Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tesorino
30. sep 2008

pata, tak si vyber zlaty stred 😀 a ja som myslela ze asa v porodnici stretneme 😀 😀
no asi pojdem, dufam ze mi pojde uz auto, nieco je z brzdami, lebo nam svietila kontrolka, ked to neopravia tak autobusom sa mi asi nebude chciet, ved uvidim, alebo si poziciam auto od fotrika 😉

tesorino
30. sep 2008

no tu rezervacku by sme si mohli dat 😀 by sme si strazili deturence 😉 a bolo by tam veselo 😀

tesorino
30. sep 2008

elise a ked jedno plakalo, nezobudilo to to druhe dieta?

petusaaa
30. sep 2008

baby, preco nemate radi busy.. ja na nich celkom rada chodim, ked si mozem sadnut 😉
tes ved ja ratam s tym, ze sa stretneme v porodke!!! a mozno tam budem skor ako ty 😝

zuzanikaaa
30. sep 2008

sissik pozri ip

debbie
30. sep 2008

Baby a to sa budete kde na tú izbu pýtať? Na príjme? asi nie, že až potom po pôrode skúsim poprosiť Štefanicu či mi ju nedá......... 😀 baby ja sa už tak teškám určite aj vy aj ked to bude náročné, nebudeme spávať, ale za to neskutočne nádhernéééééé.... 😀 mať to maličké pri sebe..... 😅

tesorino
30. sep 2008

no tak ked tam bbudes skor, tak tam chytis tu izbu 😀
nemam rada cakanie na zastavke a to hrkotanie a 100 zastaviek kym pridem domov, este taky dialkovy by sa dal 😅 a hlavne uz nevladzem toko chodit, a ked je to daleko od zastavky, tak mam s tym problem 😒

tesorino
30. sep 2008

debie, ja sa budem pytat asi az po porode, no ale info ti mozu dat aj na prijme 😉 aj ja sa uz neviem dockat kedy to uz bude 🙂 uz mavam aj take sny, dnes sa mi snivalo ze som rodila a potom mi dieta zobrali a uz mi ho nevratili a tvarili sa ze som vobec nerodila, bolo to strasne ☹ som sa zobudila uplne znicena ☹ to su asi uz obavy pred porodom

elise
30. sep 2008

tesorino nezobudili sa lebo sme si nočníé stolíky dali ku nohám a postieločky (tie vozíčky) sme si dali k hlave takže sme sa hned zobudili ked zamrnkali 😉 občas sa stalo že sme zabudli vypnúť monitor dychu a to spustilo alarm ale dávali sme na to pozor 😀

debbie
30. sep 2008

Petuš keby si šoférovala tak by si nás chápala prečo uprednostňujeme auto .....lebo ked si po ceste s tt spomeniem že mi chýba mlieko a je už po 18. tak proste idem na aute do kauflandu a nemusím nič riešiť a nemusím stále rátať či ma odbehne bus alebo bude meškať ked sa ešte s niekým zakecám v ´meste..... proste ideš kedy ty chceš a tam kam chceš.....hiihih 😀 už som asi pohodlná.... 😀 😅 😀

elise
30. sep 2008

ja som sa týžden pred pôrodom veľmi ťažko nasáčkovala do auta a potom z auta ale do práce by somsa bez auta nepohla 😀

petusaaa
30. sep 2008

debbie, no to bude asi tym, ze som si tak nezvykla 😀
tes: ok, dohodnute.. a ked mi tam budu chciet niekoho dat, tak ti budem branit postel vlastnym telom 😀 😀
elise a monitor malo kazde babo? to muselo byt hluku, ked to zacalo vrieskat..

elise
30. sep 2008

petusaaa nie nemalo každé len tie ktoré boli na jiske 😉

zuzanikaaa
30. sep 2008

baby mna sa pytala na vzdycharni jedna sesticka ci chcem nadstandardku, spisovala tam nejake veci, muz jej platil ten poplatok 500,- ... tak asi tam to bude treba hlasit

elise
30. sep 2008

na jisku dávali aj bábenka po pôrode ktoré mali soplík, ale personál tam bol super 😉

zuzanikaaa
30. sep 2008

monitory boli na novorodeneckom.... ale viem, ze aj na niektorych izbach... treba sa na to spytat sestriciek na sestonedeli

debbie
30. sep 2008

Baby čo už máte odsávačky kúpené aké máte ja som objednala tú pákovú je dobrá?

tesorino
30. sep 2008

debie, ja mam medeli tu piestovu ale neviem aka je ta tvoja, nemam skusenost, mne radili medelu manualnu tak uvidim aka bude 😉

tesorino
30. sep 2008

ja som zvyknuta stalena aute, asi som tiez zpohodlnela, ale teraz uz mi roby priblem soferovat, vsetko ma tlaci, boli, ledva tam uz sedim, tak ked sa da tak soferuje manzelik

petusaaa
30. sep 2008

ja budem mat od kamaratky a fakt netusim, aku ma 😒

tesorino
30. sep 2008

ja som ju kupila cez inzerat a je ako nova, ze ju pouzila asi tyzden a potom uz nemala mliecko, kupila som ju tusim za 300sk 🙂

elise
30. sep 2008

ja som ju použila iba v pôrodnici potom malý ťahal sám, odvtedy je v skrinke a počká na lukaskovu sestričku ak sa podarí 😉

debbie
30. sep 2008

Tes tá tvoja je to taká čo sa mliečko ťahá pomocou sania ako keby infekciou keby si naberala dačo? alebo je tam taká páčka čo sa stláča....a ťahá mliečko...? 😖

tesorino
30. sep 2008

debie, ano, ta moja je ako taka striekacka a saje mlecko do flasky 🙂

tehulka4
30. sep 2008

kocky, tie dvojizby so sprchovou a wc su tam dve 214 a 215..viem to lebo osm mala tu cest na jednej lezat. jedna zlata sestricka ma tam supla, vraj ked mam po tych 3 potratoch a toto velke som tlacila bez epiduralky a takym sposobom tak si vraj zasluzim... 😀 no nebola mila?..a inak ja vam osobne odporucam pre istotu vziat si do porodnice svoju flasu na mlieko alebo caj..ak by ste nemali mliecko, tak vam supnu sestricky bebu, malicky nemozu byt predsa hladny a nezabudnite ze ked date bebu musite dat aj caj..mne to nikto tam nepovedal a to ste mali vidiet ten jeden den a noc..maleho bolelo strasne brusko, mal ho tvrde, neslo mu sa vykakat ani prdiet tak stale iba plakal a plakal chudatko moje..ta beba dost zapeka a a to treba dat etn teply cajik..a urcite si vezmite aj dudlik pre mrnusa..radej to vziat a nepouzite doniest domov ako keby ste mali potrebovat a mali vam dat erarnu flasu a dudel myslim ze nedavaju vobec..

sissik
30. sep 2008

tehulka vdaka za cenne info, rozsirujem zoznam, co vsetko zobrat do porodnice 😉
ak som dobre pochopila, v porodnici je nadstandartna izba, potom su tam 2 izby spojene so sprchou, kazda ma 2 lozka a potom su klasicke nemocnicne izby a z tych sa chodi na spolocnu sprchu a wc na chodbu.
aj na tych klasickych izbach sa lezi po 2?

elise
30. sep 2008

na klasických ked som ja rodila tam boli 3-4 postele a klasické železné postielky

sissik
30. sep 2008

parada s tymi klasickymi izbami 😖
som myslela, ze su tam max. 3 baby. kolko sa nas chysta rodit v januari? ci mam sancu, ze zrovna bude volny nadstandard alebo aspon ta 2-izba

elise
30. sep 2008

sissik ja ked som rodila pred vianocami 2006 tak rodičky dokonca ležali na gynekologii a potom ich presúvali. 😉

sissik
30. sep 2008

moje nervy, nechcem si predstavit ako to vyzera, ked su tam 4 zeny s babetkami a jedno zacne plakat a budi dalsie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre