Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

mv1
17. okt 2011

@monka9999 ďakujem, a tiež som nerátala až s takou váhou 🙂 a vecičky sú nemocničné, akurát rukavičky, čiapočku a svetrík som mala svoje.

lubenka131
17. okt 2011

@monka9999 no tak tie mam doma ale su horsie ako tie co boli predtym fialove podla mna teda...ale teda tiez kupim tie nemienim davat 20e za plienky..a gaga nepoznas?

berus222
17. okt 2011

ahojte. nas dnes pustili. bola som milo prekvapena. sestricka na prijme prijemna a ochotna, dr. strbova tiez super a sestricky na sestonedeli tak napol. tie, ktore boli hnusne a neprijemne pred 2 rokmi take aj zostali a ostatne boli super, mile a ochotne. ale aj tak som rada, ze uz tam nemusim 😀

monka9999
17. okt 2011

@lubenka131 teraz maju byt v tesku po6eur.musime vyskušat.suseda ich niesla,ale nemam s nimi žiadnu skusenost.ale1balik sa chystam kupit.nechce sa mi behat cez vianoce po obchodoch a zhanat plienky.inak som bravala aj lidlove.aj tie boli dobre!skus aj tie.pokial je tam pružna gumička na pase a neni s predu igelit,tak odskušame.igelitovu som mala 1kus,niekto mi požičal a malemu sa vysypal cely predok.okolo pipika.tak tie nechcem ani zadarmo.

monka9999
17. okt 2011

@mv1 štrikovane ponoštičky netreba?

monka9999
17. okt 2011

@mv1 ozaj.ako je to teraz s tymi vypovedami lekarov ked cpadla vlada?bude ma mat kto odrodit?nikto tam nič nehovoril?

lubenka131
17. okt 2011

@berus222 no lubi gratulka 😉 ani si sa neozvala ☹

lubenka131
17. okt 2011

@monka9999 myslis tie Gaga?dnes mi prisiel letak a videla som ich tam,chcem ich aj ja vyskusat kupim naskusku jeden balik a uvidim.ale zas keby boli na prd,6e prezijem 😉 aj na tie Toujours lidlove som pocula ze su dobre ako hovoris tak skusim asi aj tie.inak tie igelitove mi ani nespominaj sestra ich mala no otras! 😀😀

zuzanapalkovicova
17. okt 2011

ahojte prosim poradte v stredu mam ist prvy krat do rizikovaj poradne do nemocnice a neviem ako to tam teraz funguje kam vobec ist ci na prizemie alebo niekam inam. Rodila som pred skoro 8mi rokmi tak asi sa to za taku dobu aj zmenilo. 🙂

blumchen007
17. okt 2011

@zuzanapalkovicova ahoj, je to na prízemí, hned vedľa automatu na nápoje. Ja som tam bola dnes, tiež prvý krát. Vojdeš do takej chodby a ideš až na koniec, dvere sú po ľavej strane, oproti skríža je pôrodnícky príjem

zuzanapalkovicova
17. okt 2011

@blumchen007 dakujem velmi pekne a este lekari sa tam menia ci je tam nejaky stali lekar???

zuzanapalkovicova
17. okt 2011

@blumchen007 a ak dobre pozeram mame spolocny termin 🙂

balumi
18. okt 2011

@blumchen007 ahoj, ja idem dnes rano do nemocky na kontrolu, naposledy sme tiez boli otoceny KP,
tiez mozno bude sekcia ale stale sa vraj moze otocit. tebe uz naisto povedali cs? vraj ho planuju priblizne tyzden pred riadnym terminom.

balumi
18. okt 2011

@blumchen007
@zuzanapalkovicova
ja sa pridavam 😉 len s tym, ze ziadneho drobca doma este nemam 😀 tak budeme mat premieru.

gumo
18. okt 2011

@lubenka131 tie gaga plienky nie su dobre ked sa mi maly pokakal strasne v nich smrdel aj ked sa pocikal to bolo viac citit...no hruza nikdy viac. mala som aj klasicke zelene tesco plienky a tie su lepsie aj tie z lidla..ale pampersky su naj 🙂 a myslim ze tie svojmu babetku doprajem a kupim mu radsej drahsie plienky 🙂

zuzanapalkovicova
18. okt 2011

@balumi ja sice cakam 3tie ale kedze mam skoro 8 rokov pauzu tak to budem ako ty a budem mat tiez premieru 🙂 vydim ze tiez nemozes spavat

mv1
18. okt 2011

@monka9999 no vy keď rodíte v decem. možno aj hej, ale bábatká boli balené v pamperske, v bavlnenej plienke/cez nožičky, aby zima nebola/a ešte v perinke, asi tak...

mv1
18. okt 2011

@monka9999 bolo ticho, vôbec to nie je také zlé ako to hovoria v médiách, to len plašia ľudí!!!

monka9999
18. okt 2011

@gumo tak gaga nie?teskove su dobre.budem ich kupovat aj pri druhom.ale tie pampersky nie.zbytočne zaplatit za značku a kamoška ich mala teraz doma a mala ich precikala všetky,po jednom vycikani.3kg babo.

monka9999
18. okt 2011

@lubenka131 tak mi potom napiš ake su.či mam zobrat.ja mam doma balik teskovych ale to miniem polovicu v porodnici.a tak asi bude istejšie mat doma ešte 1 balik.potom by som už kupila večšie.ratam s tym že bude velke ako prve.ten mal3680g ked sa narodil.preto večšie. 🙂

blumchen007
18. okt 2011

@zuzanapalkovicova v pondelok tam bola Štefánikova, a myslím, že sa striedajú každý deň. My sme tam prišli asi o ôsmej, sestrička ma zobrala na ozvy, tlak, skontrolovala moč a čakali sme na doktorku do desiatej, mávajú vizity. Tak budúci týždeň mám prísť až po desiatej, že to stačí, aby som tam nečakala ....
No možno sa aj stretneme v pôrodnici, som objednaná na 28.10. takže už stresujem 😀

blumchen007
18. okt 2011

@balumi ahoj, ano, idem týždeň pred termínom, 28. 10. ešte sa ma Dr. pýtala, kedy chcem, ja že čo najskôr, nech to mám za sebou ... 🙂 Ale dala ma až budúci piatok, vo štvrtok idem na príjem a v piatok ráno na sekciu.

balumi
18. okt 2011

@zuzanapalkovicova veru nie, spala som od 1-3 a teraz od 7-11....predpokladam ze aj pooobede dame nejaku siestu🙂 maly stale kope, ani to neboli, len sa trepe a mna to budi... 😠 teraz idem k dr. tak uvidim co povie,
lebo uz ma boli brucho krize a vlastne vsetko 😅

balumi
18. okt 2011

@blumchen007 objednali ta na sekciu kvoli zlej polohe? lebo tu mame zatial aj my, ale vraj sa este moze otocit....uz by som najradsej vedela na com som, lebo sa chcem psychicky pripravit 😀 vsetci ma so sekciou strasia, ze tie bolesti potom su ovela horsie. ony ti dali termin? alebo si si podla niecoho vybrala? ja idem dnes dr, som zvedava....

zuzanapalkovicova
18. okt 2011

@blumchen007 nooo tak ja pojdem az na 10tu nech tam zbytocne necakam a to ti verim ze stresujes, aj ja stres mam ale trosku stoho ze ja mam manzela do 28ho na sluzobnej ceste. A dufam ze sa Filipko nebude chcet narodit skor. A je to mozne ze sa tam stretneme podla zdravotnych problemov a odporucani od kardiologa mam doporucenu sekciu ale ako to vezme lekar v nemocnici na to som zvedava

zuzanapalkovicova
18. okt 2011

@balumi Veru aj ja sa tak budim len stym rozdielom ze ja cez cely den nespim a to vstavam uz o 6.45 koli detom lebo ich musim vystrojit do skoly.

blumchen007
18. okt 2011

@balumi ano, máme KP, až priečne, vraj sa otočiť ešte môže, ale väčšia pravdepodobnosť je, že nie. A s tým termínom, ... najprv sa ma Dr. opýtala, kedy chcem, a potom mi stanovila termín na budúci piatok

blumchen007
18. okt 2011

@zuzanapalkovicova poviem pravdu, že som čakala termín oveľa skôr, mohlo to byť už tento týždeň. Môj gynekológ ma poposielal už aj na všetky predoperačné vyšetrenia, takže som vlastne pripravená. ktovie, možno sa Dominika vypýta skôr 😵 🙂

nejra
18. okt 2011

isty cas som praxovala v tt nemocnici ...vsetko zalezi od toho akeho doktora mate, aku maju naladu alebo aky napor ma personal,a samozrejme, ze kazda zena ma individualny priebeh porodu-raz to ide lahsie, inokedy tazsie...nejaky nadstandart alebo inovativne formy porodu necakajte...

lyongirl
18. okt 2011

baby, ja mám odskúšané aj fialové tescové, ktoré už nevyrábajú a žiaden rozdiel v nich a v zelených tescových ani v gaga nevidím, príde mi, že sú všetky úplne rovnaké, dokonca tie gaga majú teraz vzor na plienke ten, čo voľakedy fialové...akurát, že ja som kúpila tie gaga, keď mal malý 4kg a plienka mu bola len, len, dosť malá a tesná, tak som ich posunula sestre a jej malému boli dobré. O číslo vačšie balenie zas oproti tomu veľké, tie mám doma a čakám, lež do nich dorastie 😅 . Proste malému nesedí gaga plienka na jeho váhu, nechápem, zelené som teraz nekupovala, tam neviem, aká veľká je tá najmenšia plienka, momentálne používame Huggies newborn s bio bavlnou a nemôžem si ich vynachváliť, len teda tá cena - 18€, ale potom prejdeme na lacnejšie, keď mu už budú sedieť a Pampers by som zas ja nechcela ani zadarmo, strašne tenká plienka, hneď precikaná, ja neviem, proste Pampers mi nesedeli ani pri jednom dieťati a niekto si ich nevie vynachváliť, neviem, od čoho to závisí...ale ja môžem tescové, čo sa týka kvality pochváliť všetky...a do pôrodnice som si brala tescové žlté, taký malý balíček...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre