Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sveti
2. máj 2007

silvika, ja chodim k dr.Ugorovej ale chystam sa ju zmenit...teraz som tehu a chodim na rizikove k dr. Deckovovi, termin mam 28.5.2007

melory
autor
5. máj 2007

ahojte babulky, sveti, rainbow, petra, cifroska, silvika a bubaczik, som rada, ze vas "vidim"

mame sa fajn, stelka je dobrunka.

deckov je dobry, ma okolo 30 rokov a praca ho bavi.

bubaczik
5. máj 2007

no deckov je dobry,nema zastarale metody 😉 on mi aspon vyter urobil 😅

melory
autor
5. máj 2007

mne robil CTG a bol v pohode.
ked mi robila CTG kovacicova, tak zas mi velmi pekne okolo toho vsetko vysvetlila.

bubaczik
5. máj 2007

no kovacicovu mi nespominaj 😠

melory
autor
5. máj 2007

ku mne bola fajn, ale mala nocnu a len som sa modlila, aby ma to nechytilo v noci, ked ma sluzbu, je mladunkaaaa.

bubaczik
5. máj 2007

ona si robotu urobi dobre,v sone sa vyziva,ale je popletena boji sa este,a je taka ticha voda 😉 a bezcitne pozera so spodu 😒

melory
autor
5. máj 2007

este ze mam za tym, tak ti poviem, mna este obcas trhne zo spodu, meviam preco...vlozky mam len intimky a su prazdne.

bubaczik
5. máj 2007

to asi so sitia,nie?ja som po porodoch spinila max 4tyzdne..a po 6 som dostala menzes aj ked som kojila..u kazdej je to ine..u mna furt to iste 😀

melory
autor
5. máj 2007

stichy uz davno nemam, ale asi to bude aj tym, ze ked sa menilo pocko, tak so mi to tam prejavilo, predsa som este v sestonedeli.

bubaczik
5. máj 2007

joj,uz viem aku bolest citis..tak to bude na dlho..mna to niekedy aj pri menzese bolelo..ty myslis ten nastrih?nie?

melory
autor
5. máj 2007

nenastrihli ma, len vo vnutri ma sklbne, je to z porodu, a mam dojem, ze z vnutorneho stichu

bubaczik
5. máj 2007

teba nenastrihli?pekne..ani mna pri petovi,tak chcem aby aj teraz to bolo bez "krve" 😀

melory
autor
5. máj 2007

to bolo super ze nie, vraj by som sa ani neroztrhla, keby som doktora k tomu pustila 😀

bubaczik
5. máj 2007

aj mna museli len z vnutra zasivat,ale mne ten krcek co mi steh odrezal..robili mi plastiku rovno na stole ☹ brrrrr

melory
autor
5. máj 2007

jeden steh som mala pri klitorise a ten bol kruty

bubaczik
5. máj 2007

ta na pekne miesto ti ho dali 😀

sveti
5. máj 2007

ahojte,

ja som bola vcera na poradni bolo vsetko ok...doktor sa rozhodol pre sekciu, no dnes do rana som mala bolesti take ako pri menzese kazdych 10-15 min trvalo to par sekund ale bolo to od desiatej vecer asi do rana do siestej.
Som este len v 37 t. tak neviem co a ako.
Volala som dr. povedal ze mam byt doma v klude a keby sa to nejako moc vystupnovalo mam zavolat a prist na prijem.
Neviem ci sa to uz zacina, som unavena a nevyspata...a to mam doma este 1,5 r. sibala.
Mala ste niektora z vas tiez taketo bolesti a potom to ustupilo????Alebo ste potom uz rodili.

petra25
8. máj 2007

ahoj babule
Mel - pozerala som si tvoj album - mala je kraasna 🙂
a to ta vazne nenastrihli - ako si to dokazala - mne totiz cely porod pripadal v pohodicke - len to zasite - preukrutna bolest - mala som tam potom hematom a modrinu ako svet - 10 dni som si nesadla a veru aj poplakala

melory
autor
9. máj 2007

petra nestrihali ma a vraj by som sa obisla aj bez tych 5 stichov, ale nepodarilo sa. sitie je hrozna vec, fakt som cukala.

melory
autor
10. máj 2007

inak po trnave beha dost tehuliek, zeby nemali internet?

sjuzi
14. máj 2007

Ahojte kočky, zdravím vás a pridávam sa do klubu "trnafčaniek".
V piatok sa chystám na prvú poradňu do nemocnice... Poradíte mi niektorá, kde to je, čo tam treba (asi doniesť moč ako obyč, že?) a hlavne neviem, či sa chodí za nejakým konkrétnym doktorom... Ja si na pôrod nechcem nikoho vybavovať, zatiaľ vyzeráme bez nejakých komplikácií...
Ďakujem za odp. 🙂

sveti
14. máj 2007

sjuzi...vitaj v klube

no je to na tretom poschodi a v piatok tam myslim byva dr.cech alebo aj dr.stefanikova ...nrmalne sa ohlas sestricke ked vyjde, ze ides k nim prvy raz.../ten moc si zober/.

sjuzi
16. máj 2007

Díky sveti a nevieš ako tam sú?

sjuzi
16. máj 2007

Myslím od kedy od rána dokedy... 🙂

bubaczik
18. máj 2007

sjuzi najlepsie je tam ist rano po pol 9 😉 ale uz je asi neskoro ti radit..

sjuzi
18. máj 2007

díkes, už som tam dnes bola, mala som šťastie, lebo som bola hneď druhá, tak som bola vybavená total express 😎

bubaczik
18. máj 2007

a kto tam bol?cech? 😕

sjuzi
18. máj 2007

hej čech, mala som z neho celkom dobrý dojem... 😉 mal celkom srandistickú náladu

vedvies
18. máj 2007

no uz sa tesim ked tram pojdem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre