Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sarra6
22. okt 2010

Tak isto ako ty

vodnari
22. okt 2010

Som zvedavá čo mi povie v nedeľu.

cate
22. okt 2010

@mimi21mimi nie ja som bola normalne ale Ty sekciou 🙂, ze? No nic moc, nie?

ruzulka
22. okt 2010

@fattamorgana švagrina ma znamu na novorodeneckom a ta jej to hovorila....

ruzulka
22. okt 2010

@fattamorgana švagrina ma znamu na novorodeneckom a ta jej to hovorila....
@vodnari Dečkov je najlepši doktor

mimi21mimi
23. okt 2010

@cate hej hej ja som sla sekciou, ale bolo to v pohode... teda najskor som sla normalne rodit a az na poslednu chvilu ma supli na sekciu. a malinky pekne rastie, pribera? 🙂 Nas moc nerastie, ale pribera statocne 😀

sarra6
24. okt 2010

Ahojte babulky hrozne vobec vnoci nemozem spat, spim tak trhane, dokopy tcccc 4hodky. Uz aby mala bola na svete. Nech uz je 2.11 alebo ze by aj skor???

vodnari
24. okt 2010

@sarra6 viem ako sa cítiš,už ani ja nespávam v noci a ráno vstávam z postele unavená a dolámená. Ja idem dnes na kontrolu tak som zvedavá čo mi povie. Už by som chcela aby si ma tam nechal. Dnes som mala aj taký ružový výtok tak som zvedavá. Už aby som to mala za sebou a držala ho v náručí.

palvinka
24. okt 2010

@sarra6 ahoj, mohla si sa kľudne prihovoriť, aspoň by nám rýchlejšie ubehol čas pri čakaní 🙂

@vodnari tak držím palce aby si to už mala za sebou 😉

ani ja nemôžem v noci spávať, tiež by som to už chcela mať za sebou, mne na poradni povedali, že mám dosť plodovej vody a aj placentu mám vo veľmi dobrom stave, že bábätko môže v pohode vyživovať ešte aj dva týždne 😝, a váha 4200 g 😅

sarra6
24. okt 2010

@vodnari ahoj co ti dnes povedali??????

zuzica9
25. okt 2010

ide niekto zajtra na poradnu??? 🙂 🙂 🙂

vodnari
25. okt 2010

Manželke povedal, že už dlho nevydrží, a mal pravdu, porodila včera o 20:55. Je to chlapec, 52 cm, 3670 g.

zuzica9
26. okt 2010

@vodnari gratulujem🙂))

sarra6
26. okt 2010

@vodnari gratulujem, k narodeniu vasho maleho zelam vela zdravicka, s sup sup nech ste doma pri tatinkovi 🙂))

palvinka
26. okt 2010

@vodnari gratulujem k synčekovi, veľa zdravíčka obom želám !!!

ja mám zajtra poradňu, som zvedavá čo mi povedia a na kedy ma zas objednajú. Termín mám vo štvrtok, ale počítam s tým že budem prenášať, prvú dcérku som tri dni tak dúfam, že do konca týždňa to budem mať za sebou 🙂

karolina26
26. okt 2010

ahojte baby, ja nie som tehotná len ma zaujíma aký je pôrod v Trnave aký sú lekáry a sestry

sarra6
26. okt 2010

@palvinka aj my mame zajtra poradnu, aj ja by som to chcela mat uz za sebou

pusinqa
27. okt 2010

ja aspoň narýchlo chcem pridať svoju čerstvú skúsenosť s TT nemocnicou, pred 4 rokmi bolo dosť vecí ktoré mi tam vadili, tentokrát musím potvrdiť chvály čo tu odzneli, nebol jeden jedinký problém od príjmu, cez čakačku, sálu, šestonedelie, novorodenecké, všetci milí, ochotní a fundovaní, naozaj ma to milo prekvapilo, všetko na úrovni, podarilo sa nám aj chytiť nadštandard, chcem ozaj vysloviť vďaku všetkým čo sa o nás starali

lunika
27. okt 2010

sarra6 ahoj ja mám termín 4 novembra a budem rodiť v TT takže sa možno stretneme

mary1102
27. okt 2010

@vodnari gratulujem. potom napis, kto ta odrodil 🙂

baska259
27. okt 2010

neviem ako v to vyzera v porodnici ale ze na inych oddeleniach su strasne neochotne sestricky...ja mam termin v 17 januara,bude to nase prve babetko tak som zvedava ako sa tam budu starat o nas :D

sarra6
27. okt 2010

@lunika ano no mozno aj ano mne pripada, ze budem prenasat.

sarra6
27. okt 2010

Dnes sme boli v poradni, vsetko je ok, otvorena na 3cm, dalsia poradna ak neporodim vo stvrtok. Ja uz chcem ist rodit

dulkagabulka
27. okt 2010

@sarra6 🙂 to vyzera dobre..držim palce 🙂

lubuska22
28. okt 2010

ahojte baby, tak uz to mame za sebou...Andrejko sa narodil 23.10 o 18.54 sekciou :o) vcera nas prepustili domov konecne chichi. inak na TT porodnicu nemozem povedat ani pol slova vsetko bolo super, starostlivost sestriciek aj ochota celeho personalu. teda az na tu stravu...ale co by sme chceli ze?

lubuska22
28. okt 2010

@baska259 urcite nie su, boli tam velmi mile a ochotne

baska259
28. okt 2010

tak teda dam na teba...uz sa tesim kedy odtial pojdeme s malickym domov 😀

lunika
28. okt 2010

jéééj ahoj Baška no vitaj na Modrom koníkovi konečne

baska259
28. okt 2010

@lunika sak nemam co robit tak reku sa pridam 🙂

palvinka
28. okt 2010

@lubuska22 gratulujem k Andrejkovi 🙂

u nás žiadna zmena, včera na poradni mi dr. povedal, že sa ani neotváram nič 😖 , takže výsledok "budeme čakať" a pokiaľ sa nič neudeje tak v utorok na ďalšiu poradňu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre