Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

hedunecka
7. dec 2007

no sak ten liecitel co vyliecil aj tu moderatorku z atopickeho ekzemu..on ti pozrie do oka a povie ti co ti je..aj mne povedal co je pricina mojho ekzemu

melory
autor
7. dec 2007

ano? odkial je...???

bubadlo27
7. dec 2007

baby, dnes som stretla kamosku je uz v siestom mesiaci a dnes mi povedala, ze odisla od strba, lebo ze uz nie je taky jak byval a jej svagrina na neho podala trestne oznamenie, lebo mala komplikacie pri druhom tehotenstve 😢
no ja ho nepoznam 😲

melory
autor
7. dec 2007

ja uz som snad dorodila, a na to ze tam raz za rok idem je o.k.

hedunecka
7. dec 2007

bubi a ake??boze to mi ani nehovor ja som tam este len teraz isla..
mel ja neviem odkial je on xodi po celej SR v jednej teme ho rozoberali

melory
autor
7. dec 2007

aha takze prisiel do trnavy a ty si sla, chapem, ja poznam tak zas liecitelku z moskvy

hedunecka
7. dec 2007

nie on xodi do ba a piestan ale do tt nie asi nema kam..ked sme prisli do tyx piestan tak tam boli vsetci z tt

bubadlo27
7. dec 2007

hed poslem IP, len teraz dosla navsteva 😀

hedunecka
7. dec 2007

oki 😉

gabuliik
7. dec 2007

Baby, moja segra mala tiež problémy s mykózou. Ona chodila Novakovi, odtiaľ prešla Ugorovej. Ani jeden jej nevedel povedať čo to je. Dokonca jej tvrdili, že je neplodná-momentálne je v 4.mes tehotenstva. Potom si dala urobiť na vlastné náklady vyšetrenia v BA a tam jej zistili čo jej je. Teda mykózy.
Nakoniec skončila u Navrátila, ten ju behom mesiaca preliečil a všetko je oki.
Tým som chcela povedať, že nie každy doktor je odborník 😀

jevel
7. dec 2007

ahojte - len tak náhodou som sem zašla

gabuliik - na Ugorovu som teda nepočula nič dobré - chodila k nej moja sestra a aj mama a nie sú spokojné.

monkat
7. dec 2007

ahojte, ja chodim k Strbovi od zaciatku tehotenstva, o mesiac ma aj odrodi. A nemam na neho kriveho slova.

jevel
7. dec 2007

ja som počula na Strbu len chvalu 😉

keikei
8. dec 2007

ahojte babulky 😉

musím sa pridať... tiež som chodila istý čas k Ugorovej a nič moc. absolútne ma nevedela liečiť, mávala som časté zápaly a ani raz mi ich nevyliečila. keď som prešla k Navrátilovi, ten ma dal behom mesiaca do poriadku. odvtedy neviem čo je zápal 🙂 je super, som rada, že k nemu chodím.

lyly
8. dec 2007

ja chodim tiez k strbovi, boze on je stale ticho
predtym som chodila k skalickej, hruuuza

hedunecka
8. dec 2007

no ja som xodila ku skalickej, k piknovi, xovanovej tiez som si zazila na vlastnej kozi vargu, stefanikovu, cexa a strbu/boze ja som ix uz vystriedala/a fakt kto mi vyhovoval ako osoba bol cech..velmi rada by som chcela k nemu xodit ale ma dost tehotnyx ☹

melory
autor
9. dec 2007

mne strbo vyhovuje, je sice ticho, ale dobre aj tak, lebo ked povie, tak nic dobre... 😉

bubadlo27
9. dec 2007

aj som xodila ku skalickej, k piknovi a nakoniec som skoncila u peciho a zatial sa nestazujem 🙂

hedunecka
10. dec 2007

bubi no ja rozmyslam ze prejdem k nemu 😀 😀 on ma aj narodil a povedal mojej mum ze ja sa vo svete nestratim lebo ze tak som plakala 😀

a aky tam ma system?je tam aj sukromie vnutri?lebo ja som pozerala sestricka vzdy zavolala aj 3-4ludi naraz dovnutra 😖

lenny.b
10. dec 2007

Ahoj holky, tak nakonec vyhrála trnavská porodnice 😝 , zítra jdu poprvé do poradny k Štefánikové, sice termín mám už 2.1., ale moje doktorka si mě kvůli zvýšené srážlivosti krve chtěla nechat co nejdéle. Mám takovou otázečku na tělo, kolik jste platili doktorovi za porod, všimné a pod. Všechny moje kamošky rodili v ČR a tak mi neví poradit a tady mě známé straší s tím, že mám mít nachystané peníze, jenže každá rodila před 3-5 lety. Tak jsem z toho dost zmatená. Díky moc za odpovědi.

lenny.b
10. dec 2007

Pokud to tu nechcete veřejně napsat, prosím do vzkazíku, já jsem proti placení, protože si myslím, že je to zbytečné a snad je povinností doktora odrodit ženu a udělat to co nejlépe a myslím, že dost záleží na doktorovi a na jeho profesionalitě jak se k ženě chová, můžu si zaplatit špičkového doktora a může se ke mě chovat jako hovado.... Jenže známá to řekla před mým partnerem (shodou okolností je to snacha taky lékaře a ta platila před třemi lety 5000....) a ten z toho byl v šoku a prý když bude muset tak zaplatí. Od kolegyně snacha platila dokonce 15000, což mi vyrazilo dech, to už si můžu zaplatit porod v ČR, jako Češka, která si platí zdravotní v jiné zemi EU by mě stál porod 11000, pokud by to nebylo dáno okolnostma, že to na mě přišlo rovnou u maminky 😀

petulienka
10. dec 2007

Dobry vecer babulky,

tak sme konecne doma, dnes nas pustili a v prvom rade vam chcem zadakovat za gratulacie. Po dlhych 11 dnoch sme konecne domka, lebo malinky nam dostal silnu zlatcku tak bol dlho na JISke a davali mu infuzie, bolo to strasne, zistila som co je to mat strach o dieta. A ta beznadej.... Juj no mam to chvalabohu za sebou, Jakubko je zdravucky ako buk a konecne domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... O porode napisem neskor, ked budem mat cas, ale nebolo to nic strasne, len z tej epiduralky som nebola nejaka unesena, dost ma sklamala, no maly sa narodil od vyvolania za 5 hodin 😎 Detaily neskor 😉 papa idem si zvykat na to nase malinke stvorenie domka a hlavne uzivat si manzelika, ked sme spolu tak strasne dlho neboli, kedze v nemocnici tych par chvil spolu neni ono... 😒 Prajem Vam pekny vecer a zajtra pokecame (ak sa sem dostanem) 😉

bubadlo27
10. dec 2007

hed,
ja som k nemu zacala xodit, ked som bola v druhom mesiaci,
musela som odist od piknu, lebo bol otrasny
u peciho, sa chodi na objednavky, mimo len za poplatok, sestricka je uplne v pohode, najskor som si myslela ze je xaosacka a az neskor som zisila, ze ma vo vsetkom super system 🙂
sice do vnutra vola max tri, ale tam su kabinky a cakas kym sa vy bavia tie pred tebou.
doktor si vysetruje celkom sam v inej miestnosti, mne sa este nestalo ze by mu pri vysetreni asistovala sestricka, tak ako to bolo u piknu, kde som mala pocit, ze aj sestricka ta vysetruje 😀

hedunecka
10. dec 2007

bubi 😀 😀 presne ja som mala tiez niekedy pocit jak keby ma chcela ist ona vysetrit lebo rozhodovala za vsetko a dokonca mu hovorila ake tabletky mi ma dat 😠
no dobre a ked si vo vnutri tak on ma zavrete dreve a to co ked si iba v nohavicax tak ked ta vysetri a ides naspat do kabinky tak to ides pred vsetkymi co tam sedia??

peti kukala som albumcek maaaaas krasne synceka a prajem vam vela stastia a mliecka+nervov..potom popis ako to prebiehalo ked budes mat cas jo??kto ta rodil a tak.. 😉

bubadlo27
10. dec 2007

hed,
ja si nosim suknu , v kabinke sa prezleciem a potom idem na ostro len v sukni k nemu na vysetrenie
a inak pikna s tou sestrickou aj zije 😀

bubadlo27
10. dec 2007

hehus,
kedy pojdeme na punc? 😀 😀 😀 😀 😀

pizatko
11. dec 2007

Chcela by som poprosiť o radu. Tento týždeň mám ísť prvý krát do poradne v Trnavskej pôrodnici.Mám necelý mesiac do pôrodu. Asi je tam niekde ambulancia do ktorej prídem. Ale neviem od koľkej do koľkej sú tam a či je určené, ktorý doktor alebo doktorka v ktorý deň sú na ambulancii. Alebo je to tak, že je jedno či prídem zajtra, vo štvrtok alebo v piatok. Aj tak nezistím kto v daný deň ordinuje. Ďakujem. ☹

melory
autor
11. dec 2007

asi nie, jedine ze by si si zavolala.

zanna
12. dec 2007

vyskusaj zavolat,lebo nie vzdy ordinuju ti isti doktori,ja som tam uz bola a su celkom fajn,aj sestricky...

melory
autor
12. dec 2007

len to je tak - mna dokror poslal do nemocnice na ctg-cko a na prietoky a musela som ist v ten den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre