajúceho gynekologa a doniesť kartu.

paszelkasp
21. jan 2012

Kartu mam este u starej lekarky, ale ten papier mi uz priniesla kolegyna, takze mam poslat ten papier k mojej lekarke a ona mi posle kartu domov, alebo ak jej poslem papier, tak posle papier priamo do ambulancie lekara Deckova. to mi nie je jasne. Dakujem

slavik
21. jan 2012

@paszelkasp ja som bola osobne u svojho bývalého gynekologa a sestrička mi nachystala výpis z karty ktorý som potom osobne zaniesla Dečkovi.

paszelkasp
21. jan 2012

Dakujem, len moja gynekologicka je na opacnom konci republiky, tak si myslim, ze by to nemal byt problem aj postou ak predtym zavolam a vysvetlim, aka je situacia. dakujem sa info

maca_p
21. jan 2012

@paszelkasp tvoj buduci lekar ma v kompetencii poziadat sucastneho lekara o zaslanie vypisu z chorobopisu. moj tak urobil, ja som s tym nemala ziadnu robotu, len som s nim podpisala zmluvu o poskytovani zdr. starostlivosti 😀 . vela stastia.

gulka63
22. jan 2012

@luciana789 cech tam uz nepracuje takze s tym nema nic spolocne

denaalubos
25. jan 2012

Ahojte babule, mam otazocku na tie ktore nemaju daleko po porode a mozu mi poradit, rozmyslam nad tt a kramarmy, jedine co ma viac taha asi do ba je to ze tam je omnoho viacej nadstandartnych izieb.. a ze kolko takychto izieb sa nachadza v tt a kolko to stoji a ci to je staleplne alebo sa tam po porode v pohode dostanem? *Velmi budem vdacna za info
Bola som v tt totiz hospitalizovana pocas tehotenstva a mam dost zimomriavky z tych soc.zariadeni, hlavne teda tie sprchy ...nepomozem si

anjeliklienka
26. jan 2012

a preco chces nadstandartnu izbu? ja by som nechcela aj keby mi ju davali zadara. 🙂

mirinda1
26. jan 2012

v Trnave su 2 nadstandartne izby, noc stoji 33 eur. Obsadenost netusim, co mam kamosky a chceli takuto izbu tak ju vacsinou aj mali. Skus pozriet na tuto stranku: http://www.fntt.sk/kliniky_gynporod_klinika.php
Poplatky su tam pekne rozpisane, popripade tam skus brnknut a opytat sa ako to je s tou izbou 🙂.

simisi
26. jan 2012

@denaalubos nadstandart si nahlasujes az na prijme,takze ak bude volny,budes ho mat,niektore cakaju kym sa uvolni/trebars druhy den/ 😉

sevzuz
26. jan 2012

v trnave su tri nadstandartne izby

sevzuz
26. jan 2012

a ja som tam bola teraz pri druhom a usla sa mi ta najkrajsia izba a ja vrale odporucam oproti prvemu porodu ked som bola na obycajnej izbe to bolo ovela lepsie bola som viac v klude nikoho som nemusela otravovat aby mimaleho postrazil ked ja idem do sprchy do ktorej som isla kedy som chcela a nemusela som si brat vsetko so sebou a planovat si ze co este zobrat ked si chcem aj zuby umyt, alebo ist aj na wecko a mohli za mnou chodit kedy chceli navstevy a vobec mi nechybala ina mamicka ktoru by som otravovala vnoci lebo maly mi plakal dve noci od jednej do stvrtej alebo nas "neotravoval" plac druheho babatka ked sme uz konecne zaspali, psychicky som bola v ovela vacsej pohode a urcite to nebolo tym ze som druhorodicka,l utujem ze som tie peniaze nobetoval aj pri starsom synovi, ked sme ich teda mali a s takpovediac "nechybali" by nam, teda minula by som ich aj inde ale za tu pohodu to stalo 😉

elise
26. jan 2012

ja som rodila v decembri pred vianocami v roku 2006 boli tam 2 nadštandardky ale nemali vtedxy voľnu ani jenu izbu, tak ma dali do dvojky tam je v dvojke vlastná sprcha a wc s umývadlom. bolo to dobre lebo sme si aspon bábo strážili. manžel bábo videl ked bolo na JISKE aj ho mohol chytiť na ruky ostatný iba za sklom ale nebolo to zle, ked som chcela objať manžela tak sa dalo na pár sekund aj bábo dať pohladkať. spolubývajuca si doniesla malý prenosný tv tak sme aj rozprávky pozerali a chladničku mali na chodbe tak tých pár jogurtov bolo postačujuce.🙂

sevzuz
26. jan 2012

nadstandardy su urcite tri 😉 presne oproti sestriciek je prva a smerom dozadu dalsie dve,tie prve dve izby su uz davnejsie robene, ale ta posledna oproti dveri s nazvom "dezinfekcia" je najnovsia je tam chladnicka a elektricky polohovacia postel a rychlovarna konvica a plazma na stene oproti postele

elise
26. jan 2012

@sevzuz tak to prerobili z tej dvoky🙂

denaalubos
26. jan 2012

@sevzuz a kolko stoji tento nadstandart v tt, bo som sa docitala ze 33nieco € a na kramaroch stoji tolko jednolozkovy nadstandart a dvoj stoji v pohode 16,nieco, takze to je prijatelnejsia suma, a rozmyslam kam radsej ist....

fuska
26. jan 2012

@denaalubos V TT je to 33 eur za noc.

denaalubos
26. jan 2012

@fuska tak je to dost kedze v ba mozem platit polovicu 🙂

gabulka15
26. jan 2012

Ahojte dievcence , dnes som bola na poradni a lekar mi nameral troska vyssi tlak , kedze som sa v minulosti liecila na vysoky tlak tak mi povedal , ze aby som sla za kardioologom .Aby zhodnotil ci by som mala rodit cisarskym rezom . Chcem sa spytat , ako to prebieha v trnave ked zena rodi cisarskym . pred a po porode . dakujem .

nat28
26. jan 2012

Kocky ake porodne kozy maju v TT? Na webe maju okrem porodnej stolicky, o kt. viem ze sa nepouziva, vyfotenu aj taku ruzovu kozu, ktora vyzera ze je polohovacia, avsak ja som pocula ze v tt sa rodi len vodorovne. Ako to teda je? Je tam moznost mat trup aspon trosku vyvyseny? Dakujem

janka11285
27. jan 2012

@nat28 kazdy prvy pondelok v mesiaci je exkurzia v porodnici, odporucam sa tam ist pozriet. myslim, ze ta ruzova je na vysetrenie pocas prvej doby porodnej a potom ides do porodnej saly, kde su asi tak storocne kozy. vraj sa daju trochu polohovat aby si nelezala uplne vodorovne. ale hlavne si to musis dohodnut s porodnikom.

dadica
27. jan 2012

@nat28 Ja som rodila v trnave 2x, oba razy som rodila na takom žltom pôr. stole. trup som mala vyvýšený, taký polosed. Na tom ružovom ma veru len vyšetrovali.

zuzanky
27. jan 2012

ja čo si pamätám tak na tej ružovej ma vyšetrovali a rodila som na takej hnedej ktorú mi sami dali do polosedu a vôbec som nikomu nič nehovorila a viem, že mali pôrodné sali prerábať ale neviem to na 100 %. a 13. teho som bola na serklaži a mali tam peknú kozu tu používajú na cisársky rez ta sa mi páčila 🙂

mitape
27. jan 2012

@anjeliklienka už sú spravené tri izby ale stále obsadené 😉

anjeliklienka
27. jan 2012

@mitape ja som to nechcela vediet to ta pan.nado mnou inak dik ja by som tam ani nesla 🙂

mitape
27. jan 2012

@anjeliklienka som sa trošku sekla 😀 inak ani ja by som nechcela byť sama. lepšie je keď sú dve ale zas niekomu je lepšie samej 🙂

anjeliklienka
27. jan 2012

@mitape asi tak 🙂

misenka3
30. jan 2012

aj ja som mohla byť na nadštandarte mám na to nárok , lebo pracujem v zdravotníctve, ale ja som o to nežiadala a keď mi to vponúkli tak som odmietla, ja by som sa sama asi zbláznila na izbe.

nat28
30. jan 2012

Ja dufam ze ked pojdem rodit bude nadstandard volny, potrebujem svoje sukromie, ale kazdemu vyhovuje nieco ine. Uz 2x som lezala na gynde, nikdy nebola VIP volna a bola som z toho na nervy ze nemozem byt sama 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre