Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

petulienka
28. nov 2007

hedu a myslis ze to pomoze?

luciask
28. nov 2007

no takpotom budes mat asi vikendove babetko, no aspon ma ocino vtedy volno nie?

lili24
28. nov 2007

uz ta odtial urcite nepustia 🙂 uz iba s malinkym 😉

melory
autor
28. nov 2007

. ,m g weeeeeesd -to je od stelinky 😉

petulienka
28. nov 2007

hej tatino ma volno a tesi sa ze sa vyspi s kocoviny, ked sa mu narodi synator 😝

hedunecka
28. nov 2007

noooo ale hanbili by sa jak psi...a ozaj take nieco ako hygiena u nas neni alebo co,?tusim si pojdem spravit na to skolu a pojdem tam 😀

melory
autor
28. nov 2007

moj si zobral na druhy den dovolenku a to ani nepopil. 😅

lili24
28. nov 2007

ooooo zaujimaveeeee 😎 ze stelinku pozdravujem 🙂

petulienka
28. nov 2007

vraj hygiena im to povolila 😒

lili24
28. nov 2007

to sa tak rozpisala alebo to nam odkazuje?? 😀

luciask
28. nov 2007

melory, no vsak sa musel vyspat, ked bol s tebou v nemocnici, ci ty si v noci nerodila?

melory
autor
28. nov 2007

tak mam dost, ved im nestacilo vidiet tie kachlicky? a zachody?

lili24
28. nov 2007

ja mam kamaratku hygienicku tak ju tam mozem poslat 😀 je tehotna skoro rovnako ako ja tak ked to tam zbada a zazije tak s tym asi potom urobi poriadky 😝

petulienka
28. nov 2007

to vies, v dnesnom state je vsetko mozne ;)

hedunecka
28. nov 2007

co im povolila tu infekciu??? 😔

petulienka
28. nov 2007

hedu 😠 my to nezmenime... tak idem na to uz konecne, do vrelej vane a na muzicka 😒 dobru noc babulky a dakujem za podporu... a neberte si to zle, ale dufam ze tu uz zajtra nebudem 😀 myslim na konikovi.. az o tyzden 😝

hedunecka
28. nov 2007

akoze ja mam prisny zakaz vstupu do nemocnice lebo s tej ix infekcie som dostala zivota ohrozujuci ekzem/ja som silny atopik s oslabenou imunitou/by ste neverili co som prezivala aku bolest ani rukami som nemohla pohnut a ked kozna volala xovanovej o vysledky kedze som tam nemala ist tak jej tak nalozila cez telefon ze nex idu uz do r..i s tou infekciou

petulienka
28. nov 2007

dobre hedu 😀 😀 ale nepomohlo.. su stale kde su 😖

lili24
28. nov 2007

🙂 tak nech to pomoze, myslim ta vana a muzicek 😀 😵

melory
autor
28. nov 2007

inak ja z ich pradla som bola tiez riadne donicena na kozi

lili24
28. nov 2007

mel ako si to stihala do tych topolcian? v pohode? isla si tam par dni pred porodom alebo v den porodu?

petulienka
28. nov 2007

dakujem lili, tak uz naozaj dobru noc 😉

lili24
28. nov 2007

dobruuuu 😉

melory
autor
28. nov 2007

isla som tam na dohodnuty termin, v nedelu a od piatka mi zacali kontrakcie, a ja cakala na nedelu, stihla som to prestne a doktor hovoril, ze by som to stihla, aj keby som sla prestne ked ma to chyti.

hedunecka
28. nov 2007

no musim ist so psom a kupat malinku 🙄 paaaa

peti dufam ze zaberie 😉

luciask
28. nov 2007

melory a tie fotky co tam maju z izieb, to su asi nadstandartne, tie s tymi drevenymi postielkami nie?

melory
autor
28. nov 2007

caute baby a zas snad v takom pocte budeme o peti hovorit, ozaj peti a daj nam dako odkazat 😕

lili24
28. nov 2007

ja neviem, ja by som asi dost stresovala, este aj cestovat do porodnice 🙂 idem si mrknut tie fotky a pojdem do sprchy bo uz ma boli chrbat. dobruuuu mamicky a mamicky cakatelky 🙂

melory
autor
28. nov 2007

asi ano, ale postielky maju nove aj na izbach, len kovove, ale nove.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre