Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

jankatt
24. nov 2007

mozme ja mam volno len asi v piatok budem musiet ist do rakuska ale to nie je este iste ved kedy budes v tt

palvinka
24. nov 2007

dohodneme sa cez ip

jankatt
24. nov 2007

oki

rainbow
25. nov 2007

dobre ranko, tak som ráno o 5 tej dostala od malého s nosom do čela, ešte sa to smial 😀 😎

bubaczik
25. nov 2007

ahoj rainbow..tak my sme hore od pol 8 😎

rainbow
25. nov 2007

bubac zik 😠

bubaczik
25. nov 2007

to co? 😕 😠 ? 😀

rainbow
25. nov 2007

že aj u nás bejvávalo že spal do 8.00, dávno, dávno

bubaczik
25. nov 2007

tak to ja ti verim 😉 teraz zjedol kasu,idem mu dat caj,a ide sa spat 😔 dufam 😔 inak kedy dame rande?

rainbow
25. nov 2007

už by bolo načase, napiš mne je jedno

petulienka
25. nov 2007

Ahojte baby,

vy co uz to mate za sebou mam na vas otazku 🙂 Dnes mi zacali take slabe krce po dvoch hodinach a medzitym som mala hnacku, myslite ze uz by sa to mohlo rozbehnut? Zajtra mam ist na 10:00 na prijem do nemocnice, tak len chcem vedeit ze ci by sa to uz mohlo rozbehnut alebo ma poslu este domov !? Co vy na to?

melory
autor
25. nov 2007

petka urcite ano, hnacka je prvy priznak,. precistis sa
urcite tam ostanes
peta ti ides rodiiiit. to je uzasne

petulienka
25. nov 2007

jeeeeeeeeee bodaj by ste mali pravdu... ja som sa nenormalne zacala tesit 😀 Mozno ma do rana prejde ten smiech 😀 😀 😀 Aj mi trosku tvrdne brusko, tak som hned rano zacala luxovat 😀 Manzel sa mi smial ze urobim cokolvek aby som uz porodila, ale je to tak. Tak som moc zvedava, tak ak sa zajtra neozvem tak si ma tam nechali 😉 Prosim drzte mi palceky nech to vsetko dopadne v poriadku, na poslednu chvilu sa aj manzelik rozhodol ze bude pri mne tak sa moc tesim 😀

melory
autor
25. nov 2007

petka najlepsie je takto ze uz mas dohodnuty prijem, neboj sa a rano su tam vsetci, plna nemocnica, mas to vyhodu. a ta hnacka tak to je jasne.

petulienka
25. nov 2007

tak papa idem do sprchy, oholit atd, nech som zajtra pekna 😀 Ahojte

vladkaz1
26. nov 2007

Ahojte kocky tak som si spravila uz album tak sa mrknite.Lucka Kanova-Vladkaz1 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulienka
26. nov 2007

Ahojte, tak my sme opat doma a este v celku. Som otvorena na 2 cm, tak ma poslala dokina domov, ze ma este nebude trapit, ze sa to rozbehne same.... Vraj ma trosku nacala, co predpokladam ze asi mi urobila hamiltona, lebo som videla vcetkych svatych ked mi to robila. Tak uvidime... Ak nie, tak v stredu idem zbovu na prijem na 10tu hodku a uvidime co sa bude diat 😉

melory
autor
26. nov 2007

petka tak ja mam dost ze ta tu vidim, ty to vynosis do 42.tt 😀

petulienka
26. nov 2007

Mel, ja som sa tak zacala tesit, ze mi to je nejak jedno 😀 😀 Ale uvidime, podla mna ked ma "nacala" tak to pride co chvila 😉

melory
autor
26. nov 2007

mozno to budes mat uplne spontanne 😉 ze budete v noci rychlo balit a utekat do porodnice

petulienka
26. nov 2007

no uz som nechala kabelu pri dverach 😀 tak sa len obleciem a ideme... tak uvidime.. Keby som sa zajtra neozvala tak vies kde som ... 😀

vladkaz1
26. nov 2007

jeee Dominika ahoj no tak to je sranda teda kuknime sa koho tu mame.Si tu prvy krat ja som sem chodila stale za tehu stazovat sa frflat a kecat xixixi hihi .ved vies boris v robotke tak co sa budem nudit aspon som kecala.No mi sa mame fajn pozri si fotecky mala je uplne uchvatna ,ale lubi byt aj zlostna ked je hladnucka.Ked sa napapkame tak sme ako anielikovia.Tak hod sem maleho fotky nech sa potesim.pa zatial. 😀 😀

melory
autor
26. nov 2007

peta ved ja uz dnes o pol jedenadstej som na teba myslela, ze uz si prezlecena a uz sa motas po vzdycharni

petulienka
26. nov 2007

😀 dakujem mel 😉 o pol jedenastej som bola akurat dolu na prijme na monitore 😝 Ja uz sa maleho tak neviem dockat 🙂 ze neviem ci to aj vydrzim, ale co mi ine ostava ze? 😝

melory
autor
26. nov 2007

este si to uzi dva v jednom 🙂

vladkaz1
26. nov 2007

Peti aj ja som bola na konci zufala ☹ 😀 ked som cakala Lucku a to som bola este tyzden na rizikovom 😝 .Neboj ono to pride samo a ani nevies ako vsetko bude ine .Este si to uzi zakial ste sami hihi.

dominica
26. nov 2007

Čau Vladi, pokúsim sa sem hodiť fotky, ale musíme ich najprv nájsť, čo nevidím moc dobre...
Ináč na koníka chodím každý deň, ale myslela som zrovna túto tému, že som tu prvý raz a malinkú som si už pozrela, je nádherná, taká málá čierna vrana. No dúfam, že ťa tou vranou neurazím, ja tak hovorím Vierkinej Naďule, ona je tiež táka čiernovlasá, čiernooká...
Ináč tiež som tu každý deň, Rišo je tiež v robotke, síce sa už až tak nenudím, ale snažím sa nájsť každý den trošku času, aby som sem mohla mrknúť.
A keď mrkám, tak vačšinou do bábatiek, ale sem do pôrodov nie, to dnes bola len náhoda, lebo tu všade skapal pes, tak som mrkla aj tam, kde som ešte nebola.
Tak pá, pá.

gabuliik
26. nov 2007

peta neboj, veď ono to príde. Kamoška tiež prenášala syna a to až dva týždne. Ja som mala termín až po nej a ešte som ju predbehla. Dobre to dopadne.

anaja36
27. nov 2007

ahojte,mam otazocku na vas,som chora,mam nadchu,zapal.trubicu možem nejaky sirup si kupit aby to neuskodilo mimimu,nejdem k lekarke lebo tam je tolko ludi ze tam by som este viacej ochorela,mate nejake domace recepty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre