Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

raona
6. júl 2009

majula, gratulujem.. tak vidis..a predsa je to tvoj vytuzeny chlap.. 😉

monicka18
6. júl 2009

Majka, veľmi sa teším želám Vám všetko len to ,,NAJ!!,, 🙂 🙂 🙂

zuzanikaaa
6. júl 2009

Maji zo srdca gratulujem! 🙂

zmurkaz
7. júl 2009

Čaute babulky - ja sem chodím ako tichý pozorovateľ - tuším len raz som sem prispela ... tento týždeň ma čaká môj vytúžený deň a tak sa chcem opýtať, či niektorá nemáte info, ako to vyzerá na oddelení šestonedelia - či to tam je plné....ďakujem.

danielik76
7. júl 2009

Ahoj, ja som v sobotu hovorila so sestričkou z novorodeneckého (je to naša suseda) a vravela, že majú preplnené - tuším, že až 9 mamičiek bolo hore na rizikovom, že na šestonedelí ani nebolo miesto, ale oni prepúšťajú po 3-4 dňoch, takže dnes to môže byť úplne inak.

zmurkaz
7. júl 2009

Danielik ďakujem aspoň za takéto info ... no tak to sa teším 😠 - no ale dúfať môžem.... 😉

Ak náhodou ešte niektorá niečo viete.... dajte mi vedieť - zajtra 8.7. idem určite rodiť - ak to nebude dnes večer... 😵 😵

susan256
7. júl 2009

Zmurkaz - ako vies, ze ides uz rodit? Ja mam termin planovanej sekcie 17.7., inak mam normalny termin 23.7., tak to mame blizko seba. Uz mas nejake priznaky?

brinzulka
8. júl 2009

zmurky nam bude dnes mama...plodovka odteka... 🙂 🙂 sa tesime 🙂 🙂

tanaja
8. júl 2009

Ahojte po dlhom case 😀
tak my sme sa narodili 17.6. o 9.38 mali sme neuveritelnych 4100g a 50cm. cisarsky prebehol rychlo, uz na 5 den som chcela ist domov. Kubko ma ale chore srdiecko, to sme vedeli aj predtym, tak dnes nas konecne prepustili s nemocnice a budu nas prevazat do Kardiocentra na Kramaroch...uvidime, hadam nas coskoro pustia domov 😢 uz mi to tam liezlo na mozog.

raona
8. júl 2009

Zmurka je uz mamina.. ma malu Zuzanku.. 😎 😉 Gratulujeme !!!

monicka18
8. júl 2009

Zmurkaz a Zuzanka želám všetko dobré!!! Snáď už sa k sebe túlite! 🙂 🙂 🙂 Nech Vám to v nemocke rýchlo utečie...

ninny
8. júl 2009

zmurka, aj ja sa priprajam ku gratulacii 🙂

majula28
9. júl 2009

ahojte babulky, ďakujem vám za gratulácie 🙂 konečne to máme už za sebou 😝 😀 zomlelo sa to všetko tak rýchlo, že som ani ja nechápala... 😀 Dneska nás prepustili, lebo to tam majú tak strááášne plnééé, a to len dnes v noci sa narodilo desať detí... 😀 takže, ktoré ešte čakáte tak máte sa načo tešiť, ale aspoň vás skorej pustia domenko 😀

safs veľmi ma to mrzí, ale je to aspoň 6.7. a ty ako? Ty si dodržala vysnívaný termín? 😀
raona a ty ako?
hamonny ahoj, ani sme nestihli pokecať, teba prepustili včera, že?
zmurkas videla som ťa na chodbe, tak už aj ty? gratulujem
zuzanikaaa dííííky 🙂

raona
9. júl 2009

Ahoj Maji... ja furt nicc.. stale len cakaaaam.. termin som mala v pondelok.. ale nemam ani len falosne kontrakcie, proste nic.. a to sa snazim riadne hybat.. dneska som vygruntovala cely dom a furt nic.. predvcerom som makala na zahrade a takisto to nepomohlo k rozbehnutiu porodu.. zajtra mam poradnu, tak som zvedava co mi povedia, ale asi ma poslu domov, kedze to tam maju plne...

majula28
9. júl 2009

raona musíš hodiť sex a do rána to bude... 😀 viem o čom hovorím 😀

safs
9. júl 2009

majulaaaaaa ahoooj ty sa mas 😉 uprimne ti zavidime zavidime ( asi sme viacere ) 😉 no daj do nas nejake info ako kto co kedy atd...saq wis 😀 😀
ja tiez furt nist a tak ako rao umyla cely dom....okna....a nic ma nezaboli dokonca sa mi zda , ze som zacala aj menj tvrdnut 😠 a ja uvidim co zajtra ale moc si nefandim 😒

safs
9. júl 2009

majula sa ti hovori ...... ked sakra akurat mame TD (tichu domacnost) 😠

majula28
9. júl 2009

safs ahoj, neštikútalo sa ti? 7.7. som si na teba myslela, že či už to máš za sebou 🙂 a ty sa múdriš 🙂 a aj s mojou spolubývajúcou, ktorá ťa náhodou pozná (zdravím Blažena ak to náhodou čítaš) a dokonca ti poviem, že aj naši malí sa u Vás doma minulý rok hrali ?! 😀 aký je ten svet malý, že? 🙂
a čo sa týka pôrodu 3.15 mi doma začala unikať plodová voda 3.50 príchod do pôrodnice aj so 4 min. kontrakciami, urobili mi CTG, vyšetrili a okolo 4.10 rýchly odvoz na sálu, a 4.30 malý na svete, 4.50 už zašitá (asi 6 štychov)a odpočívala, hlavne bez klystýru 😝 Rodil ma Dečkov (mal službu), celkom super, nesťažujem si... 😀 ešte sme si aj posrandovali, že tretí pôrod nedobehnem 😀
a inak baby prídite aj mne poupratovať dom, umyť okná, oprať a tak lebo je to tu hrúza a mne sa ešte nedá nič robiť 😲 len prebaľovať, kojiť a odsávať, strašne sa mi začali nalievať didi 😝

safs
9. júl 2009

ty kks majula u nas doma??? nemyslis vazne 😀 a kde ste sa u nas vzali ? a este aj ta blaza 😉 nemam slov a neprenasala nahodou ona? a nevies ci davala malinkej prepichnut uska rovno v porodnici, lebo spominala to a ja tiez rozmyslam.
no ten porod ti zavidim ty si inaaaa turbo rychlost inaaaaac naspiiidovana 😀 😀

majula28
9. júl 2009

safs chodí k vám Erik, že? To je syn mojej spolužiačky 😀 Blažena prenášala, ušká Natálke nedala prepichnúť, ale sa pýtala a ževraj to tam robia keď požiadaš sestričky na novorodeneckom, ale musia byť namočené 24 hod v liehu... 🙂

zuzanikaaa
11. júl 2009

ano baby uska dievcatkam prepichnu aj v nemocke, ale musite iich mat namocene s otvorenymi uzavermi 24 hod v liehu. Ak ich mate uz nachystane, tak vam odporucujem dat ich prepichnut v porodnici, lebo u pediatra budete potom uz platit tusim ale 10 Eur za prepichnutie
maji zvladas doma? A Sára nežiarli na bračeka? 🙂 Iva je uz na materskej. Ocakava prichod maleho Miška koncom augusta 😉

brinzulka
11. júl 2009

bambulky....na poradne sa chodi na tretie...ci ktore poschodie...alebo na prizemie?

safs
11. júl 2009

majula : no jasne ze erik chodi aj teraz uz volaco vymyslaju 😎 akurat prisiel s velkou novinou ale ze nemozem to nikomu prezradit 😉 aspon ma teda mozes prist navstivit pokocaaaarujeme 😀 ja inak furt nic , vcera som tvrdla kazdych 10 minut pravidelne a v piatok mi chovanova povedala, ze uz som pripravena, len tej malej sa akosi nechce 😒 asi caka na tie vacsie horucavy, nech si to uzijeme 😎
a inac prilep nejake fotky som zvedava na simonka

brin: hned na prizemi za kavickovo malinovkovymi automatmi

zuzanikaaa : a ty si davala prepichovat? ja sa neviem rozhodnut , neviem, ci toho nebude na babatko a aj na mna vela, este aj starosti s usami hmmm ????

brinzulka
11. júl 2009

safs..takze sa to zmenilo...ja som chodila pri malom hore...tak snad tam trafim...kam mam...
Dakujem 🙂

majula28
11. júl 2009

jéj Zuzi ahoj, doma celkom super, už sa dostávam do obehu 😀 , Sára by ho len pestovala a vozila, zatiaľ žeby žiarlila som ešte nepostrehla 😀 ale malý je super, poslúcha 🙂 zatiaľ klop klop klop 🙂 🙂 🙂 a Iva bude mať zase chlapca? 🙂

safs ahoj, včera si náááhodou neodchádzala z poradne ale o desiatej? 🙂 My sme tam boli s malým na očkovaní 🙂 Ja už o tej novine viem 😀
Asi to už na teba ide, lebo aj ja som mala v nedelu pravidelné tvrdnutie brucha a v noci už aj to išlo 😀
foto dám, len som sa ešte k nim nejako nedopracovala ich hodiť do pc 😀 stále niečo robím 😝 ešte sa mi aj práčka pokazila 😲 ako na tú potvoru 😠
A to už všetky porodili, keď v piatok na poradni nebolo moc tehuliek? 😀

safs
11. júl 2009

no to by bolo super keby to uz islo lebo uz som nervozna sama zo seba 😠 aj dnes tvrdnem tak budem dufat 😔
no odchadzala som asi tak nejak ale nevidela som tam rodinku s babatkom sakra zase sme sa minuli 😒 skoda
inak erik bol podareny hovori mi ze teta poviem vam tajomstvo a ja ze ja viem erik prileti k vam bocian ( povedal mi to jeho dedko min. tyzden erik vtedy este nevedel) a on mi na to ze neeeeeeeeeee bocian mama je tehotna skoro som odpadla 😀 😀 😀
ani min. tyzden nebolo v piatok vela tak aspon to mi vychadza 😉 teraz mam prist az v stredu ked dovtedy nic..

hamonny
12. júl 2009

Ahojte maminy, safs,majula, i vsetky ostatne.
Ano, 4. 7. sa nám narodil Jakubko. 52 cm, 3550 g. Mame to za sebou 🙂. Doma sme od stredy, zvykame si na novy rezim, zatial sa nam dari, mliecko papame.
Drzte sa babulky, vsetko dobre dopadne. Vysledok predci vsetky bolesti, ktore porod sposobi a krasny batoztek vam vsetku bolest vylieci.
Drzim prsteky, Safs, daj vediet o sebe. Majula, som rada, ze som ta spoznala. Nech sa vam dari.

majula28
14. júl 2009

nejako tu je ticho, to už všetky porodili?
hamonny ahoj, aj ja som rada, že som ťa spoznala náhodne 😀 a tvoj Jakubko náhodou nemal také husté vlasy a modré oči? 🙂 my sme aj vedľa seba kúpali 🙂
safs no čo už to máš za sebou? 😀

monicka18
14. júl 2009

Ahoj majulka! NO veď to aj ja tu pozerám a tu nikto! Už ste ma naozaj všetky opustili??? ☹
Tak snáď aj ja už prídem do úspešného konca. Dnes som bola v nemocke. Pani doktorečka chcela najprv aby sme si prišli zajtra ľahnúť, kedže moje pribratie je 4kg a malinká ja naozaj malinká cca 2300g takže v piatok ďaľšia kontrola, tak uvidíme.

mausy21
14. júl 2009

jé monička ty maš take male mimi?to je zlatunke.vau len 4kg to jak sa ti podarilo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre