Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tanaja
10. jún 2009

no, manzel je z GA a ja som rodena blavacka 😀 este aj ten prizvuk, hroza!! byvame tu od svadby, cize pol roka. paci sa ti Ga? preco ste sa rozhodli prave v Ga byvat?

ninny
10. jún 2009

bribdzulka, lenže to je rozdiel.. BA býva pernamentne upchaná.. a taktiež i dialnica medzi BA a Sencom.. :(

daniela29
10. jún 2009

ninny, my sme ho kupovali tiež kvôli cene - aj keď máš pravdu, že neoplatí sa šetriť na kočíku - nikdy nevieš či ten drahý bude dobrý.... bratranec kúpil za 25000 a od začiatku sa mu niečo kazilo.......pri malej sme kúpili kočík za 8000 a bol super........ale je jasné že keď je drahší mal by byť kvalitnejší.....

ninny
10. jún 2009

tanaja, chvalabohu si moj mužiček vybavi vždy v ten deň keď mám poradňu "home office", takže ide stále so mnou...

no Galantu som vôbec nepoznala... my sme hľadali byt v BA... ale uplnou náhodou sme natrafili na nádherný byt tu v Ga.. a "zalubili" sme sa do neho.. tak sme si povedali, ze to tu skusime... hm.. no poviem Ti.. perfektny byt... velky, priestranny.. len ma tri chyby - že je v Galante, že je na 1. poschodi a že nemá balkón.. 😀 chceme ísť naspäť do BA - najradšej Lamač alebo Dúbravka.. tam sme bývali... ale to je hudba budúcnosti, teraz nám to po finančnej stránke vôbec nevychádza..

A tebe sa GA páči?

ninny
10. jún 2009

lenorka, tie kontrákcie som nejako nepochopila.. Ty keď si mala každých 5 min pravidelne si si myslela, že je to planý poplach? prečo? A ako dlho trvali tie po 5 min kontrakcie (čiže po akom čase prišli po 3 min kontrakcie?)

tanaja
10. jún 2009

ste opacny pripad ako my! 😀 my by sme sa z Ga uz ani len nepohli. to som si myslela, ze z Ba nikdy neodidem! laska je laska, vsetko zmeni. ja som z Dubravky, nasi byvaju pri Saratove. rada sa tam vraciam hlavne kvoli kopcom a lesu, tu nic na blizku nie je. 😒 i ked, Zobor je super. ja som mala vyhlad z balkona na devinsku kobylu 😝 ked sme sa rozhodovali, kde byvat, tak ja automaticky, ze Ba...ale financie neboli a Ivan mal byt v Ga, tak nebolo o com. predali sme jednoiznak v Ga a kupili trojizbak pri neogotickom kastiely (pri Lidli) je to stara tehlovka, mame balkon a velku pivnicu, je to skoro ako maly rodinny dom, v dome je nas 6 rodin. Ga sa mi velmi paci, je tu klud. mame auto, tak ked potrebujeme nakupit, ideme do TT alebo Ba. nie je problem 😀
kde byvate vy, ak to nie je tajne??

ninny
10. jún 2009

tanaja, no mne tu v Ga pár veci chýba, ale inak je tu celkom fajn.. nám len liezlo časom na nervy do dochádzanie do práce... teraz sa to už mna netýka, keď som na MD, ale manžel stále.. a to cestovanie.. aj keď vlakom je to cca 40 min.. autom o niečo viac, kedže su teraz tie zápchy.. nie je až tak dlho... ale to sa človek musí ešte dostavit na stanicu.. potom zo stanice do prace a naopak.. a denne to cestovanie zaberie cca 3 hodky... a ked budem chodit opat i ja do prace.. tak to bude o ničom.. maleho budem musiet dat tak ci tak do školky v BA, kedze tam budeme obaja... ak sa dovtedy nič nezmení..

lenorka11
10. jún 2009

ninny tie 5 minutové to bolo len také slabé bolenie krížov mna dovtedy celé tehotenstvo nebolelo nič, ja som bola ešte o 12 v meste na nálupe. o 1 boli po 3 min. a už silné.

tanaja
10. jún 2009

Ninny, uplne ta chapem, nakolko byvame od stanice cca 20min, tiez mi to liezlo na nervy kazdy den. dlho som to nezazila, lebo som na PN od 6tt (krvacala som), takze rizikovka. manzel takto cestuje skoro 10r., tak je zvyknuty. vzdy hovori, ze sa rad vracia do tichej Ga. ja sa uz asi nezamestnam v Ba, lebo by mi to vsetko skomplikovalo. trochu dufam na kontakty, pretoze svokra robi na mestskom urade 😝 i ked, rada by som si tu nieco nasla radsej sama. byvanie mame vyriesene, tak vobec neriesime to, ze budem zarabat 10-tis., hlavne, ze nebudem musiet cestovat, to ide tiez do penazi. vam by to asi takto nevyhovovalo, ked chcete prec.

san77
10. jún 2009

ahojte, zdravim vsetky,

v prvom rade, gratulujem lenorke k Martinkovi, super, ze to mas uz za sebou a pozerala som, ze si dlho nebola na fore... takze ta rodil Deckov, no kocky si ho tu uz chvalili...

ja som sa pred asi hodinou vratila z poradne, dnes som tam bola od pol jednej do druhej, lebo som dlho cakala na dr. cecha, ze bol na operacke, tak na potom dve rychlo pozrel a utekal, ze maju o druhej vsetci nejaku schodzu alebo seminar, tak tam bol humbuk lekari tam pobehovali hore dolu...

ninny, ako sa citis, v piatok ked pojdes daj vediet co ti robili, ty si o krok predomnou tak podla toho vzdy sledujem, ci to tiez robia aj mne... 🙂

tanaja
10. jún 2009

ninny, mozno sa budeme stretavat na namesti....ako vsetky maminy!! 😲

ninny
10. jún 2009

tanaja, no lenže my máme 17 tis hypotéku + leasing a kopec iných veci... neviem si predstaviť ako vyžijeme teraz, keď už nerobím :(

daniela29
10. jún 2009

san, a tebe čo dnes robili? Bol tam iba dr. Čech?

ninny
10. jún 2009

san, čo robili Tebe? ako bolo?

daniela29
10. jún 2009

Ninny, to si nevieme predstaviť ani my ako vyžijeme - hypotéka na krku. Včera mi prišiel zo soc. poisťovne list - oznam, že koľko budem dostávať materskú - to je hrozné....

tanaja
10. jún 2009

my nemame velky uver len necelych 7-tis., tak to sa da. my sme prerabali. uz rok mame za sebou, este 9r.

inak, ja som bola v poradni vcera, dr.cech na mna velmi nezaposobil. tesne predtym, ako sme prisli, vybehol z ordinacie, ze on sa na to moze ..... , ze to nema zaplatene! nakoniec prisiel este raz a pozrel nas pat, co sme tam sedeli. vysetrenie bolo neprijemne, prvy krat ma to bolelo. i ked, potom bol celkom mily. ja chodim len dr. Stefanikovej, on je pohodacka. teraz ma dovolenku.

daniela29
10. jún 2009

tanaja, ja som bola dva krát u Čecha a vždy to dopadlo otrasne - ani na mna nezapôsobil veľmi - vždy ma len vystrašil

tanaja
10. jún 2009

nam sa prijem bude znizovat postupne, nakolko som na PN od zaciatku 😒 som zvedava na prvu matersku, zatial som si len cerpala dovolenku. musim zit z lasky 😀

tanaja
10. jún 2009

na to, ze je primar...veru nic-moc! povedal mi, ze som otvorena na prs a poslal ma domov. mam planovany cisarsky na 25.6., tak...dufam, ze ma to nechyti skor.

ninny
10. jún 2009

tanaja, veď materska ma býť celých 28 týždňov rovnaká, nie?

majula28
10. jún 2009

no baby ale ste sa rozkecali... 😀

ninny bola som na tej poradni, ale som véééééééééééľmi sklamaná z toho prístupu, nikto ti nič nepovie čo a ako. Keď som sa spýtala, tak všetko je v norme a doma zisťujem že krček mám iba 1cm a bránka 2cm, malý má už 3kg.
Prišla som hneď ráno o pol ôsmej a bola som druhá, sestra mi odmerala tlak a ozvy a čakali sme na doktora bol tam Dečkov, prišiel až pred deviatou, medzitým sa to tam začalo plniť (asi tak desať až dvanásť bolo po mne) a o pol desiatej som už išla domov.

tanaja
10. jún 2009

ano, len ja som doteraz dostavala PN-ku, teraz MD a potom budeme len ten smiesny rodicovsky prispevok. este, ze mame stedrych rodicov. manzel je jedinacik, komu inemu mi svokra dala, nez jemu 😀

tanaja
10. jún 2009

ako vas tak citam, no...ja som rizikovka, chodim do poradne bud utorok alebo v stredu, ale nikdy necakam viac ako hodinu. len teraz, ked maju dr. dovolenky.

ninny
10. jún 2009

tanaja, Čech nie je primár.. Varga je, nie?
mne ešte výmer na matersku neprišiel.. a to som na MD od 5/5

brinzulka
10. jún 2009

Ja mam na dr. Cecha tazke srdce...necham si to pre seba...ze preco...

ninny
10. jún 2009

majula, tak to si bola extra rychlo vybavená.. ja som tam bola 2 krát po hodine a pol a treti krát 4 hodky... a robili Ti aj UZV a monitor? Kto Ťa vyšetroval? Ja som zatiaľ bola veľmi spokojná s poradňami v nemocke...

tanaja
10. jún 2009

aha, tak som sa sekla....tak, ten cech ma pravo byt zly 😎

ninny
10. jún 2009

aha, Dr. Dečkov.. toho ja mám rada 😀

brinzulka
10. jún 2009

ja sa ho hanbim 😕

tanaja
10. jún 2009

baby, beriete si nadstandartku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre