Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sveti
10. jún 2010

ahojte,chem sa spytat dr.Deckov je este v TT?

zuzana12345
10. jún 2010

@sveti ano je

gresa
12. jún 2010

ahojte, moj gynekológ z PN ma poslal do rizikovej poradne do TT. Môžete mi napísať, či je to v novej nemocnici?

pralinka25
12. jún 2010

@gresa nie je to v starej uplne vzadu. na prizemi hned na zacialtku vestibulu do prava a na konci chodby uvidis cakat mamicky. tak tam to je.
ked ides prvy krat tak si tam zavolaj a sestricka ti da termin

gresa
12. jún 2010

@pralinka25 díky moc. Ja som si pozerala na nete aj tú novú nemocnicu a tam je tiež riziková poradňa, tak preto sa pýtam.

pralinka25
12. jún 2010

hm to neviem. ale toto je v tej starej klasickej casti uplne na konci arealu

mamina910
12. jún 2010

chcem sa spýtať,či dr.Čech je aj v nemocnici na rizikovom ako bol pred rokom a pol keď som bola tehotná,teraz ho mám ako gynekológa na Koniarekovej ul.a vravel mi,že 16.6.mám prísť do nemocnice na rizikové ako som chodila,keď už som v 36.týždni,ale vraj by tam mal byť,lebo povedal,že príďte ku mne na rizikovú poradňu,ohláste sa u sestričky že ste odomňa,a hotovo,naozaj tam ešte je,lebo niektoré kamarátky mi vraveli,že odtiaľ odišiel...a náhodou ordinačné hodiny rizik.poradne neviete?!vopred ďakujem...

pralinka25
13. jún 2010

on sice odisiel ale k porodom chodi stale takze ked si ho zazmluvnis pride a bude ta vysetrovat on. myslim ze tam stale mava nejake sluzby tak ked ti povedal termin tak bude urcite tam

alexandra1512
14. jún 2010

chcela by som sa spytat,ci tu niektora rodila v trnave s epi?ak ano ake to bolo?mne vrchna v tt hovorila,ze si samotny porod odzijem,lebo to uz nebude mat ucinok,to by som radsej vydrzala kontrakcie,ako samotny porod,toho sa najviac bojiiim ☹

pralinka25
14. jún 2010

@alexandra1512 ja som s epi rodila.
neviem posudit ake by to na ten samotny porod bolo bez nej.
ale kontrakcie som mala priserne takze ja som za epi vdacna. nevydrzala by som to asi. hlavne som uz bola vycerpana a po epi sa mi ulavilo. tak som setrila vlastne silu aj na porod. samotny porod trva chvilku par zatlaceni ale kontrakcie mozu byt dlho.

sulky
14. jún 2010

@alexandra1512 , presne tak,porod trva velmi chvilu, kontrakcie u prvorodicky dlhsie 😉
Ja som rodila bez epi, a urobila by som to znova. Aj ked v danom momente som tvdila, ze nikdy v zivote 😅
Dalo sa to vydrzat, vazne.

alexandra1512
14. jún 2010

pralinka25:a bolelo to,ked ti zavadzali epiduralny kateter?alebo si to ani necitila?

alexandra1512
14. jún 2010

@sulky ja mam vysoky prach citlivosti,tak preto mi doktor hned povedal,nech si dam radsej tu epi,lebo ked by som tam od bolesti odpadla,neviem ako by pokracovali dalej.ja sa velmi bojim toho samotneho porodu a sitia... 😕

pralinka25
14. jún 2010

@alexandra1512 no ja som to skoro vobec necitila. nebolelo ma to. zalezi asi aj od sikovnosti doktora. keby mi nepovedal ze sa teraz nemam hybat tak asi ani nezistim pri tych kontrakciach. moje boli ozaj silne a kazde dve minuty 4 hodiny. A na sitie mi to dopichol aby som to necitila.
ja som povodne epi nechcela ze sak zvladli ostatne zvladnem aj ja ale teda ked som sa skrabala po stene od bolesti uz som taka hrdinka nebola. ono kazdy to mame inak. niekto ma kontrakcie ako silnejsiu MS a niekto si to odtrpi riadne. a zalezi aj od citlivosti na bolest. ja nemam najnizsi prah bolesti, zvladnem vselico ale toto bolo pre mna osobne silne kafe. samu ma to prekvapilo. ved sama uvidis ake to bude. mozno budes mat lahky a rychly porod a kontra znesitelne. ak nie tak nevahaj a daj si ju.

alexandra1512
15. jún 2010

@pralinka25 ja som rozhodnuta a dam si ju a na to sitie mu mam povedat,nech mi ju dopichne,alebo to sam od seba?ale zvladli to druhe,musim aj ja,nic ine mi neostane,ale cisarsky by som nechcela,to trva dlhsie,kym sa mi to zahoji,takto tyzden a bude to dobre,teda aspn dufam 🙂

pralinka25
15. jún 2010

@alexandra1512 mne to dal sam od seba. ved sa spytas ked ti ju bude zavadzat ci ti ju dopichne na sitie. ale myslim ze bez problemov dopichne
dobre je ze teraz uz netreba epi dopredu platit a mozes sa v priebehu porodu rozhodnut ci ju chces alebo nie podla toho ako budes zvladat bolest.
hovorim ja som do poslednej chvile nechcela ani za svet ale bolest rozhodla.
drzim palce aby si to mala rychle a co najmenej bolestive 😉

alexandra1512
15. jún 2010

Dakujem 🙂

pralinka25
15. jún 2010
vladkaz1
15. jún 2010

ja kebyze idem zas rodit jedine s epi 😅 ,2 som mala bez ale uz nikdy viacej 😀

pralinka25
15. jún 2010

@vladkaz1 a co si si ju teraz nedala?

vladkaz1
15. jún 2010

no dala by som si, ale bola som otvorena za hodinu na 7 dem a nestihli mi ju pichnut ,takze som to zvladla aj bez nej aj ked som skomrala o nu ,nemala som kontrakcie pri porode ,maly mal slabe ozvy ,ani by mi ju nedali, lebo to este stlmi kontrakcie a cekovo porod .

pralinka25
15. jún 2010

@vladkaz1 aha. ale si sikula a zvladla si to 🙂

kveta
16. jún 2010

Mohli by ste napísať, čo treba zobrať do pôrodnice v Trnave so sebou? Teda zoznam potrebných vecí... Ďakujem.

zuzufoto
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irsina83
16. jún 2010

caute, uz sme s eluskou 10 dni doma 😵 pozdravujem vsetkych 😉

@vladkaz1 ahojcek ako sa vam dari??? uz aj my si uzivame domacu pohodu 😀

@pralinka25 mam pocit ze som ta videla v nemocnici, vsak?? mala si chvilku maleho v inkubatory???

vladkaz1
16. jún 2010

@kveta pozri par stran do zadu je to tam vypisane 😉
@irsina83 supeeer ze ste doma ako malinka? my pohoda len brusko nas trapi dost herec teraz je zaveseny na tatovi ,ja mam migrenu 😅 🙄

pralinka25
16. jún 2010

@irsina83 super ze ste uz doma 🙂 mas IP

@vladkaz1 no migrena nic moc 😔 nasho maleho som tiez zavesila na draheho ja si uz po celom dni necitim ruky

irsina83
16. jún 2010

@vladkaz1 jaj no nic moc ta migrena... 😠 dufam, ze ti je uz lepsie 😉 a malinky ma problem s kolikami??? moju ked boli brusko tak ju vysparkam a ked nepomaha tak jej brusko jej masirujem tym emulgelom pupik...no neviem... nam tato akurat spravil palacinky 😀
malinka je celkom v pohode len nas caka kopec lekarov ako neurolog, ocne, kozne - lebo ma hemangion na nosteku, ortopedia, rehabilitacie, kardiologia...a takto budeme behat rok...ale zvladneme to 😉
@pralinka25 ok 😉 dik, odpisala som 😉

kathy403
17. jún 2010

irsina gratulujem a nech ste obe v poriadku!!! 🙂
nasa nellinka ma dnes 5 tyzdnov a robi nam len radost! 🙂
je krasna,dobra a hlavne zdrava-co viac mozeme chciet!
zaspi vecer okolo deviatej a spi do rana do piatej,je uzasna,len nech jej to vydrzi! 😉
zuzana12345-petulienka-ako sa mate?
-----------------------------------------------------------
🙂 😀 😲 🙂 😀 😲 🙂 😀 😲 🙂 😀 😲 🙂 😀 😲

kathy403
17. jún 2010

memory a co vy,zijete? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre