Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

jasom
4. feb 2009

peggi: dakujem za info
Štefániková, Chovanová,Dečkov,Čechom a Dr.Lahký je t TT porodnici este nejaky iny Dr.? 🙂 ja som pocula chvali na Stefanikovu od kolegyni a na Lahkeho, rozmyslam ze si zazmluvnim Dr. ale chcela by som si byt ista ci je to fakt odbornik tak zhanam vsetky mozne informacie. diky 🙂

alu78
4. feb 2009

jasom; ja poznam este dr. rešetu, pivovarčiho, kovačičovú, este taky vysoky cierny na H.

jasom
4. feb 2009

alu78: ten dr. reseta mi robil laparoskopiu on je i porodnik? Nevies aky je? 🙂 Ja mam v tom uz riadne chaos, strasne sa bojim porodu a radsej by som mala istotu a niekoho zazmluvneneho, kamoska zacala rodit o mesiac skor,a rychlo volala zazml. Dr. a hned bola v nemocnici, tak by som chcela mat i ja v zalohe taku malu istotu ak by nahodou 😀

alu78
4. feb 2009

jasom; ano, co viem je aj porodnik, ja keby som rodila v tt, by som nad nim uvazovala, lebo ho tak troska poznam po znamosti a mam aj osobnu skusenost. Kazdy ma nejaky nazor na lekara, ci uz z vlastnej skusenosti, alebo zo skusenosti inych, to je len na Tebe ako na Teba dr. zaposobi a koho si zazmluvnis. Ako to tu bolo popisane 100 ludi 100 chuti.

peggi
4. feb 2009

Jasom ešte ma napadol jeden mladý doktor z porodnice,volá sa Bartkoviak,ale s ním som sa zatial nestretla,iba som o nom počula.

tehulka4
4. feb 2009

Ten na H sa vola Hlavek...a inak kocky, ja som rodila vs eptembri a tiez som si chcela zazmluvnit lekara,a lebo som si myslela, ze tiez chcem mat pri sebe odbornika, ale realita je ina.. vas dr vas posle k nejakemu s ktroym si dobre rozumie a o ktorom si mysli ze je dobry...ale si myslim, ze dobre zvazte ci to naozaj chcete..podla mna uz teraz po porode je to zbytocne vyhodenych 7000,- lebo doktor vas pride vysetrit jedien na prijme a potom raz pocas doby ktoru travite na vzdycharni a raz ked uz idete rodit..a aj tak vsetko s vami zvladaju sestricky, ktore vas v pohode odrodia same..jedine co vas doktor zasije, a to je vsetko..ale ekd chcete, tak ozaj Stefanikova je velka odbornicka a aj Chovanova a Deckov...

bubadlo27
4. feb 2009

a este rodi aj primar Varga, ale podla referencii, ze nic moc, neviem posudit 😒
ja som mala dohodnutu chovanovu / sice nie oficialne/ a len chvalim , aj som ju rano zobudila, telefonatom a nehnevala sa 🙂

a ten H je fakt na H..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alu78
4. feb 2009

bubadlo27: dobra poznamka, 😀 😀 😀 , som sa dobre pobavila,

tehulka4
4. feb 2009

servus bubi,...tak somvolala do kvapky a prihlasila som amleho...ale az od marca..uvidime co bude dalej..ako sa vam dari??

tehulka4
4. feb 2009

na vargu som ani ja nic dobre nepocula...a taktiez nie na cecha..

bubadlo27
4. feb 2009

no ja som sa rozpravala s nasou instruktorkou na plavanie a tym ze ma mrnus az 25.marca pol roka, ze moze ist plavat az od maja, skoro ma drb...., hlavne ze tam chodim uz rok plavat s malou , nemoze majitelka spravit vynimku 😠 😠
taka som nasr...
a vy ako, uz neteplotujete?

inak to plavanie vrelo odporucujem, aspon malej to teraz bohovsky prospieva, je taka unavena, ze hned doma zaspi 😀

dufam, ze mi to emjee nezmaze, ze je to off topic 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaaaj a este k tomu bartkoviakovi, ci jak sa vola 😉
ja som tiez rodila v septembri 😉 a v sobotu dosiel rano na vizitu, keby neprisiel so sestrickou, mysleli by ste si ze je to bezdak 😀 , ale on je uplny flegos, ze vraj dosiel vtedy z nejakej misie a ze v nemocnici len vypomaha, tak asi k porodom nechodi 😉

petusaaa
4. feb 2009

tehu, ja z tebou o tom zaplatenom porodnikovi nesuhlasim. ja uz som po porode a velmi lutujem, ze som neobedovala tych 7000... je mi hrozne luto, ze to takto funguje ale na SR je to realita, ze dr cakaju, ze im niekto nieco da. a ak nie, tak sa k tebe spravaju ako na vyrobnej linke.. ako k nejakej veci. aspon tak som to vnimala ja... jeden porodnik tak bol na mna hrozne mily. myslim, ze to bol reseta. a aj cech sa vzdy zastavil a porozpraval sa. a to som s nimi nic nemala. dr, co ma rodil sa nezastavil ani raz! takze ja si urcite vybavim porodnika k druhemu porodu. uz len kvoli psychike... 😉

petusaaa
4. feb 2009

bubadlo, aj ja chcem chodit s malym plavat. este som navazkach. neviem ci do TT alebo HC 😒

bubadlo27
4. feb 2009

petusaa,
ja som pri malej tiez nemala niekoho vybaveneho, / ak neratam , ze stef.povedala ze odrodi, ta sa ale pobrala opol stvrtej poobede domov a bolo / ceky den som sa trapila, jak svina, lebo povedala ze to skor ako za tyzden neporodim, mala sa narodila vecer 22 40, a nakoniec ma rodila kovacicova / to je ale na dlhy pribeh/

preto som si druhy zaistila a bolo to super, rychle a bez problemov 🙂

petusaaa
4. feb 2009

ono si uvedomis, ze so mohla nieco lepsie spravit, az ked nastanu problemy, ze? no, dufam, ze budem mat aj ja druhy bez problemov. 🙂

bubadlo27
4. feb 2009

zas druha vec je to, ze nemas ziadnu ziadnu zaruku, ze aj ked si ho zacvakas, ze vsetko prebehne OK 😒 , ale bodaj by 😉
tak ja sa uz v najblizsej dobe aspon 5 rokov, nexystam rodit, tak dovtedy sa to tam mozno pomeni 😉

petusaaa
4. feb 2009

bubadlo, ved ano, ale porod je aj o psychickej podpore. a ked ta niekto rodi tak, ze rychlo rychlo a dava ti pocitit, aka si neschopna a este neviem aka rodicka, tak sa nevies ani uvolnit ani tlacit ani nic. 😒 takze aj ked budu nedajboze zasa problemy, tak sa to dal lahsie znasat z clovekom, ktoremu verite, ktory vas pozna, ako u niekoho, pre ktoreho ste dalsia... 😉 len to som tym chcela napisat 🙂

bubadlo, ani ja sa nechystam rodit tak skoro. aj ked ako pozeram na datumy tvojich potomkov, ty sisa z toho prveho porodu dostalo skoro 🙂 😵

bubadlo27
4. feb 2009

no petu, to bolo neplanovane a sex asi treti krat po porode 😀 , ale nelutujem, lubim ho najviac na svete, je to sice obcas o hubu aj teraz som hore , lebo musim odsavat mlieko, ale da 🙂

petusaaa
4. feb 2009

bubadlo, inak aj nam sa stala taka nehoda 🙂 ale ziadne nasledky 😉 teda, ja fakt neviem, ci sa niekedy odhodlam k dalsiemu babu, pokial to nebude nehoda. aj ked by som chcela byt tehu 😵 asi sa z toho stanem schyzofrenik 😀
to ti verim, ze to je sila mat tak po sebe babatka. ale su krasnucky 😵 😵 😵

sissik
5. feb 2009

na zaklade vlastnych skusenosti si myslim, ze lepsie je lekara si zazmluvnit (zaplatit)
ked je vsetko bez problemov, zvladne to v podstate zena sama. ale ked su problemy, tak vtedy sa ukaze, ake ma lekar skusenosti a ako rychlo sa dokaze rozhodnut.
na mna velmi dobre vplyvalo cele tehu, a hlavne po zlych afp testoch, aky bol doki pokojny, vsetko skontroloval utz a povedal, ze podla neho je vsetko OK.
a ked sa na poslednu chvilu rozhodol pre sekciu - bola som po termine a mlaa uplne hore, krcok dlhy a zavrety - neprotestovala som, lebo som mu verila. a tak velmi som chcela rodit normalne. ktovie, kolko by som sa natrapila a nakoniec by to skoncilo tak ci tak sekciou.
je to naozaj o dovere k danemu lekarovi. a ziskat doveru na 6 navstevach tesne pred porodom je podla mna tazke.

zanetuska mame sa super, mala sa v noci zobudi max. 3x, nereve, len tak mrnka. takze pohoda. uz aby spala v noci dlhsie, nech sa lepsie vyspim aj ja.

macka7
5. feb 2009

sissik ip 🙂

macka7
5. feb 2009

ist rodit bez zazmluvneneho lekara je podla mna len dlhsie trapenie a nikdy nevies na koho natrafis.Takze radsej si zazmluvnit podla mna a z vlastnej skusenosti

marianeta
5. feb 2009

Sissik gratulujem,mala je moc krasna 😵 .
A chcem sa ta opytat ci si dostala po sc injekciu na zavinutie maternice,lebo mne dali injekciu a pani co mi ju dali na izbu za par dni bola tiez po SC a ta dostala kvapky tak nechapem preco jedna ihlu a druha kvapky 😕 .

A k doktorovy H(ako ho volate) ten ma prijimal a tiez sa mi zdal taky bleee 😝

macka7
5. feb 2009

doktor H je vysoky taky tmavy?No ak je to ten ktoreho myslim tak pred dvomy rokmi my povedal za mam cystu a bolo to len dozrete vajicko.Pekne ma vyplasil 🙂

marianeta
5. feb 2009

Ano macka taky vysoky tmave vlasy a myslim ze aj okuliare nosi.

sissik
5. feb 2009

marianeta dostala som injekciu. a s nou hned aj injekciu proti bolesti 😉

timotej
5. feb 2009

Baby akú máte po pôrode antikoncepciu? Alebo dáte si niečo neskôr?

stankatt
5. feb 2009

timi ziadnu 😉

petusaaa
5. feb 2009

timi, kondomy 😉 ja uz hormony nechcem 🤐

zanetuska
5. feb 2009

timi ja som si dala cerazete ale po 1,5 mesiacoi om ju vysadila lebo som stale krvacala ale ja kojom a iinu nemozem, tak si musime davat pozor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre