Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

berus222
18. máj 2009

caute baby. tak som zasa tu. nechcu ma tam.
ninny, chod okolo pol 10, vtedy tam uz nikoho neni. a chod cez hlavny vchod, pustia ta, ked povies, ze ides do porodnice.

san77
18. máj 2009

no vo stvrtok idem ku svojmu gyn. a predpokladam, ze ma asi posle ten dalsi tyzden, tento uz asi nie, pochybujem, ze by ma tam poslal v piatok, to asi nie...

ale spominal mi dni pondelok, streda, piatok... aby som sla do nemocky, tak uvidim sa ho este popytam...

berus222
18. máj 2009

ikatika, kde si? si este 2 v 1 alebo aj ty si ma predbehla? dnes tam bol Deckov. v stredu sa stretneme, ak to do vtedy vydrzis.

ninny
18. máj 2009

berus, volala som tam dnes a sestrička mi povedala, že mám prísť tak okolo desiatej.. tak ja tam prídem na tu pol desiatu, ako mi radíš... diky... no dúfam, že ma fakt vrátnik pusti.. a nebude komentovať to, že idem do pôrodnice sama (za volantom) 🙂))

san, bolo by fajn, keby nám niekedy vyšla poradňa v tej istý deň 🙂

berus222
18. máj 2009

keti dakujem. na rychle to nevyzera, ked uz 5. den prenasam a furt nic. este mam nadej na bezbolestne.

baby, kedy vam zacali kontrakcie? lebo ja som na 3 cm otvorena, krcok spotrebovany a nic. dr hovoril, ze niektore baby su uz napichane liekmi, lebo maju velke bolesti ked su na tom takto.

ninny
18. máj 2009

san, aj ja viem, že sa chodí pondelok, streda, piatok.. ale dnes mi sestrička do telefónu povedala, že niekedy aj v iné dni, podľa toho kedy tam je lekár/lekárka.. a zajtra bude lekárka.. neviete náhodou ktorá? 😉

berus222
18. máj 2009

ninny, mna si uz vratnicka pamata. uz sa bojim, ze ma nepusti, lebo si moze mysliet, ze si z nej robim srandu, ked chodim kazdy 2. den do porodnice. 😀

ninny
18. máj 2009

berus, a chodíš tiež sama autom? 🙂

berus222
18. máj 2009

teraz uz nie, ale chodila som.

san77
18. máj 2009

ninny, no dufam, budem rada, len ty ked ides zajtra, to je utorok, tak neviem co mi spominal pondelok, stredu, piatok...

mne zas hovorila sestricka, ze ked tam pojdem, nech tam idem skoro skoro rano... ale ked hovorite, ze je lepsie neskor, tak pojdem tak...

san77
18. máj 2009

ozaj, este sa spytam, tie stery na streptokoka by sa mali robit tusim okolo 36tt, je tak? lebo mne tiez moj gyn. nic take nerobil... ninny myslis, ze ti to budu robit v nemocke?

ninny
18. máj 2009

san, no kedže mi tie stery nerobil môj gynek., tak ich musia robiť v nemocke, nič iné im nezostáva 😀

berus222
18. máj 2009

baby, mne ich nerobili vobec

ninny
18. máj 2009

berus, vážne? Ale veď to je povinne.. nechápem 😒

berus222
18. máj 2009

ja som mala takeho gynekologa, ze ja som vacsi odbornik. ked som sa pytala, ze ci mi daju preventivne antibiotika pri porode, tak ze to sa nedava preventivne a ze keby boli po porode komplikacie, budu sa riesit potom.

ninny
18. máj 2009

berus, a potom keď si bola už na poradni v nemocnici, nehovorila si im, že Ti Tvoj gynek. nerobil stery?

san77
18. máj 2009

no tak to su mi novinky, uzas, to aby si sama bola scitana a hovorila svojmu gyn. co ma robit... ja som mala cele tehu furt nejake problemy s vytokmi a tak, tak ja sa ho to urcite budem najblizsie pytat... ked oni to beru jak na pase, nejako ta vysetria a nic ti ani nepovedia kolko raz... hroza...

ninny
18. máj 2009

san, ja som mávala výtok už aj pred tehotenstvom, taký priesvitný.. gynekológ mi už na to aj niečo dával, na chvíľu to zabralo a potom sa objavil znova.. počas tehotenstva ho mám tiež, ale vraj je "neškodný".. takže ho neriešim.. dúfam len, že mi tie stery v nemocnici urobia..

ikatika
18. máj 2009

ahoj berus som stále tu, ja mám ešte čas.
a čo ti hovoril dečkov? ked si na tri cm otvorená nechcel ti dat už vyvolávačku?

berus222
18. máj 2009

ahoj. nechcel, ze ked placenta je ok, mnozstvo plodovej vody tiez, tak neni dovod, ked nemam ziadne ohrozenie plodu ani zdravotne komplikacie. ale v stredu uz odtial neodidem. som sa s nim chcela dohodnut aj o porode a tak, ale vzdy ho niekto otravoval a nebol sam. kedy pojdes v stredu?

ninny
18. máj 2009

baby, ja nechápem.. ako to vlastne funguje? Prečo nedajú lekári jednoducho vyvolávačku? Ale nechajú prenášať?

san77
18. máj 2009

ninny, no ja som mala vzdy nejake vklady na to, aby sa to preliecilo,teraz mi dal naposledy gyno-paveryl, ci ako sa to vola, tak ale ja mu toho streptokoka pripomeniem...

san77
18. máj 2009

este otazka do plena, mate, alebo ste mali niekto pripraveny porodny plan???

ninny
18. máj 2009

san, ja som si aj chcela, ale podľa mňa na to aj tak nepozerajú.. takže asi ho ani nepripravím 😅

san77
18. máj 2009

no ja si asi tiez myslim, ze to bude zbytocne, lebo sak budu na mna asi pozerat, ze co tam od nich chcem, ze mozem byt rada, ze sa o mna postaraju... ale tak hlavne nech ma informuju o vsetkom...

majula28
18. máj 2009

ninny, mne pred ôsmimi rokmi dali vyvolávačku a to som bola desať dní pred termínom, ale ja som bola už na šesť centi otvorená. Teraz ale nechápem načo vlastne čakajú... 😀 😀 😀 až bude neskoro? Keď asi nemáš zaplateného tak sa o teba ani nezakopnú.... 😀 😀 😀

ninny
18. máj 2009

majula, ach jaj.. :(

san77
18. máj 2009

no vela nazorov tu citam, ze nezaplateny lekar, tak trp, fakt je to az tak hrozne??

je teda lepsie si zacvakat lekara, alebo nie... ja sa zatial nechystam, ani o tom neuvazujem...

majula28
18. máj 2009

ja takisto nie, ale vidíš čo robia, oni nás k tomu chcú asi donútiť..... 😀

san77
18. máj 2009

no aj ja mam ten pocit... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre