Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

babatko88
1. máj 2010

petulienka, presne viem ako sa cítiš, ja tiež premýšľam, čo bude robiť malý, ked nebudem doma, muž bude mať dovolenku, aj babka bude s nimi, ale ešte som bez neho nebola viac ako pol dňa... no, uvidíme, v stredu sa spýtam doktora, či by sme nemohli ísť skôr, lebo už je to fakt na nevydržanie... hlavne, ked sa hráme s malým, alebo sme vonku... muža kludním, ale nejako to nevie predýchať 😎 keď som oznámila, že to bude zase chlapec, skoro sa rozplakal 😀 😀 😀

irsina83
1. máj 2010

Caute,

Malinka sa mi narodila predcasne v 33tt, 13.4. kvoly zlej funkcii placenty ale ja len chcem povedat ze rodil ma sekcoiu Dr. Lachky, malinkej zachranil zivot a este aj jeho mily a ochotny pristup mi velmi pomohol a pokazde ako ho stretnem tak sa na malu pyta co a ako...velmi ho odporucam 🙂 je to uzasny lekar s ludskym pristupom. Teraz sme v nemocke ja na izbe matiek a mala v inkubatory a domov prideme asi v polke juna. malinka si musi dohnat dobu co mala byt este v brusku 😉

sekcia vobec nieje taka strasna ako som si myslela, na treti den uz som normalne behala a fungovala. samozrejme je tam jazva ktoru je sem tam citit ale je to uplne v pohode 😉

petulienka
2. máj 2010

irsina, super ze ste v poriadku aj ty aj malinka, prajem vela stastnych chvil a aby malinka rychlo naberala, co nestihla v brusku. Nech ste cim skor domka 🙂 aj mna caka pravdepodobne sekcia zajtra, takze uz mam take zmiesane pocity, ale ja verim ze to dobre dopadne a vsetko bude ok, prvy porod som mala normalne, tak teraz idem do neznama, ale snad to prezijem 🙂

kathy403
2. máj 2010

irsina gratulujem!
peti moja mala je akosi leniva,nechce sa jej.tak neviem ci sa stretneme.a neboj,viem ako sa volas a tak si ta najdem! 🙂
len aby mi zajtra nepovedal,ze este nie,ze pridite opet vo stvrtok,porazilo by ma! ☹
ba ☹ by tu rodia uz skor a ja?

vladkaz1
2. máj 2010

irsina83 srdecne gratulujem ,aj ked za takych okolnosti ...
Prajem nech vam malicka nadherne pribera a ste zdravucke 😵

petulienka
2. máj 2010

kathy, neboj ja som tam od zajtra urcite a do piatku minimalne, takze sa uvidime, verim 🙂

babatko88
2. máj 2010

ahojte
irsina83, gratulujem a želám všetko len to naj, nech ste skoro doma a malinká nech krásne priberá a ste obe zdravé...
baby, ja vám teda fakt závidím, že už to máte za chvíľku a viete aj kedy a ako 😅 mne je už tak čudno, že keby to bolo aj hneď, tak sa nebránim... inak čo sa robí na druhej návšteve v nemocke? sono už nie, že!? som zvedavá, chcem vedieť, čo mám čakať v stredu 😀

petulienka
2. máj 2010

babatko, mne vzdy na kazdej poradne robili to iste, okrem sona, len prietoky vzdy pozerala dokina. a ako sa citis? ako cudne? popis, mozno sa citime rovnako 😀

babatko88
2. máj 2010

petulienka, včera sme sa o tom bavili so zuzkou 🙂 pichá ma v podbrušku, tvrdne mi brucho, a pohyby sú dosť bolestivé... dnes je dobre, ale včera a pár dní predtým bolo hrozných... a pritom behať za malým... večer som bola KO... už aby to bolo 😅

irsina83
2. máj 2010

dakujeme vsetkym za krasne zelania 😉 urcite ma tam najdete pobehovat lebo izba matiek je hned pri sestonedeli a tam si chodim po stravu, speciality nemocnicnej kuchyne 😝 myslim ze vsetky ma tam uvidite 😉 lebo tam este pobudneme minimalne do polky juna...

pralinka25
2. máj 2010

irisina gratulujem k malinkej. je krasnucka a urcite vsetko rychlo dobehne. prajem vela zdravicka a nech mozete ist co najskor domov.
pamatam si ta z temy trnavskych snaziliek. teda ja som tam bola len na skok, lebo uz som bola tehulka ale pamatam si ta 🙂
drzkajte sa obe

xen21
2. máj 2010

ahojte baby...ktora ste boli na tej prehliadke v nemocnici, co byva kazdy mesiac.....prosim vas- do kedy trvalo??? dakujem,papa

zazalienka
2. máj 2010

Ahojte, irsina, malá je bojovníčka, držím palčeky, nech to obidve zvládnete v pohode.. bambulka malinká, je krásna..

petulienka, neboj, bude to v pohode.. v nemocke sú odborníci, ja nedám na TT pôrodnicu dopustiť.. po sekcii síce trošku dlhšie ležíš ako po spont.pôrode, ale ja som 6 dní po sekcii v pohode šoférovala aj som sa odviezla na stehy..

memory
3. máj 2010

ahojte dlho som tu nebola a vy ste pokecali 😀
irsina,prajem vam vela vela zdravia neboj mala všetko dobehne

baby aj mna boli podbruško a dnes ma strašne boli hlava ale tabletku sa bojím dat ☹
už v noci som citila že ma pobolieva,ale to asi to upršané počasie

memory
3. máj 2010

baby moja mala si zvykne rychlo,ja som bola v novembri 5 týždnov v nemocnici čo som začala krvácat
a ona v pohode zo začiatku sa na mna pýtala a potom si ani nespomenula.Bol s nou doma muž a potom si ju podavali babky,sestra a tak dokola 😅 ,a sestre začala hovorit mama
tak si myslim že bude v pohode,už teraz ju na to pripravujem že ked pojdem pre babo tak bude len z ocinom ved on ma nárok byt s nou doma kým budem v porodnici

babatko aj mne vždy robia to iste pozre na kolko som otvorena,a potom pozre na sone prietoky
ozaj si písala že muž plakal ked sa dozvedel že bude chlapec a to plakal od radosti alebo zo sklamania chcel radšej dcéru?

babatko88
3. máj 2010

memory, 😀 xi, no nie doslovne plakal, ale skoro plakal.. bolo mu to ľúto, chystal sa na dcérku a nakoniec bude chlapček, no čo už, ja som to vedela, tak som mu nedovolila kupovať nič, iba raz ma prekvapil krásnym bodyčkom, je celé ružové s mickey mousom, boli s malým na výlete a toto mi priniesli... tak teraz na neho budeme len pozerať... už plánuje tretie, že to určite víjde, ale ja myslím, že dve budú stačiť, ono treba pozerať aj na to, aby sme sa nemuseli obmedzovať a mali všetko potrebné... ja tiež túžim po dcérke, ale ked nie, tak nie... hlavne, že budeme zdravý...

zuzana12345
3. máj 2010

kathy, co si ta tam uz nechali? 😉
irsina, prajem vela zdravia 🙂
baby ako sa mate?

sunset
3. máj 2010

Irsina, drzim palceky, aby malinka rychlo vsetko dohnala a mohli ste sa o nu pekne starat doma.

Nejde niektora z vas nahodou tento tyzden naprijem do nemocnice? ja idem vo stvrtok, piatok mam naplanovany cisarsky a som dost vystresovana...
Zazalienka, koho si mala pri sekcii?

kathy403
3. máj 2010

baby este som doma! 😲
porazi ma!!! ☹
kazde2 den na kontrolu,ale stale sa neotvaram! ☹
kolko mozem prenasat?uz ma to nebavi.....
keby vedela ako sa na nu tesime,uz je davno vonku! 😀

zazalienka
3. máj 2010

sunset MuDr.Chovanová, MUDr.Čech

memory
3. máj 2010

kathy,môžeš prenašat aj 2 týždne ak budeš v pohode aj malá

mna dnes celý den boli hlava,malý sa malo hýbe mam den na nič ☹
pre istotu som zbalila tašku na komplet len zobrat a íst,ale ešte by som tento týžden nechcela íst manžel je na týždnovke 😠

sestry sú v pohotovosti nonstop až by niečo 😅
jedna na odvoz a druhá pri malú 😀

vladkaz1
3. máj 2010

Memory inak aj mne sa maly malo hybe je to normalne uz teraz maju menej miesta menej pohybu .. ale ak by sa ti nieco nezdalo chod k dr. istota je gulomet ,radsej 6X ist v panike nez aby som nieco zanedbala ...

memory
3. máj 2010

sunset maš termín až o 11 dní prečo ti robia sekciu skor?
maš nejaky problém?

memory
3. máj 2010

vladka ved som v strehu normalne sa tešim ked sa pohne,alebo ho na silu budim 😀
ešte muž my hovoril že ved on my to s tým budením vráti 😀
dúfam že nie!!!

vladkaz1
3. máj 2010

😀 😀 no to robim sem tam aj ja ,len potom sa mi to vypomsti 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana12345
4. máj 2010

babulky, neako sa tym nasim babatkam nechce 🙂

vladkaz1
4. máj 2010

Zuzi ja idem zajtra na poradnu som zvedava co povie dokino ....

zuzana12345
4. máj 2010

vladkaz1 tak vela dobrych sprav, ja idem az piatok

vladkaz1
4. máj 2010

hmm no ja mam este casu som zvedava co povie ,lebo ja mam od 12 teho posunuty termin P- tak uvidim ci to bude za toho 26 teho ... uz vydrzime tych par tyzdnov len je to na porazenie

zuzana12345
4. máj 2010

mne povedal svoj gynekolog, ze by to mohlo byt aj 5.5 podla velkosti, to je pekny datum 🙂 , ale chcela by som keby to bolo dnes 4teho, ja aj manzel sme 4teho narodeny ale ine mesiace 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre