Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

luc22
13. aug 2009

caute maminy, dlho som tu nebola....ako sa mate? novym mamickam gratulujem k drobcekom 🙂 Moj syncek ma uz 14 mesiacikov...ani sa to nezda, velmi rychlo to leti...je to naozaj krasne obdobie...Chcela by som sa vas spytat, neviete niektora, ci uz dr.stefanikova spustila sukromnu ordinaciu? dakujem za info.

ajka30
14. aug 2009

caute kocky, som rada ze vas vidim 🙂 Moj maly tiez patri k tym tucnuckejsim, ledva oblieka tesco velkost 3-6 mesiacov. Mala som kopu veci, co som poodkladala, lebo mu boli male, ani ich nemal na sebe...
kocurko- nam sa nezmesti do vanicky na kupanie 🙂 v utorok pride vacsia vanicka co sme objednali cez net
Berus- buduci tyzden by som prisla kocikovat, ak sa zadari a maly sa umudri s kolikami....
mausy- ty si bola prva-ved sme ti vsetky zavideli. Neboj, sofinka nasich malych pupkacov dobehne, drzim palce, aby bola zdravucka....
Noo, pojdem si pomaly lahnut, vela hodin... Ozaj, kedy dame spicha? Bolo by dobre dakedy este kym nezacne skarede jesenne pocasie....
dobru noc

berus222
15. aug 2009

dievcence, tie netrnavske niekedy dojdite a dame nejake stretko.
ajka,ty nemas v noci co robit? ja uz o 9 neviem o svete. ani nas sa nezmesti do tescoveci 3-6. uz ma 7 kg.

moon691
17. aug 2009

Ahojte baby..za dva mesiace mam termin a ece stale neviem ci si mam "zaplatit" neakého porodnika alebo to mam nechat na nahodu - snad tam bude niekto normálny..co sa celkom obavam..viete mi poradit aj neakeho doktora?

ifka13
17. aug 2009

ahojte pridavam sa s pozdravom rodila som 26.8.2008 v TRNAVE a urcite som spravila dobre /dr.Chovanova/ super sestricky,a doktorka

brinzulka
18. aug 2009

ifka...tak to sme sa stretli snad v jedalni 😉

mannerka
19. aug 2009

ahojte kocky,
kedze mnohe to uz mate za sebou 😵 , chcela by som vas poprosit o radu 🙂
Chcela by som sa spytat kde sa da prihlasit na predporodny kurz v Trnave. Kto ho organizuje?
Tiez netusim, od kedy sa takyto kurz navstevuje...kedy ste s nim zacali vy? Boli ste spokojne? pomohol vam?

Dakujem za vsetky informacie 😉

danielasr
19. aug 2009

predporodny kurz je v materskom centre na okruznej, 4 sedenia su o porode, 4 o dojceni, teraz sa koncia posledne 2 o dojceni, skus si tam zavolat, tie o dojceni robi p. kitova 0908117249, zalezi o tom co uz mas nastudovane, ale v kazdom pripade sa isto nieco nove dozvies,

brinzulka
19. aug 2009

mannerka..ja som ich absolvovala sice v Senci...ale pomohli..na prvom boli aj prednasky...ako pripravit prsia pred porodom..co jest pocas dojcenia...ako pri probleme s naliatymi prsnikmi...ako spravne dychat, co robit...aby sme pomohli porodu....a cvicilo sa tam...popretahovala som si kosti a nacvicila nejake dychanie...stretla ine tehulky...

lottinka
19. aug 2009

ahojte baby 🙂 neviete mi poradit nejakeho dobreho porodnika v TT ? 😉

kocurko1
20. aug 2009

Ahoj Berus, Ajka. Teraz sme do konca tyzdna v TT. Nedame stretko v sobotu? Dohodnime sa cez IP.

berus222
20. aug 2009

kocurko, mozes dnes? ideme s ikatikou von tak neskor po obede. hm?

mannerka
20. aug 2009

danielasr, brinzulka,
dakujem za info, ste zlate 🙂
Kedy ste zacali s touto pripravou? Ja som teraz v 23tt a zacinam uz nad tym premyslat, len neviem, ci nie je prilis skoro 😅 🙂

kocurko1
20. aug 2009

Bohuzial sa dnes do mesta nedostanem. Ved uvidime ako sa situacia vyvinie do soboty. Napisem ti potom IP. Nech netocim o stretku, ked je to tema Porodnica.

brinzulka
20. aug 2009

okolo 20teho tyzdna? tu mali aj hranicu, ze od kedy az asi treba...ale nepamatam...ved brnkni, popytaj sa a bude...snad sa Ti bude pacit 😉

danielasr
20. aug 2009

ja som zacala az v nejakom 32tt, skor ma to akosi nenapadlo 🙂
zalezi aj kedy robia tie kurzy, najlepsie je si veru zavolat

lucy55
20. aug 2009

Ahojte,ja som bola dva krat na kurze s pani Editkou Bartonovou v Mamaklube na Limbovej,teraz maju prazdniny,zas tam zacnu cvicit v septembri,vstup je 3,50,najprv sa tak tristvrte hodinku cvičí a potom debata na temy,ktore maminky zaujimaju ohladom porodu,bolo to fajn,taka pohodička,myslim,ze kontakt najdete na www.mamaklub.sk

piink
22. aug 2009

chcem sa spytat ktora ma termin na november z Trnavy 🙂

ajka30
22. aug 2009

Caute Berus, kocurko, zmeskala som stretko??
Ja som vecer taka unavena, ze ani zaspat nemozem......

monkey3
23. aug 2009

piink, ja. 4.november ..

piink
23. aug 2009

monkey3, hm.. tak vela stastia a nech je dietatko zdrave.. budes to mat skor za sebou ale vidim, ze ty uz mas dve deticky, tak tebe to uz az taky problem nerobi...

vlastulka
24. aug 2009

piink, ja mám termín podla MS 7.12., včera sme boli na 3D a lekár mi povedal, že môžem čakať už kludne aj posledný týžden novembrový, resp. prvý týžden decembrový, tak je to dosť možné že sa stretneme 😉

dufman
24. aug 2009

caute! my mame 17.9 termin a idem rodit tiez do tt. Uf!

emmca
24. aug 2009

ahojte babenky, neviete ako je to s navstevami otecka v porodnici na izbe?? lebo sestricka na prijme mi povedala ze v ziadnom pripade (no lenze vyzerala tak ze ani nema tusenia len to z principu povedala). ale mam taky pocit ze zijeme este stale v dobe komunizmu kde bolo divne a neprijetelne ze otecko sa zaujima o svoje dieta.. diik

sissik
24. aug 2009

na izbach su navstevy zakazane. je to vyvesene aj na vstupnych dverach - nariadil to reg. urad verejneho zdravotnictva

moon691
25. aug 2009

aojte baby.chcem sa spýtať či sa ešte stále robí klistír s tými hnusnými hadicami?? počula som že sa dava na vypitie neaký prášok a ten nas ma prečistiť...nechcela by som to zažiť aby ma od spodu vyplachovali 😖

belanka
25. aug 2009

moon všetko po starom ☹ .ale veď je to prežiteľné 😀

brinzulka
25. aug 2009

moon..ak myslis magneziovy prasok..ten sa dava pred crevnymi vysetreniami a je to tak horke...ze az...a mas riadne krce..a neurzi sa v crevach skoro nic po vycisteni cely den...

ivi.d
25. aug 2009

ahojte dievčence s termínom pôrodu september 09 čakám na Vás tu , dufman ako si dopladla na dnešnej poradni v nemocnici?

januarova
25. aug 2009

caute baby,
kedy byvaju teraz tie prehliadky v porodnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre