Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzana12345
1. mar 2010

kathy403
no jasne zijem 😎 ..nove asi ani nic..akurat, ze som viac a viac nedockava 🙂 ..chcela som dnes ist na ten den otvorenych dveri do nemocky, ale neako mi to nevyslo 😒 ..nebola si tam nahodou? 🙂

zuzana12345
1. mar 2010

ahojte..neboli ste nahodou niekto dnes v porodnici na dni otvorenych dveri? 🙂

bubinkaaa
1. mar 2010

ano Zuzi cauko 🙂 ja som bola dnes na exkurzii....a som happy,ze som tam bola

kathy403
1. mar 2010

zuzana12345:ahojky,sklamem ta,nie nebola som tam.ale bola tam jedna baba,ma mi napisat na ip ako bolo a vsetko okolo toho.takze sa ozvem neskor 😎

bubinkaaa
1. mar 2010

sjuvi ja mam termin ako aj Ty 🙂 no budem mat podla vsetkeho sekciu so spinalom...hm

zuzana12345
1. mar 2010

bublinkaaa
ako bolo? nehovorili nahodou ci bude aj 5.aprila-je to prvy pondelok v mesiaci, ale je to velkonocny pondelok..tak teraz neviem 🙂 mrzi ma to ze som nebola

zuzana12345
1. mar 2010

kathy:dakujem.tak som tam chcela ist 😉

sjuvi
1. mar 2010

Ahoj bubinkaa. Som rada, že aspoň niekto sa našiel. Už chodíš aj do poradne do nemocky? Ja idem ešte 2x Ilavskému a potom od 22.3. by som mala ísť na poradňu do nemocnice. Si priamo z TT? Mne tiež hrozila sekcia, lebo malá bola KP, ale našťastie sa už otočila. Ja sekciu moc nemusím, ak nebude naozaj potrebná. Prvý pôrod bol rýchlovka, za 2 hodky aj s príjmom. Ale to ešte uvidíme. Máš aj vybraného dr?

sjuvi
1. mar 2010

Neviete z náhodou, či je tam gynekologicko - pôrodnickom oddelení stále vrchná sestra p. Solíková?

kathy403
1. mar 2010

sjuvi bubinkaaa dnes bola na prehliadke na porodnici a pisala,ze vrchna solikova bola mila! 😎

sjuvi
1. mar 2010

Takže už tam je späť. to je fajn. 🙂 Ja som ju mala pri prvom pôrode a bola super. vtedy som k nej chodila aj na predpôrodný kurz v MC. Ona je veľmi milá osôbka. Len potom mala nejakú nehodu a dlho bola PN, tak preto som sa pýtala, či už je späť a či pracuje ako vrchná sestra?

sjuvi
1. mar 2010

Kathy403 chodíš už na rizikovú poradňu do nemocky? Niečo som prečítala v predošlých príspevkoch, vraj ťa tam dr. posiela?

kathy403
1. mar 2010

sjuvi este 9.3.idem k svojmu tj novakovi a potom uz do nemocnice 😉
inac LIANKA nadherne meno! 🙂 🙂 🙂
paci sa ,ale bohuzial iba mne nie drahemu. ☹
pacilo sa mi aj saskia 😅

sjuvi
1. mar 2010

🙂 Super, my sme mali druhé dievčenské meno Nella, tak sme sa celkom zhodli. 🙂 🙂 Ale staršia dcéra Ninka stále volá do bruška na Lianku, tak to asi bude už Lianka. Môj manžel tiež nebol veľmi nadšený, ale Ninka mu vyhovovala, tak teraz niečo dám ja. Ak nás to neprekvapí a nebude to chlapec, ale to snáď už nie. chlapčenské meno neviem vôbec. 😒 😒

Aj si budeš dohadovať nejakého dr.? Ja som mala mi prvom dr. Štefániková, bola super a teraz by som k nej tiež chcela ísť, len neviem kedy robí poradňu.

bubinkaaa
1. mar 2010

------sjuvi---------ano dnes som bola prave na exkurzii,je tam stale vrchna p.Solikova....a bola velmi velmi mila!!! 🙂 a ano mala cely cas palicku-taku barlicku teda...hm,nevedela som, ze je po havarii,....ach jaj 😒
Poradnu mam stale este pri mojom Dr.Cechovi,a nie jeho si neplanujem zazmluvnovat...a neviem ci vobec si budem nejakeho 😨 ved to je ich napln prace, tak nech si ju odvadzaju tak ako maju...to len ludia ich naucili,na dodatocne money 😅

bubinkaaa
1. mar 2010

-----zuzana12345---------nic nehovorila o l.april pondelku,takze netusim ci bude ta exkurzia...teda na Velkon.pondelok urcite nie,ale ze ako to budu riesit netusim...ved skus sa informovat telef.alebo mailom aj priamo na vrchnu sestru,-p.Solikovu

bubinkaaa
1. mar 2010

.------sjuvi.-----my nemame pre zmenu vybrate ziadne dievcenske meno,ale tak videli sme uz pipika tolkokrat,(mame ho aj nakamerovaneho,pofoteneho...)tak snad to dievcatko nebude 😀

pralinka25
1. mar 2010

ahojte. aj ja som dnes bola na exkurzii 🙂
vrchna sestra bola fakt v pohode 😉

sjuvi
1. mar 2010

bubinkaaa Ďakujem za info. Ja som tiež mala pri prvom pôrode odvahu, že nikoho nebudem hladať, ale nakoniec sa mi naskytla možnosť dr. štefánikovej, tak som sa sňou dohodla a bola som veľmi veľmi spokojná. Ako som písala - celý pôrod aj z príjmom trval necelé 2 hodky a to mi dávala vyvolávačku. Tak ďakujem bohu, že to tak dopadlo. A teraz pôjdem tiež asi za ňou, nebudem to riskovať.
P. Solíková bola tiež pri mojom pôrode, a to bola veľká podpora. Ona je veľmi zlatá.

sjuvi
1. mar 2010

bubinkaa, pralinka 25 - aj majú niečo na pôrodnici nové, čo hovorila na exkurzii? Jediné čo viem že sa zmenilo, že ani manžel nemôže ísť na nadštandardnú izbu. ☹ Ja som tam bola pri prvom pôrode, a veľmi mi to bodlo, nakoľko som rodila cez veľkú noc a manžel mohol byť s nami. Ale na druhej strane chápem ajdruhé mamičky, že im to mohlo vadiť, nakoľko on prechádzal aj okolo ich izieb. Mala by byť táto izba nejako zvlášť oddelená, aby druhé rodičky neprichádzali s cudzími ľudmi do kontaktu. 😒 😒 😒

pralinka25
2. mar 2010

sjuvi no o tej nadstandardke hovorila tolko ze hygiena im to tak trosku vytkla hlavne kvoli tomu ze izby su v strede a presne ako pises navsteva musi prechadzat okolo ostatnych izieb.ale v konecnom dosledku si myslim ze nejaka ta navsteva manzela by sa na tej nadstandardke dala. no a vraj pracuju na dalsej izbe.
ja stale neviem ci chciet alebo nechciet nadstandard. najprv som ho nechcela lebo som na izbe nechcela byt sama ale po vcerajsej navsteve zacinam nad tym uvazovat lebo vcera tam bola cela tlupa nasich sppoluobcanou a ked som si predstavila tychto rodiciek viac po kope a spolocne vecka tak neviem neviem

tintiniacik
2. mar 2010

Pralinka25 tych spoluobcanov tam bolo az tak vela???Mne sa to uz krati tak dufam ze dovtedy vsetky porodia 😀

pralinka25
2. mar 2010

🙂 neviem kolko tam bolo rodiciek ale za tou jednou bola v navstevnej miestnosti cela tlupa a smraduuuuuuuuu
ja s nimi pracujem a uvedomila som si ze su dost casto tehotne a je ich dost vela a kedze rodit musia tak mi vyslo ze skoro vzdy tam nejaka bude. to ma tak vcera napadlo. Stale k nam chodia bruchate tak statistika asi povie ze tam musia byt casto. ale o nic mi akosi nejde ani by mi mozno nevadila na izbe len to spolocne vecko na chodbe. 😕 ja proti nim nic nemam, som na nich zvyknuta len ta hygiena. uz som na nu v praci vela krat skaredo doplatila chorobami tak preto ten strach

nikkka
2. mar 2010

ahojte...nakukla som do tejto temy, tiez budem v maji rodit v TT..
davali vam tam aj nejaky zoznam co si treba priniest?

tintiniacik
2. mar 2010

No pekne, ale hadam to tam nejak prezijem tych par dni 🙂

pralinka25
2. mar 2010

nikka caves 🙂

tintiniacik sak snad ano. to ja len po tom vcerajsku. ale sak ma to aj dovtedy mozno prejde 🙂

pralinka25
2. mar 2010

k tomu zoznamu. nedavali, ale dolu na prijme je vyveseny. mne dala sestricka u gynekologa zoznam

emak
2. mar 2010

ahojte, aj ja som sa zúčastnila exkurzie, bolo tam dosť veľa báb... Pýtala som sa vrchnej sestry že koľko lekárov chodí k pôrodom a ona mi vravela že sa tam strieda až 14 lekárov. Stále sa neviem rozhodnúť či si zazmluvniť lekára alebo to nechať na náhodu. Pre epidurálku som rozhodnutá že určite.

emak
2. mar 2010

Ešte som sa vás chcela spýtať keď začnem chodiť do nemocnice na konci tehu, tak potom chodím k tomu istému lekárovi až dokonca?

pralinka25
2. mar 2010

emak podla toho ci mas niekoho zazmluvneneho. ak ano chodis k nemu ak nie tak podla toho kto ma kedy sluzbu.
s tou epi sa stale neviem rozhodnut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre