Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

patulda
12. feb 2011

@kali010 Ahoj tak ako to dopadlo dufam ze vsetko ok.Inak ja som tam nebola pozriet nejak som sa nestihla tomu venovat a za chvilu ma to caka takze uz to ani nestihnem nechame sa prekvapit 😉 a jak sa tebe paci? Co lekari a sestricky?Dufam ze ste spokojny a stastny aj ty aj drobec 🙂 .

mbrazd
12. feb 2011

@kali010 čoooo? ajejej, no super, gratulujem 😀 Tak uz sa teda zacnem prichystavat aj ja 😀 A čo tak skoro?

janka2307
13. feb 2011

@kali010 Gratulujem, tak to ste sa poponahlali 🙂 a ako sa mate?

kali010
13. feb 2011

ahoj, dakujeme. nemyslim si ze to bolo skoro, skor som mala asi vypocitany zle termin 😒 . vsetko prebehlo uplne spontanne a bez vacsich komplikacii, akurat to trvalo skoro 24 hodin. ale nebolo to take neznesitelne, skor prijemne. ja som si porod uzila 😉 .
a ako bolo na DOD? dozvedeli ste sa nieco zaujimave?

kali010
13. feb 2011

@patulda
Ahoj, nakoniec sme na DOD neboli, lebo sme rodili v sobotu pred. Nakoniec som v TT nerodila, lebo nas drobec sa rozhodol prist na svet, ked sme boli na vylete v Spisskej Novej Vsi. Porod bol uzasny a aj lekari ktori ma rodili. Sestricky tiez, asi to bude tym ze su to dobrosrdecni vychodniari 🙂 .

kali010
13. feb 2011

@janka2307
Ahoj,
dakujeme za gratulaciu. No poponahlali, ale vsetko je zatial ok a bol to spontanny porod, ziadne vyvolavanie. Proste sa rozhodla ze pride na svet v ten den a hotovo. Mame sa vyborne, az na detsku zltacku s ktorou bojujeme. Ale inak si uzivame pritomnost jedna druhej.

kinkinga
13. feb 2011

ahojky dievcence...niesom z Trnavy,ale chcela zijem a pracujem tu,chcela by som sa opytat ci neviete nieco o tom,ci sa da pozriet porodnica,a rozhodnut sa potom kde budem rodit,caka ma to sice az v oktobri,ale mam na vyber hnes 3 mesta...tak by som chcela vediet nejake postrehy,ale vseobecne to co som tu citala vyzera tak,ze je to tam celkom v pohode.

babatko88
13. feb 2011

@kinkinga ahoj, raz do mesiaca sa môžeš ísť do pôrodnice pozrieť, neviem kedy presne, pozri na ich stránke, tam to majú napísané, aj fotky sú tam... ja som bola spokojná 🙂

babatko88
13. feb 2011

ahojte maminky, viem, že toto sem nepatrí, no ste mi najbližie, chcem sa spýtať, či by ste niektorá nemali záujem nafotiť tehu fotky v ateliéri, ak by sa našla maminka s väčším bruškom, ktorá by chcela, tak mi napíšte IP, ale fotiť by sa malo už túto stredu, ktorá bude prvá má to zadarmo 😉

tatiana7777
14. feb 2011

Ahojte, viete mi poradiť, čo treba so sebou do Trnavsej porodnice pre miminko? Dá sa, že mi malu budu obliekať do jej veci? Ďakujem. 🙂

tatiana7777
14. feb 2011

@kinkinga Ahoj, vždy 1.pondelok v mesiaci-treba sa s nimi spojiť 🙂

svetielkoand
14. feb 2011

@tatiana7777 ahoj, oni ti malu oblecu do ich veci ale hned ako ju budes mat pri sebe,si ju mozes prezliect, ja som mala malú pri sebe hned po dvoch hodinach od porodu 😉 ja som mala kosielky, ciapku, rukavicky,perinku, stvorcove plienky pod hlavicku a okolo noziciek, jednorazove plienky, vlhcene obrusky, rybaciu mast 😉

tatiana7777
14. feb 2011

Jej, ďakujem moc 🙂 Ja som jej totiž pobalila veci a všetci hovoria, že to nedovolia-a ak možem vedieť, spokojna si s porodom v Trnave? Aku vel.plienok a kolko kusov? Ďakujem moc, už nás to čoskoro čaká 😉

tatiana7777
14. feb 2011

@svetielkoand Jej, ďakujem moc Ja som jej totiž pobalila veci a všetci hovoria, že to nedovolia-a ak možem vedieť, spokojna si s porodom v Trnave? Aku vel.plienok a kolko kusov? Ďakujem moc, už nás to čoskoro čaká

svetielkoand
14. feb 2011

@tatiana7777 Ja som bola velmi spokojna s porodom a aj nasledne na odd sestonedelia, plienky - mala som jednorazovych asi 30, platennych 8 - 4 pod hlavicku a 4 okolo noziciek, kosielky tiez 4, doma som nechala manzelovi pripravene dalsie plienky a kosielky aby nemusel hladat, keby mi bolo treba viac a tasku s vecami pre malu na cestu domov som pripravila do autosedacky 🙂 Kedy mas termin? A odkial si?

tatiana7777
14. feb 2011

🙂)) ďakujem 🙂 Taktiež sme tatinovi nachystali tašku a každa mame ešte svoju 🙂 A možem vedieť ešte vel.plienok jednorázovych? 1, alebo 2 :? Termín mame do mesiaca, no myslim, že to bude skor, a sme z Piešťan 🙂

tatiana7777
14. feb 2011

@svetielkoand )) ďakujem Taktiež sme tatinovi nachystali tašku a každa mame ešte svoju A možem vedieť ešte vel.plienok jednorázovych? 1, alebo 2 :? Termín mame do mesiaca, no myslim, že to bude skor, a sme z Piešťan

svetielkoand
14. feb 2011

@tatiana7777 kupila som si babylove mini su na 3-6kg, ale mavaju aj newborn tak zalezi ci ocakavas malinke babo alebo vacsie 😉

hirrina
14. feb 2011

@tatiana7777 Ja som sa vrátila minulý štvrtok z nemocnice v TT. Bola som veľmi spokojná, lekár pri pôrode MUDr. Hlávek (nemala som ho zazmluvneného, mal službu) bol úžasný, takisto aj sestričky pri pôrode, na rizikovom oddelení aj na oddelení šestonedelia. Všetci tam boli veľmi milí, ústretoví a ochotní. Sestričky chodili každú chvíľu aj na izbu či nepotrebujeme s niečím pomôcť, alebo poradiť. Jedna sestrička prišla za mnou aj v noci o pol druhej, keď počula môjho malého plakať a pomohla mi ho utíšiť. Naozaj sa netreba ničoho báť, hlavne pri pôrode ich treba počúvať, lebo sa nám snažia pomôcť a hlavne bábätkám. S vecičkami problém nebol, ja som malého obliekala do svojich vecí. Veľmi pekne im všetkým ďakujem.

tatiana7777
15. feb 2011

@svetielkoand Ďakujem, ja myslim, že vezmem aj-aj 🙂 pre istotu 🙂

tatiana7777
15. feb 2011

@hirrina Ďakujem za odpoveď 🙂 som rada, že maš aj Ty pozitivnu skusenosť 🙂 Som o malinko pokojnejšia a velmi sa tešim na malu 🙂 Ešte sa chcem opytat-všade je to inak..pre mimi teda veci mam, a pre seba-čo treba?

ivka1603
15. feb 2011

@tatiana7777
Ahoj Tánička.....ak ti môžem poradiť, čo so sebou, tak si môžeš zobrať župan, keď ti príde návšteva, papuče a šlapky do sprchy a hygienické veci, vlastný príbor, šálku na čaj.....ak chceš niečo vedieť, kľudne sa spýtaj 🙂
ináč nočné košele si neber, zbytočne by si si svoje zašpinila ☹

sissik
15. feb 2011

@ivka1603 zupany uz nedavaju? lebo ja som si vliekla svoj, zabral vela miesta a aj tam mi v nom bolo velmi teplo. nabuduce si uz nemienim brat
@tatiana7777 este aj teplomer. v porodnici je zoznam veci, co si priniest, neviem, ci ho zmenili v poslednej dobe
no a co sa mi nepacilo - myslim si, ze rozdavaju telefonne cisla poistovakom. este kym som bola v porodnici mi muz vravel, ze mu volal poistovak, ci sa nam narodilo babetko. a na prijme som dala muzove cislo. takze by som bola rada, keby sa to uz nerobilo. kocky co ste rodili v poslednej dobe vam volali poistovaci?

ivka1603
15. feb 2011

@sissik
dávajú tie modré erárne, na izbu stačia, ale keď ti príde návšteva a máš behať v tom špinavom von, brrr ☹

svetielkoand
15. feb 2011

@sissik ahoj, presne toto aj mna vytocilo, este som len prisla domov a hned mi volal pan z alianzu a par dni na to sa tu dotrepal pan z kooperativy osobne, tak som ich "slusne" 😀 vypoklonkovala. Chudaci keby vedeli ze tymto skor odhanaju zakaznikov, mozno by neotravovali

pralinka25
15. feb 2011

hm mne nevolal nikto z poistovakov 😕 a chvalabohu
modre zupany davaju stale na cely pobyt je jeden. mne stacil nemala som ho spinavy.

mamazuzu
15. feb 2011

@sissik aj ja mozem potvrdit, ze volal nejaky chlap a alianzu. toto neznasam. velice rychlo som ho zrusila..

tatiana7777
15. feb 2011

Ďakujem kočky a ešte ma zaujima-všade je to inak, ale zrovna z TR porodnice nemam ten zoznam veci..tak ešte ma zaujima: gumova podložka na postel, vložky hrube, odsávačku mlieka-mam si brať? Zabralo mi to pol kufra :p Ďakujem pekne 🙂

pralinka25
15. feb 2011

@tatiana7777 vlozky aj podlozku si zober. mne dlai 2 podlozky ale boli za chvilku spinave tak som si dla vlastnu cistu. odsavacku mi pozicali

mamazuzu
15. feb 2011

@tatiana7777 suhlasim, nieco ti sice daju ciste, ale nie vzdy. ja by som si pre istotu urcite vzala vlastne vlozky. a podlozku asi nie. ved na chodbe mas vzdy k dispozicii ciste postelne pradlo ako aj kosele, tak si zoberies a vymenis za ciste, kedy budes chciet. ale vlozky si radsej zober, lebo niekedy sa stalo, ze boli na minute

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre